עורך דין תאונות אופנוע
בתיק בית משפט ת"א פ 34097-12-17 פלוני המאגר הישראלי לביטוח רכב הפול ואח' נקבע ע"י כבוד השופטת שירלי רנר כי חברת הפול (המבטחת) תפצה את התובע בפיצויים כספיים של 3,859,550 שקלים עבור הפסדי שכר ופנסיה, אובדן כושר עבודה, הוצאות רפואיות, עזרה, כאב וסבל, הוצאות רפואיות ומימון קנאביס ועוד. בנוסף, היא חייבה את חברת הפול (הנתבעת) לשלם לתובע שכר טרחת עו"ד של כ-587 אלף שקלים.
מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תוכן עניינים

תאונות אופנוע בישראל

למרבה הצער תאונות דרכים בישראל הפכו להיות מכת מדינה כאשר בכל שנה יש ממוצע של  מעל 800 תאונות דרכים מתוכן 20  הוגדרו כתאונות קשות אשר הותירו את נפגעי תאונות הדרכים רבים עם פציעות קשות כמו נכות, פרפלגיה ושיתוק בארבעת הרגליים, כמו כן לצערנו הרב גם עד עד מועד כתיבת שורות אלה ישנם כ-25 הרוגים בממוצע כתוצאה מתאונות דרכים לפי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דווחו למשטרה מעל 2800 תאונות דרכים שקוטלגו כתיקים כתאונות דרכים קלות. כמו כן, כפי שעולה מהסטטיסטקות מעורבות רוכבי אופנועים בתאונות דרכים במדינת ישראל היא גדולה משמעותית מנהגי רכב, ובהתאמה מלאה כך גם מספר נפגעי של תאונות אופנוע הרבה יותר גדול מתאונות של רכב פרטי.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים

על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים כל רוכב אופנוע אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי וזאת ללא שאלת אשמתו בתאונה או לא וזאת מכח פוליסת ביטוח חובה, אך במקרים רבים חברות הביטוח מסרבות לשלם לרוכב האופנוע את הפיצויים הכספיים שמגיעים לו ובמקרים אחרים אף מנסים לדחות את התביעה בטענות שונות ומגוונות.

עורך דין תאונת אופנוע

במאמר זה נדון בחשיבות הייעוץ המשפטי עם עורך דין תאונת דרכים או עורך דין תאונות אופנוע על מנת שנפגעי תאונת הדרכים יוכלו לקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע להם.

פסק דין תאונת אופנוע

בתיק בית משפט ת"א פ 34097-12-17 פלוני המאגר הישראלי לביטוח רכב הפול ואח' נקבע ע"י כבוד השופטת שירלי רנר כי חברת הפול (המבטחת) תפצה את התובע בפיצויים כספיים של 3,859,550 שקלים עבור הפסדי שכר ופנסיה, אובדן כושר עבודה, הוצאות רפואיות, עזרה, כאב וסבל, הוצאות רפואיות ומימון קנאביס ועוד. בנוסף, היא חייבה את חברת הפול (הנתבעת) לשלם לתובע שכר טרחת עו"ד של כ-587 אלף שקלים.

בענייננו, התובע, התובע יליד 2.1.80, רואה חשבון במקצועו, נפגע בתאונת דרכים ביום 22.4.16 בתאונת אופנוע בו נהג. וחברת הפול ביטחה את האופנוע במועד התאונה בפוליסת ביטוח חובה.

בעקבות תאונת הדרכים שבר התובע  את הברך השמאלית ובנוסף נקטעו  שתי אצבעות בכף הרגל. יתרה מזאת התובע  סובל מכאבי פנטום – "כאבי פנטום" הם תופעה בה חשים מי שעברו קטיעת גפה (יד או רגל) כאב בגפה שנקטעה ואיננה עוד, מגבלות תנועה ומתקשה בהליכה, בעמידה ממושכת ובעלייה וירידה במדרגות. תאונת הדרכים השפיעה על מצבו הנפשי של רוכב האופנוע ולאחר התאונה הוא אובחן עם פוסט-טראומה והפרעת הסתגלות דיכאונית.

חברת הביטוח, הנתבעת נסתה למזער את הפיצויי הכספי שהגיע לרוכב האופנוע והעלתה טענה שהתובע מנסה לייצר רווח מתאונות הדרכים, מכיוון שמדובר בעבודה משרדית יכולת ההתשכרות שלו כמעט ולא נפגעה.

כבוד השופטת דחתה את טענת חברת הביטוח לעניין הניסיון של התובע לגרוף רווחים בעקבות תאונת הדרכים מאחר והתובע ניסה לחזור לעבודתו.

אריאלה גפן – עורכת דין תאונות אופנוע

עורכת הדין אריאלה גפן מביאה עימה מעל ל-20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים עם מאות הצלחות ולקוחות מרוצים  כאשר המשרד חרט על דגלו לייצג נפגעי תאונות דרכים במאבק מול חברות הביטוח ללא פשרות וידוע כ- משרד עורכי דין תאונות דרכים שנלחם על זכויות נפגעי תאונות הדרכים.

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל כעורכת דין בכירה והיא מכירה היטב את כל האסטרטגיות והטקטיות המשפטיות שיינקטו חברות הביטוח על מנת לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לכם בעקבות תאונת הדרכים.

מכאן, עם ניסיון משפטי רחב ומקיף בייצוג משפטי של אלפי תביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים החל מתאונות דרכים קלות עד תאונות דרכים קשות עם נכויות גבוהות ואף מקרים טרגיים של מוות והשגת פיצויים כספיים במיליוני שקלים חדשים ללקוחותיה – עורכת הדין אריאלה גפן היא עורכת הדין תאונות הדרכים המומלצת ביותר לייצג אותך מול חברות הביטוח ולנצח ללא פשרות על כל הזכויות הכספיות שמגיעות לך ולבני משפחתך בעקבות עו"ד תאונת דרכים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה, התקשרו -0733-752-766 או השאירו פרטים וניצור קשר עוד היום

תשלום על פי הצלחה בלבד

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

תאונת עבודה
מאמרים משפטים

תאונת עבודה

תאונת עבודה – החוק במדינה ישראל קובע כי כל אדם שנפגע בגופו במהלך עבודתו בין אם מדובר בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהבית לעבודה הינו זכאי לקבלת פיצויים כספיים עבור אובדן ההכנסה לאחר מועד אירוע תאונת העבודה.
יודגש, המוסד לביטוח מפצה נפגעי עבודה בדמי פגיעה וזאת לאחר שנפגעי תאונת עבודה אלו אינם מסוגלים לחזור לעבודתם ומקבלים ימי מחלה לנפגעי עבודה.

תאונת דרכים במעבר חצייה
מאמרים משפטים

מוות בתאונת דרכים

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כל אדם אשר נהרג בתאונות דרכים במעבר חצייה כהולך רגל זכאי להגיש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד, ואין משמעות מבחינת החוק אם האדם שנהרג הוא עצמו אשם לבדו בגרימת התאונה, או שהייתה לו תרומה כלשהי להתרחשותה בעת אירוע תאונת הדרכים שהביאה למותו הטרגי.

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן