עורכת דין לתביעות רשלנות רפואית בהריון ולידה
ההיריון והלידה הם המצבים המרגשים והמשמחים ביותר בחיים (יחד עם כל הקשיים הגופניים והנפשיים הכרוכים בתקופה זו), ולשמחתנו, הרפואה המודרנית מאפשרת לרוב המכריע של היולדות לעבור את ההיריון והלידה בשלום וללא בעיות מיותרות. למרבה הצער, איננו יכולים להתעלם מסיבוכים רפואיים שונים הגורמים לפגיעות שונות (חלקן קבועות) לתינוק ולאם עצמה – חלק מפגיעות ונזקים אלה הם תוצאה של טיפול לא נכון או רשלני של הצוות הרפואי, ובהחלט מהווים עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית ולקבלת פיצויים בסכומים גבוהים מאוד.
Picture of מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תוכן עניינים

?מהי רשלנות רפואית בלידה- ומתי ואיך להגיש תביעה

?מהי רשלנות רפואית בלידה- ומתי ואיך להגיש תביעה

 ההיריון והלידה הם המצבים המרגשים והמשמחים ביותר בחיים (יחד עם כל הקשיים הגופניים והנפשיים הכרוכים בתקופה זו), ולשמחתנו, הרפואה המודרנית מאפשרת לרוב המכריע של היולדות לעבור את ההיריון והלידה בשלום וללא בעיות מיותרות.

 למרבה הצער, איננו יכולים להתעלם מסיבוכים רפואיים שונים הגורמים לפגיעות שונות (חלקן קבועות) לתינוק ולאם עצמה – חלק מפגיעות ונזקים אלה הם תוצאה של טיפול לא נכון או רשלני של הצוות הרפואי, ובהחלט מהווים עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית ולקבלת פיצויים בסכומים גבוהים מאוד.

?מהי רשלנות רפואית בלידה ולאיזו תקופה היא מתייחסת

 התהליך מתחיל למעשה כבר בתקופת ניסיונות הכניסה להריון וקבלת טיפולי פוריות (אם היו כאלה), כולל את הליווי והייעוץ הרפואי שקבלה היולדת במהלך חודשי ההיריון (שמטרתם גם לזהות מראש פגמים ומומים אפשריים אצל העובר), ומסתיים בלידה עצמה ובטיפול שקיבלו האם והתינוק בבית החולים עד לשחרורם.

 תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית כדאי להגיש בכל מקרה בו עולה חשש כי הצוות הרפואי לא פעל על פי ההנחיות והכללים הרפואיים בנוגע לתהליכי הטיפול בלידה, התרשל בצורה ברורה מזיהוי סימנים מקדימים ובעיות והתעלם מהם, חרג מסמכויותיו בנוגע לייעוץ או טיפול רפואי כל שהוא, או התעלם מתלונות או בקשות של היולדת הקשורות למצבה הרפואי.

?באילו מקרים כדאי להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית

: הדוגמאות למקרים רלוונטיים כאלה הן רבות ורלוונטיות לכל שלבי ההיריון והלידה, כדוגמה

? האם בוצעו בדיקות רפואיות נוספות במקרים של חשד

 איך התבצע תהליך הקבלה בבית החולים, האם הוא התבצע באופן יסודי תוך התייחסות לכל החריגים והבעיות האפשריות

? האם היולדת קבלה את כל המידע לגבי אפשרויות הטיפול במצבי הלידה שונים

וכמובן, חשוב לבדוק האם הלידה התנהלה על פי הכללים בנוכחות הצוות הרפואי המתאים למצב, וכיצד טופלו בעיות שונות במהלך הלידה

?איך מגישים תביעת רשלנות רפואית בלידה ולמי פונים

 ראשית, חשוב לא להסס ובכל מקרה שנגרם סיבוך או נזק לתינוק או ליולדת, ולמרות הקושי הרגשי הברור במצבים הקשים בהם נמצאים לעיתים היולדת ומשפחתה-  אסור להמתין

 פנו במהירות האפשרית למשרד עורכי דין גדול ומנוסה בתחום עם כל החומר, המסמכים והתיעוד שבידכם. חשוב לדעת כי בישראל מוגשות אלפי תביעות רשלנות רפואית בכל שנה, רבות מהן מתייחסות לסיבוכים ונזקים שנגרמו במהלך ההיריון והלידה, והתחום דורש התמחות וניסיון משפטי ספציפיים.

 

 במרבית המקרים של תביעת רשלנות רפואית מדובר בתהליך משפטי ארוך ולא פשוט, אך במקרים של נזק חמור ורשלנות רפואית קיצונית הפיצויים יכולים להיות גבוהים ביותר- לעיתים מדובר בתשלומים של מיליוני שקלים לאורך החיים.

טיפול בתביעת רשלנות רפואית – אריאלה גפן עורכי דין

 עו"ד המתמחה בנזיקין הינו עורך הדין המטפל בתביעות רשלנות רפואית. חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, וכי כדי להוציא את המקסימום מהעניין ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית על אף התנגדותו של הצוות הרפואי המטפל. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן דיסקרטי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג נפגעים עקב רשלנות רפואית בהריון ולידה ומעניק ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי לכל אורך המאבק המשפטי.

 

 משרד עורכי דין אריאלה גפן מומחים ובעלי ניסיון משפטי רב בתביעות רשלנות רפואית ונלחם עבורך ועבור בני משפחתך להשגת פיצוי כספי מרבי מול המוסודות הרפואים השונים בישראל כמו הרצליה מדיקל סנטר, בית חולים לניאדו צאנז, בית חולים לוינשטיין, בית חולים מאיר בכפר סבא,  בית חולים וולפסון,אסף הרופא, בית חולים שיבא – תל השומר, בית חולים איכילוב בתל אביב, בית חולים אסותא, בית חולים מעייני הישועה, קופת חולים כללית, קופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה, התקשרו -0733-752-766 או השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

אריאלה גפן – משרד עורכי דין

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

תאונות אופנוע ונזקי גוף: החשיבות של התמודדות נכונה עם הפציעות

תאונות אופנוע הן מהסוגים המסוכנים ביותר של תאונות דרכים, במיוחד כאשר מדובר בנזקי גוף חמורים. רוכבי אופנוע נמצאים בסיכון גבוה יותר לפציעות קשות בהשוואה לנהגים ברכב סגור, בשל חשיפתם הפיזית המלאה במהלך התאונה. במקרה של תאונת אופנוע, ההשלכות עלולות להיות חמורות מאוד ולדרוש טיפול רפואי מיידי ונכון.

תמונת צילום רנטגן המציגה שבר ביד. התמונה מציגה את השבר בעצמות היד באופן ברור, ונראית כמו סריקת רנטגן רפואית עם פרטים של העצמות וקו השבר הנראה לעין.
מאמרים משפטים

שבר ביד מתאונת דרכים? – כל מה שצריך לדעת

במאמר זה נדון בתאונות דרכים עם נזקי גוף, ובפרט בשברים ביד. נסקור את הסיבות העיקריות לתאונות, תסמינים ואבחון שברים, דרכי הטיפול האפשריות ותוצאות אפשריות של טיפול לא נכון. כמו כן, נפרט על ההיבטים המשפטיים הקשורים לתאונות דרכים והצורך בקבלת פיצויים. המאמר כולל מידע חיוני לנפגעים ועצות מועילות להחלמה ושיקום.

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן