עורכת דין לתביעות רשלנות רפואית בהריון ולידה
ההיריון והלידה הם המצבים המרגשים והמשמחים ביותר בחיים (יחד עם כל הקשיים הגופניים והנפשיים הכרוכים בתקופה זו), ולשמחתנו, הרפואה המודרנית מאפשרת לרוב המכריע של היולדות לעבור את ההיריון והלידה בשלום וללא בעיות מיותרות. למרבה הצער, איננו יכולים להתעלם מסיבוכים רפואיים שונים הגורמים לפגיעות שונות (חלקן קבועות) לתינוק ולאם עצמה – חלק מפגיעות ונזקים אלה הם תוצאה של טיפול לא נכון או רשלני של הצוות הרפואי, ובהחלט מהווים עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית ולקבלת פיצויים בסכומים גבוהים מאוד.

Share This Post

?מהי רשלנות רפואית בלידה- ומתי ואיך להגיש תביעה

?מהי רשלנות רפואית בלידה- ומתי ואיך להגיש תביעה

 ההיריון והלידה הם המצבים המרגשים והמשמחים ביותר בחיים (יחד עם כל הקשיים הגופניים והנפשיים הכרוכים בתקופה זו), ולשמחתנו, הרפואה המודרנית מאפשרת לרוב המכריע של היולדות לעבור את ההיריון והלידה בשלום וללא בעיות מיותרות.

 למרבה הצער, איננו יכולים להתעלם מסיבוכים רפואיים שונים הגורמים לפגיעות שונות (חלקן קבועות) לתינוק ולאם עצמה – חלק מפגיעות ונזקים אלה הם תוצאה של טיפול לא נכון או רשלני של הצוות הרפואי, ובהחלט מהווים עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית ולקבלת פיצויים בסכומים גבוהים מאוד.

?מהי רשלנות רפואית בלידה ולאיזו תקופה היא מתייחסת

 התהליך מתחיל למעשה כבר בתקופת ניסיונות הכניסה להריון וקבלת טיפולי פוריות (אם היו כאלה), כולל את הליווי והייעוץ הרפואי שקבלה היולדת במהלך חודשי ההיריון (שמטרתם גם לזהות מראש פגמים ומומים אפשריים אצל העובר), ומסתיים בלידה עצמה ובטיפול שקיבלו האם והתינוק בבית החולים עד לשחרורם.

 תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית כדאי להגיש בכל מקרה בו עולה חשש כי הצוות הרפואי לא פעל על פי ההנחיות והכללים הרפואיים בנוגע לתהליכי הטיפול בלידה, התרשל בצורה ברורה מזיהוי סימנים מקדימים ובעיות והתעלם מהם, חרג מסמכויותיו בנוגע לייעוץ או טיפול רפואי כל שהוא, או התעלם מתלונות או בקשות של היולדת הקשורות למצבה הרפואי.

?באילו מקרים כדאי להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית

: הדוגמאות למקרים רלוונטיים כאלה הן רבות ורלוונטיות לכל שלבי ההיריון והלידה, כדוגמה

? האם בוצעו בדיקות רפואיות נוספות במקרים של חשד

 איך התבצע תהליך הקבלה בבית החולים, האם הוא התבצע באופן יסודי תוך התייחסות לכל החריגים והבעיות האפשריות

? האם היולדת קבלה את כל המידע לגבי אפשרויות הטיפול במצבי הלידה שונים

וכמובן, חשוב לבדוק האם הלידה התנהלה על פי הכללים בנוכחות הצוות הרפואי המתאים למצב, וכיצד טופלו בעיות שונות במהלך הלידה

?איך מגישים תביעת רשלנות רפואית בלידה ולמי פונים

 ראשית, חשוב לא להסס ובכל מקרה שנגרם סיבוך או נזק לתינוק או ליולדת, ולמרות הקושי הרגשי הברור במצבים הקשים בהם נמצאים לעיתים היולדת ומשפחתה-  אסור להמתין

 פנו במהירות האפשרית למשרד עורכי דין גדול ומנוסה בתחום עם כל החומר, המסמכים והתיעוד שבידכם. חשוב לדעת כי בישראל מוגשות אלפי תביעות רשלנות רפואית בכל שנה, רבות מהן מתייחסות לסיבוכים ונזקים שנגרמו במהלך ההיריון והלידה, והתחום דורש התמחות וניסיון משפטי ספציפיים.

 

 במרבית המקרים של תביעת רשלנות רפואית מדובר בתהליך משפטי ארוך ולא פשוט, אך במקרים של נזק חמור ורשלנות רפואית קיצונית הפיצויים יכולים להיות גבוהים ביותר- לעיתים מדובר בתשלומים של מיליוני שקלים לאורך החיים.

טיפול בתביעת רשלנות רפואית – אריאלה גפן עורכי דין

 עו"ד המתמחה בנזיקין הינו עורך הדין המטפל בתביעות רשלנות רפואית. חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, וכי כדי להוציא את המקסימום מהעניין ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית על אף התנגדותו של הצוות הרפואי המטפל. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן דיסקרטי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג נפגעים עקב רשלנות רפואית בהריון ולידה ומעניק ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי לכל אורך המאבק המשפטי.

 

 משרד עורכי דין אריאלה גפן מומחים ובעלי ניסיון משפטי רב בתביעות רשלנות רפואית ונלחם עבורך ועבור בני משפחתך להשגת פיצוי כספי מרבי מול המוסודות הרפואים השונים בישראל כמו הרצליה מדיקל סנטר, בית חולים לניאדו צאנז, בית חולים לוינשטיין, בית חולים מאיר בכפר סבא,  בית חולים וולפסון,אסף הרופא, בית חולים שיבא – תל השומר, בית חולים איכילוב בתל אביב, בית חולים אסותא, בית חולים מעייני הישועה, קופת חולים כללית, קופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

ההבדל בין תאונת דרכים לבין תאונת דרכים בעבודה

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תביעה נגד העיריה בגין בור בכביש או ברחוב

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

אריאלה גפן - משרד עורכי דין