עורך דין תאונות דרכים

20 שנות נסיון בייצוג משפטי

זקוקים לעורך דין ביטוח לאומי?

אריאלה גפן

תביעות נגד ביטוח לאומי

משרד עורכי דין עם מעל ל-20 שנות ניסיון בתביעות ביטוח לאומי יילחם על הפיצוי הכספי שמגיע לך

תשלום שכר טרחת עורך דין - רק עם קבלת כספי הפיצויים

תביעות נגד ביטוח לאומי

משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו ממשרדי עורכי הדין נזיקין המובילים בישראל שמתמחים בדיני נזיקין לרבות: תביעות נגד ביטוח לאומי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע, תאונות תלמידים, תאונות נפילה והחלקה, תביעות ביטוח לאומי.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי צברה בחברת הביטוח הגדולה בישראל וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל, ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה רחבה ומעמיקה יותר ב- 360 מעלות שממונף לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה.

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי

ייצוג בתביעות נגד ביטוח לאומי   – אריאלה גפן, עורכת דין

המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ציבורי האחראי על מימוש רוב הזכויות החברתיות במדינת ישראל, מכאן ניתן להגיש נגד המוסד לביטוח לאומי תביעות אזרחיות על מנת לקבל קצבאות או פיצויים כספי למי שנפגע או סובל מפגיעות פיזיות קשות כמו נכות ו\או פגיעות נפשיות קשות.

מוסד הביטוח הלאומי הוא מורכב ובירוקרטי כמו כל שאר המוסדות ועל כן הגשת תביעה למימוש הזכויות המשפטיות על מנת לקבל פיצוי מרבי מהביטוח הלאומי מומלץ לפנות למשרד עורכי דין מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב על מנת לממש את הזכויות שלכם.

עו"ד אריאלה גפן המתמחה בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, תדע להכווין את לקוחותיה לגבי אופן ההתנהלות לאחר התאונה\הפגיעה שלב אחר שלב כאשר כל שלב הוא קריטי – כמו דיווח למעסיק, רישום פרטי התאונה\פגיעה כולל עדים וצילומים, שמירת המסמכים הרפואיים ועוד. למרות שאולי נדמה שמדובר בנושא קל לפיצוח, בדרך כלל מעסיקים ובפרט הביטוח הלאומי וחברות הביטוח הפרטיות מנסים להתנער מהאחריות ומהצורך לשלם פיצויי לנפגע. במקרה זה, עו"ד המתמחה בנזיקין ובתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי  בפרט, ידע להוכיח את טענת הנפגע ולזכות בפיצויים מלאים עבור הלקוח.

יודגש, המוסד הביטוח הלאומי דוחה את התביעות המוגשות נגדו לקבלת קצבאות או גמלאות ממגוון סיבות העומדות לרשותו, אך גם במקרים אלו אין צורך לוותר על התביעה או הזכויות שמגיע לכם ולבני משפחתכם, אלא מומלץ לפנות עורך דין מומחה לביטוח לאומי שימצה את ההליכים המשפטיים גם על ידי תביעה לבית הדין לעבודה או נגד הביטוח הלאומי.

גמלאות ביטוח הלאומי

המוסד לביטוח לאומי מופקד על הביטחון הסוציאלי של תושבי ישראל. תפקידו העיקרי להבטיח אמצעי מחיה למי שאינם מסוגלים להתפרנס למחייתם. הביטוח הלאומי משלם קצבאות לזכאים ובכך מסייע לשכבות אוכלוסייה נרחבות, ולמבוטחים בזמן משבר אישי, כמו פיטורין, נכות ופגיעה בעבודה. באמצעות תשלומי הקצבאות מועברות הכנסות מקבוצות מבוססות מבחינה כלכלית לקבוצות חלשות ופגיעות, ובכך תורם הביטוח הלאומי לחלוקה צודקת יותר של ההכנסה הלאומית ולצמצום ממדי העוני בישראל.

שמירת היריון לאם

דמי לידה

גמלת ילד נכה

קצבת נכות כללית

נכות מעבודה

ניידות

קצבת זקנה

קצבת שאירים

קצבת תלויים

שירותים מיוחדים

סיעוד

דמי קבורה

ייצוג בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי   – אריאלה גפן, עורכת דין

אריאלה גפן עו"ד המתמחה בנזיקין הינה עורכת דין ומייצגת בתביעות נגד ביטוח לאומי. לעורכת הדין אריאלה גפן נסיון משפטי רב בהתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי כאשר המשרד מוביל את כל ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות לקוחותיו על מנת שיקבלו את מירב הפיצויים בגין נזקי גוף ורכוש וגם יקבלו שקט נפשי ע"י משרד עורכי דין מקצועי, מיומן שנותן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

המשרד מתמחה ובקיא מאוד בחקיקה ובפסיקה הרחבה של המוסד לביטוח לאומי כאשר הניסיון הרב מתבטא בהצלחה רבה בפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך מהגשת תביעה נגד הביטוח הלאומי.

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעה נזיקית נגד המוסד לביטוח הלאומי, וכי כדי להוציא את הפיצוי המרבי בגין הנזק המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח את הנזק שנגרם על מנת לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות ביטוח לאומי באופן מקצועי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מרבי.

השאר/י פרטים לתיאום פגישת ייעוץ

לקבלת ייעוץ ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה להגשת תביעה – אנא השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם האפשרי.

ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן