משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
ariela_logo_005_icon_trans

20 שנות הניסיון שלנו -ההצלחה שלך

נפגעת בתאונת אופנוע? מגיע לך פיצוי כספי

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות אופנוע

להערכת סכום הפיצוי שמגיע לכם, השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

אריאלה גפן עורכת דין

"משרדנו חרט על דיגלו להעניק שירות משפטי מקצועי וללא פשרות עד להשגת פיצוי כספי מרבי ללקוחותיו יחד עם ליווי אישי וחם לכל אורך הדרך"

+ 0
תיקים בבתי משפט
0
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
0 %
אחוזי הצלחה בתיקים

לקוחות ממליצים עלינו 

להערכת סכום הפיצוי שמגיע לכם, השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

זקוקים לעורך דין תאונות אופנוע?

צריכים עורך דין תאונות אופנוע?  משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי הדין נזיקין המובילים בישראל המתמחה בתאונות אופנוע לרבות: תאונת דרכים עם אופנוע כביש, תאונת אופנוע שטח, תאונת דרכים עם קטנוע, תאונת דרכים שליחים.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות תאונות אופנוע מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי צברה שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל. לאחר "שעברה צד" והחליטה לייצג רק תובעים, הניסיון משפטי בחברות הביטוח הגדולות בישראל מעניק למשרד יתרון משמעותי לתובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה והכרת קווי ההגנה של חברות הביטוח, כאשר ניסיון זה ממונף לטובת רוכבי האופונע בהצלחה רבה בהשגת פיצויים מרביים.

התמחות המשרד והמקצועיות בייצוג נפגעי תאונות אופנוע יחד עם ניסיון משפטי מנצח הוכיחו את עצמם במאות תיקי תביעה שנחלו הצלחות רבות בפסקי דין שבהם נפגעי תאונות האופנוע קיבלו פיצויים כספיים גבוהים 

 

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

פתרונות משפטיים מקיפים ב-360 מעלות

משרד עורכי דין עם מעל ל-20 שנות בהשגת פיצויים כספים לנפגעי תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע

אנחנו כאן לעזור לך

נפגעתם, נפצעת נגרם לכם נזק מתאונת אופנוע?

פנו עוד היום למשרד עורכי דין מקצועי ואיכותי 

3,503

תביעות נזיקין

20

שנות ניסיון

24/7

שירות משפטי

2,457

לקוחות מרוצים

עורך דין תאונות אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע – בישראל נפגעים מדי שנה אלפי אנשים בתאונות בהן מעורבים כלי רכב דו גלגליים המורשים לנוע על הכבישים (אופנועים וקטנועים – קראו כאן). מדובר ברוכבים עצמם, בנהגים אחרים בכביש ובהולכי רגל, שכמה עשרות מהם נהרגים בכל שנה בתאונות קשות ואלפים אחרים נפצעים, לעתים בצורה קשה.

לצערנו, לפעמיים בגלל תשתיות דרכים לא מטופלות וישנות כמו כבישים ושבילים במקומות שונים בארץ, ונוכח הצפיפות הרבה של כלי הרכב השונים על כבישי ישראל ויחד עם תרבות נהיגה מסוכנת כל אלה גורמים לפגיעות רבות ברוכבי האופנועים וכך גם לתאונות אופנועים קשות וקטלניות, רוכבי האופנועים חייבים לדאוג לפוליסת ביטוח חובה מתאימה על מנת שיכסה את עלויות והנזקים במקרה של תאונת אופנוע,  כמו כן רוכבי האופנוע חייבים להיות מודעים לזכויותיהם המשפטיות במידה ונפגעו או לסיכונים בנהיגה ללא פוליסת ביטוח חובה.

מכאן, אם נפצעת לאחר תאונת אופנוע ונגרם לך נזק פיזי או אחר ישנן מספר פעולות חשובות שכדאי שתעשו על מנת להוכיח את התביעה.

אם נפגעת או נפצעת בתאונת אופנוע ונגרמו לכם פציעות קשות או נכות חלילה הנכם מוזמנים לקרוא את המדריכים והמאמרים של עורכת הדין אריאלה גפן, עו"ד תאונת אופנוע על מנת שתורידו את הסיכון לדחיית תביעת תאונת האופנוע ובמקביל להגדיל את הסיכוי לפיצוי כספי

עם ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים קשות וקטלניות ולאחר שעורכת הדין יצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות אופנוע ומבינה איך הצד השני חושב ופועל, חשוב מאוד שתפנו לעורך דין תאונות אופנוע מומלץ או עורך דין תאונות דרכים מומלץ שישיג עבורך את הפיצוי הכספי המרבי

 

מה לעשות במקרה שנפגעתי בתאונת אופנוע?

במידה וניתן, בעידן שבו כל טלפון נייד מצויד במצלמה, כדאי שתתעדו את מקום התאונה בתמונות או סרטונים ואף נסו לקבל את פרטי המעורבים בתאונה יחד עם צילום תעודה הביטוח, ואם היו עדי ראיה לתאונה תבקשו לקבל את הפרטים האישיים ככל ומתאפשר.

בבית החולים על מה עלי להקפיד לאחר שהגעתי בעקבות תאונת אופנוע

במעמד ההגעה לבית החולים בהליך המיון יש לציין בפני הרופא את נסיבות תאונות הדרכים ולוודא כי הדברים נרשמו ע"י הרופא כהווייתם.

מי יפצה את רוכב האופנוע במקרה של תאונת דרכים? 

במידה ונפגעת כרוכב אופנוע בתאונת דרכים, תהיו זכאים לפיצוי כספי בגין תאונות הדרכים מחברת הביטוח אשר ביטחה את האופנוע שלכם בפוליסת ביטוח חובה

אם הינכם יכולים ובהזדמנות הראשונה, אנא צרו קשר עם עו"ד תאונת אופנוע אשר יוכל להדריך אתכם כיצד לפעול נכון על מנת לבסס תיק תביעה מנצח.

ייצוג משפטי בתביעות תאונת אופנוע   – אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בישראל בתביעות נפגעי תאונות אופנועים שחרט על דגלו להילחם עבור לקוחותיו שיקבלו פיצויים מרביים מחברות הביטוח. אם נפגעתם בתאונת אופנוע כביש או שטח פנו לעורך דין מתמחה בתאונת דרכים אופנוע שבקיא בחקיקה ובפסיקה הרחבה.

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין תאונות אופנוע שמומחה בתאונת אופנוע ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה תאונת הדרכים וזאת על מנת לפעול נכון משפטית מול חברות הביטוח בישראל בתהליך בניית התיק המשפטי שכן התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע

משרד עורכי דין תאונות דרכים אריאלה גפן המתמחה בנזיקין מייצגת נפגעים בתביעות תאונת אופנוע נגד חברות הביטוח. לעורכת הדין אריאלה גפן נסיון משפטי רב בהתמודדות מול חברות הביטוח בישראל כמו התאגיד המנהל של המאגר לביטוח רכב חובה ("הפול") בע"מ כאשר המשרד מוביל את כל ההליכים הנדרשים לצורך מימוש זכויות לקוחותיו על מנת שיקבלו את מירב הפיצויים בגין נזקי גוף ורכוש וגם יקבלו שקט נפשי ע"י משרד עורכי דין מקצועי, מיומן שנותן יחס אישי לכל לקוח ולקוח

* עורך דין תאונות אופנוע, עורך דין תאונת אופנוע תל אביב, עורך דין תאונות אופנוע הרצליה, עורך דין תאונת אופנוע נתניה

 

שאלות נפוצות

המונח “תאונת דרכים” מוגדר בחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ועל פי הגדרה זו מתבססים בתי המשפט ועורכי דין תאונות אופנוע בבואם לקבוע אם הייתה תאונת דרכים עם אופנוע או לא.

בחוק נאמר " כל מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה מהווה תאונת דרכים; גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, ייחשב לתאונת דרכים, וכך גם מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב ללא שינוי ייעודו המקורי"

למשרדנו מגיעים לא אחת רוכבי אופנוע אשר נמנעו להגיש תביעת תאונות דרכים עקב החשש שלא מגיע להם פיצוי בגלל שהם האשמים בתאונת הדרכים, פה המקום להדגיש כי על פי החוק לפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 שהינו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצויים הכספיים אם נגרם לרוכב האופנוע נזק כתוצאה מתאונת דרכים ועל כן במקרה דנן יהיה זכאי רוכב האופנוע לפיצוי ללא שאלת אשמתו בתאונת הדרכים.

במקרה של תאונות דרכים עם אופנוע ובכדי לזכות בפיצויים והזכויות המגיעות לך על פי החוק לנפגעי תאונות דרכים, יהא עליכם להתנהל בצורה נכונה מרגע קרות התאונה כפי שיפורט להלן:

 

  • דיווח למשטרה – במידה וניתן, אנא דווחו למשטרה על מקום התאונה, הזמן בו אירעה התאונה, נפגעים ככל שיישנם ומספרי רכב או אופנוע במידה וניתן לקבל.
  • טיפול רפואי – יש חשיבות לפנייה לבית חולים או קופת חולים לבצע בדיקות רפואיות או קבלת טיפול רפואי. יודגש, אנא ציינו בפני הרופא המטפל כי נפגעתם בתאונות דרכים וודאו כי כך גם נכתב במסמך הרפואי.
  • תיעוד רפואי – אנא תשמרו כל תיעוד רפואי בגין תאונת הדרכים.
  • עורך דין תאונות אופנוע –  משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחים בתאונות דרכים של אופנועים עם ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע.

 

רכיבה על אופנוע ללא ביטוח חובה מהווה עבירה פלילית ובנוסף מסכנת את רוכב האופנוע בכך בסיכון כלכלי משמעותי שכן במידה והוא ייפגע או יפגע בהולך רגל לא יהיה מי שיפצה את רוכב האופנוע שנפגע או במידה שהולכי רגל נפגעו, רוכב האופנוע עלול להיתבע ע"י קרנית בגין הנזקים שנגרמו להולכי הרגל – פיצויים שעלולים להגיע למאות אלפי שקלים.

 

עורך דין תאונות אופנוע –  משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחים בתאונות דרכים של אופנועים עם ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות אופנוע.

לצערנו, למשרדנו מגיעים רוכבי אופנוע  רבים אשר היו מעורבים בתאונת אופנוע שלא הייתה ברשותם פוליסת ביטוח חובה כנדרש על פי החוק ועל כן גם החשש של אותם רוכבי אופנוע כי הם לא זכאים לפיצוי כספי.   חשוב לציין כי במקרים מסוימים ניתן לקבל פיצוי כספי בגין תאונת דרכים עם אופנוע על אף כי לא היה בידך ביטוח חובה וזאת ע"י הגשת תביעה מכח פקודת הנזיקין.

 לדוגמא: במקרה וניתן יהיה להוכיח כי התאונה נגרמה בשל רשלנות של נהג אחר למשל נהג שנכנס לצומת כאשר ברמזור היה אור אדום ורוכב האופנוע עבר את הצומת כאשר בנתיב שלו הרמזור היה ירוק.

על פי החוק אפשר להגיש תביעה לפיצויים בגין תאונת דרכים עד שבע (7) שנים מיום קרות התאונה, למעט במקרים שבתאונת הדרכים לנפגע לא מלאו 18 ביום התאונה לכן והוא יהיה רשאי להגיש את התביעה עד גיל 25.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

אצלנו אין דרישה לתשלום שכר טרחה, אלא רק לאחר שאתם מקבלים פיצוי כספי

כל הזכויות שמורות לעורכת הדין אריאלה גפןעורכת דין תאונות דרכים הבקיאה בתאונות אופנוע, תאונת אופנוע, תאונות אופניים חשמליים

#
Agent (Online)
×

אנחנו כאן לעזור, מוזמנים לפנות בכל עניין

מגיע לכם פיצוי כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!