תפריט

רשלנות רפואית בהריון

20 שנות נסיון שלנו – ההצלחה שלך

בוגרת רפואה למשפטנים אונ' תל אביב | תשלום שכר טרחה על פי הצלחה בלבד | נסיון משפטי רב | מאות לקוחות מרוצים

אודות המשרד

רשלנות רפואית  בהריון – משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין המובילים בישראל שמתמחים בדיני נזיקין ורשלנות רפואית לרבות: רשלנות רפואית בהריון,  הריון ולידה, איבחון שגוי  ועוד…..

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולה בישראל וגם כעורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל, ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות היכרות מעמיקה עם דרכי הפעולה של חברות הביטוח אשר מבטחות את הרופאים, בתי החולים וקופות החולים ויחד עם ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר יתרונות אלה ממונפים לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה. 

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של קורבנות רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות. פנוו עוד היום לקבל ייעוץ משפטי ללא התחייבות – עורך דין רשלנות רפואית

אי אבחון תסמונות גנטיות

אי הפנייה לייעוץ גנטי או מתן ייעוץ גנטי רשלני

רשלנות באבחון מומים מולדים

רשלנות במעקב ההיריון של רופא הנשים

אריאלה גפן – משרד עורכי דין רשלנות רפואית בהריון

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו 073-37-52-766 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

משרד עורכי דין אריאלה גפן - עורך דין רשלנות רפואית בהריון

עורך דין רשלנות רפואית בהריון – כיום, מוגשות אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית, כנגד רופאים, בתי חולים, רופאי שיניים ומוסדות רפואיים לבתי המשפט.  נוכח הנתונים הרבים ומספר התביעות בגין רשלנות רפואית ניתן להגיד כמעט בוודאות  כי מדובר בתחום המשפטי  שגדל בצורה מבוהקת ביותר בשנים האחרונות במדינת ישראל כך גם ייצוג התובעים והדרישה לעורך דין מקצועי ומיומן שמכיר את התחום שמשפיע בצורה מהותית על הנפגע כתוצאה מהרשלנות. לאור החשיבות והרגישות הרבה שמשרדנו מייחס לתביעות מעין אלו אנו מתעדכנים ולומדים את התחום כל הזמן על מנת להישאר בחוד החנית כאשר אנו מתעדכנים מול הפסיקה והחוק, על מנת שאתם הלקוחות שלנו תקבלו ייצוג משפטי הטוב ביותר ע"י טובים המומחים והמשפטנים.

עפ"י הנתונים שהוצגו בכנס של המכון הלאומי לחקר מדיניות הבריאות, עלה כי מחצית מהתביעות שהוגשו מתחילת שנת 2013 ועד לסוף שנת 2017 בבתי המשפט בישראל נפסקו לטובת החולים ואף נטען כי "ההוצאה של מדינת ישראל בגין רשלנות רפואית היא גבוהה ביותר, ובאה על חשבון הרפואה של כולנו".

במאמר שפורסם ביום ה 17.12.2019 ב-YNET  נאמר כי יש עלייה בסכומי הפיצויים שמקבלים תובעים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל. כך עולה מנתוני חברת ענבל, המבטחת כ-50% מהצוותים הרפואיים במערכת הבריאות הציבורית. ב-2019 שילמה ענבל לציבור בתביעות רשלנות רפואית כ-300 מיליון שקל (לא כולל דצמבר), זינוק של 57% לעומת 190 מיליון שקל ששולמו בתחילת העשור.

לאור מספר פסקי דין שהוצאו לאחרונה על ידי בתי המשפט בישראל עולה כי ישנה עליה במספר התביעות שמהותן רשלנות רפואית, כמו כן בתי המשפט מכירים ביותר ויותר מקרים מקשת רחבה של רשלנות רפואית ומאפשרים לתובעים ולבני משפחה לקבל פיצויים כספיים בגין אותה רשלנות. 

רשלנות רפואית בהריון

רשלנות רפואית בהריון הנובעת מהתנהלות לא תקינה של הצוות הרפואי המטפל, עלולה להביא לתוצאות חמורות ולנזקים קשים לילד, לאם ולבני המשפחה. תחום רשלנות רפואית בהריון מתייחס גם לפגיעות גוף קלות שניתן אף להחלים מהן וגם לפגיעות גופניות ונפשיות מסובכות וקשות העלולות להיות חשוכות מרפא. כאמור, רשלנות רפואית בהריון עלולה להביא למוות של העובר או של האם, ואף להביא ללידה מוקדמת שנמצאת בסיכון גבוה, לפגיעות קוגניטיביות שונות ליילוד, לפגיעות פיזיות ועוד. תביעות רשלנות רפואית בהריון ולידה מבוססות על בחינת ההתנהלות של במהלך הטיפול הרפואי ושל הצוות הרפואי שהיה פעילים במהלך ההריון והלידה.

רשלנות רפואית מוגדרת בחוק כשירות או טיפול רפואי שהייתה בו סטייה ברורה מהזהירות הסבירה הנדרשת מרופא, בהשוואה לרופא שמוגדר כ-"סביר" באירוע כזה לא היה פועל כך, ובגלל הסטייה של הרופא  נגרם למטופל נזק הרפואי פיזי או נפשי כתוצאה ישירה או עקיפה מסטייה זו, אחרת לא היה נפגע כלל.

משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בתביעות רשלנות רפואית, ומייצג במשך שנים רבות תובעים ונפגעים כתוצאה מרשלנות רפואית של רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות רפואיים במגוון נושאים לרבות: בהריון ולידה, איחור באבחון, טיפולי שיניים, ניתוח פלסטי, אבחון סרטן

הגשת התביעה במקרים אלו כוללת תיעוד רפואי, קבלת חוות דעת ממומחים רפואיים בכל תחומי הרפואה, אשר מעניקים למשרדנו ייעוץ שוטף יחד עם עריכת חוות דעת מקצועית.

לאחר ניתוח המצב המשפטי מול הראיות והעובדות משרדנו יגיש תביעה בגין הרשלנות לבית המשפט כנגד הגורם האחראי לנזק יחד עם הכנת חוות דעת רפואית של מומחה כדי שנתחיל לנהל את התביעה בבית המשפט.

משרדנו מייצג תובעים מעל 20 שנה ומעניק פיצויים כספיים מרביים ללקוחותיו בזכות הידע המשפטי הנרחב, ניסיון מול חברות הביטוח וכמובן היחס האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוח ומאפשרים לו שקט נפשי בהתמודדות המשפטית מול בתי החולים, רופאים, קופות החולים ומרפאות השיניים.

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין מומחה בתביעות רשלנות רפואית ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה הרשלנות הרפואית וזאת על מנת לפעול נכון משפטית בתהליך בניית התיק המשפטי שכן התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

שכר טרחה רשלנות רפואית – עורך דין רשלנות רפואית בהריון

חשוב לציין כי אנו גובים את  שכר הטרחה רק בסוף ההליך, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה הוא נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלתם, על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

הוצאות חוות דעת רופא מומחה – עורך דין רשלנות רפואית בהריון

יודגש, כי בהליך מעין זה יש הוצאות נוספות כמו תשלום כספי עבור רופאים מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות,  כל מומחה רפואי קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שתציין אם הייתה רשלנות רפואית ומהי מידה הנזק הגופני או הנפשי שנגרם לכם.

בנוסף ישנן הוצאות כספיות נוספות, כמו אגרת בית משפט, במידת הצורך איסוף התיעוד הרפואי מהמוסדות הרפואיים ע"י חברה חיצונית.

ההוצאה העיקרית של מגישי תביעות רשלנות רפואית היא חוות דעת רופא מומחה. כאמור, לא ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית ללא חוות דעת כזאת שמפרטת מה הייתה הרשלנות ומה הנזק שנגרם ממנה.

עלות חוות דעת רפואית משתנה ממקרה למקרה, מתחום לתחום ומרופא לרופא, אך ניתן להגיד כי חוות דעת רפואית של רופא מומחה מתחילה מ 6,000 ₪ ויכולה להגיע ל-12,000 ₪ ואף יותר במקרים מסוימים.

 

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית בהריון עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג נפגעי רשלנות רפואית ברגישות רבה עם ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית בגין רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, וכי כדי להוציא את הפיצוי המרבי בגין הנזק כתוצאה מהרשלנות הרפואית ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין רשלנות רפואית בהריון מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית ואת הנזק שנגרם לנפגע. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן


מקצועי ואמין עם ניסיון משפטי רב, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי עבור הנפגע.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

אצלנו אין דרישה לתשלום שכר טרחה, אלא רק לאחר שאתם מקבלים פיצוי כספי

תאונת עבודה
מאמרים משפטים

תאונת עבודה

תאונת עבודה – החוק במדינה ישראל קובע כי כל אדם שנפגע בגופו במהלך עבודתו בין אם מדובר בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהבית לעבודה הינו זכאי לקבלת פיצויים כספיים עבור אובדן ההכנסה לאחר מועד אירוע תאונת העבודה.
יודגש, המוסד לביטוח מפצה נפגעי עבודה בדמי פגיעה וזאת לאחר שנפגעי תאונת עבודה אלו אינם מסוגלים לחזור לעבודתם ומקבלים ימי מחלה לנפגעי עבודה.

תאונת דרכים במעבר חצייה
מאמרים משפטים

מוות בתאונת דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כל אדם אשר נהרג בתאונות דרכים במעבר חצייה כהולך רגל זכאי להגיש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד, ואין משמעות מבחינת החוק אם האדם שנהרג הוא עצמו אשם לבדו בגרימת התאונה, או שהייתה לו תרומה כלשהי להתרחשותה בעת אירוע תאונת הדרכים שהביאה למותו הטרגי.

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן