משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רשלנות רפואית בלידה – נזק לעובר בעקבות זירוז לידה

רשלנות רפואית בהריון ולידה
רשלנות רפואית בלידה - מתן פיטוצין לזירוז לידה, הסיכונים והפיצוי. הגשת תביעת רשלנות רפואית כנגד בית חולים או קופת חולים דורש עורך דין רשלנות רפואית בעל ניסיון משפטי רב בהתמודדות מול תאגידי ענק כמו בתי חולים וקופות חולים שכן ברשותם כוח, עוצמה כלכלית וידע רב בניהול תביעות רשלנות רפואית, יתרה מזאת המוסדות הרפואיים מבוטחים על ידי חברות הביטוח הגדולות בישראל שמהוות שכבת הגנה נוספת בלדחות תביעות של נפגעי רשלנות רפואית.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רשלנות רפואית בלידה – נזק לעובר בעקבות זירוז לידה

רשלנות רפואית בלידה – המושג רשלנות רפואית מתייחס לביטוי של קבלת טיפולים רפואיים אם זה בבית חולים, קופת חולים או כל טיפול רפואי אחר אף אם מדובר ברפואה פרטית, כאשר הטיפול הרפואי הרשלני גרם לנזק גופני למטופל וזאת לאחר שהצוות הרפואי המטפל או הרופא סטו מרמת זהירות סבירה אשר מצופה מהצוות. במקרים כגון אלה תחול תחולת החוק הנקראת "עוולת הרשלנות" מתחום דיני הנזיקין, כאשר על פי חוק זה ניתן לתבוע פיצוי כספי בגין רשלנות רפואית.

הגשת תביעת רשלנות רפואית כנגד בית חולים או קופת חולים דורשת עורך דין רשלנות רפואית בעל ניסיון משפטי רב בהתמודדות מול תאגידי ענק כמו בתי חולים וקופות חולים שכן ברשותם כוח, עוצמה כלכלית וידע משפטי רב בניהול תביעות רשלנות רפואית, יתרה מזאת המוסדות הרפואיים מבוטחים על ידי חברות הביטוח הגדולות בישראל שמהוות שכבת הגנה נוספת בניסיון להדוף או לדחות תביעות של נפגעי רשלנות רפואית כנגד אותם מוסדות רפואיים.

רשלנות רפואית בלידה – זירוז לידה

זמן ההיריון הינו בממוצע 40 שבועות כלומר מרגע קבלת הווסת האחרונה ועד לרגע המרגש של הלידה, כאשר לפי הסטטיסטיקות מועד הלידה התקין הינו בין השבועות 36 ועד לשבוע הארבעים ושתיים (42) להריון, ברוב המקרים אצל הנשים ההריוניות הלידה תתפתח באופן טבעי ונכון בתקופת ההיריון וללא סיבוכים.

רשלנות רפואית בלידה – הסיבות לזירות לידה

במצבי הריון מסוימים, על אף כי גיל ההריון מגיע לשבוע 42 יבקשו הרופאים לזרז את הלידה וזאת בגלל כמה סיבות עיקריות כפי שיפורט להלן

  • אירועים שקשורים באם – רעלת הריון, סוכרת הריונית או מחלות אחרות אשר עלולות להוות סכנה ליולדת או לעובר שברחם, גרד קיצוני של האישה בסוף ההיריון, לחץ דם גבוה.
  • אירועים שקשורים בעובר – מיעוט מי שפיר, עיכוב גדילה, תנועות מעטות של העובר.
 
 

תביעת רשלנות רפואית בלידה לאחר זירוז

שימוש בפיטוצין בצורה לא נכונה או מבוקרת עלול להביא לרשלנות רפואית בלידה וזאת במקרים כמו של מינונים גבוהים של החומר במהלך הטיפול הרפואי ביולדת, או אי איבחון מצוקת היולדת\העובר לאחר קבלת הפיטוצין שכן במקרים רבים רופא שלא פעל על פי הכללים או שסטו מרמת זהירות סבירה – מקרים אלה עלולים להביא לפגיעה פיזית קשה בעובר או באם ואף במקרים מצערים אחרים למוות. במקרים רבים אחרים הרופאים חייבים לקבל את הסכמת היולדת לעניין זירוז הלידה וזאת לאחר שהוסברו לה כל הסיכונים הכרוכים במתן פיטוצין

משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן  –  רשלנות רפואית בלידה

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתיקי נזיקין מורכבים וקשים. ניסיון משפטי זה מעניק למשרד עורכי דין אריאלה גפן יתרון משמעותי בייצוג תובעים ברשלנות רפואית, שכן עורכת הדין אריאלה גפן מכירה לעומק את המערכות ודרכי הפעולה בתביעות רשלנות רפואית של חברות הביטוח והיא תדע למנף ידע וניסיון זה לטובת התובעים שנפגעו.

משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן מוביל בתביעות נזיקין ובייצוג לקוחות שנפגעו כתוצאה  מרשלנות רפואית בלידה. מעל 20 שנה שאנו מייצגים את לקוחותינו ודואגים במקצועיות וביעילות לפיצוי המרבי שמגיע להם. אף על פי שהפגיעה עלולה להותיר בהם כאב וסבל, הם מקבלים את הפיצוי הכספי ההולם לכל נזק שנגרם לגופם, לנפשם או לרכושם.

במשרדנו מאמינים שנפגעי רשלנות רפואית לא צריכים לעבור את התהליך לבדם, ושכולם יכולים להרשות לעצמם ייצוג משפטי הולם.

אם אתה או אדם יקר לך נפגע מרשלנות רפואית, צרו קשר עוד היום לפגישת ייעוץ, שבמסגרתה נכיר באופן אישי ונלמד את האירוע, כך שנוכל להכין מסגרת לתביעת פיצויים בגין הנזק שנגרם.

אם אתם זקוקים לעורך דין רשלנות רפואית לרבות: עורך דין רשלנות רפואית בהריון, עורך דין רשלנות רפואית שיניים, משרד עורכי דין רשלנות רפואית, רשלנות רפואית בהריון, רשלנות רפואית בלידה אנא צרו קשר בטלפון 0733-752-766

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

פיצויים בגין תאונת דרכים ופגיעה צווארית

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לחודש יוני בשנת 2021, עולה כי
אירעו מתחילת השנה 960 תאונות דרכים, 31 מהן הוגדרו כתאונות קטלניות, ו- 144 הוגדרו כתאונות עם פצועים קשה. סך הכל נפגעו בתאונות הללו 1,633 איש, 161 מהם נפצעו קשה ו36 מהם נהרגו.
מידי שנה אנו עדים לתאונות דרכים רבות. הקטל בכבישים הוא אחת המלחמות הקשות ביותר שמתנהלות במדינת ישראל, אך לצערנו, המספרים רק הולכים ועולים.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תאונת דרכים הולך רגל

תאונת דרכים הולך רגל – הולכי רגל נפגעי תאונת דרכים סובלים מפגיעות פיזיות משמעותיות ובמקרים אחרים גם מפגיעות נפשיות שפוגעות ביכולת הנפגע להשתכר ואף פוגעות בבני מפחתו התלויים בהכנסותיו, לכן חשוב מאוד לתעד ככל שניתן את האירוע ע"י עדים, צילומים ולשמור את כל המסמכים הרפואיים על מנת לבנות תיק תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!