תאונות תלמידים
תאונות ילדים - ביום ה- 3.10.2011 נפלה התלמידה בשטח בית הספר "נווה דקלים" בראשון לציון וכתוצאה מהנפילה ידה נשברה ונקבעו לה אחוזי נכות. משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בתביעות נזקי גוף עבור ילדים
Picture of מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תוכן עניינים

תאונות תלמידים: תלמידה בת 10 נפלה בחצר בית הספר ותפוצה ב- 392,000 אלף ש"ח

תאונות ילדים

 

תאונות ילדים – ביום ה- 3.10.2011 נפלה התלמידה בשטח בית הספר "נווה דקלים" בראשון לציון וכתוצאה מהנפילה ידה נשברה ונקבעו לה אחוזי נכות.

האירוע נשוא התביעה התרחש כאמור ביום ה 3.10.2011 באזור המדרגות המצויות בכניסה לדלת הכניסה של מבנה בית הספר, כאשר במועד התאונה התובעת שהייתה תלמידת כיתה ה' טענה כי נפלה מהערוגה אל הרחבה התחתונה וספגה חבטה ביד הימנית.

מיד לאחר התאונה הזעיקו חברותיה את המורה לספורט אשר פינה אותה למזכירות בית ספר, ומשם הועברה התובעת ע"י אביה לקופת החולים, שם התברר שנגרם לה שבר בשורש כף היד, כמו כן מספר ימים לאחר מכן נותחה התובעת לצורך שחזור וקיבוע פנימי עם מסמרים.

פסק דין – תאונות תלמידים

בפסק הדינו, כבוד השופט ד"ר גיא שני, התייחס לאכיפת כללי הזהירות ולקיום חובת ההשגחה של המורים על פעילות תלמידיהם במהלך ההפסקה נוכח כך שבמהלך ההפסקה לא נכח מורה תורן בסמוך למקום האירוע ולא הבחין בנפילת התלמידה, אלא הוזעק למקום לאחר התאונה.

לבסוף, בפסק הדין קיבל כבוד השופט ד"ר גיא שני את טענת התובעת והורה לנתבעים לפצות את התובעת בסך של 392,000 ש"ח.

ת"א 39116-01-14 פלונית ואח' נ' מדינת ישראל

תביעות בגין תאונות ילדים

מדי שנה מוגשות בישראל אלפי תביעות בגין תאונות תלמידים. התביעות הנפוצות ביותר עוסקות תלמידים וילדים שנפגו במהלך הלימודים. חברות הביטוח משלמות מדי שנה סכומי כסף גדולים מאוד בעקבות אותן תביעות. בתי המשפט מייחסים חשיבות רבה לתיאור התאונה במסמכים הרפואיים, בפרט כשמדובר במסמכי הטיפול הראשוני, ולכן חייב כל נפגע להקפיד על מסירת הפרטים לגורמים המטפלים, לא רק באשר למהות הפגיעה אלא גם באשר לסיבת הפגיעה, ולוודא כי אמנם דבריו נרשמו בצורה נכונה.

טיפול בתביעת תאונות ילדים  – אריאלה גפן, עורכת דין

אריאלה גפן עו"ד המתמחה בנזיקין ודיני ביטוח הינה עורכת דין המטפלת בתביעות של תאונות תלמידים (עורך דין תאונות תלמידים) ומביאה איתה נסיון משפטי רב בתביעות מורכבות. חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית, וכי כדי להוציא את המקסימום בגין הנזק ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור ב- עורך דין נזקי גוף מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר בתאונת תלמידים ואת הנזק לנפגע.

עורכת הדין אריאלה גפן מטפלת בתביעות תאונת תלמידים באופן מקצועי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי. עו"ד אריאלה גפן כותבת מאמרים משפטיים ועדכוני חדשות מפסיקת בתי המשפט בישראל.

משרד עורכי דין אריאלה גפן – משרד עורכי דין נזיקין

עורכת הדין אריאלה גפן התחילה את דרכה כאשר ייצגה משפטית את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתיקי תאונות דרכים מורכבים וקשים, ניסיון משפטי זה מעניק למשרד יתרון משמעותי וניכר בייצוג בתביעות תאונות דרכים, שכן עורכת הדין אריאלה גפן מכירה לעומק את חברות הביטוח ודרכי הפעולה שלהן על מנת לדחות את התביעה, והיא תדע למנף ידע וניסיון זה לטובת נפגעי תאונת הדרכים.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין המתמחה בייצוג משפטי של נפגעי נזקי גוף, נפש ורכוש על מנת שיקבלו את הפיצוי הכספי המרבי בגין הנזקים שנגרמו להם. המשרד מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות קשות ולצערנו אף קטלניות ודואגים להם ולבני משפחתם במקצועיות וביעילות על מנת שיקבלו את הפיצוי המרבי שמגיע להם. 

חשוב לציין, כי עורך דין מומחה לתאונות דרכים כמו עו"ד אריאלה גפן היא שתייצג אותכם במהלך הגשת תביעת בגין נזקי הגוף לכל אורך ההליך המשפטי באופן אישי ומסור ותלווה אתכם בזמינות מרבית וללא פשרות, לכן חשוב מאוד לקבל ייצוג משפטי בעל ידע נרחב בתחום הנזיקין שכן נדרש ידע מקצועי רחב של החוק והפסיקה בתחום.

לאור הנסיון הרב של עורכת הדין אריאלה גפן אשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, היכרות מעמיקה זו מעניקה למשרד יתרון משמעותי בהבנה האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ואת קווי ההגנה שלהן בתאונות אופנוע או תאונות דרכים, נפילה ממשאית תאונת דרכים.

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה, התקשרו -0733-752-766 או השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

אריאלה גפן – משרד עורכי דין

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

תאונות אופנוע ונזקי גוף: החשיבות של התמודדות נכונה עם הפציעות

תאונות אופנוע הן מהסוגים המסוכנים ביותר של תאונות דרכים, במיוחד כאשר מדובר בנזקי גוף חמורים. רוכבי אופנוע נמצאים בסיכון גבוה יותר לפציעות קשות בהשוואה לנהגים ברכב סגור, בשל חשיפתם הפיזית המלאה במהלך התאונה. במקרה של תאונת אופנוע, ההשלכות עלולות להיות חמורות מאוד ולדרוש טיפול רפואי מיידי ונכון.

תמונת צילום רנטגן המציגה שבר ביד. התמונה מציגה את השבר בעצמות היד באופן ברור, ונראית כמו סריקת רנטגן רפואית עם פרטים של העצמות וקו השבר הנראה לעין.
מאמרים משפטים

שבר ביד מתאונת דרכים? – כל מה שצריך לדעת

במאמר זה נדון בתאונות דרכים עם נזקי גוף, ובפרט בשברים ביד. נסקור את הסיבות העיקריות לתאונות, תסמינים ואבחון שברים, דרכי הטיפול האפשריות ותוצאות אפשריות של טיפול לא נכון. כמו כן, נפרט על ההיבטים המשפטיים הקשורים לתאונות דרכים והצורך בקבלת פיצויים. המאמר כולל מידע חיוני לנפגעים ועצות מועילות להחלמה ושיקום.

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן