עורך דין תאונות אופנוע
עומר , מהנדס תוכנה, בן 45, נפגע בתאונת דרכים בעת שרכב על אופנוע מרכב שהתנגש כאשר מעוצמת ההתנגשות עומר איבד את השליטה על האופנוע החליק על הכביש ונפגע בצורה קשה כאשר הוא סובל מנזקי גוף משמעותית כמו חבלות בעמוד השידרה, פגיעה עם שברים במספר חוליות בגב וחשש לשיתוק בגפיים התחתונות (פרפלגיה) כתוצאה מכך הוא סובל מהגבלות תנועה ניכרות.
Picture of מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תוכן עניינים

פורסם באתר פסק דין

הקדמה

עומר, מהנדס תוכנה נפגע בתאונת דרכים בעת שרכב על אופנוע  מרכב שהתנגש בו מאחור כאשר מעוצמת ההתנגשות הוא איבד את השליטה על האופנוע  וסבל מנזקי גוף משמעותית כמו חבלות בעמוד השידרה, פגיעה עם שברים במספר חוליות בגב וחשש לשיתוק בגפיים התחתונות (פרפלגיה) כתוצאה מכך הוא סובל מהגבלות תנועה ניכרות.

 

חשיבות הייעוץ עם עו"ד תאונת אופנוע  – עו"ד אריאלה גפן

עומר הגיע לעורכת הדין אריאלה גפן, עורך דין תאונות אופנוע בתל אביב,  לאחר שחברת הביטוח הפול אשר ביטחה את האופנוע בפוליסת ביטוח חובה,  הציעה לתובע סכום פיצוי קטן תוך העלאת טענות כי הפיצוי נגזר מכך מאחר שעומר המשיך לעסוק במקצוע, ואף המשיך בחייו באופן רגיל, כך שאין לעומר פגיעה פיזית, חברתית ואחוזי הנכות הינם 25% בלבד.

במסגרת הפגישה עם עו"ד אריאלה גפן, עורכת דין תאונת אופנוע, לאחר ניתוח מעמיק של מצבו הרפואי בעקבות תאונת האופנוע אל מול הפיצוי הכספי הנמוך שהוצע לעומר כנפגע תאונת דרכים, בהתאם לחוות דעת רפואית של  כ- חמישה מומחים רפואיים העובדים בצמוד עם  משרד עו"ד אריאלה גפן הוציאו חוות דעת שקבעה כי תאונת הדרכים הותירה נכות של מעל 80% הוגשה תביעת תאונת דרכים לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נגד חברת הפול.

בכתב התביעה נטען באמצעות עו"ד אריאלה גפן כי התובע נפגע מרכב נוסע בעת שרכב על האופנוע כביש מסוג קוואסקי NINJA 650 , וכתוצאה מכך נגרמו לו נזקי גוף משמעותיים כפי שעולה מהמסמכים הרפואיים שהוצגו לפני בית המשפט.

כאמור, פגיעותיו של התובע בתאונה האופנוע קשות ביותר, וכפי שעולה מהתיעוד הרפואי עומר סובל מצבר רב של נכויות גבוהות כמו אורתופדיה, נוירולוגיה עניין  שמגדיל את חומרת הפגיעה התפקודית בכל מישורי החיים.

בנסיבות אלה דרשה עו"ד אריאלה גפן מהחברה המבטחת לפצות את התובע במיליוני שקלים, בין היתר עבור עזרת הזולת, הפגיעה בכושר עבודתו, ההוצאות הרפואיות שנגרמו לו והסבל הרב שהיה ועודנו מנת חלקו בפעילות היומיומית.

במסגרת מו"מ מול חברת הביטוח הוסכם כי התובע יפוצה בסכום של 2,700,000 ₪ בגין נזקי הגוף שנגרמו לו.

 

אריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופנוע

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים עם התמחות בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות אופנועים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני אלפי שקלים במצטבר. משרד עורכי דין ממוקם בתל אביב ומעניק שירות משפטי לנפגעי תאונות דרכים בכל הארץ.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה, התקשרו -0733-752-766 או השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

אריאלה גפן – משרד עורכי דין

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

תאונות עבודה – תקנה 40 לנפגעי תאונות עבודה

תקנה 40 לתקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), תשט"ז-1956, קובעת את ההליך לקביעת דרגת נכות לנפגעי תאונות עבודה שנפגעו בעצמות הגפיים העליונות. במסגרת הליך זה, ועדה רפואית מוסמכת מטעם המוסד לביטוח לאומי בודקת את הנפגע וקובעת את אחוזי הנכות שלו, בהתאם לפגיעות שנגרמו לו כתוצאה מהתאונה.

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן