אריאלה גפן

משרד עורכי דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין מוביל עם מעל ל-20 שנות ניסיון והצלחה בתאונות דרכים שהשיג מיליוני שקלים לנפגעי תאונות דרכים
בזכות סטנדרטים משפטיים גבוהים, ניסיון ותוצאות מוכחות ללא פשרות כאשר עורכת הדין אריאלה גפן מייצגת באופן אישי את לקוחותיה בהליכים המשפטיים נגד חברות הביטוח

להגשת תביעה בעקבות תאונת דרכים  – מלאו את הפרטים ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם. 

עורך דין תאונות דרכים

20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים - הביטחון שלך להצלחה

אריאלה גפן

עורכת דין תאונות דרכים - ייצוג אישי

  • משרד עורכי דין מוביל בייצוג נפגעי תאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון
  • עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל בתאונות דרכים ומכירה היטב את האסטרטגיות המשפטיות שלהן –  יתרון משמעותי ומנצח עבורך בתאונת דרכים לקבלת פיצויים מרביים
  • שכר טרחה מבוסס הצלחה. לא זכית – לא שילמת
  • עו"ד אריאלה גפן מייצגת באופן אישי את לקוחותיה עם יחס אישי ומשפחתי
  • בוגרת אוניברסיטת תל אביב – "רפואה למשפטנים"
  • מומחית בתאונות דרכים אשר השיגה פיצויים כספיים מרביים ללקוחותיה

מאות לקוחות מרוצים לא טועים

תאונות דרכים קורות כל יום! למה חייבים עורך דין תאונות דרכים?

עברת תאונת דרכים? על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי, אך לצערנו הרב למרות החוק והפסיקה חברות הביטוח מסרבות לשלם את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים!!

על כן, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין תאונות דרכים מקצועי ומומחה עם מעל ל-20 שנות כמו עורכת הדין אריאלה גפן אשר תלווה אותך באופן אישי ותסייע לתכנן תיק תביעת תאונת דרכים מבוסס עם אסטרטגיה משפטית מנצחת עד להשגת הפיצוי הכספי המלא שמגיע לך

מדוע משרד עורכי דין אריאלה גפן הוא משרד מנצח בתביעות תאונות דרכים?

נפגעתם בתאונת דרכים בין אם זו תאונה עם חבלות קלות או פגיעות גוף קשות אתם חייבים משרד מוביל ומנצח מול חברות הביטוח שידאג להשיג לכם את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם ולבני משפחתך. 

משרד עורכי דין אריאלה גפן מביא עימו מעל ל-20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים עם מאות הצלחות ולקוחות מרוצים חרט על דגלו לייצג נפגעי תאונות דרכים במאבק מול חברות הביטוח ללא פשרות וידוע כמשרד שנלחם על זכויות נפגעי תאונות הדרכים.

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל כעורכת דין בכירה והיא מכירה היטב את כל האסטרטגיות והטקטיות המשפטיות שיינקטו חברות הביטוח על מנת לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לכם בעקבות תאונת הדרכים.

מכאן, עם ניסיון משפטי רחב ומקיף בייצוג משפטי של אלפי תביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים החל מתאונות דרכים קלות עד תאונות דרכים קשות עם נכויות גבוהות ואף מקריים טרגיים של מוות והשגת פיצויים כספיים במיליוני שקלים חדשים ללקוחותיה – עורכת הדין אריאלה גפן היא עורכת הדין תאונות הדרכים המומלצת ביותר לייצג אותך מול חברות הביטוח ולנצח ללא פשרות על כל הזכויות הכספיות שמגיעות לך ולבני משפחתך

 

הצטרפו גם אתם למאות לקוחות מרוצים שהמליצו עלינו בגוגל

רוצים פיצוי כספי גבוה בעקבות תאונת דרכים שעברתם?

אתם חייבים עורך דין תאונות דרכים מנצח

למה צריך עורכת דין תאונות דרכים כמו אריאלה גפן?

חברות הביטוח הינן חברות רווח\הפסד וכמו כל עסק אחר הן רוצות להיות רווחיות ועל כן מבחינתן תשלומי תגמולי פוליסת הביטוח המכסות נזקי גוף של נפגעי תאונות דרכים יכולות להגיע למילוני שקלים בשנה בגין וכתוצאה מכך ייפגעו רווחי החברה.


חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לך


חשוב להבין כי חברות הביטוח מתמחות בניהול הליכים משפטיים בתאונות דרכים ועומדים לרשותן משאבים כלכלים עצומים כמו משרדי עורכי דין חזקים וגדולים, חוקרי ביטוח פרטיים ועוד אנשי צוות שכל תפקידם הוא לנסות לדחות את התביעה או להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לך בעקבות תאונת הדרכים.

כמובן, חברות הביטוח מעדיפות להתמודד עם נפגע תאונת דרכים שלא מיוצג ע"י עורך דין תאונות דרכים ויפעילו מגוון רחב של טקטיקות שעומדות לרשותן במטרה לדחות את תביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגע תאונת הדרכים. 


חשיבות הייעוץ המשפטי עם עורך דין תאונות דרכים

אריאלה גפן, עורכת דין ממליצה כי לפני חתימה על הסכם פשרה מול חברת הביטוח חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים עם מעל ל- 20 שנות ניסיון משפטי שידריך אותך בבניית תיק תביעה מנצח עד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

למשרד עורכי דין אריאלה גפן הגיע ערן א, מהנדס מחשבים, בן 40 אשר נפגע בתאונת דרכים לאחר שקיבל "הצעה" לפיצוי כספי מחברת הביטוח בסך 6,500 ₪ במעמד הפגישה במשרד ביקש ערן לקבל ייעוץ משפטי מ-מעורך דין תאונת דרכים בשאלה האם כדאי לו לחתום על שטר הסילוק כפי שהציעה נציגת חברת הביטוח לאחר שהייתה גם מאוד משכנעת בשיחה מולו שכן על פי חברת הביטוח הוא אינו זכאי לפיצוי כספי כלל וגם ההצעה הנוכחית היא גבוהה.

במסגרת ניהול תיק תביעת תאונת דרכים במשרד, לאחר בדיקה מעמיקה של המסמכים הרפואיים, ראיות ממקום התאונה וקבלת ייעוץ ממומחים רפואיים שעובדים עם המשרד עלה באופן מובהק כי לערן נגרם נזק פיזי משמעותי הכולל הגבלת תנועה שהובילה לאחוזי נכות בהתאם לכך ובהתאם לממצאים והראיות הגיש משרד עורכי דין אריאלה גפן תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

מיד לאחר קבלת כתב התביעה פתחה חברה הביטוח במשא ומתן לעניין הפיצויים הכספי, ולאחר שהסברנו כי לא נוותר על מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים לערן בעקבות נזקי הגוף. חברה הביטוח חתמה על הסכם פשרה שמזכה את ערן ב- 235,000 ₪.אריאלה גפן – עורכת דין תאונות דרכים


חברות הביטוח מעדיפות להתמודד מול נפגעי תאונות דרכים שאינם מכירים את החוק והפסיקה כאשר אותם נפגעי תאונות דרכים אינם מיוצגים ע"י עורך דין תאונות דרכים ולכן יותר קל לחברות הביטוח להגיע להסכמי פשרה המציעים פיצוי כספי נמוך לאותם נפגעי תאונות דרכים, מאשר להתמודד עם עורכת דין תאונות דרכים כמו אריאלה גפן שמכירה לעומק את האסטרטגיות המשפטית של חברות הביטוח. 

מבחינתכם,  אם נפגעתם בתאונת דרכים יהיה חכם מאוד להכניס למשוואה את עורכת הדין אריאלה גפן בתביעת תאונת הדרכים מול חברות הביטוח ככל שיותר מוקדם מכיון שעורכת הדין אריאלה גפן התמודדה מאות פעמים מול חברות הביטוח הגדולות בתביעות תאונות דרכים מורכבות וקשות בישראל והשיגה עבור לקוחותיה את הפיצויים הכספיים המרביים ללא פשרה וללא ויתור על הזכויות המשפטיות של לקוחותיה.

במידה ונפגעת בתאונת דרכים כהולכי רגל חשוב לציין כי חברת הביטוח תנסה להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לכם לכן חשוב שתפנו ל- עורך דין תאונות דרכים הולך רגל מומחה בתחום כמו עו"ד אריאלה גפן אשר תסייע לכם להגיש תביעת תאונת דרכים הולך רגל במקצועיות המלווה בידע ובקיאות משפטית בתאונות דרכים של הולכי רגל.


עורך דין תאונות דרכים – כיצד לקבל פיצוי כספי בגין תאונת דרכים?


חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מעניק לנפגעי תאונות הדרכים אפשרות להגיש תביעה בגין נזקי הגוף שנגרמו להם וזאת על פי עיקרון האחריות המוחלטת שמבטאת את רצון המחוקק לפצות את נפגעי תאונות הדרכים ללא קשר במידת אשמתו בקרות התאונה.

במידה ונפגעת בתאונת דרכים ניתן יהיה לתבוע את חברת הביטוח אשר הוציאה את פוליסת הביטוח חובה וזאת במידה ואתם עומדים בתנאי החוק או הפסיקה בענייני תאונות דרכים.

חשוב מאוד לפנות ל- עורך דין תאונות דרכים המתמחה בתחום עם ניסיון משמעותי ואמיתי בתאונות דרכים על מנת שתוכל לקבל את הפיצוי הכספי המרבי.


עורך דין תאונות דרכים – חוקרים פרטיים בשרות חברות הביטוח


נפגעתם בתאונת דרכים היזהרו!!!. חברות הביטוח שולחות חוקרים מיומנים שייצרו איתך קשר וזאת על מנת להוציא ממך מידע מפליל שעלול לסכן את התביעה ואפילו לדחות או לחילופין להציע לך הצעה כספית שהיא נמוכה משמעותית ממה שבאמת מגיע לך.

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לפני חתימה על הסכם פשרה מול חברות הביטוח חשוב שתתייעצו עם עורך דין תאונות דרכים עם לפחות 20 שנות ניסיון בתאונות דרכים המתמחה בפיצויים כספיים לנפגעי תאונות דרכים הבקיא בחוק ובפסקי הדין החדשים ביותר אשר יידע להכווין אתכם לעניין הפיצוי הכספי שמגיע לך.

עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי של כ-20 שנות ניסיון ייצגה אלפי נפגעי תאונות דרכים ועם המוניטין שצברה לעצמה מול עורכי הדין של חברות הביטוח ולקוחותיה הרבים היא ידועה במלחמתה ללא פשרות עבור לקוחותיה ולא תהסס להשתמש במגוון רחב של כלים משפטיים שעומדים לרשותה על מנת להילחם עבור נפגעי תאונת דרכים – אם נפגעת בתאונת דרכים צרו קשר עוד היום עם עו"ד אריאלה גפן לקבלת שירות משפטי איכותי ונכון עבורך.


היוועצות עם עורך דין תאונות דרכים


צרו קשר עוד היום ומשרד עורכי דין אריאלה גפן יילחם עבורך לקבלת הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך בעקבות תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות דרכים

זקוקים לעורך דין תאונות דרכים?

צריכים עורך דין תאונות אופנוע?  משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן המתמחה בתאונות דרכים יילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך בעקבות תאונת הדרכים

אריאלה גפן -עורכת דין תאונות דרכים

20 שנות ניסיון והצלחה

משרד עורכי דין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים.

אריאלה גפן, הינה המייסדת של משרד עורכי דין נזיקין המוביל בישראל בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות עבודה, תאונות אופנוע, תאונות תלמידים, תאונות אופניים חשמליים. במידה ונפגעת בתאונת דרכים, חשוב מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים מנוסה ומקצועי בתחום, שיוודא כי תקבל את הפיצויים המקסימליים המגיעים לך. עורכת הדין לתאונות דרכים, אריאלה גפן, מובילה בתחום תביעות תאונות הדרכים והשיגה ללקוחותיה בקבלת פיצויים מרביים המגיעים להם על פי חוק.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות תאונות דרכים מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות דרכים צברה עת שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, כמו כן בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל – ניסיו משפטי זה מעניק למשרד עורכי דין אריאלה גפן יתרון משמעותי בייצוג נפגעי תאונות דרכים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר והבנת דרך החשיבה והפעולה של חברות הביטוח אשר יעשו ככל שביכולתן לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים.

למשרד נסיון רב בייצוג משפטי של נפגעי תאונות דרכים כתוצאה מתאונת דרכים לאחר ייצוג משפטי של מאות נפגעי תאונות דרכים או תאונות עבודת מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל ונגד המוסד לביטוח לאומי שבמהלך השנים המשרד צבר ניסיון משמעותי וחזק שהביא להצלחות רבות בתביעות תאונות דרכים קשות וקלות שבגינם הלקוחות שלנו קיבלו פיצויי כספי מרבי מחברות הביטוח.

המשרד מקבל המלצות המלצות ושביעות רצון מעשרות לקוחות מרוצים מהמקצועיות, איכות וכמובן היחס האישי שכל לקוח זוכה ומקבל.

עורכת הדין אריאלה גפן, עוסקת בתחום תאונות הדרכים זה יותר מ-20 שנה ומאחוריה אלפי תביעות תאונות דרכים קשות ומורכבות שבהן הצליחה באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בתיקי נזיקין\תאונות דרכים מורכבים וקשים.
המשרד צבר מומחיות רבה בניהול משא ומתן מול חברות הביטוח הגדולות והשגת פיצוי כספי מרבי עבור לקוחותיו שנפגעו בתאונות דרכים. 

המשרד מצליח הודות להיכרות המעמיקה של עורכת הדין עם חברות הביטוח הגדולות בארץ מה שמאפשר ערך מיידים ביצירת תמונה מלאה של הפיצוי הכספי מול הנזק.

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות. 

למה לבחור במשרד עורכי דין אריאלה גפן לייצוג נפגעי תאונות דרכים

מעל 20 שנת ניסיון

למשרד עורכי דין אריאלה גפן ושות' מעל 20 שנות בתביעות תאונות דרכים. המשרד בראשותה של עו"ד אריאלה גפן קצר הצלחות רבות בייצוג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

ניסיון בייצוג חברות ביטוח

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל כך שהבנת דרכי הפעולה של חברות הביטוח מעניקה לעורכת הדין יתרון משמעותי עבור לקוחותיה להשגת פיצוי מרבי

יחס אישי ומקצועי

למשרד עורכי דין אריאלה גפן עשרות לקוחות מרוצים אשר מעבר לתוצאות קיבלו יחס אישי, תשומת לב מלאה וליווי משפטי מקצועי צמוד בכל ההליך המשפטי עם זמינות מרבית מסביב לשעון

שרות משפטי ללא פשרות

משרד עורכי דין אריאלה גפן חרט על דיגלו להעניק ללקוחותיו שרות משפטי ללא פשרות מול חברות הביטוח וזאת ע"י בקיאות בחוק ובפסיקה בכל הקשור בתאונות דרכים

שכר טרחה - מבוסס הצלחה

שכר הטרחה מבוסס הצלחה ובהתאם לכללי לשכת עורכי הדין. שכר הטרחה מחושב באחוזים מסכום הפיצוי שהנפגע מקבל מחברת הביטוח. כלומר, בהגשת תביעת תאונת דרכים השיקול הכלכלי לא מהווה מחסום מלקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונת דרכים

פיצוי כספי מרבי

משרד עורכי דין אריאלה גפן השיג ללקוחותיו פיצויים כספיים שהגיעו במצטבר למיליוני שקלים. המשרד נלחם עבור לקוחותיו במיצוי הזכויות המשפטיות והכלכליות על מנת שיוכלו לצאת לדרך חדשה.

עורכת הדין אריאלה גפן בתקשורת

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים – משרד עורכי דין תאונות דרכים שיילחם על הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

עורך דין תאונות דרכים –  קצת על תאונות דרכים בעולם טכנולוגי מתקדם

בשנת 2021 על פי נתונים של משטרת ישראל עולה כי דווחו מעל 11,500 תאונות  דרכים המבטאות עליה משמעותית של כשישה אחוז בהשוואה לשנת 2020, עוד עולה מהדוח כי ישנה עליה משמעותית במספר התאונות הקטלניות והקשות כך שבשנת 2021 נהרגו כ-364 בני אדם.

בשנים האחרונות ישנה התקדמות טכנולוגית משמעותית בתחום כלי הרכב השונים כמו כלי רכב היברידים המבוססים על מנוע חשמלי ועל מנוע בנזין כאשר השילוב מאפשר חיסכון משמעותי בהוצאות הדלק, כמו כן ישנה התפתחות משמעותית במערכות ההגנה הפאסיביות והאקטיביות הכוללות חיישנים חכמים ומצלמות המיועדים לזהות אפשרות לתאונת דרכים או סכנות אחרות כמו סטייה מנתיב, פגיעה בהולך רגל בנסיעה לאחור או התקרבות מהירה לרכב מבלי לשמור מרחק כאשר אמצעים טכנולוגים אלה מאפשר להציל חיי אדם בתאונות דרכים, כמו כן אנו צופים כי בעתיד יהיו שיפורים טכנולוגים משמעותיים אחרים למניעת תאונות דרכים.

למרבה הצער, למרות השיפורים הטכנולוגים שנועדו להגן על נוסעי הרכב או רוכבי האופנוע במניעת תאונות דרכים מניתוח מעמיק של הרשות לבטיחות בדרכים עולה כי ישנה עליה בתאונות הדרכים במדינת ישראל כאשר נפגעי תאונות הדרכים שהינם הולכי רגל, נוסעים ברכב או רוכבי אופנוע סובלים מפגיעות קלות כמו נזקי גוף בדמות שבר, צליפת שוט ועוד, לעומת זאת במקרים אחרים נפגעי תאונות דרכים בתאונות דרכים קשות סובלים מנזקי גוף משמעותיים יותר.


משרד עורכי דין אריאלה גפן מייצג נפגעי תאונות דרכים אשר נותרו עם נכות תפקודית או נכות רפואית גבוהה ובנוסף מייצג נפגעי תאונות דרכים  בתאונות קשות שהביאו לתוצאות טרגיות וקשות כמו מוות.


מה החשיבות של עורך דין תאונות דרכים בהתנהלות מול חברת הביטוח?


אדם אשר נפגע בתאונת דרכים נאלץ להתמודד עם קשיים פיזיים ונפשיים אשר מעבר לטראומה הנפשית בעקבות תאונת הדרכים, נפגע תאונת הדרכים נאלץ להתמודד עם קשיים כלכליים במידה ואינו יכול לשוב לעבודתו יחד עם זאת גם בני משפחתו אשר היו  תלויים בהכנסותיו בתנאים הסוציאליים של מקום עבודתו נפגעים ברמת הכלכלית, האישית והמשפחתית.

נוכח הגידול המשמעותי בתאונות הדרכים בישראל חברות הביטוח חשופות להרבה יותר תביעות נזקי גוף בגין תאונת הדרכים, והמשמעות מבחינת חברת הביטוח הינה שהם מפסידים כסף ושורת הרווח שלהם נפגעת בצורה משמעותית, לכן חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים ואף לדחות את התביעה כך שלא תקבלו כל פיצוי!!!!

לדברי עורכת הדין אריאלה גפן, הבעלים והמייסדת של משרד עורכי דין אריאלה גפן העוסק בתאונות דרכים – "נפגעי תאונות דרכים רבים מנסים להתמודד מול חברת הביטוח הגדולות והחזקות בישראל בעצמם כאשר אין להם את הניסיון בניהול תביעות משפטיות או הידע המשפטי הדרוש למיצוי הזכויות הכספיות שמגיעות להם במקרה של תאונת דרכים –  במקרים רבים נפגעי תאונות הדרכים פוגעים בזכויות ובמיצוי הכספי שמגיע להם ואף עלולים להביא לדחיית התביעה."

כמו כן, ההתמודדות של נפגעי מול הבירוקרטיה של חברות הביטוח הגדולות מביאה רבים מהם לזנוח את תביעתם או להביא להתיישנות התביעה.

חברות הביטוח מפעילות משרדי עורכי דין מובילים וחזקים, חוקרים פרטיים ומחלקות שלמות עם עובדים מיומנים ומומחים אשר מטרתם הינה למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגע תאונת דרכים, לכן חשוב מאוד שתפנו לעורך דין תאונות דרכים מומלץ על מנת לזכות בתביעת תאונת הדרכים ולהגדיל את הפיצוי הכספי.


מהי תאונת דרכים וכיצד עורך דין תאונות דרכים יכול לעזור לך?

 

חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 (להלן – "חוק הפלת"ד") מגדיר מהי תאונת דרכים, מכאן אדם אשר נפגע בתאונת דרכים במידה ועונה להגדרה על פי החוק או הפסיקה הינו זכאי לפיצוי כספי מכח חוק הפלת"ד ללא שאלת האשמה בתאונה, כך שכל מי שנפגע בתאונת דרכים יהיה זכאי לפיצוי כספי.

על פי ההגדרה בחוק תאונת דרכים מוגדרת כאירוע תאונתי שבו נפגע אדם מכלי רכב ממונע שנועד למטרות תחבורה כמו לדוגמא רכב פרטי, רכב מסחרי, טרקטור, אופנוע, אוטובוס, קטנוע, מונית, רכבת, מלגזה אלה ייחשבו ככלי רכב להגדרת "רכב מנועי".

למשרד עורכי דין אריאלה מגיעים נפגעי תאונות דרכים רבים שלא ידעו כי על פי חוק גם אירוע שבו הם יצאו מהרכב או נכנסו וניזוקו אף בעת גרירת הרכב או דחיפתו ייחשבו לתאונת דרכים, לא זה אלא אף זו תאונות אלה אף שנראו תאונות קלות זיכוי את הנפגעים בפיצוי כספי.

"תאונת דרכים" – מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;

 

חריגים – מי לא זכאי לפיצוי כספי במקרה של תאונת דרכים?

 

 כפי שניתן להתרשם הגדרת החוק לעניין אירוע תאונת דרכים הינה רחבה מאוד, אך מנגד ישנם אירועים אשר הוחרגו ולא ייחשבו כתאונת דרכים והנפגעים במקרים אלו לא יהיו זכאים לפיצוי כספי מכח חוק הפלת"ד כפי שיפורט להלן:

א) תאונה במתכוון – לעניין חריג זה נקבע בחוק במקרה של אירוע תאונת דרכים שבה אדם נפגע בתאונה מכוונת, אירוע זה לא ייכנס להגדרת "תאונת דרכים" כלשונו בחוק ומכאן שהנפגע אינו זכאי לקבל פיצויים כספיים. ההיבט הרציונלי של הגדרה זאת שאין לפצות אדם אשר נפגע בצורה מכוונת שכן אין זה אירוע תאונתי.

"ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;, בנוסף סעיף 7(1) מגביל את זכאותם של נפגעים אלה לפיצוי כספי "מי שגרם לתאונה במתכוון"

ב) נסיעה ברכב ללא אישור הבעלים – "מי שנהג ברכב תוך הפרת החוק לתיקון דיני העונשין (שימוש ברכב ללא רשות), תשכ"ד-1964, וכן מי שהיה מצוי ברכב ביודעו שהנוהגים בו כאמור"

  1. נהיגה ללא רישיון "מי שנהג ברכב כשאין לו רשיון לנהוג בו, למעט רשיון שפקע מחמת אי תשלום אגרה או מחמת הגבלה שהוטלה לפי פרק ו'1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז-1967;"

ג) רכב ששימש לביצוע פשע – "מי שהרכב שימש לו, או סייע בידו, לביצוע פשע."

ד) נהיגה ללא פוליסת ביטוח חובה – "מי שנהג ברכב ללא ביטוח לפי פקודת הביטוח, או כשהביטוח שהיה לו לא כיסה את שימושו ברכב;"

לדברי עורכת הדין אריאלה גפן, נהיגה ברכב מנועי ללא פוליסת ביטוח חובה הנדרשת על פי חוק מעמידה את נהגי כלי הרכב בפני סיכונים שיש להם השלכות משמעותיות כלכליות ומשפטיות כפי שיפורט להלן

ד) 1) פקודת רכב המנועי קובעת את חובת הפוליסה "בכפוף להוראות פקודה זו, לא ישתמש אדם – ולא יגרום ולא יניח שאדם אחר ישתמש – ברכב מנועי, אלא אם יש על שימושו שלו או של האדם האחר באותו רכב פוליסה בת-תוקף לפי דרישותיה של פקודה זו."

כלומר, על פי פקודה זו אסור לשימוש נסיעה ברכב מנועי שאינו מכוסה בפוליסת ביטוח חובה, ואי ציות   לפקודה זו צפוי להעמדה לדין ואף קבלת קנס כספי וכיום רשאי בית המשפט לשלול את רישיון הנהיגה של הנהג.

מעבר לסיכון להעמדה לדין, נהגים רבים חשופים לתביעה כספית במידה ובאירוע תאונת הדרכים נפגעו נוסעי הרכב או הולכי רגל הם יהיו זכאי לקבל פיצוי כספי מקרנית – "קרן לפיצוי נפגעי תאונת דרכים" אשר הוקמה מכח חוק הפלת"ד במטרה לפצות את נפגעי תאונות דרכים אשר אין בידם לתבוע חברת ביטוח מאחר וכלי הרכב שפגע בהם לא היה מבוטח כדין.

במקרים רבים מדובר בפיצויים כספיים שיכולים להגיע גם למאות אלפי שקלים ויותר, קרנית תחזור בתביעה נגד בעל הרכב או הנהג שנהגו ללא ביטוח ותדרוש מהם את הסכום הפיצוי הכספי שקרנית שילמה לנפגעי תאונת הדרכים.

מעבר לזאת, חשוב לציין כי נהג ללא פוליסת ביטוח חובה לא יהיה זכאי לקבל פיצוי כספי מקרנית, לכן לפני שאתם עולים לרכב ללא פוליסת ביטוח תדעו שאתם מסכנים את עצמם ואת בני משפחתכם לסיכון כלכלי שלבסוף תשלמו אלפי שקלים או יותר לנפגעים.

ה) בעליו של כלי רכב שהתיר לנהג לנהוג ללא ביטוח – על הרכב או המחזיק בו, שהתיר לאחר לנהוג ברכב כשאין לו ביטוח לפי פקודת הביטוח או כשהביטוח שיש לו אינו מכסה את החבות הנדונה ושנפגע בתאונת דרכים שאירעה באותה נהיגה, בין בהיותו ברכב ובין מחוצה לו.

 

את מי אפשר לתבוע במקרה של תאונות פגע וברח? בואו להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים

 

כאמור במדינת ישראל ישנו גידול משמעותי בתאונות הדרכים, לצערנו הרב אנו נתקלים גם בתאונות פגע וברח שעל פי מחקרים שנערכו עולה כי בממוצע יש מעל 600 תאונות פגע וברח עם נפגעי תאונות דרכים שנפגעו בצורה קלה או במקרים מסוימים חלקן קטלניות שבהן ישנה הרוגים.

יודגש, במדינת ישראל נהגים שהינם מעורבים בתאונת פגע וברח חשופים לעבירה פלילית כפי שמופיעה בפקודת התעבורה סעיף 64 א

הפקרה אחרי פגיעה (תיקון מס' 101) תשע"ב-2011

64א.   (א)  נוהג רכב המעורב בתאונה שבה נפגע אדם, אשר היה עליו לדעת כי בתאונה נפגע אדם או עשוי היה להיפגע אדם, ולא עצר במקום התאונה, או קרוב לו ככל האפשר, כדי לעמוד על תוצאות התאונה ולהזעיק עזרה, דינו – מאסר שלוש שנים.

           (ב)  נוהג רכב המעורב בתאונה שבה נפגע אדם, ולא עצר במקום התאונה, או קרוב לו ככל האפשר, כדי לעמוד על תוצאות התאונה, או עצר כאמור ולא הזעיק עזרה, דינו – מאסר שבע שנים.

           (ג)   נוהג רכב המעורב בתאונה שבה נגרמה לאדם חבלה חמורה או שבה נהרג אדם, ולא עצר או לא הזעיק עזרה כאמור בסעיף קטן (ב), דינו – מאסר 14 שנים.

           (ד)  החליט בית המשפט להטיל על אדם עונש מאסר לפי סעיף קטן (ב) או (ג), לא ייתן עליו צו מבחן, אלא מטעמים מיוחדים שיירשמו, ולא יטיל עליו מאסר על-תנאי בין כעונש יחיד ובין כעונש נוסף.

           (ה)  בסעיף זה, "הזעיק עזרה" – הושיט עזרה מתאימה בהתאם לנסיבות המקרה ולמקום התאונה, ובכלל זה, בהתאם לנסיבות המקרה, הזעיק את גופי ההצלה המקצועיים הנחוצים למקום התאונה, המתין ליד הנפגע עד להגעתם, דאג למניעת כל נזק נוסף לנפגע ככל יכולתו והגיש לנפגע עזרה ראשונה אם ביכולתו להגישה על פי הכשרתו.

כאמור, נפגעי תאונת דרכים בתאונת פגע וברח אין ביכולתם לתבוע את חברת הביטוח של הרכב הפוגע מאחר שנהג הרכב ברח והפקיר אותם ללא השארת פרטים, במקרה כזה רשאי נפגע תאונות הדרכים לתבוע את קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

קרנית הינה תאגיד אשר הוקם תחת חוק הפלת"ד על מנת להבטיח פיצויים כספיים לנפגעי תאונות דרכים שאין להם את מי לתבוע.

מי יפצה את נפגע תאונת הדרכים?

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים על ידי כלי רכב כנוסעים או כנהגים הינכם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח אשר הוציאה את פוליסת הביטוח חובה לרכב בו נסעתם בעת אירוע התאונה מאחר ועל פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קיימת עילת תביעת בגין תאונת הדרכים ומכאן יהיה ניתן להגיש תביעת ביטוח נזקי גוף נגד חברת הביטוח.

כאן המקום לציין כי במקרה של תאונת דרכים אין מקום לשאלת האשמה בתאונת דרכים, כלומר גם במקרה שהינכם אשמים בתאונת הדרכים עדיין תהיו זכאים לפיצוי כספי בגין תאונת הדרכים. 

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לנפגעי תאונות דרכים שהינם הולכי רגל להתפנות לבית החולים לקבלת טיפול רפואי קרוב ככל הניתן למועד אירוע התאונה שכן גם חבלה קלה עלולה להיות מסוכנת ללא טיפול רפואי מתאים.

נפגעתי בתאונת דרכים בדרך חזרה מהעבודה או בדרך לעבודה – האם מגיע לי פיצוי כספי?

 

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים כאשר הייתם בדרכם לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה לבית מדובר באירוע אשר מסווגים כתאונת עבודה, מכאן נפגע תאונת דרכים שהינה תאונת עבודה זכאי לתבוע את המוסד לביטוח לאומי בגין תאונת העבודה וגם לתבוע את חברת הביטוח אשר הוציאה את פוליסת הביטוח חובה של הרכב. יודגש, תשלומי הביטוח לאומי בגין תאונת הדרכים יקוזזו מהזכאות לתשלום הפיצוי הכספי מחברת הביטוח.

במקרה של תאונת דרכים שהינה תאונה עבודה ישנה חשיבות מרבית לפנות לעורך דין תאונות דרכים עם ניסיון של לפחות 20 שנה שיידע לכוון אתכם מול הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי שקובעות את אחוזי הנכות שמגיעים לכם בעקבות התאונה. לעניין זה יש השפעה רבה על סכום הפיצוי הכספי שמגיע לכם ע"י המוסד לביטוח לאומי ובהמשך גם ע"י חברת הביטוח.

לעורכת הדין אריאלה גפן מעל 20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים, וייצגה מאות נפגעי תאונות דרכים בוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח וזאת בעזרת הבנה מעמיקה של החוק, הפסיקה וניתוח מעמיק של מצבו הרפואי של הנפגע כך שבמעמד הקביעה לעניין הנכות הרפואית, עורכת הדין תדע להסביר למומחים הרפואיים את המצב הרפואי על מנת לקבוע אחוזי נכות כדין וזאת ללא כל פשרה או מורא מהמומחים הרפואיים.

נפגעתי בתאונת דרכים – תוך כמה זמן אהיה זכאי לקבל את הפיצוי הכספי?

למשרד עורכי דין אריאלה גפן מגיעים נפגעי תאונות דרכים רבים כאשר השאלה העיקרית הינה "מתי נקבל את הפיצוי הכספי", לשאלה הזאת התשובה קצת מורכבת ותלויה במספר גורמים לדוגמא בתאונות דרכים קלות שהפגיעה הפיזית יחסית קלה כמו חבלות, צליפת שוט, שריטות ניתן לקבל את הפיצוי הכספי בממוצע של בין חודש לשלושה חודשים, במקרים של תאונות דרכים קשות עם פגיעות פיזיות קשות כמו שברים, נכות, פרפלגיה, שיתוק בארבע גפיים התהליך הרבה יותר מורכב שיש להמתין שהנזק הפיזי התגבש כדי לאמוד את המצב הרפואי בצורה מדוייקת – תהליך משפטי כזה יכול לקחת בין שנה לשלוש שנים ותלוי משא מתן מול חברת הביטוח והאם התהליך כולל תביעת בבית המשפט.


אישור משטרה על תאונת דרכים

 
במידה ונפגעתם בתאונת דרכים ונגרמו לכם נזקי גוף ישנה חשיבות להמציא אישור משטרה על תאונת הדרכים כאשר ניתן להוציא את האישור במקרים של תאונות קלות גם באתר האינטרנט >>> לחצו כאן אישור משטרה לתאונת דרכים. יודגש, ניתן להוציא אישור משטרה גם על ידי פנייה לתחנת המשטרה הקרובה לביתכם.
 
לדיווח על תאונת הדרכים תהיו חייבים לצרף את המסמכים הבאים: 
א. רישיון נהיגה בתוקף ליום התאונה
ב. רישיון רכב בתוקף ליום התאונה
ג. תעודת זהות
ד. תעודת ביטוח חובה

ג. מסמכים רפואיים (במידה ויש)

השרות הוא ללא עלות

 

איך מחשבים הפיצוי הכספי מחברת הביטוח לאחר תאונת דרכים?

חישוב הפיצוי הכספי כתוצאה מאירוע תאונת דרכים מורכב ממספר נתונים בסיסיים כמו גיל הנפגע בעת קרות תאונת הדרכים, מהי המשכרות שקיבל הנפגע עד למועד התאונה, במה עסק הנפגע וכן אחוזי הנכות הרפואית שנקבעו לו ובנוסף איזור הפגיעה באיבר בגוף.

במסגרת תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח משרדנו דורש פיצויים כספיים שמבוססים על פי ראשי נזק כמו:

א. הפסדי כושר השתכרות

ב. הפסדי שכר לעבר ולעתיד

ג. הפסדים כספיים נוכח פגיעה בתנאים הסוציאלים של הנפגע (קרן התשתלמות, פנסיה, קרנות גמל ועוד)

ד. הוצאות רפואיות

ה. פיצויים כספיים בגין כאב וסבל.

ו. עזרת הזולת. 

ז. התאמת לדיור- במידה ונפגע תאונת הדרכים זכאי לשינוי במבנה הדירה על מנת להתאימה לנכותו, ניתן יהיה לתבוע את הפיצוי הכספי בגין התאמה זאת

ח. הוצאות ניידות

ט. הוצאות משפט – במידה ונפגעת בתאונת דרכים תהיו זכאים לפיצוי כספי בגין הוצאות המשפט כמו תשלום שכר טרחת עורך דין, אגרת בית משפט, הוצאות נסיעה ועוד.

במשרד עורכי דין אריאלה גפן אנו דואגים למיצוי נכויות רפואיות ותפקודיות על ידי מינוי מומחים רפואיים מקשת רחבה של התמחויות על מנת למצות את הנכות הרפואיות והתפקודית של הנפגע וכך להשיג פיצוי מרבי מקסימלי.

עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונת דרכים מול חברות הביטוח, הניסיון המשפטי בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל בעברה ויחד עם ההשכלה המשפטית הגבוהה הכוללת רפואה למשפטנים מאונ' תל אביב מקנה לעורכת הדין אריאלה גפן יתרון משמעותי בייצוג נפגעי תאונות דרכים והשגת פיצוים כספיים מרביים ללקוחותיה.

מהו שכר טרחת מומחה רפואי על ידי  בית משפט בתביעת תאונת דרכים ומי משלם?

תקנות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים (מומחים), תשמ"ז-1986 סעיף 7 "מינוי מומחה בידי בית המשפט קובע

מינוי מומחה רפואי בידי בית המשפט

7. (א) בית המשפט או הרשם יחליט בבקשה למינוי מומחה לאחר שנתן לבעלי הדין הזדמנות נאותה להשמיע את טענותיהם בענין שטרם הוסכם עליו; החליט למנות מומחה או מומחים – תיערך ההחלטה לפי טופס 5.
(ב) בית המשפט או הרשם יורה לבעלי הדין או למי מהם, להפקיד סכומי כסף שיקבע בית המשפט או הרשם, כפיקדון להבטחת שכרו של מומחה.
(ג) לאחר הפקדת הפקדון ישלח בית המשפט אל המומחה הודעה על מינויו, לפי טופס 6.

בהתאמה לסעיף 7(ב) נקבע כי בית המשפט יחליט מי מבין בעלי הדין יפקיד את שכר טרחת המומחה, אך כיום נהוג כי חברות הביטוח אשר הוציאה את פוליסת ביטוח החובה לרכב הן אלה שנושאות בשכר טרחה המומחה הרפואי, אף על פי כי עניין זה נתון לשיקול דעתו של בית המשפט.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תחומי עיסוק

עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן

תאונות דרכים פגע וברח

קורקינט חשמלי תאונות אופניים חשמליים

 תאונות דרכים קורקינט חשמלי

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תאונות דרכים קשות וקטלניות

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תאונות דרכים הולכי רגל

עורך דין תאונות דרכים

במידה ונפגעת בתאונת דרכים, עורכת הדין אריאלה גפן תייצג אותך באופן אישי ומקצועי ביותר מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ופוליסות ביטוח אישיות.

עו"ד אריאלה גפן מביאה איתה מעל ל- 20 שנות ניסיון ולאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ניסיון משפטי זה מקנה למשרד יתרון משמעותי וחסר תקדים, שבו תדע עורכת הדין אריאלה גפן לבנות אסטרטגיית פעולה אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה של התביעה ויבטיחו את התוצאה הטובה ביותר עבורך!

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים | משרד עורכי דין תאונות דרכים | עורכי דין תאונות דרכים | עורך דין תאונות דרכים בתל אביב | עורך דין תאונות דרכים בהרצליה | עורך דין תאונות דרכים במרכז | עורך דין מומחה לתאונות דרכים | עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון | עורך דין תאונות דרכים מומלץ | עןרך דין תאונות דרכים תל אביב | עןרך דין תאונות דרכים ברעננה.

עורך דין תאונות דרכים – תאונות הדרכים במדינת ישראל הן קשות וקטלניות ביותר ואף גובות מדי שנה נפגעים ופצועים רבים, לצערנו הרב חלק מנפגעי תאונות הדרכים מוצאים את מותם בתאונות קטלניות. לפי נתוני הרלב"ד כ 349 איש נהרגו בשנת 2019, או כתוצאה ממנה. הפצועים, סובלים מפגיעות פיזיות ונפשיות קשות שחלקם נותרים עם נכות גבוהה למשך כל ימי חייהם ואחרים נותרים עם פגיעות גופניות הגורמות להגבלה בתנועות הגוף, אובדן שכר עבודה, אובדן ימי עבודה וכיוצב'. 

מכאן, בתאונות דרכים על כל נפגע לדעת כי במסגרת חוק הפלת"ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה וזאת ללא שאלת האשמה בתאונת הדרכים. 

כמו כן, חשוב לציין כי על פי פקודת ביטוח רכב מנועי התש”ל-1970 כל כלי רכב בישראל חייב להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה שנועדה לכסות נזקי גוף במידה אם בעל הרכב או נוסעיו או הולך רגל נפגעו בתאונת דרכים.

חובת פוליסה

 2 (א)  בכפוף להוראות פקודה זו, לא ישתמש אדם – ולא יגרום ולא יניח שאדם אחר ישתמש – ברכב מנועי, אלא אם יש על שימושו שלו או של האדם האחר באותו רכב פוליסה בת-תוקף לפי דרישותיה של פקודה זו.

למה צריך עורך דין תאונות דרכים מול חברת הביטוח?

נוכח ריבוי תאונות הדרכים בישראל, חברות הביטוח מנסות פעמיים רבות לדחות תביעות של תאונות הדרכים, חלקם אף על ידי הפעלת חוקר פרטי מטעם חברת הביטוח אשר ינסה בכל כוחו להוציא ממכם מידע בעניין תאונת הדרכים על מנת שיהיה ניתן לדחות את התביעה. 

יש לזכור כי חברות הביטוח הינן עסק לכל דבר ועניין, האינטרס של אותן  חברות ביטוח הוא לשלם כמה שפחות כסף בתאונות דרכים על מנת להגיע לריווחיות גבוהה יותר, בחלק מהמקרים חברות הביטוח ישקיעו מאמצים רבים כמו הפעלת חוקרים פרטיים על מנת להוציא ראיות אשר ייפגעו בסיכוי התביעה ו\או שיורידו את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעים. 

כמו כן, אם נפגעתם בתאונת דרכים ונגרם לכם נזק פיזי או רכושי ואף נפשי אתם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח, אך חשוב לציין אם לא התנהלתם נכון מבחינה משפטית ממועד קרות התאונה כמו לדוגמא – תיעוד התאונה, טפסים רפואיים וכו' אתם עלולים לסכן את הפיצוי הכספי שמגיע לכם ואף שתביעתכם תידחה!.

במידה ותביעתכם נדחתה ע"י בית המשפט אתה עלולים להיות חשופים לקבלת הוצאות  כספיות במידה והתנהלה תביעת תאונת דרכים ללא עילה, בנוסף תהיו חשופים להליך משפטי ארוך ומלחיץ שיגזול ממכם הרבה זמן ומשאבים, לכן במידה ואין עילה משפטית להגשת תביעת תאונת דרכים עדיף שתדעו זאת מראש ע"י עורך דין מומחה לתאונות דרכים שבקיא בתחום וכך תחסכו לעצמכם עוגמת נפש והוצאות כספיות. 

יודגש, אם נפגעת בתאונת דרכים מומלץ מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים קרוב ככל שאפשר למועד תאונת הדרכים על מנת שעו"ד תאונות דרכים ינהל עבורכם את התהליך המשפטי וישפר משמעותית את זכאותם לנצח בתביעה ולקבל פיצוי כספי מרבי.

ייצוג משפטי על ידי עורך דין תאונות דרכים

במסגרת תאונת דרכים עלולים להיגרם נזקים שונים. הקל שבהם כולל פגיעה ברכב בלבד, ואילו החמור ביותר הוא פגיעה בנפש ובגוף, של הנהג, נוסעים נוספים, אנשים שנסעו בכלי רכב אחרים ואפילו הולכי רגל.

תאונת דרכים מכל סוג מחייבת ליווי וייעוץ מקצועי של עורך דין תאונות דרכים מנוסה. עבור הנהג זה חיוני מכיוון שעלולים להתנהל נגדו הליכים שבמקרים מסוימים מסתיימים בענישה, לרבות שלילת הרישיון, ועבור כל המעורבים הנפגעים, זה חיוני על מנת למצות את הזכויות שמגיעות להם במסגרת תביעה מול חברת הביטוח ומול הביטוח הלאומי.

תאונת דרכים היא אירוע טראומטי, וחשוב שיהיה לצידכם מישהו מקצועי, שמתמצא בחוקי המשפט על בוריים, מכיר את המערכת המשפטית ואת אופן התנהלות חברות הביטוח השונות ויכול לכוון את ניהול התיק לאפיקים שמשרתים את האינטרסים שלכם באופן מיטבי.

ליווי משפטי עם עורך דין תאונות דרכים מומחה

 

במקרים בהם קיים אישום ברור כמו פגיעה בנפש, הריגה או גרימת מוות ברשלנות אתם זקוקים לייצוג הכי מקצועי של עורך דין מומחה לתאונות דרכים שיש. העדר ייצוג עלול לגרום לכם להגיע לבית המשפט ללא כתב הגנה שמתייחס לכל סעיפי האישום, ויש לכך השלכות קריטיות.

גם הצד הפוגע חייב שיעמוד לצידו עורך דין מנוסה ובקיא, שכן ללא ייצוג מקצועי, עלולות להיפגע זכויותיו והוא יצא בשן ועין.

לייעוץ, ליווי וייצוג משפטי צרו קשר עם משרד עו"ד אריאלה גפן.

 

אריאלה גפן עורכת דין תאונות דרכים

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה הן של חברות הביטוח והן של משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, רתמה עו"ד אריאלה גפן את נסיונה המשפטי הרב בתאונות דרכים לטובת משרד עו"ד פרטי שפתחה על מנת לשרת את התובעים מול חברות הביטוח, משרד הביטחון, המוסד לביטוח לאומי וגופים נוספים.

ההיכרות עם הביורוקרטיה של חברות הביטוח, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח הגדולות בישראל, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקים גדולים, קשים ומורכבים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר וכמובן השגת פיצוי כספי מרבי.

במה מטפל עורך דין תאונות דרכים?

עו"ד תאונות דרכים מטפל בתביעות מסוגים שונים. להלן העיקריים שבהם:

תאונות דרכים שהן תאונות עבודה – אלו תאונות שמתרחשות בזמן העבודה, בעת מילוי תפקיד, בדרך לעבודה או בחזרה ממנה או בשטח מקום העבודה. תביעות אלו כוללות גם את חברת הביטוח של הרכב המעורב בתאונה (רכב החברה/ אוטובוס/ אופנוע וכו') וגם את המוסד לביטוח לאומי.

תאונות דרכים נוספות – תאונות שכוללות רכבים פרטיים, כלי רכב של תחבורה ציבורית, משאית, כלי רכב דו גלגליים חשמליים או ממונעים וכן אופניים והולכי רגל.

ערעור על החלטת בית המשפט – במקרים בהם נפסקים לטובת התובע פיצויים נמוכים, שאינם מכסים את ההוצאות הרפואיות או שאינם תואמים את הפגיעה התפקודית שלו או את הפגיעה ביכולתו להשתכר.

הפניית הלקוח לגורמים מקצועיים – עו"ד תאונות דרכים עשוי להפנות את הלקוח לגורמים מקצועיים כמו רופאים, מומחי בטיחות וכדו' על מנת לקבל חוות דעת מקצועית, שתשרת אותם בניהול התיק.

עו"ד אריאלה גפן- כי מגיע לכם פיצוי בגין תאונת הדרכים

לעו"ד אריאלה גפן ידע משפטי נרחב וניסיון עשיר בניהול תביעות נזיקין עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית. ההיכרות עם המערכת הביורוקרטית המורכבת והחקיקה בישראל מאפשרת לה לראות כמה צעדים קדימה ולנהל תיקים באופן יעיל שמעניק ללקוחותיה יתרון אדיר.

 

עורך דין מומחה בתאונות דרכים

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים עליכם לפעול באופן מסודר ומהיר. ראשית, חשוב לדווח על התאונה למשטרה לצורך קבלת דו"ח תאונה. אם התאונה אירעה במסגרת תאונת עבודה יש לדווח בהקדם למעסיק. כמו כן חשוב להחליף פרטים עם הרכב הנוסף שמעורב ולהתפנות לבדיקה וטיפול רפואי.

על מנת להתנהל נכון בתיק התביעה מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים שינחה אתכם איך לפעול (איסוף חומרים, תיעוד פעולות ועוד). ככל שתפנו לעורך הדין מומחה לתאונות דרכים בשלב מוקדם יותר, כך תוכלו לבנות תיק תביעת תאונת דרכים יציב יותר ולהגדיל בצורה משמעותית את סיכויי התביעה שלכם, ולכן לא כדאי לחכות עם הפנייה לעורך דין מומחה בתאונות דרכים וחשוב שהפנייה תהייה בשלבים הראשונים של התאונה

עורך דין תאונות דרכים מומלץ

 

גם אם אתם אשמים בתאונה שקרתה וגם אם לא, חשוב מאוד לבחון את נסיבות האירוע. תקלה טכנית, מפגע בכביש או עבירת תנועה שביצע נהג אחר בכביש יכולים להשפיע על הכרעת בית המשפט, ולכן בכל סוג של תאונת דרכים אסור לוותר על התייעצות עם גורם מקצועי, שמתמחה בנזיקין ובתאונות דרכים ולבקש חוות דעת של עורך דין תאונות דרכים מומלץ.

עו"ד תאונות דרכים: חובת דיווח בתאונות דרכים

בכל סוג של תאונת דרכים וללא תלות בחומרתה חשוב לדווח למשטרה, שגם חוקרת את נסיבותיה וגם ממלאה דו"ח תאונה. במידה ויש עדים לתאונה חשוב לגבות מהם עדויות והצהרות, שמסייעות להבין כיצד התרחשה התאונה, מה הגורמים לה ועוד. 

כמו כן, העדים לתאונה מחויבים להזעיק עזרה ולסייע עד להגעתם של כוחות ההצלה וכוחות הביטחון.

עורך דין לענייני תאונות דרכים – ייצוג משפטי בתאונות דרכים

בין תפקידיו של עורך הדין לענייני תאונות דרכים הוא להשמיע את קולו של התובע באופן מפורט ולהסביר את נסיבות האירוע והשלכותיו בתורה המיטיבה ביותר עבורו. כמו כן, הוא אמור לקור את האירוע ולאסוף עדויות, לבחון את טענות הצדדים האחרים בתביעה ולגייס את כל משאביו המקצועיים, הידע והניסיון שרכש על מנת להבטיח לתובע את מלוא הפיצויים שמגיעים לו או את ההגנה הטובה ביותר, כך שיזוכה מאשמה או שיופחתו עונשיו.

עורך דין תאונות קשות – משרד עורכי דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים קשות

למשרד עורכי דין אריאלה גפן נפגעי תאונות דרכים שסובלים מנכות רפואית ותפקודית גבוהה עם מגוון רחב של נזקי גוף לרבות קוואדריפלגיה – שיתוק של ארבע גפיים, פארפלגיה – שיתוק של שתי גפיים, נפגעי תאונת דרכים עם פגיעות פיזיות אחרות כמו קטיעות איברים כגון יד, רגל, אצבעות ועוד, מנגד סובלים נפגעי תאונות דרכים גם מנזק נפשי ופגיעות ראש שמובילות לנזקים נוירולוגים משמעותיים.

לצערנו הרב, מעבר לפגיעה הפיזית והנפשית נפגעי תאונות דרכים קשות מאבדים את כושר ההשתכרות ובמקרים רבים את מקום עבודתם וכך נפגעים כלכלית גם בני משפחתם, לא זו אלא אף זו נפגעי תאונות דרכים קשות תלויים באופן משמעותי בעזרת צד שלישי וגם בבני משפחתם.

במשרד עורכי דין אריאלה גפן האסטרטגיה המשפטית כוללת כיסוי של 360 מעלות לכל ההיבטים המשפטיים ומיקסום הזכויות שמגיעות לנפגע ובני משפחתו כאשר לנגד עיניי עורכת הדין אריאלה גפן ברגעים קשים אלו הנפגע ובני משפחתו ולכן במקרים אלו ישנו ליווי אישי וצמוד עם זמינות מרבית על מנת ללוות את המשפחה והנפגע בכל הערוצים האפשריים על מנת להקל במעט וככל שניתן מול המוסד לביטוח לאומי, הגשת בקשות למינוי אפוטרופוס במידת הצורך, במידה ויש צורך הוצאת רישיון לעובד זר או עובד ישראלי.

במיוחד כאשר מדובר בתאונת דרכים קשות, מומלץ ש- עורך דין תאונות דרכים קשות כמו עורכת הדין אריאלה גפן עם מעל ל-20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי תאונות דרכים תלווה אתכם באופן אישי ותלחם ללא פשרות עבורך ועבור בני משפחתך לקבלת תשלום פיצוי כספי תכוף עבור צרכי המשפחה בתקופה קשה זאת.

 

לכן תאונת דרכים מכל סוג מחייבת התייעצות עם עו"ד שמתמחה בתחום זה לצורך סיוע, הכוונה ובחירת דרכי הפעולה שמיטיבים אתכם יותר מכל.
להתייעצות ולייצוג משפטי פנו לעו"ד אריאלה גפן.

עורך דין תאונות דרכים – תמונת המצב בבית המשפט

 

כשמדובר בתאונות דרכים חשוב לבחון היטב גורמים רבים. מכיוון שמגוון התאונות רחב מאוד, לא ניתן תמיד לקבוע באופן חד משמעי מי אשם (בהתנגשות חזיתית לדוגמה, תאונת שרשרת ועוד).

קיימות נסיבות שונות שחייב לקחת בחשבון כמו נהיגה בשכרות, הירדמות על ההגה, דיבור בנייד, אי ציות לתמרור ועוד.

בפגישתכם עם עורכת הדין אריאלה גפן ייבחנו כל הנסיבות ושרשרת האירועים לפרטי פרטים על מנת לקבל תמונה מדויקת ככל שניתן, שתשקף את מה שאירע בעת התאונה ולפניה על מנת לבחון האם התאונה אירעה ללא אשמה, או שיש מי שהאחריות בידיו

משרד עורכי דין תאונות דרכים

מערכת חוקי התעבורה בישראל הנה מסועפת, ויחד עם המורכבות של נסיבות התאונה, עלולים התובע או הנתבע לפספס עובדות חשובות ותקנות חיוניות, שהנן בעלות משקל רב ומכריע.

עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע לכם לשפוך אור על נסיבות התאונה והשלכותיה על מנת לברר את מצבכם ולדעת מה מגיע לכם על פי חוק.

עורכי דין תאונות דרכים- עבור מקרים בדרגות חומרה שונות

גם תאונות בדרגות חומרה קלות עשויות להניב עבור התובע פיצויים גבוהים. אי ידיעת החוק או התעלמות מסעיף חשוב בגלל חוסר הידיעה עולה לגרום לתובע שלא לממש את כל זכויותיו ולא לקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לו על פי חוק.

ככל שחומרת התאונה גדלה, כך עלול הנהג האשם להיות חשוף לסנקציות משפטיות. חקירת נסיבות האירוע והצגת עדויות תומכות עשויות להקל על עונשו. לעומת זאת, עבור התובע זו עשויה להיות הכרעה הרת גורל, שכן ככל שחומרת התאונה גדולה יותר, מגיע לו לקבל יותר. כמו כן, יש בהוצאת האמת לאור פן מנחם עבור התובע, וזו סיבה נוספת לכך שהיא חשובה כל כך.

החשיבות של ליווי משפטי של עורך דין המומחה לתאונות דרכים

כמות תאונות הדרכים בישראל גדלה כל הזמן, ולכן בית המשפט עלול לשפוט לחומרה, במיוחד כשמדובר בתאונות קשות.

למרות ובשל זאת, ייצוג ע"י עורכי דין לתאונות דרכים מקצועיים הנו עניין הכרחי, שכן הוא יכול להטות את כף המאזניים לטובת נפגע תאונת הדרכים, לפחות במידת מסויימת ואף לזכותו בפיצויים כספיים משמעותיים.

חשוב לזכור, שגרימת נזק בתאונת דרכים מסבה קושי וכאב גם לנהג האשם, ולכן חשוב שיקבל גם הוא ייצוג הולם ומיטיב.

 

עורך דין תאונות דרכים – שאלת האשמה?

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל”ה – 1975 (להלן: חוק הפיצויים”) מהווה הסדר של אחריות מוחלטת שנועד להסדיר את הפיצויים הכספיים אשר מגיעים לנפגעי תאונות דרכים וזאת ללא קשר לשאלה אם המעורבים בתאונה היו אשמים או לא בתאונת הדרכים.

יודגש, כי במקרה של תאונת דרכים נוסעי הרכב זכאים לתבוע את פוליסת הביטוח חובה של הרכב בו נסעו בשעת התאונה, כמו כן עניין זה חל על נהג הרכב. במקרה ובתאונת דרכים היה מעורב הולך רגל, יהיה עליו להגיש תביעה נגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב הפוגע.

עורך דין תאונות דרכים – מה לעשות במקרה של תאונת דרכים שהינה תאונת עבודה?

לעיתיים תאונת דרכים תוכר גם כ-תאונת עבודה כמו אם הייתם בדרכם לעבודה ונפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים או כאשר הייתם בדרכם לבית ונפגעתם בתאונת דרכים.

על מנת לזכות בתביעה בגין תאונת העבודה עליכם לפנות למוסד לביטוח לאומי (תביעה נגד ביטוח לאומי) עד 12 חודשים מיום קרות התאונה על מנת לקבל פיצוי כספי. יודגש, חשוב להתייעץ בעניין זה עם עורך דין תאונות דרכים או עורך דין תאונות עבודה המכיר את התחום על מנת למצות את מלוא הזכויות שמגיעות לכם כדי שתקבלו את מירב הפיצויים הכספיים להם אתם זכאים.

עורך דין תאונות דרכים – שכר טרחה והוצאות משפט

שכר טרחת עורך דין תאונות דרכים – חשוב לציין כי אנו גובים את שכר טרחת עו"ד בסוף ההליך, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלת וזאת על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

יודגש, כי בהליך משפטי בתאונות דרכים תשלום שכר טרחה עבור מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות ישולם בדרך כלל ע"י חברות הביטוח הנתבעות, כאשר כל מומחה קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שייתן את דעתו המקצועית על מידת הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לתובעים

בנוסף ישנן הוצאות כספיות נוספות, כמו אגרת בית משפט, במידת הצורך איסוף התיעוד הרפואי מהמוסדות הרפואיים ע"י חברה חיצונית, הוצאות אלו של התובעים יידרשו ע"י משרדנו במידה ומוגשת תביעה נגד חברת הביטוח.

מכאן, אין חשש כלכלי לפנות למשרדנו לקבל ייעוץ משפטי ואף להגיש תביעה בבית המשפט.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין מקצועי ומנוסה בתביעות תאונות דרכים ומייצג את נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, והמעסיק\מעביד על מנת למצות את הזכויות המשפטיות ואת הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך.

הצוות המשפטי בעל ידע משפטי רחב בענייני חקיקה ופסיקה ומביא עימו ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים. המשרד בעל היכרות מעמיקה ובקיא במערכות ביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים.

עורך דין תאונות דרכים – משרד עורכי דין אריאלה גפן

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בפנייתך לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך עקב תאונת הדרכים שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בהתחייבות מצידך!

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בעל נסיון משפטי משמעותי בתאונות דרכים וזאת ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה תאונת הדרכים וזאת על מנת לפעול נכון משפטית מול חברות הביטוח בישראל בתהליך בניית התיק המשפטי שכן\ התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

עו"ד אריאלה גפן אשר מביאה עימה מקצועיות וניסיון משפטי רב בתביעות נזיקין לרבות תביעות תאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה לגבי אופן ההתנהלות לאחר התאונה שלב אחר שלב כאשר כל שלב הוא קריטי – דיווח למעסיק, רישום פרטי התאונה כולל עדים וצילומים, שמירת המסמכים הרפואיים ועוד. למרות שאולי נדמה שמדובר בנושא קל לפיצוח, בדרך כלל מעסיקים ובפרט הביטוח הלאומי וחברות הביטוח הפרטיות מנסים להתנער מהאחריות ומהצורך לשלם לנפגע. במקרה זה, עו"ד המתמחה בנזיקין ובתאונות דרכים בפרט, ידע להוכיח את טענת הנפגע ולזכות בפיצויים מלאים עבור הלקוח

עורך דין תאונות דרכים

אם נפגעת או נחבלת ונגרם לך נזק פיזי, נפשי או נזק לרכושך כתוצאה מתאונת דרכים משרדנו יפעל מול כל הגורמים הרלוונטיים כמו בתי משפט, חברות הביטוח, עיריות, בתי חולים על מנת למצות את זכויותיכם המשפטיות ולאפשר לכם ולקבל פיצוי כספי מרבי בגין הנזק שנגרם לכם – משרד עורכי דין אריאלה גפן הוא משרד מוביל בתביעות נזיקין – תאונות דרכים ויחד עם עורכי דין מקצועיים ובעלי ניסיון רב המשרד מקבלת המלצות רבות מלקוחותיו

הצוות המשפטי במשרד עורכי דין תאונות דרכים בעל ידע משפטי רחב בענייני חקיקה ופסיקה ומביא עימו ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים. המשרד בעל היכרות מעמיקה ובקיא במערכות ביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים.

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בפנייתך לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך עקב תאונות הדרכים שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בהתחייבות מצידך כמו כן במידה ואתם זקוקים ל- עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב נשמח לעמוד לרשותכם בסניף בתל אביב במגדלי רסיטל או בהרצליה פיתוח


תביעות תאונות דרכים נגד כל חברות הביטוח בישראל


משרד עורכי דין אריאלה גפן מעניק ייצוג משפטי לנפגעי תאונות-דרכים בתביעות תאונות דרכים נגד חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל כמו – תביעה נגד כלל חברה לביטוח, תביעה תאונת דרכים נגד הראל, תביעה תאונת אופנוע נגד הפול, תביעה תאונת דרכים נגד קרנית, תביעה תאונת דרכים נגד שומרה, תביעת תאונת דרכים נגד אגד, תאונת דרכים נפילה באוטובוס, תאונת דרכים במונית, תביעת תאונת דרכים נגד רכבת ישראל, תביעת תאונת דרכים פגע וברח. תביעה תאונת דרכים נגד מנורה,  תביעה תאונת דרכים נגד איי די איי, תביעה תאונת דרכים נגד איילון חברה לביטוח, תביעה תאונת דרכים נגד תשעה מליון, תביעה תאונת דרכים נגד ווישור חברה לביטוח, תביעת תאונת דרכים נגד דן, תביעה נגד ביטוח חקלאי, תביעה נגד שלמה ביטוח, תביעת תאונת דרכים נגד ביטוח ישיר, תביעת תאונת דרכים נגד ליברה, תביעת תאונת דרכים נגד שירביט, תביעת תאונת דרכים נגד הכשרה חברה לביטוח.

עורך דין תאונות דרכים

שאלות נפוצות למשרד בענייני תאונות דרכים

תאונות דרכים במדינת ישראל ללא ספק מהווים מכת מדינה ולפי מחקרים מאז קום המדינה ישנם יותר מ 30,000 הרוגים בתאונות דרכים, ויותר מזה תאונת הדרכים מותירות אחריהן נפגעי תאונות דרכים עם נזקי גוף קשים כמו נכות גבוהה לרבות קוואדריפלגיה – שיתוק של ארבע גפיים, פארפלגיה – שיתוק של שתי גפיים, קטיעות איברים ועוד.


עורך דין תאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון כמו עורכת הדין לתאונות דרכים אריאלה גפן שהיא מומחית בתאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה בבניית תיק תביעת תאונת דרכים מנצח עם ייעוץ ממוקד ואסטרטגיה לבניית תוכנית פעולה אשר תזכה אותך ואת בני משפחתך בפיצויים כספיים מרביים.

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון המשפטי לאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ומכירה לעומק את האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ולכן עו"ד תאונות דרכים כמו אריאלה גפן תדע למקסם את היתרון הזה כדי שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.


משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל ובקיא בחוק והפסיקה הענפה הרלוונטית לתאונות דרכים, כמו תאונות דרכים קשות וטראגיות של משותקי גפיים או מקרי מוות. אריאלה גפן ידועה במלחמה ללא פשרות מול חברות הביטוח על מנת להשיג ללקוחותיה את הצדק המשפטי שמגיע להם, ולקוחות רבים שנפגעו בתאונת דרכים קשות בחרו באריאלה גפן כ- עורכת דין לתאונות קשות שתייצג אותם בבתי המשפט מול חברות הביטוח

במידה ונפגעת בתאונת דרכים פנו עוד היום ל- עו"ד תאונות דרכים אריאלה גפן, אף אם אתם מרגישים שהנכם אשמים בתאונת הדרכים, על מנת שנוכל לבנות תיק מנצח ביחד עם יחס אישי וחם על מנת להשיג לך ולבני משפחתך את הפיצוי הכספי המרבי.

נפגעתם בתאונת דרכים? על מנת למצות את הזכויות המשפטיות המגיעות לכם על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי המרבי לאחר תאונת הדרכים חשוב מאוד שתתנהלו בצורה נכונה מבחינה משפטית, כבר מרגע התאונה ע"י ביצוע הפעולות הבאות:

א. טיפול רפואי – ישנה חשיבות רבה לפינוי לבית חולים או קופת חולים לקבלת טיפול רפואי סמוך ככל שאפשר למועד תאונת הדרכים.

ב. פרטי הרכב הפוגע – חשוב לקבל את כל הפרטים המזהים של הנהג הפוגע לדוגמא מספרי תעודת זהות, רישיון נהיגה, רישיון רכב, תעודת ביטוח החובה וכו'

ג. ראיות – במידה ומצבכם הרפואי מאפשר אנא תדעו ככל שניתן את זירת אירוע התאונה, ונסו לקבל מעדים לתאונה את פרטיהם האישיים.  

ד. תיעוד רפואי – במעמד הגעתם לבית החולים, תציינו בפני הצוות הרפואי כל כאב גם הקטן ביותר ותוודאו כי הצוות הרפואי רושם את הדברים ומצייין כי מדובר בתאונת דרכים. אנא תשמרו את כל המסמכים הרפואיים, קבלות בגין טיפול רפואי או תרופות.

ה. דיווח למשטרה – אנא דווחו למשטרה 

ו. ייעוץ משפטי ע"י עורך דין תאונות דרכים – לקבלת שירות משפטי מרבי, אתם מוזמנים להתקשר לעורכת הדין אריאלה גפן לקבל ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות בטלפון 0733-752-766

סעיף 1 לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 מגדיר "תאונת דרכים":

"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;"

יודגש, חוק זה נועד לפצות את הנפגע בתאונת הדרכים ללא קשר לשאלת אשמתו בתאונת דרכים או לא, מכאן גם אם נפגעתם בתאונת דרכים ואתם אשמים לכאורה עדיין תהיו זכאים לקבלת פיצויים כספיים, כאשר פיצויים אלה משולמים על ידי חברת הביטוח שהנהג היה מבוטח בה.

לפגישת הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים יהיה עליכם להמציא את המסמכים רפואיים מבית החולים, קופת חולים או כל מסמך רפואי אחר, כמו כן חשוב להביא את רישיון הנהיגה במועד התאונה, תעודת ביטוח חובה, אישור משטרה ובנוסף אם ישנם מסמכים נוספים אחרים שהינם חשובים לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים על מנת להכין את התביעה המשפטית כנגד חברת הביטוח.

במסגרת חוק הפלת”ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר  של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה ללא שאלת האשמה.

במשרד עורכי דין אריאלה תשלום שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים מבוסס על פי הצלחתנו בתביעה, כלומר ככל והלקוח זוכה בתביעה אנו גובים את התשלום ע"פ אחוזים מהתיק, במקרה ואין זכייה בתיק – אין תשלום שכר טרחה.

יודגש, כי שכר הטרחה עבור העורך המטפל בתיק נפגעתי תאונות דרכים מוגבל על ידי לשכת עורכי הדין כפי שיפורט להלן:

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח ללא פניה לבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 8% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח כאשר משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט והחל לנהל את התיק בבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 11% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים והסתיים בפסק דין, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 13% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

במקרה של תאונת דרכים חברות הביטוח בישראל מפעילות חוקרים פרטיים שמטרתם העיקרית היא לפגוע בתיק התביעה על ידי תיעוד התובעים ומציאת כשלים במקרה של המבוטח ו\או בתיעוד מקורבי הנפגע על מנת לקבל גירסא לעניין התאונה.

יודגש,  על החוקרים הפרטיים בישראל מוטל איסור התחזות וחובה עליהם להציג את שמם, לא זו אלא אף זו אם אתם מיוצגים על ידי עורך דין אסור לחברת הביטוח ו\או לחוקר הפרטי ליצור עמכם קשר שכן אתם מיוצגים.

כיום, פרק הזמן אשר עומד לרשותך במקרה ונפגעת בתאונת דרכים עומד על שבע (7) שנים מיום אירוע התאונה, ומכאן יש לך את הזכות להגיש תביעת תאונת דרכים אם נגרם לך נזק גוף או רכוש. יודגש, משרדנו מנהל מו"מ עם חברות הביטוח על מנת להגיע להסדר בעניין הפיצויים, אך מו"מ זה אינו מונע את ההתיישנות בתאונת דרכים.

חשוב לציין, כי במקרה כי אם ביום קרות התאונה היו מעורבים נפגעים קטינים מתחת לגיל 18, אזי המועד לתחילת תקופת ההתיישנות מתחיל מיום הגעת הנפגע גיל 18. לדוגמא – תינוק בן שנה שנפגע בתאונת דרכים, יהיה רשאי להגיש תביעה נזיקית עד גיל 25.

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים בתל אביב והסביבה חשוב שתיוועצו ותקבלו ייעוץ משפטי מ- עורך דין תאונות דרכים בתל אביב אשר יוכל להנחות אתכם כיצד לבנות תיק תביעה מנצח בתאונת הדרכים. אם אתם מחפשים עורך דין תאונות דרכים בתל אביב המשרד של עורכת הדין אריאלה גפן ממקומם בתל-אביב ברחוב הברזל 3 ועם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתאונות דרכים ואלפי לקוחות מרוצים אתם יכולים להיות בטוחים בהצלחה ובקבלת פיצויים מרביים.

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים בין עם מדובר בנזקי גוף קלים קלים כמו שריטות, חבלות וכו' ובין אם מדובר בנזקי גוף קשים כמו שברים, משותקים, פרפלגיה ועד לצערנו הרב בתוצאות טרגיות כמו מוות – היוועצות עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים אשר ידריך אותך כיצד לבנות תיק תביעה מנצח מול חברת הביטוח הינה חשובה מאוד.

עורך דין תאונות דרכים עם ניסיון של מעל 20 שנה בתאונות דרכים כמו עורכת הדין אריאלה גפן אשר מעבר לכך ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים תדע לבנות אסטרטגיה תביעה מנצחת על מנת לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך כתוצאה מתאונות הדרכים.

מומלץ לפנות לעורך דין תאונת דרכים קרוב ככל שניתן למועד אירוע התאונה על מנת לייצר את הראיות המשפטיות הנחוצות להוכחת התביעה כמו כן לנזקי הגוף.

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לאמת את התיעוד במסמכים הרפואיים שכן "בתי המשפט בישראל מייחסים חשיבות רבה לתיאור התאונה במסמכים הרפואיים, בפרט כשמדובר במסמכי הטיפול הראשונים, ולכן חייבים עליכם להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים לגורמים המטפלים באופן מדויק, לא רק באשר למהות הפגיעה אלא גם באשר לסיבת הפגיעה, ולוודא כי הדברים שאמרתם נרשמו בצורה נכונה ומדויקת, אם הצוות הרפואי לא רשם את העובדות כהווייתן, אין צורך להתבייש ואנא תבקשו מהם לתקן את הכתוב בהתאם למה שאמרתם.

ייצוג מקצועי על ידי עורך דין תאונות דרכים יבטיח לכם פיצוי מרבי

תאונות דרכים משקפות מצב טראומטי שנפגע תאונת דרכים חווה בגין נזקי גוף כמו פגיעת ראש, חבלות ראש צליפת שוט ואף פציעות חמורת שמובילות לנכות ואף למוות.

על מנת להבטיח שנפגעי תאונות דרכים יקבלו את מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים להם, יהיה עליהם ולהוכיח את הפגיעה באופן בלתי ניתן לערעור ע"י חברות הביטוח, לכן במידה ונפגעת בתאונת דרכים מומלץ שעורך דין תאונות דרכים ילווה אותם בהליך המשפטי וינחה אתכם בתהליך מרגע הפגיעה ועד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.


אריאלה גפן, משרד עורכי דין נזיקין

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים קשים, מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

את הניסיון המשפטי בתאונות דרכים הרב (מעל 20 שנים) רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים
.
ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון מעורך דין תאונות דרכים או עורך דין נזיקין מומלץ השאירו פרטים או התקשרו וניצור קשר בהקדם האפשרי.

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת התביעה.

תוכן עניינים