עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן
תאונות דרכים הן אירוע טראומטי רגשית ופיזית, שבעקבותיו הקורבנות לעיתים קרובות לא בטוחים כיצד להתקדם. כדי להדריך אתכם בתהליך זה, ריכזנו 5 מהשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לתאונות דרכים, ולקינוח הוספנו את הצעדים שיבטיחו לכם שתאתרו עורכי דין לתאונות דרכים בדרך הבטוחה והקלה ביותר.

Share This Post

תשובות לשאלות הכי נפוצות שלקוחות מפנים לעורכי דין לתאונות דרכים

תשובות לשאלות הכי נפוצות שלקוחות מפנים לעורכי דין לתאונות דרכים

תאונות דרכים הן אירוע טראומטי רגשית ופיזית, שבעקבותיו הקורבנות לעיתים קרובות לא בטוחים כיצד להתקדם.

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אחד הצעדים הראשונים שעליכם לנקוט הוא לאתר המלצות של עורכי דין לתאונות דרכים, שיסייעו לכם לקבל את סכום הפיצויים המלא שמגיע לכם בגין נזקים והוצאות שונות.

עורך דין לענייני תאונות דרכים מהימן יכול ללוות אתכם בכל שלב של התביעה, כך שתוכלו להתמקד בריפוי ובהחלמה, ופחות בלחימה בקרב מול חברות הביטוח.

כדי להדריך אתכם בתהליך זה, ריכזנו 5 מהשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לתאונות דרכים.

1. מה עלי לעשות לאחר תאונת דרכים?

דרך הפעולה המיידית בעקבות תאונה צריכה להבטיח את בריאותך ובטיחותך. חשוב לבדוק אם נגרמו לך פציעות, וגם אם הן לא נראות מיד, יש לבקר אצל רופא המשפחה לצורך בדיקה רפואית, מכיוון שלאחר התאונה הגוף מוצף בפרץ של אדרנלין, שעשוי להפחית כאבים ולגרום לפספוס של פציעות וחבלות שונות, שיתגלו בשלב מאוחר יותר.

עד שצוותי החרום מגיעים לזירת התאונה, כדאי להשיג תמונות של נסיבות התאונה, לתעד פרטים כמו תנאי דרך, תמרורים וכל נזק שנגרם לרכב. חשוב לשמור תיעוד של גורמים אלה על מנת לבנות תביעת נזקי גוף עובדתית.

בנוסף, מומלץ להימנע ממתן הצהרה לחברת הביטוח של האדם האשם, על מנת שזו לא תוכל להשתמש במילים שלך נגדך. במקום זאת, יש התקשר לעורך דין לענייני תאונות דרכים כדי לדון באפשרויות שעומדות בפניך.

2. האם עלי להתקשר למשטרה לאחר תאונה?

החוק בישראל קובע כי יש לדווח למשטרה על כל התאונות. נוכחות המשטרה מאפשרת לקבל מידע ביטוחי כתיבת דו"ח, שהנו חיוני בשחזור המידע הדרוש לבניית מקרה של נזקי גוף.

במרבית המקרים המידע שנמסר למשטרה לא נועד להפליל את הנהג, אלא לסייע בהבנת נסיבות האירוע.

3. האם עורכי דין לתאונות דרכים יכול לסייע לי גם כשזהות הנהג אינה ידועה?

בהחלט כן! כאשר זהות הנהג הפוגע אינה ידועה, כמו בתאונות פגע וברח או במקרים שלך תאונות בגלל נהגי פנטום, עורך דין תאונות דרכים יכול לייצג את הנפגע מול קרנית, התאגיד הציבורי שהוקם מתוקף חוק הפיצויים לצורך הענקת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים במקרים אלו, וכן במקרים נוספים, לרבות מקרים בהם לנהג הפוגע אין ביטוח רכב או רישיון נהיגה בתוקף.

4. האם תאונה שאירעה באשמתי תפגע בגובה הפיצויים שמגיעים לי?

הפיצויים שמגיעים לנפגע בתאונות דרכים אינם תלויים בחפותו של הנפגע, ולכן אינם משתנים, גם אם מתגלה כי הנפגע אשם בה. למעשה, אשמת הנפגע אינה נבחנת בתביעת פיצויים, אלא נזקים רפואיים שנגרמו כתוצאה מהתאונה, אובדן שכר, פגיעה תפקודית, נכות וכדו', להוציא מקרים בהם התאונה נגרמה בזדון.

5. בגין אלו פרמטרים ניתן לקבל פיצויים בתביעה בגין נזקי גוף עקב תאונת דרכים?

כאב וסבל- פיצויים אלו נקבעים על סמך הנכות הרפואית שנקבעה לנפגע וימי האשפוז שנדרשו לטיפול בפציעותיו ובהתאם לגילו. כמו כן, הם עשויים לכלול טראומה נפשית או פגיעה רגשית, בתנאי שקיים קשר סיבתי בינם לבין התאונה.

הפסדי שכר ואובדן כושר השתכרות- פיצויים אלו ניתנים עבור התקופות שעבורן נקבע לנפגע אי כושר בהסתמך על גובה שכרו הממוצע לפני התאונה וביחס לאחוזי אי כושר ונכות תפקודית שנקבעו לו.

הוצאות רפואיות– פיצויים אלו נועדו לכסות כל הוצאה שנדרשה מהנפגע בשל הנזקים שנגרמו לו, כולל בדיקות, טיפולים, נסיעות, אשפוזים, ניתוחים וכו'.

עזרת הזולת– פיצויים אלו נועדו לכסות עזרה חיצונית לה זקוק הנפגע עקב הנזקים שנגרמו לו לצורך תחזוקת הבית או סיוע חיצוני שהוא זקוק לו.

הוצאות עבור התאמת דיור– פיצויים בגין הוצאות שנדרשות להתאמת מגורים בבית ובבניין משותף או לצורך מעבר דירה, בתנאי שהנפגע עומד בקריטריונים.

הוצאות בגין פגיעה בניידות– פיצויים אלו נועדו לכסות החזרי נסיעות, רכישת מוצרי ניידות, התאמת רכב לצורכי ניידות וכדו'.

• פיצויים בגין הוצאות משפט

כיצד מאתרים עורכי דין לתאונות דרכים?

איתור עורכי דין לתאונות דרכים מתבצע במספר צעדים פשוטים :

• לשאול משפחה, חברים ומכרים האם הם מכירים מישהו שהם יכולים להמליץ עליו- חשוב לבחון האם יש להם ניסיון עמו, האם הם היו מרוצים מאופן הטיפול, והאם היו פונים אליו לו היו זקוקים לעזרה נוספת בעתיד.

• לאחר איסוף המלצות מומלץ לבחון האם לעורך דין יש אתר אינטרנט, והאם הוא עדכני. אתר מעודכן ודינמי בדרך כלל מעיד על פעילות עסקית.

• מומלץ לבחון האם עורך הדין שבחנתם מפרסם מאמרים מקצועיים, שמעידים על פעילות ענפה בתחום. כמו כן, בהתאם למאמרים שהוא מפרסם תוכלו להתרשם מתחום התמחותו.

• חייגו למשרד עורכי הדין אליו אתם מעוניינים לפנות לצורך תיאום פגישה ראשונית, ובהגיעכם למשרד עורכי הדין התרשמו מהאווירה הכללית, מצוות המשרד ומאופי הפגישה.

• שאלו את כל השאלות שמעניינות אתכם, כולל שכר הטרחה ואופן העבודה של עורך הדין. וודאו שאתם מקבלים תשובות ברורות ומלאות ושאינכם יוצאים מהמשרד עם תחושת אי וודאות.

• תנו לתחושת הבטן להנחות אתכם בקבלת ההחלטה.

עורכי דין המובילים בתחום הנזיקין – אריאלה גפן, משרד עורכי דין

משרד עורכי דין אריאלה גפן הנו משרד עורכי דין נזיקין המתמחה בייצוג משפטי של נפגעי נזקי גוף, נפש ורכוש, על מנת שיקבלו את הפיצוי הכספי המרבי בגין הנזקים שנגרמו להם. המשרד מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות קשות ולצערנו אף קטלניות ודואג להם ולבני משפחתם במקצועיות וביעילות על מנת שיקבלו את הפיצוי המרבי שמגיע להם.

חשוב לציין, כי עורך דין תאונות דרכים כמו עו"ד אריאלה גפן היא שתייצג אתכם במהלך הגשת תביעת בגין נזקי הגוף לכל אורך ההליך המשפטי באופן אישי ומסור ותלווה אתכם בזמינות מרבית וללא פשרות, לכן חשוב מאוד לקבל ייצוג משפטי בעל ידע נרחב בתחום הנזיקין, שכן נדרש ידע מקצועי רחב של החוק והפסיקה בתחום.

לאור הניסיון הרב של עורכת הדין אריאלה גפן אשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, היכרות מעמיקה זו מעניקה למשרד יתרון משמעותי בהבנה האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ואת קווי ההגנה שלהן בתאונות דרכים קטלניות או בתאונות דרכים עם אופנוע או תאונות אופניים חשמליים.

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

ההבדל בין תאונת דרכים לבין תאונת דרכים בעבודה

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תביעה נגד העיריה בגין בור בכביש או ברחוב

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

אריאלה גפן - משרד עורכי דין