אריאלה גפן עורכת דין תאונות אופנוע

20 שנות נסיון בתביעות תאונות דרכים - השקט הנפשי שלך

זקוקים לעורך דין תאונות דרכים?

אריאלה גפן

עורכת דין תאונות דרכים ברמת השרון

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון – משרד עורכי דין אריאלה גפן מייצג נפגעי תאונות דרכים בתביעות תאונות דרכים נגד חברות הביטוח עם מעל ל 20 שנות ניסיון | עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל ועכשיו מייצגת רק תובעים | תשלום שכר טרחה מבוסס הצלחה. לא זכית – לא שילמת | ליווי אישי וצמוד של עו"ד אריאלה גפן | מומחית בתאונות דרכים עם ניסיון משפטי באלפי תביעות תאונות דרכים.

נפגעתם? נפצעתם – אני יודעת להשיג את הפיצויים שמגיעים לכם!!! צרו קשר עוד היום

למה לבחור במשרדנו?

אריאלה גפן, עו"ד תאונות דרכים רמת השרון

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים שגרמה לכם נזקי גוף, רצוי לפנות לעורך דין תאונות דרכים שעוסק בתחום תאונות הדרכים מעל 20 שנה לפחות. עורך דין תאונות דרכים בעל ניסיון בתחום של פציעות גוף לאחר תאונת דרכים כמו עורכת הדין אריאלה גפן, הבעלים של משרד עורכי דין תאונות דרכים, תלווה אותך באופן אישי לאורך כל התהליך המשפטי, תנחה אותך ותוודא שהינך ממצה את כל הזכויות המשפטיות שמגיעות לך כמו חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, פוליסות ביטוח אישיות כך שתקבל את הפיצוי הכספי המירבי שמגיע לך בגין הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לך כתוצאה מתאונת האופנוע

עורך דין תאונות דרכים
מחויבות ללקוח
% 0
שנות ניסיון
+ 0
זמינות מרבית
7/ 0

עורך דין תאונת דרכים ברמת השרון

משרד עורכי דין תאונות דרכים עם נסיון רב בייצוג משפטי בכל הערכאות המשפטיות - בית משפט שלום, בית משפט מחוזי ועד לבית משפט עליון

תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח עד לקבלת פיצוי כספי מרבי בגין נזקי הגוף

תאונות אופנוע

משרדנו מייצג תובעים בתאונות אופנוע ופגיעות קשות במתן שירותים משפטיים עם ניסיון משפטי רב

רשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית נגד רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות

תאונות עבודה

חליתם או נפצעתם בתאונה, משרדנו עם הצלחות וניסיון משפטי רב יסייע לכם בהגשת תביעה נגד ביטוח לאומי

תאונות ילדים

ייצוג משפטי לתלמידים בתביעות תאונות תלמידים עם 20 שנות ניסיון והצלחה במאות תיקים. ליווי אישי.

ביטוח לאומי

חליתם או נפצעתם, משרדנו עם הצלחות וניסיון משפטי רב יסייע לכם בהגשת תביעה נגד ביטוח לאומי

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות דרכים רמת השרון

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות דרכים

זקוקים ל- עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון?

צריכים עורך דין תאונות אופנוע?  משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן המתמחה בתאונות דרכים יילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך בעקבות תאונת הדרכים

אריאלה גפן עורכת דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון - 20 שנות ניסיון והצלחה

אריאלה גפן -עורכת דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים.

אריאלה גפן, הינה המייסדת של משרד עורכי דין נזיקין המוביל בישראל בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות עבודה, תאונות אופנוע, תאונות תלמידים, תאונות אופניים חשמליים. במידה ונפגעת בתאונת דרכים, חשוב מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים מנוסה ומקצועי בתחום, שיוודא כי תקבל את הפיצויים המקסימליים המגיעים לך. עורכת הדין לתאונות דרכים, אריאלה גפן, מובילה בתחום תביעות תאונות הדרכים והשיגה ללקוחותיה בקבלת פיצויים מרביים המגיעים להם על פי חוק.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות תאונות דרכים מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות דרכים צברה עת שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, כמו כן בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל – ניסיו משפטי זה מעניק למשרד עורכי דין אריאלה גפן יתרון משמעותי בייצוג נפגעי תאונות דרכים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר והבנת דרך החשיבה והפעולה של חברות הביטוח אשר יעשו ככל שביכולתן לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים.

למשרד נסיון רב בייצוג משפטי של נפגעי תאונות דרכים כתוצאה מתאונת דרכים לאחר ייצוג משפטי של מאות נפגעי תאונות דרכים או תאונות עבודת מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל ונגד המוסד לביטוח לאומי שבמהלך השנים המשרד צבר ניסיון משמעותי וחזק שהביא להצלחות רבות בתביעות תאונות דרכים קשות וקלות שבגינם הלקוחות שלנו קיבלו פיצויי כספי מרבי מחברות הביטוח.

המשרד מקבל המלצות המלצות ושביעות רצון מעשרות לקוחות מרוצים מהמקצועיות, איכות וכמובן היחס האישי שכל לקוח זוכה ומקבל.

עורכת הדין אריאלה גפן, עוסקת בתחום תאונות הדרכים זה יותר מ-20 שנה ומאחוריה אלפי תביעות תאונות דרכים קשות ומורכבות שבהן הצליחה באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בתיקי נזיקין\תאונות דרכים מורכבים וקשים.
המשרד צבר מומחיות רבה בניהול משא ומתן מול חברות הביטוח הגדולות והשגת פיצוי כספי מרבי עבור לקוחותיו שנפגעו בתאונות דרכים. 

המשרד מצליח הודות להיכרות המעמיקה של עורכת הדין עם חברות הביטוח הגדולות בארץ מה שמאפשר ערך מיידים ביצירת תמונה מלאה של הפיצוי הכספי מול הנזק.

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות. 

למה לבחור במשרד עורכי דין אריאלה גפן לייצוג נפגעי תאונות דרכים ברמת השרון

מעל 20 שנת ניסיון

למשרד עורכי דין אריאלה גפן ושות' מעל 20 שנות בתביעות תאונות דרכים. המשרד בראשותה של עו"ד אריאלה גפן קצר הצלחות רבות בייצוג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

ניסיון בייצוג חברות ביטוח

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל כך שהבנת דרכי הפעולה של חברות הביטוח מעניקה לעורכת הדין יתרון משמעותי עבור לקוחותיה להשגת פיצוי מרבי

יחס אישי

למשרד עורכי דין אריאלה גפן עשרות לקוחות מרוצים אשר מעבר לתוצאות קיבלו יחס אישי, תשומת לב מלאה וליווי משפטי צמוד בכל ההליך המשפטי.

שרות משפטי ללא פשרות

משרד עורכי דין אריאלה גפן חרט על דיגלו להעניק ללקוחותיו שרות משפטי ללא פשרות מול חברות הביטוח וזאת ע"י בקיאות בחוק ובפסיקה בכל הקשור בתאונות דרכים

שכר טרחה - מבוסס הצלחה

שכר הטרחה מבוסס הצלחה ובהתאם לכללי לשכת עורכי הדין. שכר הטרחה מחושב באחוזים מסכום הפיצוי שהנפגע מקבל מחברת הפיתוח. כלומר, בהגשת תביעת תאונת דרכים השיקול הכלכלי לא מהווה מחסום מלקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונת דרכים

פיצוי כספי מרבי

משרד עורכי דין אריאלה גפן השיג ללקוחותיו פיצויים כספיים שהגיעו במצטבר למיליוני שקלים. המשרד נלחם עבור לקוחותיו במיצוי הזכויות המשפטיות והכלכליות על מנת שיוכלו לצאת לדרך חדשה

רוצים פיצוי כספי גבוה בעקבות תאונת דרכים שעברתם?

אתם חייבים עורך דין תאונות דרכים מנצח

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

במידה ונפגעת בתאונת דרכים, עורכת הדין אריאלה גפן תייצג אותך באופן אישי ומקצועי ביותר מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ופוליסות ביטוח אישיות.

עו"ד אריאלה גפן מביאה איתה מעל ל- 20 שנות ניסיון ולאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ניסיון משפטי זה מקנה למשרד יתרון משמעותי וחסר תקדים, שבו תדע עורכת הדין אריאלה גפן לבנות אסטרטגיית פעולה אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה של התביעה ויבטיחו את התוצאה הטובה ביותר עבורך!

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

משרד עורכי דין תאונות דרכים ברמת השרון שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין בין המובילים בישראל בתחום  הנזיקין. עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

 המשרד מעניק שירות משפטי באיזור השרון הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, נתניה וחדרה.

 

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון  יכול לתת לך שרות משפטי ככל ונדרש במידה ונפגעת בתאונת דרכים.

כמו כל שנה, לצערנו הרב, גם השנה הזאת ישנה עליה מדאיגה במספר נפגעי תאונות דרכים וזאת באופן משמעותי ביותר לעומת שנה שעברה. 

העלייה המשמעותית בתאונות הדרכים מבטאת יחד עימה גידול בתביעות תאונות דרכים אשר מוגשות מדי שנה נגד חברות הביטוח בישראל כמו כלל ביטוח, הפניקס, שומרה הפול ועוד. כידוע חברות הביטוח הינן חברות כלכליות המבוסס על רווח והפסד בדוחות הכספיים שלהם ואי לכך הינן מעסיקות צוות של מומחים כמו עורכי דין וחוקרים פרטיים על מנת לדחות את תביעות תאונות הדרכים אשר מוגשות נגדן ו\או לנסות למזער את הפיצוי הכספי אשר מגיע לנפגעי תאונות הדרכים – כשהמטרה הינה ברורה להגדיל את ההכנסות של החברה ולהקטין את ההוצאות.

במאמר שלפניכם נסקור בפניכם את התנהלות חברות הביטוח במקרה של תאונת דרכים התנהלות זו משפיעה על סיכוי התביעה בכלל וקבלת פיצויי כספי בפרט ומדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים במקרה של תאונת דרכים.

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון

 למשרד עורכי דין אריאלה גפן מגיעים נפגעתי תאונות דרכים המהססים להגיש תביעת תאונת דרכים מאחר והינם משוכנעים כי מאחר והם אשמים בתאונת הדרכים הם אינם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח, כמו כן אנו נחשפים ליותר ויותר לקוחות שמקבלים את הסדר הפשרה הנמוך אשר מציעות חברות הביטוח וזאת ללא ייעוץ משפטי מאחר שהם מאמינים שלא יוכלו לקבל יותר או כי חברת הביטוח משכנעת אותם כי המקרה שלהם אינו עונה להגדרה של תאונת דרכים כפי שבאה לידי ביטוח בחוק ובפסיקה.

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים מאחר ולקוחות אלו שלא היו מודעים לזכויות שלהם לאחר ליווי צמוד והסבר מפורט מעורכת הדין מקבלים פיצוי כספי גבוה גם במקרה של תאונות דרכים אשר אירעה באשמתם כפי שיפורט בהמשך

"למשרדנו הגיע מ', רוכב אופנוע, כבן 25 שנפגע בתאונת אופנוע בצומת ראשונים ברמת השרון לאחר שחצה באדום את הרמזור. מ' היה בטוח שאינו יכול להגיש תביעה נגד הפול מכיוון שהינו אשם בתאונה – לאחר בירור מעמיק עם צוות עורכי הדין במשרד הוחלט להגיש תביעה נגד חברת הביטוח ומ' קיבל פיצוי באלפי שקלים"

חשיבות עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון בהתנהלות מול חברות הביטוח

 חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 הוצא על פי עיקרון האחריות המוחלטת וזאת במטרה לפצות נפגעי תאונת דרכים ללא קשר לאשמתם בתאונת הדרכים או לא  – במידה ונפגעת בתאונת דרכים שהינה אף אם הנכם אשמים – על פי חוק הפלת"ד  הנכם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח.

 "תאונת דרכים" – מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;

"נפגע" – אדם שנגרם לו נזק גוף בתאונת דרכים, למעט אם נגרם מפגיעת איבה כמשמעותה בחוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה, התש"ל-1970;

הנוהג ברכב ישראלי חייב לפצות נפגע שהוא ישראלי או תייר חוץ על נזק גוף שנגרם לו בתאונת דרכים שבה מעורב הרכב אף אם התאונה אירעה באזור או בשטחי האחריות האזרחית הפלסטינית או באזורים ויראו את התאונה כאילו אירעה בישראל;

 

עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון – שכר טרחה

 שכר הטרחה של עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון מבוסס על פי התעריף המקסימלי שנקבע ע"י המועצה הארצי של לשכת עורכי הדין כפי שיפורט להלן:

  • 8% + מע"מ מהפיצוי הכספי שהוסכם לשלם לתובע במידה ומשרד עורכי דין אריאלה גפן הצליח להשיג פשרה לפני שהוגשה תביעה.
  • 11% + מע"מ מעמ מהפיצוי הכספי שהוסכם לשלם לתובע במידה ומשרד עורכי דין אריאלה גפן הצליח להשיג פשרה לאחר שהוגשה תביעה ולפני שניתן פסק דין.
  • 13% + מע"מ מעמ מהפיצוי הכספי שהוסכם לשלם לתובע במידה וניתן פסק דין.

למען הסר ספק, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך המשפטי, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת תביעת תאונת דרכים.

ייצוג מקצועי על ידי עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון יבטיח לכם פיצוי מרבי

על מנת להבטיח שנפגעי תאונות דרכים יקבלו את מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים להם, יהיה עליהם ולהוכיח את הפגיעה באופן בלתי ניתן לערעור ע"י חברות הביטוח, לכן במידה ונפגעת בתאונת דרכים מומלץ שעורך דין תאונות דרכים ברמת השרון או עורך דין תאונת אופנוע ילווה אתכם בהליך המשפטי וינחה אתכם בתהליך מרגע התאונה ועד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

אריאלה גפן, משרד עורכי דין נזיקין מנצח ברמת השרון

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

את הניסיון המשפטי בתאונות דרכים הרב רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין מוביל בישראל על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים

.

הניסיון המשפטי של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון מ- עורך דין תאונת דרכים או עורך דין נזיקין השאירו פרטים או התקשרו וניצור קשר בהקדם האפשרי.

 

המשרד מעניק שירות משפטי באיזור השרון הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, נתניה וחדרה.

 

השאר/י פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

לקבלת ייעוץ ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה להגשת תביעה – אנא השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי.

ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן