משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
ariela_logo_005_icon_trans

רשלנות רפואית באבחון סרטן

רשלנות רפואית באבחון מחלת הסרטן
רשלנות רפואית באבחון סרטן – למרבה הצער, אנו נתקלים ביותר ויותר מקרים של רשלנות רפואית אשר קרו למטופלים רפואיים במהלך ניתוח פשוט או במסגרת טיפולי סרטן שונים אשר גרמו למטופל נזק ואף מוות. במקרים רבים עולה רשלנות רפואית חמורה מהתנהלות הרופאים כתוצאה מכך שפענחו באופן שגוי את הבעיה הרפואית או לא נתנו דעתם לתסמינים וסימנים פיזיים אחרים שהביאו לנזק חמור למטופל.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רשלנות רפואית באבחון סרטן

רשלנות רפואית באבחון סרטן

 

רשלנות רפואית באבחון סרטן

מקרים רבים של רשלנות רפואית שהביאה למותו של המטופל, אינם מתייחסים לכשלים שהתרחשו במהלך ניתוח או למתן טיפולים לא מתאימים שגרמו לנזקים למטופל. 

אחת הסיבות והעילות המרכזיות להגשת תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית הינה אבחון שגוי או התעלמות מתסמינים וסימנים מחשידים כמו במקרים של רשלנות רפואית באיבחון סרטן. 

רשלנות רפואית באבחון סרטן – עורך דין רשלנות רפואית

מקרה של רשלנות רפואית באבחון סרטן בו מטופלת סבלה במשך שנתיים מצרידות ותחושה של עצם זר בגרון שנבעו מגידול סרטני המטופלת לא זכתה להתייחסות לתלונותיה ובשל כך הגידול התפשט בגרונה. 

לאחר שפנתה לרופא מומחה, הוא אבחן את המחלה, אך הגידול התפשט לאזורים נוספים ולאחר מספר חודשים, היא הלכה לעולמה. 

המטופלת הייתה אם חד הורית לשני ילדים קטינים שהגישו תביעת פיצויים בגין רשלנות רפואית כנגד קופת החולים בה הייתה מבוטחת המנוחה. 

תחום רשלנות רפואית באבחון סרון מתייחס לכשלים ולרשלנות באבחון מוקדם של המחלה, לפיענוח שגוי של תוצאות בדיקות ואי מתן טיפול מתאים. קבלת ליווי וייעוץ משפטי בתחום רשלנות רפואית עורך דין הינו בעל חשיבות רבה וזאת על מנת להגידל את סיכויי הזכייה בתביעה. ליווי של עורך דין מומחה בתחום ושל גורם רפואי מוסמך, נועד לקבל חוות דעת מקצועית המראה את הקשר הנסיבתי שבין הכשל וההתרשלות ובין הנזק שנגרם למטופל.

 

פיצויים בגין רשלנות רפואית באבחון סרטן

 

פיצויים בגין רשלנות רפואית באבחון סרטן נקבעים בהתאם לכמה פרמטרים:

תוחלת החיים הצפויה – ככל שתוחלת החיים של המנוח הייתה אמורה להיות ארוכה יותר, כך הפיצוי יהיה גבוה יותר.
הפסד שכר – הפיצויים יקבעו בהתאם לסכומים שהמנוח היה יכול להרוויח במסגרת עבודתו במידה והיה בחיים.
הוצאות נלוות – כיסוי להוצאות הקשורות בסידורי קבורה והלווייה.
עוגמת נפש – פיצוי על עוגמת נפש נקבע בהתאם לנסיבות המקרה. כך למשל, ילד שגדל כאשר הוא יתום מאב, זכאי לשיעור פיצויים גבוה יותר בהשוואה לאדם בוגר שאביו הלך לעולמו בשל רשלנות על שולחן הניתוחים.

מבחן הרופא הסביר – מתן פיצויים בגין רשלנות רפואית נקבע מתוך התייחסות להתנהלות המצופה בהתאם למבחן הרופא הסביר. בכל מקרה בו חרג הרופא מהנורמות המקובלות, הרי שהמטופל זכאי לפיצויים בהתאם לנסיבות המקרה.

 

תביעות רשלנות רפואית – אריאלה גפן משרד עורכי דין

 

עורך דין נזקי גוף המתמחחה בנזיקין הינו עורך הדין המטפל גם בתביעות רשלנות רפואית כמו רשלנות רפואית באבחון סרטן.

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, וכי כדי להוציא את המקסימום מהעניין ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור במשרד עורכי דין נזיקין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית על אף התנגדותו של הצוות הרפואי המטפל. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן דיסקרטי, אישי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי.

רשלנות רפואית באבחון סרטן  – אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בתביעות רשלנות רפואית, מייצג בהצלחה רבה נפגעי רשלנות רפואית בתביעות נגד רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות רפואיים וכיו"ב בנושאים כגון: איבחון לקוי במחלת הסרטן, רשלנות במהלך טיפול רפואי, השתלת שיניים, ניתוח פלסטי, הריון ולידה, התקף לב.

 

משרד עורכי דין אריאלה גפן – תביעות רשלנות רפואית 

על מנת להוציא את המיטב מכל מקרה שנראה כרשלנות רפואית נדרשת בחינה מעמיקה של עורך דין מומחה לרשלנות רפואית הבקיא בחוק, בפסקי הדין ובתקדימים. עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי רב בנזיקין לרבות בתביעות רשלנות רפואית ומייצגת בהצלחה רבה נפגעי רשלנות רפואית מקשת תחומי הרפואה.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג תובעים שנפגעו עקב רשלנות רפואית באבחון סרטן ברגישות רבה עם ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי לכל אורך המאבק המשפטי.

 

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית בגין רשלנות רפואית וכי כדי להוציא את הפיצוי המרבי בגין הנזק כתוצאה מהרשלנות הרפואית ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין רשלנות רפואית מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית ואת הנזק שנגרם לנפגע. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן מקצועי ואמין עם ניסיון משפטי רב, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי עבור הנפגע.

 

לייעוץ משפטי בתביעות רשלנות רפואית בהריון ולידה אנא צרו קשר עם עורכת הדין אריאלה גפן 

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

 

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

תאונת עבודה החלקה ונפילה
מאמרים אודות תאונות עבודה

תאונת עבודה החלקה ונפילה

התובעת ילידת 1991 עבדה אצל ביינות ביתן במחלקת המעדנייה. ביום 6.11.13 התבקשה התובעת למלא סחורה על המדפים ולשם כך נכנסה לחדר הקירור בו אוחסן מלאי מוצרי החלב והירקות.
לפי כתב התביעה כאשר נכנסה התובעת לחדר הקירור ברצפה הייתה שלולית מים. כאשר התובעת לקחה מגש של סחורה ויצאה החוצה מחדר הקירור היא החליקה על המים ונפלה על הרצפה. כתוצאה מהנפילה נגרמה לתובעת פציעה בכל חלקי גופה לרבות בגב ובקרסול שמאל.

מאמרים אודות תאונות עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה

במקרים רבים מגיעים למשרד עורכי דין אריאלה גפן המתמחה בתאונות דרכים נפגעי תאונת קטנוע שנפגעו בתאונת דרכים בעבודה על קטנוע ששייך למעביד לרוב בהיותם שליחים, במקרים מסוימים מופתעים רוכבי הקטנוע לגלות כי הקטנוע של המעביד כלל אינו מבוטח על פי פוליסת ביטוח חובה בהתאם לחוק ורוכבי הקטנוע כלל לא היו מודעים שאינם מבוטחים ולכן אינם זכאים ל- פיצויים בגין נזקי גוף כמו במקרים של החלקה עם הקטנוע, כביש משובש ופגום, התנגשות בהולך רגל, תאונת עם רכב אחר.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!