תפריט

תאונות אופניים חשמליים - צעיר בן 17 בעת שרכב על אופניו החשמליים, נפגע מרכב שהתנגש בו מאחור כאשר מעוצמת ההתנגשות הועף איתי בעוצמה על הכביש ונגרמו לו נזקי גוף משמעותית כמו שברים ביד ימין, כאבי בעמוד השידרה כתוצאה מכך הוא סובל מהגבלות תנועה ניכרות.
מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תוכן עניינים

תאונת אופניים חשמליים – נסיבות התאונה

איתי ג. (השם המלא שמור במערכת), צעיר בן 17 בעת שרכב על אופניו החשמליים, נפגע מרכב שהתנגש בו מאחור כאשר מעוצמת ההתנגשות הועף איתי בעוצמה על הכביש ונגרמו לו נזקי גוף משמעותית כמו שברים ביד ימין, כאבי בעמוד השידרה כתוצאה מכך הוא סובל מהגבלות תנועה ניכרות.

חשיבות הייעוץ המשפטי עם עורך דין תאונות אופניים חשמליים

איתי הגיע לעורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופניים חשמליים לאחר שחברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בפוליסת ביטוח חובה, הציעה לאיתי סכום פיצוי כספי מזערי תוך העלאת טענות רבות לאופן שבו התרחשה תאונת הדרכים, וכי הפגיעה שנגרמה לו היא מזערית.

במסגרת הפגישה עם עו"ד אריאלה גפן, עורכת דין תאונת אופנוע, לאחר ניתוח מעמיק של מצבו הרפואי בעקבות תאונת הדרכים אל מול הפיצוי הכספי הנמוך שהוצע לאיתי כנפגע תאונת דרכים, הוגשה תביעת תאונת דרכים לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נגד מבטחת הרכב.

תביעת תאונת דרכים אופניים חשמליים

בכתב התביעה נטען באמצעות עו"ד אריאלה גפן כי התובע נפגע מרכב נוסע בעת שרכב על אופניו החשמליים, וכתוצאה מכך נגרמו לו נזקי גוף משמעותיים כפי שעולה מהמסמכים הרפואיים שהוצגו לפני בית המשפט.

במסגרת כתב התביעה עולה שממקום אירוע תאונת הדרכים התובע הובהל באמבולנס לבית החולים בכפר סבא. ובמלר"ד התובע אובחן עם חבלות קשות בידיו במיוחד ביד ימין שם אובחנו שברים עוד באותו היום התובע אושפז בבית החולים (שבר ביד ימין), ואובחן כסובל עם חבלות גוף בעמוד השידרה, עמוד שידרה צווארי כמו כן אובחנו הגבלה בתנועות הגוף. בצילום סי טי שנערך בבית החולים נמצאו שברים ביד ימינו ובוצע שחזור וקיבוע עם סד גבס. כמו כן מספר שבועות לאחר מכן התובע עבר סדרת ניתוחים שכללו קיבוע פנימי על ידי פלטה וברגים בעקבות הפריקה של העצם והשבר ביד ימין

בהמשך לטיפול הרפואי בבית החולים ובעקבות מצבו הרפואי, התובע הופנה לבדיקות רפואיות אצל אורתופד בקופת חולים מכבי אשר מצא כי התובע סובל מהגבלות תנועה בצוואר ובגב התחתון, כמו כתוצאה מהשבר ביד והוא סובל מכאבי עזים והגבלת תנועה ניכרת שהובילה לנכות משמעותית בתפקודו.

לנוכח מצבו הרפואי עבר התובע טיפולי פיזיותרפיה בקופת חולים, כאשר מהמסמכים הרפואיים שצורפו לכתב התביעה עולה שערן עודנו סובל מכאבי צוואר וגב תחתון משמעותיים המקרינים כאב לרגליו. עוד עלה מהמסמכים הרפואיים שערן סובל מעייפות רבה ומתקשה בפעילות פיזית הכוללת עמידה והליכה ממושכות. בסיכום הטיפוליים הרפואיים עולה ועל פי חוות דעת רפואית, נקבע כי כיום בעקבות תאונת האופנוע ערן סובל מנכות אורתופדית לצמיתות.

בנסיבות אלה דרשה עו"ד אריאלה גפן מהחברה המבטחת לפצות את התובע במאות אלפי שקלים, בין היתר עבור עזרת הזולת, הפגיעה בכושר עבודתו, ההוצאות הרפואיות שנגרמו לו והסבל הרב שהיה ועודנו מנת חלקו בפעילות היומיומית.

פיצוי כספי בגין תאונת אופניים חשמליים

במסגרת מו"מ מול חברת הביטוח הוסכם כי התובע יפוצה בסכום של 420,000 ₪ בגין נזקי הגוף שנגרמו לו.

אריאלה גפן, עורך דין תאונות אופניים חשמליים

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים עם התמחות בתביעת תאונת אופניים חשמליים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מאות אלפי שקלים במצטבר. משרד עורכי דין ממוקם בתל אביב ומעניק שירות משפטי לנפגעי תאונות דרכים בכל הארץ.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה, התקשרו -0733-752-766 או השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

תשלום על פי הצלחה בלבד

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

עורך דין תאונת דרכים תאונת דרכים בלי ביטוח חובה

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים ללא פוליסת תעודת חובה, במקרים מסוימים החוק מאפשר לנפגע תאונת הדרכים לקבל פיצוי כספי משמעותי בגין נזקי אף שהרכב בו נסע לא היה מבוטח וישנה חשיבות רבה לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין לענייני תאונות דרכים.
קרנית הינה קרן אשר הוקמה לפצות נפגעי תאונות דרכים כאשר אין באפשרות נפגעי תאונת הדרכים לתבוע את חברת הביטוח, שכן הרכב שהיה מעורב בתאונת הדרכים לא מבוטח בפוליסת תעודת חובה כדין, מכאן באירוע תאונת דרכים ניתן להגיש תביעה נגד קרנית כפי שיפורט בדוגמאות להלן:

תאונת דרכים ללא ביטוח חובה

תאונת דרכים ללא ביטוח חובה – אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים מסבירה כי מטרתו של סעיף 7(2) לחוק הפיצויים היא ברורה וחד משמעית, מטרת הסעיף היא למנוע פיצוי כספי מאדם אשר השתמש ברכב שבו נפגע ללא רשות בעליו, ובמאמר זה נסביר את חשיבות הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן