תפריט

תאונת טרקטורון - חשוב ביותר לוודא אם הנוהג בטרקטורון בעת התאונה מחזיק ברישיון, כחוק ובתוקף, על פי חוק הפיצויים למי שנפגע מתאונות דרכים ועל פי תקנות התעבורה. בחינה זאת חשובה יותר מהקביעה במידה ויש עילה לתבוע פיצויים בשל נזקי גוף, בתום תאונת דרכים עם טרקטורון. למי שאינו יודע, ניתן לנהוג בטרקטורונים החל מגילאי שש עשרה, אך בהתאם לסייגים שקבועים על פי חוק. לשם המחשה, נסביר כי למי שיש רישיון לרכב פרטי, אין בעיה לנהוג על טרקטורון מיול, או לחלופין ריינג'ר. ההגבלה ניתנה על ידי תקנות התעבורה. במקרה של תאונת דרכים עם טרקטורונים – יש לבדוק שקיימת פוליסה של ביטוח לטרקטורון תקפה. כאשר עסקינן אודות תאונת דרכים עם טרקטורון מושכר, או שהיה מדובר בטיול, צריך מיד לקבל את הפרטים של הפוליסה של כלי הרכב, הטרקטורון, אל מי שארגן את הטיול, או לחברת ההשכרה.
מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תוכן עניינים

תאונת טרקטורון

האם קיימת עילה לתביעה משפטית, בשל נזקי גוף בגין תאונת טרקטורון?

בוודאי יצא לכם לקרוא, או להאזין לחדשות, לכל מיני תרחישים שבהם דובר על תאונות דרכים עם או על טרקטורונים. ניכר כי מדובר אודות מצבים שכיחים. אין כל עוררין על כך כי הסיבה העיקרית לתאונות דרכים אלו נעוצה בכך שמרבית הנוהגים עליהם הם צעירים למדי. צעירים אלו משתמשים בטרקטורונים ככלי נהיגה בכביש, לכל דבר ועניין, וככלי לרכיבה בשטח. בשל כל זאת, ובעיקר מתוך חוסר ניסיון בנהיגה, אנו מרגישים חובה להציג בפניכם כתבה מפורטת זאת, אשר נוגעת לכל מיני היבטים שקשורים לתאונות דרכים עם טרקטורון. קודם כל, נבחן את הכיסוי הביטוחי. אחר כך נדון אודות פנייה לקבלת טיפולים רפואיים. נרחיב על הצורך של איסוף קבלות. זאת ועוד במאמר שלפניכם.

שנייה לפני שנתחיל את הדיון על נושא חשוב זה, נציין כי ישנה חשיבות מכרעת לפנייה לעורך דין מומחה לתאונות דרכים, ובפרט מומחה לתאונות דרכים על טרקטורון. על מנת שלא תתייאשו מהכמות העצומה של עורכי דין אלו, בדקנו ומצאנו. הכירו את עורכת הדין אריאלה גפן. היא מתמחה בתחום למעלה משני עשורים, כאשר טובת הלקוח תמיד כנר לרגליה. היא מצטיינת בהשגת פיצויים כספיים ללקוחות שלה, עם למעלה ממאה מיליון ₪. בתור שכך, היא הואילה בטובה לסקור את הנושא לעומק, ולספק לכם המלצות כמו גם מצבים חשובים ובהחלט ברי קיימא בתחום.

תאונת טרקטורון – בחינה של הכיסוי הביטוחי במקרה שבו מעורבים בתאונה עם טרקטורונים

חשוב ביותר לוודא אם הנוהג בטרקטורון בעת התאונה מחזיק ברישיון, כחוק ובתוקף, על פי חוק הפיצויים למי שנפגע מתאונות דרכים ועל פי תקנות התעבורה. בחינה זאת חשובה יותר מהקביעה במידה ויש עילה לתבוע פיצויים בשל נזקי גוף, בתום תאונת דרכים עם טרקטורון. למי שאינו יודע, ניתן לנהוג בטרקטורונים החל מגילאי שש עשרה, אך בהתאם לסייגים שקבועים על פי חוק. 

לשם המחשה, נסביר כי למי שיש רישיון לרכב פרטי, אין בעיה לנהוג על טרקטורון מיול, או לחלופין ריינג'ר. ההגבלה ניתנה על ידי תקנות התעבורה. במקרה של תאונת דרכים עם טרקטורונים – יש לבדוק שקיימת פוליסה של ביטוח לטרקטורון תקפה. 

כאשר עסקינן אודות תאונת דרכים עם טרקטורון מושכר, או שהיה מדובר בטיול, צריך מיד לקבל את הפרטים של הפוליסה של כלי הרכב, הטרקטורון, אל מי שארגן את הטיול, או לחברת ההשכרה.

במידה ונתקלתם במצב אשר בו לא קיים בפועל כיסוי ביטוחי, על פי חוק פיצויים לנפגעים בתאונות דרכים, אל מול חברת ביטוח סטנדרטית, אפשרי בהחלט לתבוע פיצוי על פי פקודת הנזיקין, או מחברת קרנית, בהתאם להפרה של חובה על פי חוק, או לעוולה של רשלנות.

כאשר מתרחשת תאונת דרכים עם טרקטורון – יש חשיבות מכרעת לפנייה לטיפול רפואי

כמו בכל תאונת דרכים רגילה, קל וחומר כאשר מדובר על תאונת דרכים עם טרקטורונים, קיימת משמעות רבה לפנייה לגורם רפואי מטפל לאלתר. הדבר ממש לא משנה במידה ועסקינן אודות פנייה למוקדי רפואה דחופה של קופות החולים או פנייה קודם כל למיון בבתי חולים, או פנייה התחלתית לרופא אורתופד, כמו גם לרופא המשפחה, או פנייה לכל מוסד רפואי שלא צוין להלן. 

מה שחשוב מתבטא בכך כי במשך הפנייה הראשונה שלכם לגורם מטפל תדווחו כי הייתם מעורבים בתאונת דרכים עם טרקטורון, כמו גם תציינו את כל המקומות שבהם אתם חשים רגישויות כאלו ואחרות למגע, או שבהם אתם חשים מגבלה בתנועה, כמו כן, כאבים – כל מה שאתה חווים לאחר תאונת הטרקטורון.

תאונת טרקטורון  – מדוע יש צורך כה רב לאסוף מיד בתום התאונה עם טרקטורון את כל הקבלות?

בתור עורכת דין, שכאמור מומחית בהיבט של תאונות דרכים בכלל, ושל תאונות דרכים עם טרקטורונים, אני שמחה להביא לפניכם המלצות חשובות. כמעורבים בתאונה עם טרקטורונים, כמו בכל תאונת דרכים סטנדרטית, בוודאי תבקרו חדשות לבקרים כל מיני רופאים. במשך הזמן יצטברו אצלכם המון קבלות רפואיות, בגין ביקור בכל רבעון אצל הרופא, וכן בגין ביקור אצל רופאים מומחים פרטיים. לכך יש להוסיף קבלות עבור הדלק, החנייה, או הנסיעה בתחבורה ציבורית. ובל נשכח את הקבלות בשביל קניית תרופות, כמו גם משככי כאבים או קנייה של אביזרים רפואיים, וכיוצא בזה. קיימת המון משמעות לכך שתאספו למן ההתחלה, ושתרכזו את כל הקבלות שמתכתבות עם הטיפול הרפואי שקיבלתם, כפי שצוין לעיל. כל הסכומים בקבלות הללו חשובים לשם הצלחה בתביעה של תאונת הדרכים עם טרקטורון, ולשם קבלה של פיצויים מרביים, בין השאר בגין הוצאות נסיעה והוצאות רפואיות שנשאתם בהן מרגע קרות תאונת הדרכים עם הטרקטורון.

תאונת טרקטורון – ממה מורכב הפיצוי שאפשר לקבל לאחר תאונת דרכים עם טרקטורון?

מי שנפצע כתוצאה מתאונה עם טרקטורון, בהיבט של נזקי גוף, יכול לקבל שיפוי בכל מיני אלמנטים, בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. בין השאר, עסקינן אודות רכיבים כגון – הוצאות של שכר טרחה לעורך דין, או הפסד בשכר החודשי, או הוצאות כספיות שקשורות למשפט, או הוצאות בגין היכולת של השתכרות בראייה קדימה, או עבור התאמה של מגורים, או עבור הפסדים בהיבט הפנסיה, או תשלום מחמת שהייה במוסד שיקומי, כמו גם מחמת שהייה מרובה בבית חולים, או תשלום של הפסד זכויות סוציאליות, או תשלום עבור מה שמכונה עוגמת נפש, דהיינו – בשל סבל או / ו כאבים, או כל הוצאה רפואית, או עבור כל פגיעה בתחומי הניידות, או הוצאות עבור סיעוד, או שיפוי בגין נסיעות, או סיוע מפלוני אלמוני, לרבות עוזרת בתשלום, וכיוצא בכך.

תאונת טרקטורון – כיצד תדעו, לאחר תאונה עם טרקטורונים, למצוא את העורך דין המתאים?

כמו בכל תחום, יש עורכי דין מומחים ופנומנליים, אך יש גם עורכי דין שעוסקים בתחום של תאונות דרכים שהם חובבניים או שרלטניים, בלשון המעטה. מה שחשוב מאוד הוא למצוא עורך דין לתאונות דרכים מומחה, מנוסה ומקצועי, בעל מוניטין, שתחום התמחותו בא לידי ביטוי, באופן כללי, בנזיקין; וכן תחום התמחותו בפרט בנזקי גוף. קחו לדוגמא את עורכת הדין אריאלה גפן, שהזכרנו את שמה בתחילת הכתבה, אשר היא מומחית בייצוג תובעים תאונות דרכים, בייחוד תאונות עם טרקטורון. הצלחותיה בתביעות מוכחות, ועל כך יעידו רבבות לקוחותיה. מרבית הנפגעים בתאונות דרכים של טרקטורונים אינם חפצים לשכור את שירותי עורך הדין שמתמחה "בגדול" בתאונות דרכים. הדבר נובע מכך שאין להם את המומחיות ואת המקצועיות הנדרשת. ובדרך כלל, הטיפול בתיק מועבר בין עורכי הדין, הלוך ושוב, על פי שיקוליהם האישיים.

תאונת טרקטורון  – כאשר נפגעים מתאונת דרכים עם טרקטורונים – את מי בדיוק תוכלו לתבוע?

קודם כל, נחזור ונדגיש – אם נפגעתם כתוצאה מ- תאונת טרקטורון, עליכם מיד להשיג עורך דין ששמו הולך לפניו, כמו למשל עורכת הדין אריאלה גפן, אשר מומחית לתאונות דרכים עם טרקטורון. זאת משום שכבר בהתחלה היא תוודא, במאה אחוזים, מה מצבכם האמתי בהיבטי הרפואה והמשפט. עורך דין כזה אמון על בחינת כל האפשרויות של תביעה משפטית בפוטנציאל, כמו לדוגמה – האם אפשר לתבוע את הצד השני ולקבל פטור מתשלומי מס הכנסה? או האם תוכלו לקבל נכות מהתאונה הנ"ל? או במידה ויהיה ניתן לתבוע בגין פנסיה של נכות לקרן פנסיה? או במידה והיו לכם שברים כתוצאה מהתאונה, אפשר לתבוע, או האם אפשרי לתבוע אובדן כושר עבודה, או לחלופין איזה כיסוי ביטוחי ניתן להשיג עבורכם, וכיוצא בזאת.

תאונת טרקטורון – הצורך בעורך דין תאונות דרכים מומחה מקצועי ומוביל בתחום תאונות דרכים עם טרקטורון

יש מצבים שבהם אסור להתפשר. לא הרבה, אבל יש בהחלט כאלו. אנו מתכוונים כמובן לתביעה משפטית נוכח תאונות דרכים עם טרקטורון. במידה ונפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים, אשר בה הייתם בעצם הולכי רגל, או נפגעתם בכללי בתאונת דרכים עם טרקטורונים, אין כל עוררין על כך שעליכם לתור אחר עורך דין שמתמחה בתאונות דרכים של טרקטורונים. ולא כל עורך דין יהיה מתאים. עליו להיות מומחה, מקצועי ומוביל ממש או אך ורק בתחום של תאונות דרכים עם טרקטורון. ושוב אנו חוזרים להמלצות שלנו. לאחר סקר שוק מעמיק, מצאנו את הטוב ביותר, או נכון יותר לומר – את הטובה ביותר.

אנו מדברים כמובן על עורכת הדין אריאלה אשר מנהלת את משרד עורכי דין בתחום הנזיקין הכי המוביל בישראל בתאונות דרכים  בכל תחומי תאונות הדרכים, ובפרט בתחום הטרקטורונים. 

על מנת שתשכילו קצת, נספר לכם כי לא מדובר "בסתם עוד עורך דין", כי אם עסקינן במי שלמדה קשה וסיימה לימודים, כאשר היא מחזיקה בתואר במשפטים, שמכונה אף LL.B. אריאלה צלחה הוצאת רישיון של עריכת דין כבר מ- 2004. המסע שלה בעריכת דין כלל בתוקף היותה עורכת דין בכירה בכל מיני משרדים של עורכי הדין הכי חזקים והכי מובילים ברחבי מדינת ישראל. הניסיון העשיר שלה במשפטים תרם רבות למקומות שבהם היא עבדה, בייצוג תובעים, בשל העובדה שהיא השכילה תמיד להבין את דרכי החשיבה והפעולה של חברות הביטוח, אשר מונפו לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה. ואין להתעלם מן הראייה המשפטית המעמיקה והיסודית שלה. וכן נציין עד כמה ראייתה הרחבה והמעמיקה ביותר סייעה לתובעים רבים, שמזמן כבר הפסיקו לספור את כמותם.

עורכת הדין אריאלה גפן זמינה להעניק לכם ייעוץ משפטי או אוזן קשבת בכל רגע נתון. היא מקפידה לשמור על יחסי עבודה חמים ואישיים, ולא מוותרת על שמירת הסודיות שלכם, הדרושה כל כך במקרים כגון אלו. 

עורכת הדין אריאלה גפן חרטה על דגלה לעמוד לצדכם בכל אחד מן השלבים בתהליך התביעה. לרבות העברת מסרים אישיים למן ההתחלה, הווה אומר – כיצד עליכם לנהוג מיד בתום תאונת הדרכים עם הטרקטורון, בפרט אם מדובר על תאונת עבודה. 

היא מקפידה על ייעוץ בכל הפרטים, קטנים כגדולים, על מנת לאפשר לכם את הייעוץ המשפטי המושלם ביו

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה, התקשרו -0733-752-766 או השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

תשלום על פי הצלחה בלבד

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

תאונת עבודה
מאמרים משפטים

תאונת עבודה

תאונת עבודה – החוק במדינה ישראל קובע כי כל אדם שנפגע בגופו במהלך עבודתו בין אם מדובר בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהבית לעבודה הינו זכאי לקבלת פיצויים כספיים עבור אובדן ההכנסה לאחר מועד אירוע תאונת העבודה.
יודגש, המוסד לביטוח מפצה נפגעי עבודה בדמי פגיעה וזאת לאחר שנפגעי תאונת עבודה אלו אינם מסוגלים לחזור לעבודתם ומקבלים ימי מחלה לנפגעי עבודה.

תאונת דרכים במעבר חצייה
מאמרים משפטים

מוות בתאונת דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כל אדם אשר נהרג בתאונות דרכים במעבר חצייה כהולך רגל זכאי להגיש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד, ואין משמעות מבחינת החוק אם האדם שנהרג הוא עצמו אשם לבדו בגרימת התאונה, או שהייתה לו תרומה כלשהי להתרחשותה בעת אירוע תאונת הדרכים שהביאה למותו הטרגי.

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן