משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

שבר ביד בתאונת דרכים

אם נפגעת בתאונת דרכים - קביעת הפיצוי על שבר ביד בתאונת דרכים תקבע על פי התקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), תשט"ז-1956, כמו כן לוועדה הרפואית במוסד לביטוח לאומי זכאים להפעיל מספר סעיפים מחוק על מנת לקבוע נכות צמיתה או זמנית.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

שבר ביד בתאונת דרכים

לצערנו הרב, בשנים האחרונות אנו רואים גידול משמעותי בתאונות הדרכים ובהתאם לכך מוגשות אלפי תביעות תאונות דרכים נגד חברות הביטוח בגין נזקי גוף שנגרמו לתובעים כמו שברים בכלל או שבר ביד בתאונת דרכים בפרט.
למשרדנו מגיעים לקוחות רבים אשר נפגעו בתאונת דרכים עם שבר ביד, אשר כלל לא היום מודעים שמגיע להם פיצוי כספי בגין תאונת הדרכים וזאת ללא שאלת האשמה בתאונות – כלומר הם אף זכאים לפיצוי כספי גבוה אפילו אם הם אשמים בתאונות הדרכים מכאן נוכל לפרט את החשיבות לפניה ל-עורך דין תאונות דרכים לניהול ההליך המשפטי.

אחוזי נכות שבר ביד – שבר ביד בתאונת דרכים

אם נפגעת בתאונת דרכים – קביעת הפיצוי על שבר ביד בתאונת דרכים תקבע על פי התקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), תשט"ז-1956, כמו כן לוועדה הרפואית במוסד לביטוח לאומי זכאים להפעיל מספר סעיפים מחוק על מנת לקבוע נכות צמיתה או זמנית.

פיצוי כספי- שבר ביד תאונת דרכים

הלקוחות שמגיעים למשרד עורכי דין אריאלה גפן, השאלה הראשונה היא מהו הפיצוי שאקבל על שבר ביד בתאונת דרכים?

כאמור, חישוב פיצויי נזק נקבעים על פי מספר פרמטרים עיקרים הנקראים בשפה המשפטית ראשי נזק, מכאן חשוב להתייעץ עם עורך דין נזיקין או עורך דין תאונות דרכים מומחה בתחום כדי לקבל את הפיצוי הכספי המקסמילי שמגיע לך

א. ראשי נזק
1. אחוזי הנכות התפקודית ורפואית – ככל ששיעורי הנכות גבוהים יותר תהיו זכאי לפיצוי כספי גבוה יותר.
2. הפסד ימי עבודה בעבר
3. הפסד ימי עבודה בעתיד
4. עזרת צד ג’
5. כאב וסבל
6. התאמת דיור, שיקום, מיזוג אוויר, והוצאות שונות

מהו הפיצוי הכספי שאקבל על שבר ביד? – דוגמא לפיצוי כספי בגין שבר ביד תאונת דרכים

רוכב אופנוע בן 26 אשר נפגע בתאונת אופנוע כתוצאה מכך נגרם לו שבר ביד מתאונת הדרכים, במועד התאונה הרוכב אופנוע השתכר קרוב ל 13,000 ₪ ולפי מינוי מומחה בית המשפט נקבעו לו עשרה אחוזי נכות אורטופדית בגין שבר בכף היד.
בעקבות התאונה התובע קיבל פיצוי כספי של 350,000 ₪.

תסמינים –  שבר ביד תאונת דרכים

בעקבות תאונת הדרכים במידה ואובחן שבר ביד התסימינים אשר תחוו יהיו כאבים חזקים בכל תנועה של היד, כמו כן נוכל לזהות נפיחות ואדמומיות באיזור הפגוע. יודגש, לאחר תאונת דרכים או תאונת עבודה מומלץ לפנות לבית החולים על מנת לקבל אבחון מדוייק על הפגיעה אף אם אתם אינכם מרגישים את התסימינים הנ"ל ואפילו אם אין חשש לשבר ביד.

 שבר ביד תאונת דרכים – ייצוג מקצועי יבטיח לכם פיצוי מרבי

כפי שצוין לעיל, שבר ביד הנו מצב מורכב, שהתקנות סביבו אינן חד משמעיות. פרט לכך, על מנת להבטיח שאתם מקבלים את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם ולהוכיח את הפגיעה באפן בלתי ניתן לערעור כדאי שיהיה מי שילווה אתכם וינחה אתכם בתהליך.
רק בעזרת עורך דין תאונות דרכים או עורך דין נזיקין תוכלו למצות את מלוא הזכויות שלכם.

אריאלה גפן – עורכת דין תאונות דרכים

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים.
את הניסיון הרב (מעל 20 שנים) רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.
ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תאונות דרכים גדולים, קשים ומורכבים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

צרו קשר עוד היום 0733-752-766

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תאונת דרכים שבר באגן

שבר באגן תאונת דרכים  – במאמר זה נסקור את הפיצוי לנפגעי תאונת דרכים בגין הפסדי השתכרות ונכות, כאשר בעניינו מדובר על קטין אשר נפגע בתאונת דרכים קשה כאשר נדרס ע"י משאית ונגרמו לו נזקי גוף בדמות שבר באגן מתאונת דרכים וקטיעת גפיים מעל הברך.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

פיצויים לפלסטיני שנפגע בחוליה בגבו

ש"ח פיצויים למסגר פלסטיני שנפגע בחוליה בגבו
עובד מסגריה פלסטיני שעבד בישראל הוכר כנפגע עבודה וזכה לפיצוי בגובה גיל הפרישה הישראלי (67) על בסיס 9.75% נכות בלבד וזאת בגלל ששבר בחוליה עלול להגביל את כושר העבודה שלו שוב בהמשך חייו

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!