משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
ariela_logo_005_icon_trans

כל מה שחשוב לדעת על תביעת רשלנות רפואית נגד רופא שיניים

רשלנות רפואית רופא שיניים
ראשית, חשוב להבין שלא כל טיפול כואב או לא מוצלח בתוצאותיו הוא רשלנות רפואית. הקריטריונים לטיפול שיניים שיוגדר כרשלני יבחנו בשאלות הבאות: האם הרופא אכן מתמחה ומוסמך לבצע את הטיפול שעשה, האם נהג בפרקטיקה סבירה, עבד על פי הכללים המקובלים והשתמש בציוד המתאים לטיפול. רק אם בוצעה חריגה ברורה מקריטריונים אלה, ניתן וצריך להגיש כנגד הרופא והמרפאה תביעת רשלנות רפואית.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מהי רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים?

תביעה נגד רופא שיניים – ראשית, חשוב להבין שלא כל טיפול כואב או לא מוצלח בתוצאותיו הוא רשלנות רפואית. הקריטריונים לטיפול שיניים שיוגדר כרשלני יבחנו בשאלות הבאות: האם הרופא אכן מתמחה ומוסמך לבצע את הטיפול שעשה, האם נהג בפרקטיקה סבירה, עבד על פי הכללים המקובלים והשתמש בציוד המתאים לטיפול. רק אם בוצעה חריגה ברורה מקריטריונים אלה, ניתן וצריך להגיש כנגד הרופא והמרפאה תביעת רשלנות רפואית.

תביעה נגד רופא שיניים  – דוגמאות לטיפולי שיניים היכולות להיחשב כעילה לתביעת רשלנות רפואית

עקירת שן בינה טיפול נפוץ המסתיים בדרך כלל במהירות וללא כאבים מתמשכים. במקרים בהם העקירה והטיפול שלאחריה לא מבוצעים כפי שצריך, יכולים להיווצר כאבים, זיהום ואף פגיעה בעצבים. מקרים כאלה (או מצד שני- עקירה לא מחויבת), משמשים עילה לתביעת רשלנות רפואית.

טיפול שורש טיפול שכיח ופשוט יחסית, אך גם כאן אירעו לא מעט מקרים בהם רופאים ביצעו טיפולי שורש ללא צורך אמיתי (ניתן היה להסתפק בסתימה, שהיא זולה בהרבה), ומנגד טיפול ומעקב רשלניים שהביאו לכאבים, זיהום ולבסוף בעקירת השן.

שיקום הפה והשתלות–  תחום מורכב ברפואת השיניים הדורש התמחות וניסיון רפואי, וכולל כמה מהטיפולים היקרים ביותר בתחום. פוטנציאל ההסתבכות והנזק בתחום זה הוא גדול, ומגיע עד לפגיעה בחניכיים, בחלל הפה ובמערכת העצבים.

 תביעה נגד רופא שיניים – נתקלת ברשלנות רפואית במרפאת השיניים? פנה לעורך דין המתמחה בתחום

ראשית, חשוב לשמור בכל טיפול שיניים (כמו בכל הליך רפואי) את כל הרישומים, הניירת והמסמכים שבידכם מתחילת ההליך. אם אתם חוששים שנפגעתם בצורה כל שהיא והטיפול שקבלתם לא היה מקצועי וראוי, התבצע בצורה לא הולמת או נגרם לכם נזק- אל תמתינו ואל תהססו, פנו מיד לעורך דין לענייני נזיקין, שיש לו ניסיון ספציפי בהגשת תביעות בגין רשלנות רפואית כנגד רופאי שיניים.
חשוב לדעת כי בישראל מוגשות אלפי תביעות של רשלנות רפואית בשנה (במגוון תחומים רפואיים), רובם מסתיימים בפיצוי כספי לטובת התובע בסכומים שבין אלפי שקלים בודדים ועד מאות אלפי שקלים במקרים של פגיעה חמורה ומתמשכת.

 תביעה נגד רופא שיניים – אריאלה גפן משרד עורכי דין

עו"ד המתמחה בנזיקין הינו עורך הדין המטפל בתביעות רשלנות רפואית בטיפול שיניים. חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, וכי כדי להוציא את המקסימום מהעניין ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית על אף התנגדותו של הצוות הרפואי המטפל. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית של רופאי שיניים באופן דיסקרטי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית של רופאי שיניים עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג נפגעים עקב רשלנות רופא השיניים ומעניק ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי לכל אורך המאבק המשפטי.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן
מאמרים משפטים

כיצד עורך דין מומחה לתאונות דרכים ידע לספר לכם כמה שווה תיק התביעה?

הבחירה לשכור עורך דין מומחה לתאונות דרכים עשויה להיות מועילה במיוחד. אף על פי שרבים נוטים לחשוב, שהם מסוגלים לייצג את עצמם בתביעות נזיקין, יש יתרונות רבים שתרוויחו מפנייה לאיש מקצוע מנוסה ומיומן.
למה לשכור עורך דין ממומחה לתאונות דרכים, מה היתרונות שתרוויחו מכך, כיצד תדעו כמה שווה התביעה שלכם, ואך תוכלו להבטיח שתקבלו את גובה הפיצויים המקסימלי שמגיע לכם?

עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן
מאמרים משפטים

עורך דין תאונות קשות למימוש מלוא הזכויות וקבלת פיצויים מקסימליים

תאונות דרכים קלות עלולות להסתיים ללא נזק, אולם תאונות קשות עלולות לגרום לפציעות חמורות, לפגיעה באיכות החיים, נזקים קטסטרופליים בלתי הפיכים ואף למוות.
מהו תפקידו של עורך דין תאונות קשות, באילו מקרים הוא יכול לסייע לכם, וכיצד יש להגיש תביעת נזיקין בגין תאונת דרכים קשה.
התשובות לשאלות הללו ולשאלות נוספות בנושא תאונות קשות במאמר.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן
#
Agent (Online)
×

אנחנו כאן לעזור, מוזמנים לפנות בכל עניין

משרד עורכי דין - אריאלה גפן

רגע! לפני שאתם הולכים

נפגעתם, נפצעתם בואו לבדוק אם מגיע לכם פיצוי כספי. השאירו פרטים לייעוץ משפטי ללא עלות