עורך דין תאונות דרכים

20 שנות ניסיון מומחיות בתביעות תאונות דרכים - הבטחון שלך בהצלחה

אריאלה גפן

עורכת דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורכת הדין אריאלה גפן מייצגת נפגעי תאונות דרכים בגין נזקי גוף לרבות שברים, חבלות, פגיעות קשות, פגיעות בעמוד השידרה – עו"ד אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי רב עם מעל ל 20 שנות ניסיון בתאונות דרכים ומאחוריה הצלחות רבות נגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. המשרד מעניק שירותים משפטיים לתושבי רמת השרון

להערכת שווי הפיצוי הכספי שמגיע לך – מלאו את הפרטים ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

מאות לקוחות לא טועים ובוחרים באריאלה גפן לייצוג משפטי מקצועי ומנצח

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות דרכים

זקוקים ל- עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון?

צריכים עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון?  משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן המתמחה בתאונות דרכים יילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך בעקבות תאונת הדרכים

חשיבות ההיוועצות עם עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה כי לפני חתימה על הסכם פשרה מול חברת הביטוח חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון עם מעל ל- 20 שנות ניסיון משפטי שידריך אותך בבניית תיק תביעה מנצח עד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

למשרד עורכי דין אריאלה גפן הגיע, גיא, אדריכל, בן 40 מרמת השרון אשר נפגע בתאונת דרכים.

במסגרת הפגישה שנערכה במשרד ביקש גיא קבלת ייעוץ משפטי מ-עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון וזאת לאחר שקיבל הצעה מחברת הביטוח לפיצוי כספי בסך 6,500 ₪ בגין תאונת הדרכים שעבר ברמת השרון ואף נציגת חברה הביטוח כי הסכום שמציעים לו הוא גבוה והוא אינו זכאי לפיצוי כלל.

גיא, לאחר שקיבל המלצה מחבר קרוב שהינו לקוח ורגע לפני שחתם על הסכם הפשרה עם חברת הביטוח, החליט גיא להגיע לפגישה עם עו"ד אריאלה גפן על מנת להבין יותר לעומת את מצבו המשפטי ואת הזכויות שמגיעות לו – אם בכלל.
במסגרת ניהול תיק תביעת תאונת דרכים במשרד, לאחר בדיקה מעמיקה של המסמכים הרפואיים שהביא עימו גיא, ראיות ממקום התאונה וקבלת ייעוץ ממומחים רפואיים בגין נזקי הגוף שנגרמו לגיא, עלה באופן מובהק כי לגיא נגרמו נזקי גוף משמעותית הכוללים הגבלת תנועה ובהתאם לממצאים והראיות הוחלט במשרד עורכי דין אריאלה גפן להגיש תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.
מיד לאחר קבלת כתב התביעה פתחה חברה הביטוח במשא ומתן לעניין הפיצויים הכספי, ולאחר שהסברנו כי לא נוותר על מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים גיא בעקבות נזקי הגוף, הסכימה חברת הביטוח לחתום על הסכם פשרה שמזכה את גיא ב- 180,000 ₪.

עורכת הדין אריאלה גפן חרטה על דיגלה לייצג את לקוחותיה בשקיפות, אמינות ומקצועיות וכבר מהפגישה הראשונה, הלקוח זוכה לקבל תמונה מפורטת ומלאה של המצב המשפטי, סיכויי ההצלחה בתביעה ופירוט מלא של ההליכים המשפטיים הצפויים בדרך, והכל בשפה ברורה ובגובה העיניים.

אריאלה גפן עורכת דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון - 20 שנות ניסיון והצלחה

אריאלה גפן -עורכת דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים.

אריאלה גפן, הינה המייסדת של משרד עורכי דין נזיקין בישראל המייצג תובעים בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות עבודה, תאונות אופנוע, תאונות תלמידים, תאונות אופניים חשמליים. במידה ונפגעת בתאונת דרכים, חשוב מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים מנוסה ומקצועי בתחום, שיוודא כי תקבל את הפיצויים המקסימליים המגיעים לך. עורכת הדין לתאונות דרכים, אריאלה גפן, מובילה בתחום תביעות תאונות הדרכים והשיגה ללקוחותיה בקבלת פיצויים מרביים המגיעים להם על פי חוק.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות תאונות דרכים מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות דרכים צברה עת שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, כמו כן בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל – ניסיו משפטי זה מעניק למשרד עורכי דין אריאלה גפן יתרון משמעותי בייצוג נפגעי תאונות דרכים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר והבנת דרך החשיבה והפעולה של חברות הביטוח אשר יעשו ככל שביכולתן לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים.

למשרד נסיון רב בייצוג משפטי של נפגעי תאונות דרכים כתוצאה מתאונת דרכים לאחר ייצוג משפטי של מאות נפגעי תאונות דרכים או תאונות עבודת מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל ונגד המוסד לביטוח לאומי שבמהלך השנים המשרד צבר ניסיון משמעותי וחזק שהביא להצלחות רבות בתביעות תאונות דרכים קשות וקלות שבגינם הלקוחות שלנו קיבלו פיצויי כספי מרבי מחברות הביטוח.

המשרד מקבל המלצות המלצות ושביעות רצון מעשרות לקוחות מרוצים מהמקצועיות, איכות וכמובן היחס האישי שכל לקוח זוכה ומקבל.

למה לבחור במשרד עורכי דין אריאלה גפן לייצוג נפגעי תאונות דרכים ברמת השרון

מעל 20 שנת ניסיון

למשרד עורכי דין אריאלה גפן ושות' מעל 20 שנות בתביעות תאונות דרכים. המשרד בראשותה של עו"ד אריאלה גפן קצר הצלחות רבות בייצוג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

ניסיון בייצוג חברות ביטוח

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל כך שהבנת דרכי הפעולה של חברות הביטוח מעניקה לעורכת הדין יתרון משמעותי עבור לקוחותיה להשגת פיצוי מרבי

יחס אישי

למשרד עורכי דין אריאלה גפן עשרות לקוחות מרוצים אשר מעבר לתוצאות קיבלו יחס אישי, תשומת לב מלאה וליווי משפטי צמוד בכל ההליך המשפטי.

שרות משפטי ללא פשרות

משרד עורכי דין אריאלה גפן חרט על דיגלו להעניק ללקוחותיו שרות משפטי ללא פשרות מול חברות הביטוח וזאת ע"י בקיאות בחוק ובפסיקה בכל הקשור בתאונות דרכים

שכר טרחה - מבוסס הצלחה

שכר הטרחה מבוסס הצלחה ובהתאם לכללי לשכת עורכי הדין. שכר הטרחה מחושב באחוזים מסכום הפיצוי שהנפגע מקבל מחברת הפיתוח. כלומר, בהגשת תביעת תאונת דרכים השיקול הכלכלי לא מהווה מחסום מלקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונת דרכים

פיצוי כספי מרבי

משרד עורכי דין אריאלה גפן השיג ללקוחותיו פיצויים כספיים שהגיעו במצטבר למיליוני שקלים. המשרד נלחם עבור לקוחותיו במיצוי הזכויות המשפטיות והכלכליות על מנת שיוכלו לצאת לדרך חדשה

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורך דין במידה ונפגעת בתאונת דרכים, עורכת הדין אריאלה גפן תייצג אותך באופן אישי ומקצועי ביותר מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ופוליסות ביטוח אישיות.

עו"ד אריאלה גפן מביאה איתה מעל ל- 20 שנות ניסיון ולאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ניסיון משפטי זה מקנה למשרד יתרון משמעותי וחסר תקדים, שבו תדע עורכת הדין אריאלה גפן לבנות אסטרטגיית פעולה אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה של התביעה ויבטיחו את התוצאה הטובה ביותר עבורך!

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין המייצג תובעים בתחום  הנזיקין. עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

 המשרד מעניק שירות משפטי באיזור השרון הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, נתניה וחדרה.

 

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון  יכול לתת לך שרות משפטי ככל ונדרש במידה ונפגעת בתאונת דרכים.

כמו כל שנה, לצערנו הרב, גם השנה הזאת ישנה עליה מדאיגה במספר נפגעי תאונות דרכים וזאת באופן משמעותי ביותר לעומת שנה שעברה.  

העלייה המשמעותית בתאונות הדרכים מבטאת יחד עימה גידול בתביעות תאונות דרכים אשר מוגשות מדי שנה נגד חברות הביטוח בישראל כמו כלל ביטוח, הפניקס, שומרה הפול ועוד. כידוע חברות הביטוח הינן חברות כלכליות המבוסס על רווח והפסד בדוחות הכספיים שלהם ואי לכך הינן מעסיקות צוות של מומחים כמו עורכי דין וחוקרים פרטיים על מנת לדחות את תביעות תאונות הדרכים אשר מוגשות נגדן ו\או לנסות למזער את הפיצוי הכספי אשר מגיע לנפגעי תאונות הדרכים – כשהמטרה הינה ברורה להגדיל את ההכנסות של החברה ולהקטין את ההוצאות.

במאמר שלפניכם נסקור בפניכם את התנהלות חברות הביטוח במקרה של תאונת דרכים התנהלות זו משפיעה על סיכוי התביעה בכלל וקבלת פיצויי כספי בפרט ומדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים במקרה של תאונת דרכים.

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

 למשרד עורכי דין אריאלה גפן מגיעים נפגעתי תאונות דרכים המהססים להגיש תביעת תאונת דרכים מאחר והינם משוכנעים כי מאחר והם אשמים בתאונת הדרכים הם אינם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח, כמו כן אנו נחשפים ליותר ויותר לקוחות שמקבלים את הסדר הפשרה הנמוך אשר מציעות חברות הביטוח וזאת ללא ייעוץ משפטי מאחר שהם מאמינים שלא יוכלו לקבל יותר או כי חברת הביטוח משכנעת אותם כי המקרה שלהם אינו עונה להגדרה של תאונת דרכים כפי שבאה לידי ביטוח בחוק ובפסיקה.

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים מאחר ולקוחות אלו שלא היו מודעים לזכויות שלהם לאחר ליווי צמוד והסבר מפורט מעורכת הדין מקבלים פיצוי כספי גבוה גם במקרה של תאונות דרכים אשר אירעה באשמתם כפי שיפורט בהמשך

"למשרדנו הגיע מ', רוכב אופנוע, כבן 25 שנפגע בתאונת אופנוע בצומת ראשונים ברמת השרון לאחר שחצה באדום את הרמזור. מ' היה בטוח שאינו יכול להגיש תביעה נגד הפול מכיוון שהינו אשם בתאונה – לאחר בירור מעמיק עם צוות עורכי הדין במשרד הוחלט להגיש תביעה נגד חברת הביטוח ומ' קיבל פיצוי באלפי שקלים"

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון – חשיבות עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון בהתנהלות מול חברות הביטוח

 חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 הוצא על פי עיקרון האחריות המוחלטת וזאת במטרה לפצות נפגעי תאונת דרכים ללא קשר לאשמתם בתאונת הדרכים או לא  – במידה ונפגעת בתאונת דרכים שהינה אף אם הנכם אשמים – על פי חוק הפלת"ד  הנכם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח.

 "תאונת דרכים" – מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;

"נפגע" – אדם שנגרם לו נזק גוף בתאונת דרכים, למעט אם נגרם מפגיעת איבה כמשמעותה בחוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה, התש"ל-1970;

הנוהג ברכב ישראלי חייב לפצות נפגע שהוא ישראלי או תייר חוץ על נזק גוף שנגרם לו בתאונת דרכים שבה מעורב הרכב אף אם התאונה אירעה באזור או בשטחי האחריות האזרחית הפלסטינית או באזורים ויראו את התאונה כאילו אירעה בישראל;

 

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון – שכר טרחה

 שכר הטרחה של עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון מבוסס על פי התעריף המקסימלי שנקבע ע"י המועצה הארצי של לשכת עורכי הדין כפי שיפורט להלן:

  • 8% + מע"מ מהפיצוי הכספי שהוסכם לשלם לתובע במידה ומשרד עורכי דין אריאלה גפן הצליח להשיג פשרה לפני שהוגשה תביעה.
  • 11% + מע"מ מעמ מהפיצוי הכספי שהוסכם לשלם לתובע במידה ומשרד עורכי דין אריאלה גפן הצליח להשיג פשרה לאחר שהוגשה תביעה ולפני שניתן פסק דין.
  • 13% + מע"מ מעמ מהפיצוי הכספי שהוסכם לשלם לתובע במידה וניתן פסק דין.

למען הסר ספק, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך המשפטי, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת תביעת תאונת דרכים.

ייצוג מקצועי על ידי עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון יבטיח לכם פיצוי מרבי

על מנת להבטיח שנפגעי תאונות דרכים יקבלו את מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים להם, יהיה עליהם ולהוכיח את הפגיעה באופן בלתי ניתן לערעור ע"י חברות הביטוח, לכן במידה ונפגעת בתאונת דרכים מומלץ שעורך דין תאונות דרכים ברמת השרון או עורך דין תאונות אופנוע ילווה אתכם בהליך המשפטי וינחה אתכם בתהליך מרגע התאונה ועד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

אריאלה גפן, משרד עורכי דין נזיקין מנצח ברמת השרון – עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

את הניסיון המשפטי בתאונות דרכים הרב רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין מוביל בישראל על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים

.

הניסיון המשפטי של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים ברמת השרון קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון מ- עורך דין תאונת דרכים או עורך דין נזיקין השאירו פרטים או התקשרו וניצור קשר בהקדם האפשרי.

 

המשרד מעניק שירות משפטי באיזור השרון הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, נתניה וחדרה.

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

משרד עורכי דין נזיקין עם נסיון רב בייצוג משפטי בכל הערכאות המשפטיות - בית משפט שלום, בית משפט מחוזי ועד לבית משפט עליון

עורך דין תאונות עבודה

תאונות עבודה

חליתם או נפצעתם בתאונה, משרדנו עם הצלחות וניסיון משפטי רב יסייע לכם בהגשת תביעה נגד ביטוח לאומי

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

משרד עם ניסיון משפטי רב המייצג נפגעים בתביעות רשלנות רפואית נגד רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות

תביעת תאונת דרכים

עורך דין תאונות דרכים

המשרד מייצג אנשים שנפגעו בתאונות דרכים ונלחם עד לקבלת פיצוי כספי מרבי בגין הנזקים הפיזיים והנפשיים

עורך דין תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע

משרדנו מתמחה בייצוג תובעים בתאונות אופנוע ופגיעות קשות במתן שירותים משפטיים עם ניסיון משפטי רב

תאונות תלמידים

תאונות ילדים

משרד המוביל לייצוג בתביעות תאונות תלמידים עם 20 שנות ניסיון והצלחה במאות תיקים. ליווי אישי וזמינות תמידית לכל שאלה

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין ביטוח לאומי

חליתם או נפצעתם, משרדנו עם הצלחות וניסיון משפטי רב יסייע לכם בהגשת תביעה נגד ביטוח לאומי

השאר/י פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

לקבלת ייעוץ ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה להגשת תביעה – אנא השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי.

ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן