20 שנות הניסיון שלנו -ההצלחה שלך

אריאלה גפן

משרד עורכי דין תאונות דרכים אופניים חשמליים

אריאלה גפן עורכת דין

אודות המשרד - תאונות אופניים חשמליים

משרד עורכי דין תאונות אופניים חשמליים  שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו ממשרדי עורכי הדין נזיקין המובילים בישראל שמתמחים בדיני נזיקין לרבות: תאונות אופניים חשמליים, תאונת קורקינט חשמלי, תאונות תלמידים על אופניים חשמליים.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי צברה בחברת הביטוח הגדולה בישראל וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל, ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר שממונפת לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה.

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

תאונות דרכים אופניים חשמליים

בישראל ישנו גידול משמעותי ברוכבי האופניים החשמליים והקורקינטים החשמליים עד כדי שקשה לא לראות את הרוכבים מדי יום ביומו על הכביש או על המדרכה. הרוכבים לעיתים מהווים סכנה להולכי הרגל על המדרכות ואף מסכנים את עצמם בפציעות קשות בעת הרכיבה על הכביש – העדר כיסוי ביטוחי חושף את הרוכבים לסיכונים משפטיים, תביעות נזיקיות כספיות גבוהות ובמקרים רבים עלולים הרוכבים למצוא את עצמם ללא פיצוי כספי בגין נזקים שנגרמו להם בתאונה.

לפי דיווחי משטרת ישראל, בשנת 2015 אירעו 1,065 תאונות שבהן היו מעורבים אופניים חשמליים. בתאונות אלו נפגעו 1,174 בני אדם: אדם אחד נהרג, 60 נפצעו קשה ו-1,113 נפצעו  קל.

חוק נפגעי תאונות דרכים קובע הסדר מיוחד ומקל עבור נפגעים בתאונת דרכים שנפגעו מכלי רכב מנועי. עלפי החוק אין כל חשיבות למרכיב האשמה או האחריות לתאונת הדרכים, ולכן אין צורך להוכיח רשלנות של גורם כלשהו לתאונה והנפגע זכאי לקבל פיצויים מבעל הרכב הפוגע.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד נזיקין המוביל בתביעות תאונות אופניים חשמליים ומייצג נפגעי תאונות אופניים חשמליים או קורקינטים חשמליים במטרה  למצות את הזכויות המשפטיות ולהשיג את הפיצויים מרביים עבור הנפגעים\התובעים – פנו עוד היום לעורך דין תאונות אופניים חשמליים לייעוץ משפטי לעניין גובה הפיצוי הכספי

משרדנו מייצג תובעים ומעניק פיצויים כספיים מרביים ללקוחותיו בזכות הידע המשפטי הנרחב, ניסיון מול חברות הביטוח וכמובן היחס האישי והמקצועי שמאפשר לקבל שקט נפשי בהתמודדות המשפטית מול חברות הביטוח או גופים ציבוריים אחרים.

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין מומחה בתאונות דרכים בקרות תאונת דרכים האופניים החשמליים או הקורקינט החשמלי וזאת ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה תאונת הדרכים על האופניים החשמליים, על מנת לפעול נכון משפטית מול חברות הביטוח השונות בתהליך בניית התיק המשפטי שכן התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

תביעות תאונת דרכים אופניים חשמליים   – עו”ד אריאלה גפן

עו”ד אריאלה גפן מתמחה בדיני נזיקין והינה בעלת ניסיון רב בתביעות מורכבות של תאונות אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים. חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית, וכי כדי להוציא את המקסימום בגין הנזק שנגרם לרוכב האופניים החשמליים ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין תאונות אופניים חשמליים מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר בתאונת דרכים ואת הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לנפגע. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות נזיקין באופן מקצועי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי.

01

ניתוח משפטי

למידה וניתוח משפטי מעמיק של האירוע  מול העובדות והראיות יחד עם צוות משפטי ומומחים על מנת לקבל החלטה על סיכויי התביעה מול הנזק וגודל הפיצוי הכספי

02

הכנת תיק תביעה

צוות עורכי הדין מכינים את תיק התביעה בצורה מקצועית מול החוק והפסיקה המעודכנים ביותר

03

הגשת התביעה

הגשת התביעה לבתי המשפט והערכאות השונות (בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, בית משפט עליון)

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

אצלנו אין דרישה לתשלום שכר טרחה, אלא רק לאחר שאתם מקבלים פיצוי כספי