משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
נפילה במדרכה
תאונת דרכים הולך רגל - הולכי רגל נפגעי תאונת דרכים סובלים מפגיעות פיזיות משמעותיות ובמקרים אחרים גם מפגיעות נפשיות שפוגעות ביכולת הנפגע להשתכר ואף פוגעות בבני מפחתו התלויים בהכנסותיו, לכן חשוב מאוד לתעד ככל שניתן את האירוע ע"י עדים, צילומים ולשמור את כל המסמכים הרפואיים על מנת לבנות תיק תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

תאונת דרכים הולך רגל

תאונת דרכים הולך רגל

במחקרים רבים שנערכו עולה כי תאונות הדרכים בישראל עולות באופן משמעותי ובמשרד עורכי דין אריאלה גפן רואים עליה ניכרת בנפגעים מתאונות דרכים אילו כאשר בין הנפגעים גם הולכי רגל חלקם נפגעים בצורה קלה ביותר ואילו מנגד הולכי רגל אחרים נפגעים בצורה קשה ואף קטלנית, פגיעות קשות מאופיינות להולכי רגל מאחר והינם חשופים יותר וללא הגנות כמו בכלי רכב ומכאן הפגיעות הפיזיות הן יותר קשות.

על פי נתונים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בשנת 2021 היו 282 הרוגים (נכון לאוקטובר 2021) כתוצאה מתאונות דרכים ונתון זה מהווה גידול של 19% לעומת שנת 2020, כמו כן עולה שכשליש מההרוגים בתאונות הדרגים הינה הולכים ומרביתם ילדים או קשישים וחלקם אף נפגע במעבר חצייה – תאונת דרכים הולך רגל במעבר חציה מתאפיין בשליש מהמקרים של תאונות הולכי רגל

יודגש, בעקבות העלייה המשמעותית בתאונות הדרכים מוגשות תביעות רבות בגין תאונת דרכים נגד חברות הביטוח בישראל על ידי הולכי רגל וזאת בגין נזקי גוף שנגרמו להם וזאת מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התשל"ה 1975:

"המשתמש ברכב מנועי (להלן – הנוהג) חייב לפצות את הנפגע על נזק גוף שנגרם לו בתאונת דרכים שבה מעורב הרכב."

"הנוהג ברכב ישראלי חייב לפצות נפגע שהוא ישראלי או תייר חוץ על נזק גוף שנגרם לו בתאונת דרכים שבה מעורב הרכב אף אם התאונה אירעה באזור או בשטחי האחריות האזרחית הפלסטינית או באזורים ויראו את התאונה כאילו אירעה בישראל"

תאונת דרכים הולך רגל – מה לעשות במקרה של תאונת דרכים?

הולכי רגל נפגעי תאונת דרכים סובלים מפגיעות פיזיות משמעותיות ובמקרים אחרים גם מפגיעות נפשיות שפוגעות ביכולת הנפגע להשתכר ואף פוגעות בבני משפחתו התלויים בהכנסותיו, לכן חשוב מאוד לתעד ככל שניתן את האירוע ע"י עדים, צילומים ולשמור את כל המסמכים הרפואיים על מנת לבנות תיק תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

יודגש, התייעצות עם עורך דין תאונות דרכים תוכל לעזור לכם לבנות תיק תביעה מנצח מול חברות הביטוח

תאונת דרכים הולך רגל – תאונת פגע וברח

במקרים מסוימים, לצערנו הרב, אנו נתקלים בתופעה בזויה שבה הנהג הפוגע מפקיר את הולך הרגל פצוע ובורח ממקום התאונה מבלי להשאיר פרטים ("תאונת פגע וברח"), במקרה דנן יהיה רשאי נפגע תאונת הדרכים להגיש תביעה נגד התאגיד קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים אשר הוקם מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים על מנת להבטיח פיצוי כספי לנפגעי תאונות דרכים עם נזקי גוף במידה ולא ניתר לאתר את פרטי הרכב הפוגע או במקרים אחרים שבהם לנהג הרכב לא היה פוליסת ביטוח חובה הנדרשת על פי החוק

למשרד עורכי דין אריאלה גפן מגיעים נפגעי הולכי רגל בתאונת דרכים שנפגעו בתאונת דרכים ולא מודעים לזכות החוקית שלהם לקבל פיצויי כספי מחברת הביטוח של הרכב הפוגע אף אם הם אשמים לכאורה בתאונת דרכים בעצמם כמו לדוגמא – הולך רגל אשר חצה את המעבר חצייה באור אדום ומפגע מרכב יהיה זכאי לקבל פיצוי כספי מהחברה המבטחת של הרכב הפוגע.

זה המקום לציין כי חברות הביטוח ינסו להקטין את הפיצוי הכספי אשר מגיע להולך הרגל שנפגע בתאונת הדרכים, ובחלק ממקרי תאונות הדרכים חברות הביטוח ינסו לדחות את התביעה על סף על מנת לצמצם את ההוצאות הכספיות שפוגעות ברווחי החברה.

תאונת דרכים הולך רגל – תאונת דרכים בדרך לעבודה או בחזרה מהעבודה

יתרה מזאת, במידה והולך הרגל נפגע בתאונת דרכים כאשר הוא היה בדרכו לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה לביתו תאונת הדרכים תוכר כתאונת עבודה ועורך דין תאונה דרכים ימליץ לנפגע להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי. ייצוג מקצועי על ידי עורך דין תאונות דרכים יבטיח לכם פיצוי מרבי

במקרה ונפגעתם בתאונת דרכים מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונת אופנוע אשר ידריך אתכם מול חברות הביטוח על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם.

אריאלה גפן, משרד עורכי דין – תאונת דרכים הולך רגל

משרד עורכי הדין בראשותה של עו”ד אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין עוסק באופן ייחודי בתחום דיני הנזיקין והינו מהמובילים בתחום. עו”ד אריאלה גפן.

משרד עורכי הדין אריאלה גפן הינו משרד נזיקין בעל ניסיון רב והצלחות מוכחות בתחום הנזיקין בארץ ומשמש כאות ומופת להצלחה מקצועית שנרכשה בעמל רב ועבודה מאומצת תוך יוזמה פרטית והתקדמות אישית מקצועית. משרדנו התמודד בהצלחה רבה בתיקים מורכבים כנגד חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל ולזכותו נצחונות לא מבוטלים כנגד משרדים מהשורה הראשונה.

עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי של מעל ל-20 שנה, במהלכן רכשה עורכת הדין נסיון רב בתחום דיני הנזיקין על כל רבדיו כמו תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות אופנוע.

בעברה ייצגה עורכת הדין אריאלה גפן את חברות הביטוח הגדולות בישראל ואף את המשרדים המובילים והחזקים בישראל בתחום, כיום המשרד בראשותה של עורכת הדין אריאלה גפן מייצג רק תובעים כאשר הידע המקצועי הייחודי שרכשה בחברות הביטוח ממונף לטובת לקוחות המשרד בתביעות נזקי גוף.

המשרד חרט על דיגלו להשתתף בכנסים והשתלמויות מקצועיות וכן עדכון שוטף בחקיקה ופסיקת בתי המשפט בתחום הנזיקין. לזכות המשרד פסקי דין משמעותיים, הישגים מרשימים והשגת פיצויים בשווי של מליוני ש”ח לנפגעי גוף עם שיעורי הצלחה מרשימים בהגעה להסדרי פשרה ופסקי דין לטובת לקוחותינו.

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת התביעה.

לייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר – טלפון\וואטסאפ: 0733-752-766 או להשאיר הודעה באתר https://gefen-law.com

לקבלת ייעוץ ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה להגשת תביעה - השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תביעה נגד העיריה בגין בור בכביש או ברחוב

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

פגיעת ראש בתאונת דרכים

אריאלה גפן, עורכת הדין המומחית בתאונות דרכים מדגישה כי גם בתאונות דרכים עם פגיעות ראש קלות זכאים נפגעי תאונות הדרכים לקבל פיצוי כספי שיכול להגיע במקרים מסוימים לאלפי שקלים בגין ראש נזק של כאב וסבל ואם נגרמו לנפגע נזקי גוף משמעותיים יותר המלווים בהגבלת תנועה סכום הפיצוי הכספי יכול לעלות בהתאם לפרמטרים מסוימים אחרים כמו גיל, משכורת לפני התאונה, אובדן השתכרות, נכות רפואית או נכות תפקודית והוצאות אחרות.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!