עורך דין תאונות דרכים

20 שנות נסיון בתביעות תאונות דרכים - ההצלחה והביטחון שלך​

זקוקים לעורך דין תאונות דרכים מומלץ?

אריאלה גפן

עורך דין תאונת דרכים מומלץ

נפגעת בתאונת דרכים? משרדנו עם מעל ל-20 שנות ניסיון בתאונות דרכים יילחם על הפיצוי הכספי שמגיע לך

תשלום שכר טרחת עורך דין - רק עם קבלת כספי הפיצויים

עו"ד אריאלה גפן מייצגת נפגעי תאונות דרכים על בסיס הצלחה (אחוזים) בלבד. השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ללא עלות 

אודות המשרד

משרד עורכי דין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים מומלצת

אריאלה גפן, עו"ד תאונת דרכים מומלצת מנהלת את משרד עורכי דין נזיקין המוביל בישראל בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות עבודה, תאונות אופנוע, תאונות תלמידים, תאונות אופניים חשמליים כאשר זקוקים ל- עורך דין תאונת דרכים מומלץ או עורכי דין תאונות דרכים או עורך דין מומחה לתאונות דרכים.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות דרכים צברה כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים קשות ומורכבות, כמו כן בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל – ניסיו משפטי זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר והבנת דרך החשיבה והפעולה של חברות הביטוח שממונפת לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה.

עורכת הדין אריאלה גפן, עוסקת בתחום תאונות הדרכים זה יותר מ-20 שנה ומאחוריה אלפי תביעות תאונות דרכים קשות ומורכבות שבהן הצליחה באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בתיקי נזיקין\תאונות דרכים מורכבים וקשים. המשרד צבר מומחיות רבה בניהול משא ומתן מול חברות הביטוח הגדולות והשגת פיצוי כספי מרבי עבור לקוחותיו שנפגעו בתאונות דרכים. 

אריאלה גפן, עורכת דין תאונת דרכים מומלצת

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים שגרמה לכם נזקי גוף, רצוי לפנות לעורך דין תאונות דרכים עם ניסיון משפטי של לפחות מעל 20 שנה בתביעות תאונות הדרכים. 

עורך דין תאונות דרכים בעל ידע ובקיאות בחוק ובפסיקה בגין פיצויים כספיים בעקבות פגיעות נזקי גוף לאחר תאונת דרכים, כמו עורכת הדין אריאלה גפן, המייסדת של משרד עורך דין תאונת דרכים מומלץ, אשר תלווה אותך באופן אישי לאורך כל התהליך המשפטי, תנחה אותך ותוודא שהינכם ממצים את כל הזכויות המשפטיות שמגיעות לך ממספר גורמים כמו חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, פוליסות ביטוח אישיות כך שתקבל את הפיצוי הכספי המירבי שמגיע לך בגין הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לך כתוצאה מתאונת הדרכים.

עורכת הדין אריאלה גפן הינה המייסדת של משרד עורכי דין תאונות דרכים שעוסק בתביעות תאונות דרכים ובייצוג נפגעי תאונות דרכים בתביעות נגד חברות הביטוח מכוח חוק הפלת"ד.

עורך דין תאונת דרכים מומלץ

במידה ונפגעת בתאונת דרכים, עורכת הדין אריאלה גפן תייצג אותך באופן אישי ומקצועי ביותר מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ופוליסות ביטוח אישיות.

עו"ד אריאלה גפן מביאה איתה מעל ל- 20 שנות ניסיון ולאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ניסיון משפטי זה מקנה למשרד יתרון משמעותי וחסר תקדים, שבו תדע עורכת הדין אריאלה גפן לבנות אסטרטגיית פעולה אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה של התביעה ויבטיחו את התוצאה הטובה ביותר עבורך!

עורך דין תאונת דרכים מומלץ

למה לבחור אותנו לייצוג בתאונות דרכים?

עורך דין תאונת דרכים מומלץ – תאונות הדרכים במדינת ישראל הן קשות וקטלניות ביותר ואף גובות מדי שנה נפגעים ופצועים רבים, לצערנו הרב חלק מנפגעי תאונות הדרכים מוצאים את מותם בתאונות קטלניות. לפי נתוני הרלב"ד כ 349- אנשים נהרגו בשנת 2019, או כתוצאה ממנה. הפצועים, סובלים מפגיעות פיזיות ונפשיות קשות שחלקם נותרים עם נכות גבוהה למשך כל ימי חייהם ואחרים נותרים עם פגיעות גופניות הגורמות להגבלה בתנועות הגוף, אובדן שכר עבודה, אובדן ימי עבודה וכיוצב'. 

מכאן, בתאונות דרכים על כל נפגע לדעת כי במסגרת חוק הפלת"ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה וזאת ללא שאלת האשמה בתאונת הדרכים. 

כמו כן, חשוב לציין כי על פי פקודת ביטוח רכב מנועי התש”ל-1970 כל כלי רכב בישראל חייב להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה שנועדה לכסות נזקי גוף במידה אם בעל הרכב או נוסעיו או הולך רגל נפגעו בתאונת דרכים.

חובת פוליסה

 2 (א)  בכפוף להוראות פקודה זו, לא ישתמש אדם – ולא יגרום ולא יניח שאדם אחר ישתמש – ברכב מנועי, אלא אם יש על שימושו שלו או של האדם האחר באותו רכב פוליסה בת-תוקף לפי דרישותיה של פקודה זו.

איך למצוא עורך דין תאונת דרכים מומלץ

תאונות דרכים קורות כל הזמן. אלה יכולות להיות תאונות קלות במגרש החניה או תאונה שחלילה מעורבים בה קורבנות בגוף או בנפש. כל עוד בתאונת הדרכים אף אחד לא נפגע, לא מהנהגים, לא מהנוסעים ולא הולכי רגל, כנראה שלא יהיה צורך לשכור את שירותיו של עורך דין תאונת דרכים מומלץ

ברגע שהייתה פגיעה באדם, מומלץ לפנות לעורך דין כבר באותו רגע. מלבד תאונות דרכים בהם מעורבים שניים או יותר מהגורמים ישנן תאונות נוספות בהן ייתכן שהנהג לא היה ברכבו בכלל ומישהו התנגש בעוצמה ונס מזירת התאונה ללא יצירת קשר עם משטרה, חברת הביטוח או בעל הרכב שנפגע. תאונה כזו יכולה לקרות גם בהתנגשות באדם ולצערנו מקרים כאלו קרו בעבר שהנהג הפוגע בהולך רגל נמלט מהמקום בתקווה שלא ייאלץ להתמודד עם ההשלכות. תאונה בנהיגה בשכרות או עם נהג שיכור יכולה לזעזע את חייו של הנאשם גם אם לא תמיד הוא אכן האשם בתאונה ועם מקרים כאלה קשה עד בלתי אפשרי להתמודד בלי עורך דין מקצועי ומנוסה בתאונות דרכים.

עורך דין תאונת דרכים מומלץ מול חברת הביטוח

אדם אשר היה מעורב בתאונת דרכים בין אם נהג, נסע, או שהוא הולך רגל, זכאי לפיצוי על כל נזק שנגרם לו. במידה ולא נמצא אשם בתאונה, קיים חוק הפיצויים – חוק סוציאלי שמגן על מי שזכאי לפיצויים. יחד עם זאת, על פי החוק, כל נוהג הרכב, מחזיק ברכב או בעל רכב חייב להצטייד בפוליסת ביטוח חובה ולכן הנפגע בנזקי גוף יוכל לקבל את הפיצויים מחברת הביטוח של הפוגע. במקרים בהם גם הפוגע נפגע בתאונת הדרכים עליו לתבוע גם הוא את חברת הביטוח שלו. במקרה זה ישכור את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים כדי לקבל את הפיצויים המגיעים לו מחברת הביטוח. הדבר העיקרי שיש להתמקד בו מיד לאחר התאונה הוא תיעוד של כמה שיותר פרטים שיסייעו לאחר מכן לעורך הדין להוכיח את חפותו של הנפגע ולשחרר עבורו את מלוא הפיצוים המגיעים לו. תיעוד כל פרטיו האישיים של האדם השני שמעורב בתאונה, תיעוד התאונה, להתפנות לקבלת טיפול רפואי מוקדם ככל האפשר מרגע התאונה, גם שם לוודא שהכל מתועד לפרטים ולפנות לתחנת משטרה להוצאת אישור משטרתי. את כל התיעוד והמסמכים לספק לעורך דין תאונות דרכים כך שיוכל לטפל במקרה במהירות עד לקבלת הפיצויים.

מתי צריך עורך דין תאונת דרכים מומלץ?

ההמלצה, ואפילו בגדר חובה, להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בכל מקרה ובכל תאונת דרכים ובמיוחד אם זו תאונה עם נפגעים. נזקי גוף בתאונת דרכים נחשבים לכל פגיעה פיזית החל מצוואר תפוס ועד חס וחלילה מוות.

פגיעת ראש – גם אם הפגיע לא נראית לעין, אין סימני דם או בליטה מהמכה, ההשפעות שבפגיעת ראש עלולות להיות מסוכנות. אם יש סחרחורות, כאבי ראש או איבוד הכרה לאחר התאונה, חובה להתפנות לבית החולים לבדיקה. בין היתר, כפי שצויין לעיל, מיד לאחר תאונת דרכים חשוב להתפנות לבית החולים לתיעוד כל נזקי הגוף.

פגיעת וויפלאש – או בעברית, פגיעת צליפת שוט. פגיעה זו נגרמת בדרך כלל בתאונת דרכים חזקה בה הגוף נע בעוצמה קדימה ומיד לאחר מכן אחורה דבר שגורם לכאבים בצוואר, כאבים בכתפיים, סחרחורת והגבלת תנועת צוואר. אסור לזלזל בנזקי הפגיע הזו וחשוב להתפנות מיד לבית חולים לאחר התאונה.

כאב גב – חבלה בגב לאחר התאונה היא שכיחה מאוד. הפגיעה מתבטאת בכאבי גב ממושכים, תזוזת חוליות הגב, שבר בחוליה, פריצת דיסק, פגיעה בעמוד השדרה, לחצים בגב התחתון ועוד.
פגיעה בגפיים – כל פגיעה בגפיים יכולה להוביל לאובדן ימי עבודה, שברים חמורים, נכות וכו'. כל פגיע בגפיים, גם הקטנה ביותר מחייבת בדיקה מיד לאחר התאונה ותיעוד מלא של כל ההליכים הרפואיים לקבלת זכאות לפיצויים.

מה ההבדל בין עורך דין תאונת דרכים מומלץ לעורכי דין אחרים?

עורכי דין טובים, מנוסים ומקצועיים אלה עורכי דין הממוקדים בהתמחות אחת או שתיים לכל היותר. בזכות ההתמקדות הזו עורך דין שעוסק בתחום אחד במשך שנים נהיה מנוסה ומקצועי הרבה יותר לו היה עוסק בעוד תחומים במהלך השנים. העניין מתקשר ישירות לנושא תאונות הדרכים. עורך דין שתחום ההתמחות שלו בתאונות דרכים, רמת הידע שלו שונה לחלוטין מעורך דין לדיני גירושין לצורך העניין. 

עורך דין תאונת דרכים מומלץ מקצועי ידע לאמוד נזקי גוף, ידע את סכום הזכאות לפיצויים, ידע כיצד להשתמש בכל פיסת מידע לטובת הנפגע באופן שיניב לו את הפיצויים המקסימליים שניתן לקבל מחברת הביטוח או מהקרן לפיצויים. סוגייה זו זוכה לציון בגלל שאנשים נוטים להפקיד את התיק שלהם בידי עורך דין שאינו מוסמך ואינו מנוסה בתחום תאונות הדרכים רק כיוון שהם מכירים אותו או קיבלו המלצות עליו ממכרים. חשוב לפנות רק אל עורך דין תאונת דרכים מומלץ.

מהו שכר טרחה של עורך דין תאונת דרכים מומלץ?

שכר הטרחה המקסימלי אותו יכולים לגבות עורכי דין לתאונות דרכים מוגבל על פי החוק.
עד 8% מסכום הפיצויים במידה והושגה פשרה לפני הגשת תביעה לבית המשפט.
עד 11% מסכום הפיצויים במידה והושגה פשרה אחרי הגשת תביעה לבית המשפט.
עד 13% מסכום הפיצויים במידה והפיצויים הושגו דרך פסק דין בסיום התביעה.
בתביעות מול הביטוח, יכלל שכר הטרחה הקבוע בחוק כתוספת לפיצויים המגיעים לנפגע.
חשוב לזכור שמלבד שכר הטרחה ישנן הוצאות נוספות במהלך ההליך המשפטי ורצוי לקחת גם אותן בחשבון.

שאלות נפוצות
עורך דין תאונת דרכים מומלץ

שאלות נפוצות למשרד בענייני תאונות דרכים

סעיף 1 לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 מגדיר "תאונת דרכים":

"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;"

יודגש, חוק זה נועד לפצות את הנפגע בתאונת הדרכים ללא קשר לשאלת אשמתו בתאונת דרכים או לא, מכאן גם אם נפגעתם בתאונת דרכים ואתם אשמים לכאורה עדיין תהיו זכאים לקבלת פיצויים כספיים, כאשר פיצויים אלה משולמים על ידי חברת הביטוח שהנהג היה מבוטח בה.

לפגישת הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים יהיה עליכם להמציא את המסמכים רפואיים מבית החולים, קופת חולים או כל מסמך רפואי אחר, כמו כן חשוב להביא את רישיון הנהיגה במועד התאונה, תעודת ביטוח חובה, אישור משטרה ובנוסף אם ישנם מסמכים נוספים אחרים שהינם חשובים לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים על מנת להכין את התביעה המשפטית כנגד חברת הביטוח.

במסגרת חוק הפלת”ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר  של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה ללא שאלת האשמה.

במשרד עורכי דין אריאלה תשלום שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים מבוסס על פי הצלחתנו בתביעה, כלומר ככל והלקוח זוכה בתביעה אנו גובים את התשלום ע"פ אחוזים מהתיק, במקרה ואין זכייה בתיק – אין תשלום שכר טרחה.

יודגש, כי שכר הטרחה עבור העורך המטפל בתיק נפגעתי תאונות דרכים מוגבל על ידי לשכת עורכי הדין כפי שיפורט להלן:

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח ללא פניה לבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 8% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח כאשר משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט והחל לנהל את התיק בבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 11% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים והסתיים בפסק דין, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 13% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

במקרה של תאונת דרכים חברות הביטוח בישראל מפעילות חוקרים פרטיים שמטרתם העיקרית היא לפגוע בתיק התביעה על ידי תיעוד התובעים ומציאת כשלים במקרה של המבוטח ו\או בתיעוד מקורבי הנפגע על מנת לקבל גירסא לעניין התאונה.

יודגש,  על החוקרים הפרטיים בישראל מוטל איסור התחזות וחובה עליהם להציג את שמם, לא זו אלא אף זו אם אתם מיוצגים על ידי עורך דין אסור לחברת הביטוח ו\או לחוקר הפרטי ליצור עמכם קשר שכן אתם מיוצגים.

כיום, פרק הזמן אשר עומד לרשותך במקרה ונפגעת בתאונת דרכים עומד על שבע (7) שנים מיום אירוע התאונה, ומכאן יש לך את הזכות להגיש תביעת תאונת דרכים אם נגרם לך נזק גוף או רכוש. יודגש, משרדנו מנהל מו"מ עם חברות הביטוח על מנת להגיע להסדר בעניין הפיצויים, אך מו"מ זה אינו מונע את ההתיישנות בתאונת דרכים.

חשוב לציין, כי במקרה כי אם ביום קרות התאונה היו מעורבים נפגעים קטינים מתחת לגיל 18, אזי המועד לתחילת תקופת ההתיישנות מתחיל מיום הגעת הנפגע גיל 18. לדוגמא – תינוק בן שנה שנפגע בתאונת דרכים, יהיה רשאי להגיש תביעה נזיקית עד גיל 25.

צרו קשר

We would be happy to help and advise if you have any questions or inquiries.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו 073-3752-766 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

תאונות עבודה – תקנה 40 לנפגעי תאונות עבודה

תקנה 40 לתקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), תשט"ז-1956, קובעת את ההליך לקביעת דרגת נכות לנפגעי תאונות עבודה שנפגעו בעצמות הגפיים העליונות. במסגרת הליך זה, ועדה רפואית מוסמכת מטעם המוסד לביטוח לאומי בודקת את הנפגע וקובעת את אחוזי הנכות שלו, בהתאם לפגיעות שנגרמו לו כתוצאה מהתאונה.

עו"ד אריאלה גפן מייצגת נפגעי תאונות דרכים על בסיס הצלחה (אחוזים) בלבד. השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ללא עלות 

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן