משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

20 שנות הניסיון שלנו -ההצלחה שלך

נפגעת בתאונת אופנוע? מגיע לך פיצוי כספי

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות אופנוע

זקוקים לעורך דין תאונות אופנוע? - להערכת סיכוי ושווי תביעתך ללא התחייבות נא מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך

עורך דין תאונות אופנוע

למה לבחור במשרד עורכי דין אריאלה גפן לייצוג נפגעי תאונות אופנוע?

זקוקים לעורך דין תאונות אופנוע?

צריכים עורך דין תאונות אופנוע?  משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן יילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך בעקבות תאונת הדרכים

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי הדין נזיקין המובילים בישראל המתמחה בתאונות אופנוע לרבות: תאונת דרכים עם אופנוע כביש, תאונת אופנוע שטח, תאונת דרכים עם קטנוע, תאונת דרכים שליחים.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות תאונות אופנוע מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות אופנוע צברה כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל וטיפלה במאות תיקים של נפגעי תאונת אופנוע

לאחר "שעברה צד" והחליטה לייצג רק תובעים שנפגעו בתאונות אופנוע, בא לידי ביטוי באופן משמעותי הניסיון המשפטי של עורכת הדין אריאלה גפן.

הניסיון משפטי בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל מעניק לעו"ד אריאלה גפן יתרון משמעותי לתובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה והכרת קווי ההגנה של חברות הביטוח, כאשר ניסיון זה ממונף לטובת רוכבי האופונע בהצלחה רבה בהשגת פיצויים מרביים.

התמחות המשרד והמקצועיות בייצוג נפגעי תאונות אופנוע יחד עם ניסיון משפטי מנצח הוכיחו את עצמם במאות תיקי תביעה שנחלו הצלחות רבות בפסקי דין שבהם נפגעי תאונות האופנוע קיבלו פיצויים כספיים גבוהים 

 

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות. אם נפגעת בתאונת דרכים ואתה זקוק ל- עו"ד תאונות אופנוע פנה למשרד עורכי דין אריאלה גפן עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי ללא עלות

שאלות נפוצות

המונח “תאונת דרכים” מוגדר בחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ועל פי הגדרה זו מתבססים בתי המשפט ועורכי דין תאונות אופנוע בבואם לקבוע אם הייתה תאונת דרכים עם אופנוע או לא.

בחוק נאמר " כל מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה מהווה תאונת דרכים; גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, ייחשב לתאונת דרכים, וכך גם מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב ללא שינוי ייעודו המקורי"

למשרדנו מגיעים לא אחת רוכבי אופנוע אשר נמנעו להגיש תביעת תאונות דרכים עקב החשש שלא מגיע להם פיצוי בגלל שהם האשמים בתאונת הדרכים, פה המקום להדגיש כי על פי החוק לפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 שהינו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצויים הכספיים אם נגרם לרוכב האופנוע נזק כתוצאה מתאונת דרכים ועל כן במקרה דנן יהיה זכאי רוכב האופנוע לפיצוי ללא שאלת אשמתו בתאונת הדרכים.

חשוב לציין, חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן להוכיח כי האירוע אינו נחשב לתאונת דרכים על מנת לדחות את התביעה ולהימנע מתשלום פיצוי כספי לנפגע, מכאן מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתאונות אופנוע כמו עורכת הדין אריאלה גפן על מנת לגבש אסטרטגיה משפטית נכונה ומדויקת לקבלת פיצוי כספי מרבי.

במקרה של תאונות דרכים עם אופנוע ובכדי לזכות בפיצויים והזכויות המגיעות לך על פי החוק לנפגעי תאונות דרכים, יהא עליכם להתנהל בצורה נכונה מרגע קרות התאונה כפי שיפורט להלן:

 

  • דיווח למשטרה – במידה וניתן, אנא דווחו למשטרה על מקום התאונה, הזמן בו אירעה התאונה, נפגעים ככל שיישנם ומספרי רכב או אופנוע במידה וניתן לקבל.
  • טיפול רפואי – יש חשיבות לפנייה לבית חולים או קופת חולים לבצע בדיקות רפואיות או קבלת טיפול רפואי. יודגש, אנא ציינו בפני הרופא המטפל כי נפגעתם בתאונות דרכים וודאו כי כך גם נכתב במסמך הרפואי.
  • תיעוד רפואי – אנא תשמרו כל תיעוד רפואי בגין תאונת הדרכים.
  • עורך דין תאונות אופנוע –  משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחים בתאונות דרכים של אופנועים עם ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע.

 

רכיבה על אופנוע ללא ביטוח חובה מהווה עבירה פלילית ובנוסף מסכנת את רוכב האופנוע בכך בסיכון כלכלי משמעותי שכן במידה והוא ייפגע או יפגע בהולך רגל לא יהיה מי שיפצה את רוכב האופנוע שנפגע או במידה שהולכי רגל נפגעו, רוכב האופנוע עלול להיתבע ע"י קרנית בגין הנזקים שנגרמו להולכי הרגל – פיצויים שעלולים להגיע למאות אלפי שקלים.

 

עורך דין תאונות אופנוע –  משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחים בתאונות דרכים של אופנועים עם ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע.

לצערנו, למשרדנו מגיעים רוכבי אופנוע  רבים אשר היו מעורבים בתאונת אופנוע שלא הייתה ברשותם פוליסת ביטוח חובה כנדרש על פי החוק ועל כן גם החשש של אותם רוכבי אופנוע כי הם לא זכאים לפיצוי כספי.   חשוב לציין כי במקרים מסוימים ניתן לקבל פיצוי כספי בגין תאונת דרכים עם אופנוע על אף כי לא היה בידך ביטוח חובה וזאת ע"י הגשת תביעה מכח פקודת הנזיקין.

 לדוגמא: במקרה וניתן יהיה להוכיח כי התאונה נגרמה בשל רשלנות של נהג אחר למשל נהג שנכנס לצומת כאשר ברמזור היה אור אדום ורוכב האופנוע עבר את הצומת כאשר בנתיב שלו הרמזור היה ירוק.

על פי החוק אפשר להגיש תביעה לפיצויים בגין תאונת דרכים עד שבע (7) שנים מיום קרות התאונה וזאת על פי פקודת הנזיקין או על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975.

במקרים מסויימים ישנם חריגים לתקופת ההתיישנות בתאונות דרכים, כמו לדוגמה במקרים שבתאונת הדרכים לנפגע לא מלאו 18 ביום התאונה לכן והוא יהיה רשאי להגיש את התביעה עד גיל 25.

סעיף 6 לחוק קובע שתחילת התקופה היא ביום בו נוצרה עילת התביעה. כאשר מדובר בתאונת דרכים חשוב לציין שתקופת ההתיישנות תיעצר כאשר תוגש תביעת נזיקין בגין תאונות דרכים  לבית המשפט  והגשת התביעה לחברת הביטוח בלבד אין בה כדי לעצור את ההתיישנות

משרדנו הינו משרד עורכי דין מוביל בתאונות דרכים עם התמחות בתאונות אופנוע, מכאן משרדנו אינו גובה תשלום או שכר טרחה עבור ייעוץ משפטי ראשוני בתביעת תאונת דרכים, כמו כן חשוב לציין שמשרדנו עובד על פי כללי הלשכה ובמסגרת זו במידה ומוגשת תביעת תאונת דרכים שכר הטרחה הוא מבוסס הצלחה כלומר על פי אחוז מסכום התביעה – למעשה אין חשש להגיש תביעה בגלל סיבה כלכלית!

שכר טרחת עורך דין תאונות אופנוע נגזר באחוזים מסכום התביעה וזאת בכפיפות לכללי לשכת עורכי הדין וזאת בהתאם לשלושה מצבים עיקריים:

א. 8% שכר טרחה במידה והושג הסכם מול חברות הביטוח לפני הגשת תביעה.

ב. 11% שכר טרחה במידה והוגשה תביעה ומשרדנו הגיע להסכם פשרה מול חברת הביטוח.

ג. 13% שכר טרחה במידה וניתן פסק דין בבית המשפט.

** יודגש, כל שכר טרחה שנלקח מעבר לסכומים הנ"ל זכאי הלקוח לקבל החזר כספי

חברות הביטוח ייעשו ככל שביכולתן על מנת לדחות את תביעת תאונת האופנוע או לצמצם משמעותית את הפיצוי הכספי שמגיע לך וזאת ע"י שליחת חוקר פרטי מטעמם אשר תפקידו הוא לגלות כשלים וסתירות בעובדות על מנת להביא לדחיית התביעה.

יודגש, חוקר הביטוח אינו חבר שלכם ובטח שאין לו כל כוונה לעזור לכם, לכן חשוב שתהיו מיוצגים ע"י עורך דין תאונות אופנוע כמו אריאלה גפן על מנת שתדריך אתכם ואף תדרוש כי החקירה תהייה בנוכחות בלבד על מנת למנוע עיוות או סילוף של הגרסה אשר מסרתם לחוקר,

+ 0
תיקים בבתי משפט
0
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
0 %
אחוזי הצלחה בתיקים

רוכבי אופנוע ממליצים עלינו בגוגל

להערכת סכום הפיצוי שמגיע לכם ע"י עו"ד תאונת אופנוע, השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

עו"ד תאונת אופנוע - פתרונות משפטיים מקיפים ב-360 מעלות

משרד עורכי דין עם מעל ל-20 שנות בהשגת פיצויים כספים לנפגעי תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע – בישראל נפגעים מדי שנה אלפי אנשים בתאונות בהן מעורבים כלי רכב דו גלגליים המורשים לנוע על הכבישים (אופנועים וקטנועים). מדובר ברוכבים עצמם, בנהגים אחרים בכביש ובהולכי רגל, שכמה עשרות מהם נהרגים בכל שנה בתאונות קשות ואלפים אחרים נפצעים, לעתים בצורה קשה.

לצערנו, לפעמיים בגלל תשתיות דרכים לא מטופלות וישנות כמו כבישים ושבילים במקומות שונים בארץ, ונוכח הצפיפות הרבה של כלי הרכב השונים על כבישי ישראל ויחד עם תרבות נהיגה מסוכנת כל אלה גורמים לפגיעות רבות ברוכבי האופנועים וכך גם לתאונות אופנועים קשות וקטלניות, רוכבי האופנועים חייבים לדאוג לפוליסת ביטוח חובה מתאימה על מנת שיכסה את עלויות והנזקים במקרה של תאונת אופנוע,  כמו כן רוכבי האופנוע חייבים להיות מודעים לזכויותיהם המשפטיות במידה ונפגעו או לסיכונים בנהיגה ללא פוליסת ביטוח חובה.

מכאן, אם נפצעת לאחר תאונת אופנוע ונגרם לך נזק פיזי או אחר ישנן מספר פעולות חשובות שכדאי שתעשו על מנת להוכיח את התביעה.

למה צריך עורך דין תאונות אופנוע מומלץ בגין תאונת אופנוע? וכיצד תוכלו לעזור לי?

עורכת הדין אריאלה גפן הינה עורכת דין עם ניסיון משפטי רב של מעל ל-20 שנה בתביעות תאונת אופונע, במקרים רבים מגיעים למשרד נפגעי תאונות אופנוע עם פציעות קלות לכאורה שבטוחים שאינם זכאים לפיצוי כספי, אך לאחר בירור מקיף ונכון עם מומחים רפואיים מתגלה נזק המשקף נכות רפואית המזכה בפיצוי כספי גבוה מאוד, כמו כן חשוב ש-עורך דין תאונות אופנוע מומלץ ייצג אותך בבית המשפט באופן רצוף לכן עו"ד אריאלה גפן מלווה את הלקוח באופן אישי מתחילת הדרך עד לניצחון בבית המשפט.

אם נפגעת או נפצעת בתאונת אופנוע ונגרמו לכם פציעות קשות או נכות חלילה הנכם מוזמנים לקרוא את המדריכים והמאמרים של עורכת הדין אריאלה גפן, עו"ד תאונת אופנוע על מנת שתורידו את הסיכון לדחיית תביעת תאונת האופנוע ובמקביל להגדיל את הסיכוי לפיצוי כספי

עורך דין תאונות אופנוע – מה היתרונות של עורכת הדין אריאלה גפן?

מעבר לניסיון המשפטי הרב בניהול תביעות תאונות דרכים אופנוע קשות וקטלניות, חשוב לציין כי עורכת הדין יצגה משפטית  את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות אופנוע ומבינה איך הצד השני חושב ופועל ואת טענות ההגנה שחברות הביטוח עלולות להעלות במטרה להכשיל את התביעה או להוריד את הפיצויי הכספי – לכן,  חשוב מאוד שתפנו לעורך דין תאונות אופנוע מומלץ או עורך דין תאונות דרכים מומלץ שישיג עבורך את הפיצוי הכספי המרבי בצורה המקצועית וללא פשרות.

עורכת הדין אריאלה גפן השיגה הצלחות רבות בהשגת פיצויים כספים עבור לקוחות המשרד שנפגעו בתאונת דרכים עם מומחיות בתאונות אופנוע.

עורך דין תאונות אופנוע – כמה עולה ייעוץ משפטי ראשוני?

משרדנו הינו משרד עורכי דין מוביל בתאונות דרכים עם התמחות בתאונות אופנוע, מכאן משרדנו אינו גובה תשלום או שכר טרחה עבור ייעוץ משפטי ראשוני בתביעת תאונת דרכים, כמו כן חשוב לציין שמשרדנו עובד על פי כללי הלשכה ובמסגרת זו במידה ומוגשת תביעת תאונת דרכים שכר הטרחה הוא מבוסס הצלחה כלומר על פי אחוז מסכום התביעה.

מה לעשות במקרה שנפגעתי בתאונת אופנוע?

במקרה ונפגעתם בתאונת דרכים עם אופנוע ואתם מפונים ע"י אמבולנס חשוב מאוד שתציינו בפני הצוות הרפואי כבר בשלב הראשון כי נפגעתם בתאונת דרכים עם אופנוע בצורה מדוייקת, במקרי תאונות דרכים שבהן נפגעו לקוחות שלנו  ולא ציינו את תאונת הדרכים או שהצוות הרפואי לא כתב זאת ברשומות הרפואיות אז חברת הביטוח ניסו לדחות את התביעה בטענה שהפגיעה לא נגרמה בעקבות תאונת דרכים.

במידה וניתן, בעידן שבו כל טלפון נייד מצויד במצלמה, כדאי שתתעדו את מקום התאונה בתמונות או סרטונים ואף נסו לקבל את פרטי המעורבים בתאונה יחד עם צילום תעודה הביטוח, ואם היו עדי ראיה לתאונה תבקשו לקבל את הפרטים האישיים ככל ומתאפשר.

במידה ואני אשם בתאונת האופנוע האם אני זכאי לפיצוי כספי?

רוכבי אופנוע רבים אינם מודעים כי על פי חוק הפלת"ד אין חשיבות לשאלת האשמה בתאונת אופנוע, ואף אם אתם אשמים בתאונות הדרכים אתם זכאים לפיצוי כספי כל עוד יש ברשותכם תעודת פוליסה חובה ורישיון נהיגה בתוקף תהיו זכאים לתבוע את חברת הביטוח שביטחה את האופנוע או הקטנוע שלכם.

 

בבית החולים על מה עלי להקפיד לאחר שהגעתי בעקבות תאונת אופנוע

במעמד ההגעה לבית החולים בהליך המיון יש לציין בפני הרופא את נסיבות תאונות הדרכים ולוודא כי הדברים נרשמו ע"י הרופא כהווייתם, כמו כן חשוב לציין בפני הצוות הרפואי בבית החולים איפה נפגעתם בגוף במידה וניתן אנא תבקשו מהרופא לעבור על הגיליון הרפואי ולתקן במידת הצורך אם לא צוינו פגיעות גוף או עניין תאונת הדרכים. 

אם נפגעתי בתאונת אופנוע האם עלי להגיש תלונה במשטרה?

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים עם אופנוע, מומלץ מאוד לפנות לתחנת המשטרה לאחר תאונת דרכים ולדווח על האירוע. כאשר נפנה לחברת הביטוח, אנו נציג בפניהם את אישור המשטרה להוכחת קרות התאונה.

מי יפצה את רוכב האופנוע במקרה של תאונת דרכים? 

במידה ונפגעת כרוכב אופנוע בתאונת דרכים, תהיו זכאים לפיצוי כספי בגין תאונות הדרכים מחברת הביטוח אשר ביטחה את האופנוע שלכם בפוליסת ביטוח חובה.

אם הינכם יכולים ובהזדמנות הראשונה, אנא צרו קשר עם עו"ד תאונת אופנוע אשר יוכל להדריך אתכם כיצד לפעול נכון על מנת לבסס תיק תביעה מנצח.

מהו שכר הטרחה של עורך דין תאונות אופונע?

שכר טרחת עורך דין תאונות אופנוע נגזר באחוזים מסכום התביעה וזאת בכפיפות לכללי לשכת עורכי הדין וזאת בהתאם לשלושה מצבים עיקריים:

א. 8% שכר טרחה במידה והושג הסכם מול חברות הביטוח לפני הגשת תביעה.

ב. 11% שכר טרחה במידה והוגשה תביעה ומשרדנו הגיע להסכם פשרה מול חברת הביטוח.

ג. 13% שכר טרחה במידה וניתן פסק דין בבית המשפט.

** יודגש, כל שכר טרחה שנלקח מעבר לסכומים הנ"ל זכאי הלקוח לקבל החזר כספי

ייצוג משפטי בתביעות תאונת אופנוע   – אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בישראל בתביעות נפגעי תאונות אופנועים שחרט על דגלו להילחם עבור לקוחותיו שיקבלו פיצויים מרביים מחברות הביטוח. אם נפגעתם בתאונת אופנוע כביש או שטח פנו לעורך דין מתמחה בתאונת דרכים אופנוע שבקיא בחקיקה ובפסיקה הרחבה.

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין תאונות אופנוע שמומחה בתאונת אופנוע ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה תאונת הדרכים וזאת על מנת לפעול נכון משפטית מול חברות הביטוח בישראל בתהליך בניית התיק המשפטי שכן התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע

משרד עורכי דין תאונות דרכים אריאלה גפן המתמחה בנזיקין מייצגת נפגעים בתביעות תאונת אופנוע נגד חברות הביטוח. לעורכת הדין אריאלה גפן נסיון משפטי רב בהתמודדות מול חברות הביטוח בישראל כמו התאגיד המנהל של המאגר לביטוח רכב חובה ("הפול") בע"מ כאשר המשרד מוביל את כל ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות לקוחותיו על מנת שיקבלו את מירב הפיצויים בגין נזקי גוף ורכוש וגם יקבלו שקט נפשי ע"י משרד עורכי דין מקצועי, מיומן שנותן יחס אישי לכל לקוח ולקוח

* עורך דין תאונות אופנוע, עורך דין תאונת אופנוע תל אביב, עורך דין תאונות אופנוע הרצליה, עורך דין תאונת אופנוע נתניה

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

אצלנו אין דרישה לתשלום שכר טרחה, אלא רק לאחר שאתם מקבלים פיצוי כספי

כל הזכויות שמורות לעורכת הדין אריאלה גפןעורכת דין תאונות דרכים הבקיאה בתאונות אופנוע, תאונת אופנוע, תאונות אופניים חשמליים

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!