משרד עורכי דין תאונות דרכים
רכיבה על אופניים מעולם לא הייתה טרנדית כל כך. מאז כניסתם של המנועים החשמליים לכלי התחבורה הדו- גלגליים חלו 2 מגמות עיקריות- עלייה במספר הרוכבים ועלייה במספר תאונות הדרכים שמערבות רוכבי אופניים. למעשה, בתי החולים מדווחים על עלייה דרסטית בכמות הפצועים רוכבי האופניים שמגיעים אל חדרי המיון לאחר שהיו מעורבים בתאונות דרכים שונות ועל פציעות חמורות יותר ביחס למה שהיו רגילים לראות בעבר עורך דין תאונות אופנים חשמליים, עורך דין תאונות אופנים חשמליות, עורך דין תאונות אופנים חשמליים, תאונת אופניים חשמליים

Share This Post

תאונות אופניים חשמליים

תאונות אופניים – משרד עורכי דין תאונות אופניים חשמליים

תאונות אופניים – רכיבה על אופניים מעולם לא הייתה טרנדית כל כך. מאז כניסתם של המנועים החשמליים לכלי התחבורה הדו- גלגליים חלו 2 מגמות עיקריות- עלייה במספר הרוכבים ועלייה במספר תאונות הדרכים שמערבות רוכבי אופניים.

למעשה, בתי החולים מדווחים על עלייה דרסטית בכמות הפצועים רוכבי האופניים שמגיעים אל חדרי המיון לאחר שהיו מעורבים בתאונות דרכים שונות ועל פציעות חמורות יותר ביחס למה שהיו רגילים לראות בעבר.

אין ספק שבפן האקולוגי אנחנו עושים צעד משמעותי אל עבר עולם ירוק ובריא יותר, אך בכל הקשור להסדרת חוקי התנועה, קיום חוקים מוסדרים ואכיפה אנחנו רחוקים שנות אור מארץ הגבינות וכפכפי העץ, ואולי זו הסיבה לכך שיש כל כך הרבה תאונות דרכים,  בהן מעורבים רוכבי אופניים.

אך אם נודה באמת, העדר משמעת בקרב רוכבי האופניים וחוסר מודעות לחשיבותם של אמצעי זהירות כמו קסדה, מגינים, מחזירי אור והימנעות משימוש בטלפון הנייד בעת הרכיבה, הם הגורמים העיקריים להרבה מהפגיעות הקשות שאנו עדים להן.

את מי ניתן לתבוע כאשר מתרחשות תאונות אופניים ?

על מנת לענות על השאלה הזו, נבחן סוגים שונים של תאונות, וכיצד כדאי לפעול:

  • תאונה שאירעה בעקבות פגם בייצור האופניים– במקרה זה, אם יש ביטוח פרטי ניתן לתבוע את חברת הביטוח שאצלה נרכשה הפוליסה. פרט לה, ניתן להגיש תביעה נגד החנות שבה נרכשו האופניים במסגרת חוק האחריות למוצרים פגומים. לשם כך חשוב לשמור את הקבלה שניתנה בעת הרכישה, לצלם את האופניים לצורך תיעוד המפגע, לתעד את הנזקים שנגרמו לרוכב ואת כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים לפציעה.
  • תאונה שאירעה בעקבות מפגע בדרך– אבן שפה בולטת, בור בכביש, כתם שמן וכדו' עלולים לגרום לתאונה עם פציעות שונות. במקרה זה, ניתן לתבוע את הרשות המקומית שהזניחה את המפגע, חברה קבלנית או קבלן שביצע עבודות שטח באזור ואת חברת הביטוח (אם קיים ביטוח פרטי). בדומה למקרה הקודם, יש לצלם את האופניים לצורך תיעוד המפגע, לתעד את הנזקים שנגרמו לרוכב ואת כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים לפציעה.
  • תאונה שאירעה עקב התנגשות בכלי רכב– כאשר רוכב אופניים נפגע מתאונה שמעורב בה כלי רכב, ניתן להגיש תביעה לחברת הביטוח, אשר במסגרת ביטוח החובה מבטחת את הרכב שפגע ברוכב האופניים, זאת ללא תלות בגורם האשם בתאונה. במקרים בהם לא ניתן לדעת מי הרכב שפגע ברוכב האופניים (תאונת "פגע וברח" או תאונת "פנטום") ניתן לתבוע את קרנית, הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.
  • נפילה מהאופניים בבהלה בגלל רכב חולף מאפשרת גם היא לרוכב האופניים לתבוע את חברת הביטוח שמבטחת במסגרת ביטוח חובה את הרכב, אולם במרבית המקרים הללו קשה לאתר את הנהג ופרטי הרכב, מה שמותיר לרוכב האופניים לתבוע פיצויים דרך קרנית.
  • התנגשות בהולך רגל– אם רוכב האופניים התנגש בהולך רגל, רשאי הולך הרגל לתבוע את רוכב האופניים, ובתנאי שהוא מוכיח רשלנות מצדו. מסיבה זו ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם עורך דין תאונות דרכים במקרים הללו.
  • נפילה ללא סיבה מיוחדת– אם רוכב האופניים נופל מהם ללא סיבה מיוחדת או גורם שניתן להצביע עליו באופן ספציפי, הוא רשאי לתבוע את הביטוח הפרטי שלו במסגרת 2 ביטוחים: ביטוח תאונות אישיות וביטוח נפגעי תאונות. אם מדובר ברוכב עד גיל 18, ניתן לתבוע גם במסגרת ביטוח תאונות אישיות תלמידים, שמעניק ביטוח למקרים אלו ולמקרים נוספים לתלמידי גן חובה ובתי ספר.

 

האם יש צורך בייעוץ משפטי מעורך דין תאונות דרכים כשמעורב בתאונת דרכים רוכב אופניים?

בהחלט כן!

תאונת דרכים בה מעורב רוכב אופניים היא תאונה לכל דבר ועניין, ותיק תביעה בגין פציעות ופגיעות שונות מתנהל באופן זהה לכל תיק תאונת דרכים אחר.

כמו כן, גם לנפגע אופניים בתאונת דרכים מגיעות זכויות שעליו לממש, ולשם כך אתם צריכים יד מכוונת ואיש מקצוע שיסייע לכם למצות את כל הזכויות שמגיעות לכם על פי חוק.

לסיכום  – תאונות אופניים חשמליים

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה דרמטית בכמות תאונות הדרכים שמערבות רוכבי אופניים, והן נחשבות לתאונת דרכים לכל דבר ועניין.

אם הייתם מעורבים בתאונת אופניים מכל סוג שהוא, או בתאונה שמעורב בה רוכב אופניים, צרו קשר עם עורך דין תאונות דרכים שינחה אתכם כיצד לפעול.

.

משרד עורכי דין אריאלה גפן – משרד עורכי דין נזיקין

עורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופניים חשמליים, התחילה את דרכה כאשר ייצגה משפטית את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתיקי תאונות דרכים מורכבים וקשים, ניסיון משפטי זה מעניק למשרד יתרון משמעותי וניכר בייצוג בתביעות תאונות דרכים, שכן עורכת הדין אריאלה גפן מכירה לעומק את חברות הביטוח ודרכי הפעולה שלהן על מנת לדחות את התביעה, והיא תדע למנף ידע וניסיון זה לטובת נפגעי תאונת הדרכים.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין המתמחה בייצוג משפטי של נפגעי נזקי גוף, נפש ורכוש על מנת שיקבלו את הפיצוי הכספי המרבי בגין הנזקים שנגרמו להם. המשרד מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות קשות ולצערנו אף קטלניות ודואגים להם ולבני משפחתם במקצועיות וביעילות על מנת שיקבלו את הפיצוי המרבי שמגיע להם. 

חשוב לציין, כי עורך דין מומחה לתאונות דרכים כמו עו"ד אריאלה גפן היא שתייצג אותכם במהלך הגשת תביעת בגין נזקי הגוף לכל אורך ההליך המשפטי באופן אישי ומסור ותלווה אתכם בזמינות מרבית וללא פשרות, לכן חשוב מאוד לקבל ייצוג משפטי בעל ידע נרחב בתחום הנזיקין שכן נדרש ידע מקצועי רחב של החוק והפסיקה בתחום.

לאור הנסיון הרב של עורכת הדין אריאלה גפן אשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, היכרות מעמיקה זו מעניקה למשרד יתרון משמעותי בהבנה האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ואת קווי ההגנה שלהן בתאונות אופנוע או תאונות דרכים, תאונת משאית

צרו קשר עוד היום 0733752766

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

ההבדל בין תאונת דרכים לבין תאונת דרכים בעבודה

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תביעה נגד העיריה בגין בור בכביש או ברחוב

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

אריאלה גפן - משרד עורכי דין