עורך דין תאונות דרכים

20 שנות נסיון בתביעות תאונות דרכים - ההצלחה והביטחון שלך

זקוקים לעורך דין רשלנות רפואית?

אריאלה גפן

עורך דין רשלנות רפואית

נפגעת כתוצאה מרשלנות רפואית? משרדנו עם מעל ל-20 שנות ניסיון בתביעות רשלנות רפואית יילחם על הפיצוי הכספי שמגיע לך

רשלנות רפואית

 השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד

"משרדנו חרט על דיגלו להעניק שירות משפטי מקצועי וללא פשרות עד להשגת פיצוי כספי מרבי ללקוחותיו יחד עם ליווי אישי וחם לכל אורך הדרך"

אודות משרד עורכי דין אריאלה גפן

משרד עורכי דין רשלנות רפואית שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין המעניק שירותים משפטיים ורשלנות רפואית לרבות: רשלנות רפואית בהריון ולידה, רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, רשלנות רפואית באבחון סרטן, רשלנות רפואית בניתוח ועוד.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי צברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל –

 ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה רחבה והבנה מעמיקה ביותר על דרכי הפעולה של חברת הביטוח, כאמור יתרון שממונף לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה.

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של קורבנות רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.


משרד עורכי דין אריאלה גפן -עורך דין רשלנות רפואית

כיום, מוגשות אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית, כנגד רופאים, בתי חולים, רופאי שיניים ומוסדות רפואיים לבתי המשפט.  לאור הנתונים הרבים ומספר התביעות ניתן להגיד כמעט בוודאות  כי מדובר בתחום המשפטי  שגדל בצורה מבוהקת ביותר בשנים האחרונות במדינת ישראל כך גם ייצוג התובעים והדרישה לעורך דין רשלנות רפואית מקצועי ומיומן שמכיר את התחום שמשפיע בצורה מהותית על הנפגע כתוצאה מהרשלנות. לאור החשיבות והרגישות הרבה שמשרדנו מייחס לתביעות מעין אלו אנו מתעדכנים ולומדים את התחום כל הזמן על מנת להישאר בחוד החנית כאשר אנו מתעדכנים מול הפסיקה והחוק, על מנת שאתם הלקוחות שלנו תקבלו ייצוג משפטי הטוב ביותר ע"י טובים המומחים והמשפטנים.

עפ"י הנתונים שהוצגו בכנס של המכון הלאומי לחקר מדיניות הבריאות, עלה כי מחצית מהתביעות שהוגשו מתחילת שנת 2013 ועד לסוף שנת 2017 בבתי המשפט בישראל נפסקו לטובת החולים ואף נטען כי "ההוצאה של מדינת ישראל בגין רשלנות רפואית היא גבוהה ביותר, ובאה על חשבון הרפואה של כולנו".

במאמר שפורסם ביום ה 17.12.2019 ב-YNET  נאמר כי יש עלייה בסכומי הפיצויים שמקבלים תובעים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל. כך עולה מנתוני חברת ענבל, המבטחת כ-50% מהצוותים הרפואיים במערכת הבריאות הציבורית. ב-2019 שילמה ענבל לציבור בתביעות רשלנות רפואית כ-300 מיליון שקל (לא כולל דצמבר), זינוק של 57% לעומת 190 מיליון שקל ששולמו בתחילת העשור.

לאור מספר פסקי דין שהוצאו לאחרונה על ידי בתי המשפט בישראל עולה כי ישנה עליה במספר התביעות שמהותן רשלנות רפואית, כמו כן בתי המשפט מכירים ביותר ויותר מקרים מקשת רחבה של רשלנות רפואית ומאפשרים לתובעים ולבני משפחה לקבל פיצויים כספיים בגין אותה רשלנות. 

 

מהי רשלנות רפואית – עורך דין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית מוגדרת בחוק כשירות או טיפול רפואי שהייתה בו סטייה ברורה מהזהירות הסבירה הנדרשת מרופא, בהשוואה לרופא שמוגדר כ-"סביר" באירוע כזה לא היה פועל כך, ובגלל הסטייה של הרופא  נגרם למטופל נזק הרפואי פיזי או נפשי כתוצאה ישירה או עקיפה מסטייה זו, אחרת לא היה נפגע כלל.

משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בתביעות רשלנות רפואית, ומייצג במשך שנים רבות תובעים ונפגעים כתוצאה מרשלנות רפואית של רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות רפואיים במגוון נושאים לרבות: בהריון ולידה, איחור באבחון, טיפולי שיניים, ניתוח פלסטי, אבחון סרטן

הגשת התביעה במקרים אלו כוללת תיעוד רפואי, קבלת חוות דעת ממומחים רפואיים בכל תחומי הרפואה, אשר מעניקים למשרדנו ייעוץ שוטף יחד עם עריכת חוות דעת מקצועית.

לאחר ניתוח המצב המשפטי מול הראיות והעובדות משרדנו יגיש תביעה בגין הרשלנות לבית המשפט כנגד הגורם האחראי לנזק יחד עם הכנת חוות דעת רפואית של מומחה כדי שנתחיל לנהל את התביעה בבית המשפט.

משרדנו מייצג תובעים מעל 20 שנה ומעניק פיצויים כספיים מרביים ללקוחותיו בזכות הידע המשפטי הנרחב, ניסיון מול חברות הביטוח וכמובן היחס האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוח ומאפשרים לו שקט נפשי בהתמודדות המשפטית מול בתי החולים, רופאים, קופות החולים ומרפאות השיניים.

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין מומחה בתביעות רשלנות רפואית ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה הרשלנות הרפואית וזאת על מנת לפעול נכון משפטית בתהליך בניית התיק המשפטי שכן התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

 עורך דין רשלנות רפואית – תביעות בגין רשלנות רפואית

לצערנו, מדי שנה מוגשות בישראל אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית. התביעות הנפוצות ביותר עוסקות ברשלנות רפואית באבחנה, רשלנות רפואית במהלך ניתוח כן ברשלנות רפואית בלידה. חברות הביטוח משלמות מדי שנה סכומי כסף גדולים מאוד המגיעים לכדי רבע מיליארד ₪ בעקבות אותן תביעות. במהלך המשפט, השופט בוחן את פעילותו של הרופא לפי הנדרש מ"הרופא הסביר". הפסיקה המשפטית אומרת: "חובתו אינה למצוא כל פגם ולרפאו, חובתו היא לנקוט אותם אמצעי זהירות שרופא סביר היה נוקט בנסיבות העניין, בגילוי של הפגם ובריפויו".

שכר טרחת עורך דין רשלנות רפואית

חשוב לציין כי אנו גובים את  שכר הטרחה רק בסוף ההליך, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה הוא נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלתם, על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

עורך דין רשלנות רפואית – על הוצאות חוות דעת רופא מומחה

יודגש, כי בהליך מעין זה יש הוצאות נוספות כמו תשלום כספי עבור רופאים מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות,  כל מומחה רפואי קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שתציין אם הייתה רשלנות רפואית ומהי מידה הנזק הגופני או הנפשי שנגרם לכם.

בנוסף ישנן הוצאות כספיות נוספות, כמו אגרת בית משפט, במידת הצורך איסוף התיעוד הרפואי מהמוסדות הרפואיים ע"י חברה חיצונית.

ההוצאה העיקרית של מגישי תביעות רשלנות רפואית היא חוות דעת רופא מומחה. כאמור, לא ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית ללא חוות דעת כזאת שמפרטת מה הייתה הרשלנות ומה הנזק שנגרם ממנה.

עלות חוות דעת רפואית משתנה ממקרה למקרה, מתחום לתחום ומרופא לרופא, אך ניתן להגיד כי חוות דעת רפואית מתחילה מ 6,000 ₪ ויכולה להגיע ל-12,000 ₪ ואף יותר במקרים מסוימים.

חשוב להדגיש כי לפני התשלום עבור חוות דעת רופא, עורכי הדין רשלנות רפואית יעברו על כל החומר הרפואי שלכם (כמובן, ללא עלות) לקבוע אם הייתה רשלנות, לאחר הגענו למסקנת כי יש עילת תביעה אנו נפנה לרופאים המומחים לבקש חוות דעת ראשונית בעלות נמוכה שיכולה להגיע עד 1,000 ₪ כדי לקבוע אם הייתה רשלנות רפואית וגובה הפיצוי הכספי, ואז ביחד איתכם נחליט איך להמשיך בהליך הגשת התביעה.

חשוב לציין, כי במקרה של זכייה בתיק מוחזרות לתובע כל ההוצאות כגון חוות דעת מומחה ואגרת בית משפט.

עו"ד אריאלה גפן – עורכת דין רשלנות רפואית

על מנת להוציא את המיטב מכל מקרה שנראה כרשלנות רפואית, נדרשת בחינה מעמיקה של עורך דין מומחה לרשלנות רפואית הבקיא בחוק, בפסקי הדין ובתקדימים. עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי רב בנזיקין לרבות בתביעות רשלנות רפואית ומייצגת בהצלחה רבה נפגעי רשלנות רפואית מקשת תחומי הרפואה.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין  מייצג תובעים על מנת לאפשר להם קבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית  נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג נפגעי רשלנות רפואית ברגישות רבה עם ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי לכל אורך המאבק המשפטי.

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית בגין רשלנות רפואית, וכי כדי להוציא את הפיצוי המרבי בגין הנזק כתוצאה מהרשלנות הרפואית ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית ואת הנזק שנגרם לנפגע. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן מקצועי ואמין עם ניסיון משפטי רב, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי עבור הנפגע.

 

רשלנות רפואית - תחומי עיסוק

תאונות תלמידים

רשלנות רפואית בילדים

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

רשלנות רפואית באבחון מחלת הסרטן

רשלנות רפואית באבחון סרטן

רשלנות רפואית רופא שיניים

רשלנות רפואית ברפואת שיניים

רשלנות רפואית בהריון ולידה

רשלנות רפואית הריון ולידה

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון

אילון תשלם 640 אלף ש' למבוטח שעבר ניתוח ברך

חברת הביטוח "איילון" חויבה לשלם כ-640 אלף שקלים למבוטח שעבר ניתוח להחלפת מפרק ברך, לאחר שנמצאה אשמה בהתנהלות חסרת תום לב ובניסיון להתחמק מתשלום תגמולי הביטוח. השופט רמזי חדיד מבית משפט השלום בחיפה קבע כי הפוליסה של אילון כוללת גם חלק מאיבר כהשתלה, ודחה את טענות החברה. בנוסף לפיצויים, החברה חויבה בריבית מוגדלת ושכר טרחת עורך דין.

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן