אריאלה גפן עורכת דין תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע - נפגעת בתאונה? אל תתפשרו תתקשרו

אריאלה גפן

עורכת דין תאונות אופנוע

עורכת דין תאונות אופנוע שמכירה את חברות הביטוח - מבפנים

נפגעת בתאונת אופנוע? אני יודעת כיצד להשיג את הפיצוי הכספי שמגיע לך! השאירו פרטים ואצור קשר

צריכים עורך דין תאונות אופנוע?

במאמר שלפניכם ננסה להסביר את חשיבות ההתייעצות עם עורך דין תאונות אופנוע לאחר אירוע תאונת הדרכים וההשפעה שיש לכך על הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

בחירת עורך דין תאונות אופנוע עם ניסיון משפטי של מעל ל 20 שנה, יכול להוות השפעה משמעותית על סכום הפיצוי הכספי במידה ונפגעתם בתאונת אופנוע, על כן מומלץ מאוד לבחור עורך דין תאונת אופנוע מקצועי עם ניסיון משמעותי בתחום תאונות האופנוע.

עורך דין תאונות אופנוע – עו"ד אריאלה גפן

משרד עורכי דין אריאלה גפן, הינו משרד עורכי דין בעל ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע – במידה ונפגעתם בתאונת אופנוע אנא פנו עוד היום לעו"ד אריאלה גפן לקבלת ייעוץ משפטי נכון ומדויק שיסייע לכם לקבל את הפיצוי הכספי המרבי ע"י הערכת נזקי הגוף שנגרמו לכם, בחירת הליך משפטי נכון והגשת תביעת תאונת אופנוע נגד חברת הביטוח ללא פשרות..

תאונות אופנועים במדינת ישראל הפכו מזמן למכת מדינה, וללא ספק אירוע תאונת דרכים מהווה אירוע טראומתי לנפגעי תאונות אופנועים, מאחר ורוכבי האופנוע חשופים יותר לפגיעות חיצוניות במקרים של תאונת אופנוע במקרה של תאונת דרכים נותרים רוכבי האופנוע עם נזקי גוף קלים כמו חבלות, שריטות, קריעת גידים וחלקם האחר עלול לסבוב מנזקי גוף קשים יותר כמו שברים, פגיעות בעמוד השידרה, שיתוק ידים ורגליים (פרפלגיה) אשר מותירות את אותם רוכבים עם שיעורי נכות גבוהים, במקרים טרגיים אחרים רוכבי אופנוע נהרגים.

ללא ספק, אירוע תאונת אופנוע הוא אירוע טראומטי שמלווה את נפגעי תאונות האופנוע במשך תקופה ארוכה של חוסר וודאות עקב טיפול רפואי ארוך הכולל אשפוז בבית החולים, ניתוחים מורכבים ותהליכי שיקום לתקופה אורכה, כאשר ברקע מעבר לפגיעות הפיזיות\נפשיות הנפגעים סובלים מאובדן הכנסה וחשש רבה לאיבוד מקום עבודתם.

עורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופנוע, מסבירה כי "במידה ונפצעתם בתאונת אופנוע, קיימת לכם זכות בתור נפגעי תאונת אופנוע לתבוע פיצויים כספיים (גם אם אתם אשמים בתאונה) בגין נזקי גוף ועוד ראשי נזק אחרים  וזאת על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 אשר קובע כי כל אדם שנפגע בתאונת דרכים, לרבות תאונת אופנוע זכאי לפיצויים בגין הפגיעה הגופנית, הנפשית ו\או בגין אובדן הכנסה, הוצאות רפואיות, הוצאות עזרה צד שלישי, כאב וסבל, הוצאות שיקום ועוד."

תאונות אופנוע – מידע כללי בנושא תאונות אופנוע

לצערנו הרב בשנים האחרונות ישנו גידול משמעותי בתאונות דרכים שבהן מעורבים אופנועים או קטנועים וזאת למרות השיפורים הטכנולוגים ואמצעי המיגון המתקדמים ביותר שעומדים לרשות רוכבי האופנוע.   על פי מחקרים של הרשות לבטיחות בדרכים,מספר הרוגים בתאונות אופנוע זינק ביותר מ 75%, כמו כן עולה באופן מובהק כי רוכבי אופנוע צעירים נפגעים משמעותית יותר בתאונות אופנוע לעומת רוכבי אופנוע מבוגרים יותר.

מה תפקידו של עורך דין תאונות אופנוע?

במידה והייתם מעורבות בתאונת דרכים עם אופנוע ונגרמו לכם נזקי גוף בדרגות חומרה שונות, רצוי שתפנו לעורך דין תאונות אופנוע שעוסק בתחום תביעות תאונות אופנוע שתפקידו יהיה לסייע לכם לבנות תיק תביעה מנצח נגד חברת הביטוח על מנת שתוכלו לקבל את הפיצויים הכספיים המרביים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

עורך דין תאונת אופנוע בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום תאונות אופנוע כתוצאה מתאונת דרכים ילווה אתכם לאורך כל ההליך המשפטי, וינחה אתכם בחשיבות התיעוד הרפואי, הראיות וההליכים השונים תוך מיצוי כלל הזכויות שלכם מול כל הגורמים הרלבנטיים כמו חברת הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, פוליסות ביטוח אישיות על מנת שתקבלו את הפיצוי המירבי בגין הנזק שנגרם לכם בתאונה.

במסגרת ניהול תיק תביעת תאונת אופנוע, עורך דין תאונת אופנוע יפעל במספר מישורים עיקריים על מנת להשיג עבורך את הפיצוי הכספי המרבי

א. תיעוד המסמכים הרפואיים, ניתוח המצב הרפואי ומתן אומדן לנכות רפואית.
ב. בניית תיק ראיות מנצח להוכחת קרות תאונת הדרכים כהגדרתה בחוק.
ג. ניהול מו"מ מול חברת הביטוח על גובה הפיצוי הכספי שמגיע לך
ד. הגשת תביעה לבית המשפט.

האם גם מי שאשם בתאונת דרכים עם אופנוע זכאי לפיצוי כספי?

כל אדם שנפגע בתאונת דרכים בין אם הינו רוכב אופנוע, נוסע על אופנוע או הולך רגל שנפגע בתאונת אופנוע זכאי לפיצויים כספיים בגין נזקי גוף שנגרמו לו וזאת על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים אשר נועד לפצות נפגעי תאונות אופנוע ובני משפחתם בפיצויי כספי וזאת ללא שאלת האשמה בתאונת האופנוע וזאת בהתאם לפוליסת ביטוח החובה אשר נועדה לכסות את הפיצוי הכספי על פי פקודת ביטוח רכב מנועי התש”ל-1970.

מה הם המסמכים הנדרשים על מנת להגיש תביעת נזקי גוף בתאונת אופנוע?

על מנת להגדיל באופן משמעותי את סיכויי התביעה מול חברת הביטוח כך גם את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות אופנוע, רצוי ומומלץ להגיע לפגישה עם עורך דין תאונות אופנוע עם כל המסמכים הדרושים כפי שיפורט להלן:

א. קבלת טיפול רפואי – עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה להתפנות לבית החולים קרוב ככל שניתן למועד אירוע התאונה אם באמצעות פינוי עצמי או באמצעות אמבולנס. עורכת הדין אריאלה ממליצה להתפנות באופן מיידי לבית החולים גם אם הנכם חשים כאבים קלים בלבד אחרי התאונה, מאחר שניסיון העבר מלמד כי כאבים קלים אלו עלולים להתפתח לנזקים הרבה יותר משמעותיים לאחר כמה שעות. 

נא לשמור את המסמכים הרפואיים שתקבלו לאחר השחרור מהמיון עם כל הפירוט של האבחנות הרפואיות.

ב. תיעוד רפואי מלא – חשוב שתשמרו את כל המסמכים הרפואיים מרגע אירוע התאונה ועד למועד הגעתכם לפגישה עם עו"ד תאונות אופנוע אשר ינתח את התיעוד הרפואי ואת נזקי הגוף שנגרמו לכם על מנת לכמת את הפיצוי הכספי שמגיע לך בעקבות תאונת האופנוע.

ג. מסמכי רישוי – אנא הביאו עימכם לפגישה רישיון נהיגה בתוקף, תעודת ביטוח חובה ורישיון אופנוע.

ד. אישור משטרה – רצוי להגיש בקשה לאישור תאונת דרכים במשטרת ישראל ולהביא את האישור לעורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין לתאונות אופנוע.

כיצד מחשבים את סכום הפיצויים בגין תאונת דרכים עם אופנוע? 

במידה ונפגעת בתאונת אופנוע ניתן לקבל פיצויים בגין נזקי גוף שונים לפי חוק הפלת"ד. ראשי הנזק כוללים נזקים ממוניים, שנגרמים בגין הוצאות כספיות שונות, כגון הפסדי שכר, הוצאות רפואיות, הוצאות עזרת צד שלישי ועוד; ונזקים שאינם ממוניים, כגון כאב וסבל, ועוגמת נפש.

חישוב סכום הפיצויים נעשה לגבי כל ראש נזק בנפרד, בהתאם לפרמטרים שונים, שכוללים בדרך כלל את הגיל, רמת השכר, הנכות הרפואית, והנכות התפקודית של הנפגע.

מתי צריך לפנות לעורך דין תאונת אופנוע?

במידה ונפגעת בתאונת דרכים עם אופנוע, עורכת הדין אריאלה גפן עם יותר מ-20 שנות ניסיון בתאונות אופנוע ממליצה לפנות לעורך דין תאונות אופנוע קרוב ככל שניתן למועד אירוע תאונת הדרכים שכן פנייה מוקדמת לעורך הדין תעזור לנפגע תאונת הדרכים לבסס תיק תביעה מנצח נגד חברות הביטוח ע"י הנחיות ואסטרטגיה מנצחת כמו כיצד להתמודד מול הצוות הרפואי, שימור התיעוד הרפואי, ייצוג מול וועדות בביטוח לאומי וגם התמודדות מלאה מול חברת הביטוח שתנסה למזער את הפיצוי הכספי ככל שניתן.
במקרים תכופים עורך הדין יוכל לפנות לחברת הביטוח על מנת לקבל תשלום תכוף בעקבות תאונת האופנוע.

אריאלה גפן, משרד עורכי דין – עורך דין תאונות אופנוע 

במידה והייתם מעורבים בתאונת אופנוע שגרמה לכם נזקי גוף, רצוי לפנות לעורך דין תאונות אופנוע מומחה שעוסק בתחום תאונות הדרכים מעל 20 שנה לפחות. עורך דין תאונות אופנוע בעל ניסיון בתחום של פציעות גוף לאחר תאונת אופנוע כמו עורכת הדין אריאלה גפן, הבעלים של משרד עורכי דין תאונות אופנוע, תלווה אותך באופן אישי לאורך כל התהליך המשפטי, תנחה אותך ותוודא שהינך ממצה את כל הזכויות המשפטיות שמגיעות לך כמו חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, פוליסות ביטוח אישיות כך שתקבל את הפיצוי הכספי המירבי שמגיע לך בגין הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לך כתוצאה מתאונת האופנוע.

עורכת הדין אריאלה גפן היא הבעלים של משרד עורכי דין תאונות אופנוע שעוסק בתביעות תביעות תאונות אופנוע ובייצוג נפגעי תאונות אופנוע בתביעות נגד חברות הביטוח מכוח חוק הפלת"ד. עורכת הדין אריאלה ייצגה במשך שנים חברות ביטוח הגדולות והחזקות בישראל כמו גם את חברת הביטוח הפול בתביעות תאונות דרכים וניהלה תיקי מורכבים וקשים עם שיעורי נכות גבוהים, ומכירה לעומק את האסטרטגיות והטקטיקות המשפטיות של אותן חברות ביטוח, היום לאחר שעברה צד ועו"ד אריאלה גפן מייצגת רק תובעים עניין זה מקנה ללקוחותיה של עו"ד אריאלה גפן יתרון משמעותי בניהול תביעות תאונות אופנוע נגד חברות הביטוח.

עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע בתביעות מול חברות הביטוח. עו"ד אריאלה גפן, מלווה את לקוחותיה לאורך כל שלבי ההליך באופן אישי והיא ורק היא מייצגת לקוחותיה בבתי המשפט השונים (לא עו"ד שכירים), במסגרת המשפטית נגד חברות הביטוח למיצוי זכויותיהם עד לקבלת הפיצוי המירבי נוכח חומרת הנזק הגופני ו/או הנפשי או שיעור הנכות שנגרם להם בעקבות תאונת הדרכים.

עורכת הדין אריאלה גפן מאמינה במתן ייצוג וליווי משפטי צמוד לנפגעי תאונות אופנוע בסמוך או קרוב ככל שניתן למועד אירוע תאונת האופנוע. חשוב לציין, כי פנייה מוקדמת לעורך דין תאונות אופנוע תסייע לעורכת הדין אריאלה גפן להיערך להגשת תביעת תאונת אופנוע באופן מקצועי על ידי ביצוע בדיקות והערכות רפואיות, איסוף מסמכים רלבנטיים לרבות תיעוד רפואי וראיות משמעותיות, בכך לבנות תיק תביעה מנצח בצורה אסטרטגית נכונה על מנת שהנפגע יוכל לקבל את הפיצוי הכספי המרבי.

עורכת הדין אריאלה גפן מסייעת ללקוחותיו להימנע משגיאות אשר עלולות להביא לדחיית התביעה או למזעור הקטנת הפיצוי הכספי שמגיע ללקוח.

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת התביעה.

שאלות נפוצות לעורך דין תאונות אופנוע

מהי תאונת דרכים עם אופנוע?

המונח “תאונת דרכים” מוגדר בחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ועל פי הגדרה זו מתבססים בתי המשפט ועורכי דין תאונות אופנוע בבואם לקבוע אם הייתה תאונת דרכים עם אופנוע או לא.

בחוק נאמר " כל מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה מהווה תאונת דרכים; גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, ייחשב לתאונת דרכים, וכך גם מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב ללא שינוי ייעודו המקורי"

כפי שניתן לראות מדובר במונח שהפרשנות לגביו יכולה להיות מאוד רחבה ומכאן נוצרה פסיקה רבה הקובעת מה עונה להגדרת המונח תאונת דרכים וגם איזה אירוע לא ייחשב כתאונת דרכים.

חברות הביטוח ינסו ככל שביכולתן לדחות את התביעה בטענות משפטיות שנועדו להחריג את אירוע התאונה מההגדרה בחוק או בפסיקה ובכך בעצם להימנע מתשלום פיצויים לנפגעי תאונת אופנוע 

למשרד עורכי דין אריאלה גפן מגיעים לא אחת רוכבי אופנוע אשר נמנעו להגיש תביעת תאונות דרכים עקב החשש שלא מגיע להם פיצוי בגלל שהם האשמים בתאונת הדרכים, פה המקום להדגיש כי על פי החוק לפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 שהינו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצויים הכספיים אם נגרם לרוכב האופנוע נזק כתוצאה מתאונת דרכים ועל כן במקרה דנן יהיה זכאי רוכב האופנוע לפיצוי ללא שאלת אשמתו בתאונת הדרכים.

חשוב לציין, חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן להוכיח כי האירוע אינו נחשב לתאונת דרכים על מנת לדחות את התביעה ולהימנע מתשלום פיצוי כספי לנפגע, מכאן מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתאונות אופנוע כמו עורכת הדין אריאלה גפן על מנת לגבש אסטרטגיה משפטית נכונה ומדויקת לקבלת פיצוי כספי מרבי.

במקרה של תאונות דרכים עם אופנוע ובכדי לזכות בפיצויים והזכויות המגיעות לך על פי החוק לנפגעי תאונות דרכים, יהא עליכם להתנהל בצורה נכונה מרגע קרות התאונה כפי שיפורט להלן:

דיווח למשטרה – במידה וניתן, אנא דווחו למשטרה על מקום התאונה, הזמן בו אירעה התאונה, נפגעים ככל שיישנם ומספרי רכב או אופנוע במידה וניתן לקבל.
טיפול רפואי – יש חשיבות לפנייה לבית חולים או קופת חולים לבצע בדיקות רפואיות או קבלת טיפול רפואי. יודגש, אנא ציינו בפני הרופא המטפל כי נפגעתם בתאונות דרכים וודאו כי כך גם נכתב במסמך הרפואי.
תיעוד רפואי – אנא תשמרו כל תיעוד רפואי בגין תאונת הדרכים.

עורך דין תאונות אופנוע –  משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחים בתאונות דרכים של אופנועים עם ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע.

רכיבה על אופנוע ללא ביטוח חובה מהווה עבירה פלילית ובנוסף מסכנת את רוכב האופנוע בכך בסיכון כלכלי משמעותי שכן במידה והוא ייפגע או יפגע בהולך רגל לא יהיה מי שיפצה את רוכב האופנוע שנפגע או במידה שהולכי רגל נפגעו, רוכב האופנוע עלול להיתבע ע"י קרנית בגין הנזקים שנגרמו להולכי הרגל – פיצויים שעלולים להגיע למאות אלפי שקלים.

עורך דין תאונות אופנוע –  משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחים בתאונות דרכים של אופנועים עם ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע.

לצערנו, למשרדנו מגיעים רוכבי אופנוע רבים אשר היו מעורבים בתאונת אופנוע שלא הייתה ברשותם פוליסת ביטוח חובה כנדרש על פי החוק ועל כן גם החשש של אותם רוכבי אופנוע כי הם לא זכאים לפיצוי כספי.   חשוב לציין כי במקרים מסוימים ניתן לקבל פיצוי כספי בגין תאונת דרכים עם אופנוע על אף כי לא היה בידך ביטוח חובה וזאת ע"י הגשת תביעה מכח פקודת הנזיקין.

 לדוגמא: במקרה וניתן יהיה להוכיח כי התאונה נגרמה בשל רשלנות של נהג אחר למשל נהג שנכנס לצומת כאשר ברמזור היה אור אדום ורוכב האופנוע עבר את הצומת כאשר בנתיב שלו הרמזור היה ירוק.

על פי החוק אפשר להגיש תביעה לפיצויים בגין תאונת דרכים עד שבע (7) שנים מיום קרות התאונה וזאת על פי פקודת הנזיקין או על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975.

במקרים מסויימים ישנם חריגים לתקופת ההתיישנות בתאונות דרכים, כמו לדוגמה במקרים שבתאונת הדרכים לנפגע לא מלאו 18 ביום התאונה לכן והוא יהיה רשאי להגיש את התביעה עד גיל 25.

סעיף 6 לחוק קובע שתחילת התקופה היא ביום בו נוצרה עילת התביעה. כאשר מדובר בתאונת דרכים חשוב לציין שתקופת ההתיישנות תיעצר כאשר תוגש תביעת נזיקין בגין תאונות דרכים  לבית המשפט  והגשת התביעה לחברת הביטוח בלבד אין בה כדי לעצור את ההתיישנות

משרדנו הינו משרד עורכי דין מוביל בתאונות דרכים עם התמחות בתאונות אופנוע, מכאן משרדנו אינו גובה תשלום או שכר טרחה עבור ייעוץ משפטי ראשוני בתביעת תאונת דרכים, כמו כן חשוב לציין שמשרדנו עובד על פי כללי הלשכה ובמסגרת זו במידה ומוגשת תביעת תאונת דרכים שכר הטרחה הוא מבוסס הצלחה כלומר על פי אחוז מסכום התביעה – למעשה אין חשש להגיש תביעה בגלל סיבה כלכלית!

שכר טרחת עורך דין תאונות אופנוע נגזר באחוזים מסכום התביעה וזאת בכפיפות לכללי לשכת עורכי הדין וזאת בהתאם לשלושה מצבים עיקריים:

א. 8% שכר טרחה במידה והושג הסכם מול חברות הביטוח לפני הגשת תביעה.

ב. 11% שכר טרחה במידה והוגשה תביעה ומשרדנו הגיע להסכם פשרה מול חברת הביטוח.

ג. 13% שכר טרחה במידה וניתן פסק דין בבית המשפט.

** יודגש, כל שכר טרחה שנלקח מעבר לסכומים הנ"ל זכאי הלקוח לקבל החזר כספי

במקרה של תאונה דרכים עצמית עם אופנוע, חברות הביטוח ייעשו ככל שביכולתן על מנת לדחות את תביעת תאונת האופנוע או לצמצם משמעותית את הפיצוי הכספי שמגיע לך, במידה ולא נפגעתם קשה רצוי לאסוף ראיות ממקום האירוע כמו צילום האופנוע, לקיחת פרטים של עדים לתאונה, כמו כן רצוי מאוד להתפנות לטיפול רפואי באמבולנס אשר יתעד ברשומות הרפואיות ויציין כי נזקי הגוף הינם כתוצאה מתאונת דרכים, יתרה מזאת מומלץ לשלוח את האופנוע למוסך אשר מוציא חשבונית לעניין תיקון האופנוע לאחר התאונה, כך נצליח לתעד עם ראיות את התרחשות תאונת האופנוע.

במידה ונפגעת בתאונת אופנוע בתל אביב, בחירת עורך דין תאונות אופנוע בתל אביב הינה חשובה לאחר תאונת אופנוע שכן יש לבחירה זו יש השפעה על סכום הפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח. מכאן, מומלץ לאחר תאונת אופנוע בתל אביב שעורך דין תאונת אופנוע בתל אביב בעל ניסיון משפטי של מעל 20 שנה ייצג אתכם בתביעת נזקי גוף נגד חברת הביטוח.

עורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופנוע בתל אביב, הינה המייסדת והבעלים של משרד עורכי דין תאונות אופנוע שעוסק כל כולו בייצוג נפגעים בתביעות תאונות דרכים בגין נזקי גוף. בעברה, עו"ד הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות ביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים כך גם את חברת הפול שהינה המבטחת העיקרית של הדו-גלגלי בישראל, הכרות עם חברות הביטוח מקנה ללקוחותיה של עו"ד אריאלה גפן יתרון חסר תקדים בתביעות תאונות אופנוע.

במידה ואתם מעוניין בייצוג משפטי של עורך דין תאונות אופנוע בתל אביב, לאריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופנוע בתל אביב יש ניסיון משפטי רחב ובקיאות מלאה בחוק ובפסקי דין האחרונים ביותר, שמאחוריה לקוחות רבים שזכו לליווי משפטי אישי, מקצועי ובלתי מתפשר על זכויותיהם עד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

עורך דין תאונות אופנוע

כל הזכויות שמורות לעורכת הדין אריאלה גפןעורכת דין תאונות דרכים הבקיאה בתאונות אופנוע, תאונת אופנוע, תאונות אופניים חשמליים

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן