תפריט

תאונת עבודה
מאמרים משפטים

תאונת עבודה

תאונת עבודה – החוק במדינה ישראל קובע כי כל אדם שנפגע בגופו במהלך עבודתו בין אם מדובר בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהבית לעבודה הינו זכאי לקבלת פיצויים כספיים עבור אובדן ההכנסה לאחר מועד אירוע תאונת העבודה.
יודגש, המוסד לביטוח מפצה נפגעי עבודה בדמי פגיעה וזאת לאחר שנפגעי תאונת עבודה אלו אינם מסוגלים לחזור לעבודתם ומקבלים ימי מחלה לנפגעי עבודה.

תאונת דרכים במעבר חצייה
מאמרים משפטים

מוות בתאונת דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כל אדם אשר נהרג בתאונות דרכים במעבר חצייה כהולך רגל זכאי להגיש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד, ואין משמעות מבחינת החוק אם האדם שנהרג הוא עצמו אשם לבדו בגרימת התאונה, או שהייתה לו תרומה כלשהי להתרחשותה בעת אירוע תאונת הדרכים שהביאה למותו הטרגי.

תאונת דרכים במעבר חצייה
מאמרים משפטים

תאונת דרכים במעבר חצייה

תאונת דרכים במעבר חצייה, סיכונים, מי ישלם פיצוי ומתי? חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כל אדם אשר נפגע בתאונות דרכים במעבר חצייה כהולך רגל זכאי להגיש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד, ואין משמעות מבחינת החוק אם הולך הרגל הוא עצמו אשם לבדו בגרימת התאונה, או שהייתה לו תרומה כלשהי להתרחשותה בעת שהוא חצה את מעבר החצייה.

שבר ליספרנק תאונת דרכים
מאמרים משפטים

שבר ליספרנק תאונת דרכים

שבר ליספרנק תאונת דרכים

שבירת ליספרנק היא סוג של שבר בכף הרגל שמתרחש באזור מפרק ליספרנק. מפרק ליספרנק ממוקם בחלק הקדמי של כף הרגל, בין הקרסול לעצמות המסרק. שבירת ליספרנק יכולה להיגרם כתוצאה מעלייה פתאומית במשקל על כף הרגל, כגון כשנופלים או כשדורכים על משהו קשה ובמקרים רבים אחרים בעקבות תאונת דרכים.

תאונת דרכים פגיעת ראש
מאמרים משפטים

פגיעת ראש תאונת דרכים

פגיעת ראש תאונת עבודה – משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בהשגת פיצוי כספי מרבי לנפגעי תאונות עבודה עם פגיעות ראש או חבלות ראש קלות, בינוניות או חמורות. לקוחותיה של עורכת הדין אריאלה גפן זוכים לייצוג אישי וליווי צמוד לכל אורך ההליך המשפטי

תאונת דרכים - עורך דין תאונות דרכים
מאמרים משפטים

מהו הפיצוי הכספי לאחר תאונת דרכים?

כיצד נקבע הפיצוי הכספי בתביעת תאונת דרכים?
בתביעת תאונת דרכים, אנו מצרפים לתביעה בקשה למינוי מומחים רפואיים מתחומים שונים וזאת בהתאם לפגיעה שסובל ממנה הנפגע מתאונת הדרכים. כך למשל במקרה של פגיעת ראש נבקש למנות מומחה רפואי מתחום הנוירולוגיה, במידה וישנם

תאונת דרכים שבר ברגל
מאמרים משפטים

תאונת דרכים שבר בברך

תאונת דרכים שבר בברך – פוסט זה בבלוג מתמקד בהשלכות הרפואיות של תאונת דרכים שגרמה לשבר בברך. הוא ינתח את הפציעה, הגורמים לה, דרכי מניעה וטיפולים אפשריים. לבסוף תוסק מסקנה לחשיבות ההיוועצות עם עורך דין תאונת דרכים או עו"ד תאונת אופנוע.

עורך דין תאונות אופנוע
מאמרים משפטים

פיצוי כספי מעל 4.5 מיליון ₪ לרוכב אופנוע

בתיק בית משפט ת"א פ 34097-12-17 פלוני המאגר הישראלי לביטוח רכב הפול ואח' נקבע ע"י כבוד השופטת שירלי רנר כי חברת הפול (המבטחת) תפצה את התובע בפיצויים כספיים של 3,859,550 שקלים עבור הפסדי שכר ופנסיה, אובדן כושר עבודה, הוצאות רפואיות, עזרה, כאב וסבל, הוצאות רפואיות ומימון קנאביס ועוד. בנוסף, היא חייבה את חברת הפול (הנתבעת) לשלם לתובע שכר טרחת עו"ד של כ-587 אלף שקלים.

נהג יפוצה על תאונת דרכים אף שנהג בלי ביטוח

פיצוי כספי לנהג שנפגע בתאונת דרכים ללא ביטוח חובה – בתיק בית משפט ת"א פ 25272-02-18 פלוני נ' קרנית-קרן לפיצוי נפגעי תאונת דרכים ואח' נקבע ע"י כבוד השופט אייל דורון כי התובע זכאי לפיצוי כספי מאחר כי במועד אירוע תאונת הדרכים מאחר כי תעודה ביטוח החובה שהייתה ברכב החברה שקיבל הייתה ללא תוקף ונועדה רק להטעות את התובע.

תאונה עם אופניים שכורים

פיצוי כספי בסך של 500,000 ₪ לרוכב אופניים שנפגע לאחר ששכר אופניים לא תקינים במסגרת המיזם של עיריית תל אביב – תל אופן

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן