עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

20 שנות נסיון בתביעות תאונות דרכים - ההצלחה והביטחון שלך

אריאלה גפן

משרד עורכי דין - תאונות דרכים

עו"ד אריאלה גפן מייצגת נפגעים לקבלת פיצוי כספי בגין תאונת דרכים על בסיס הצלחה (אחוזים) בלבד. 
השאירו פרטים עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד

נפגעת בתאונת דרכים? האם ידעת???

לצערנו הרב, למרות החוק והפסיקה המבטאים לשון ברורה וחד משמעית בעניין תאונות הדרכים מול הפיצויים הכספיים המגיעים לנפגעי תאונות דרכים, חברות הביטוח מסרבות לשלם לנפגעי תאונת הדרכים את הפיצוי הכספי שמגיע להם ובמקרה הטוב נותנות לנפגע פיצוי נמוך משמעותית שאינו תואם את נזק הגוף, ובמקרים אחרים דואגות לדחות את התביעה ולהותיר את נפגעי תאונת הדרכים ואת בני משפחתו ללא כל פיצוי כספי.

על כן, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי מ- עורך דין תאונות דרכים מקצועי ומומחה עם מעל ל-20 שנות ניסיון המכיר לעומק את כל סוגי הפגיעות ונזקי הגוף אשר מאפיינות את נפגעי תאונות הדרכים, במיוחד עורך דין תאונות דרכים עם בקיאות ברמה גבוהה בחוק ובפסקי הדין לעניין תאונות הדרכים וזאת על מנת לבנות אסטרטגיה משפטית נכונה ומדויקת מול חברות הביטוח כדי שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם.

עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי של מעל ל-20 שנה בתביעות תאונות דרכים כאשר בעברה ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ומכירה לעומק ומבפנים את האסטרטגיות והטקטיקות המשפטיות של חברות הביטוח בתביעות תאונות ולנתח את את נזקי הגוף מול הפיצוי המקסימלי האמיתי שמגיע לנפגע ובני משפחתו, לאחר שעברה "צד" עו"ד אריאלה גפן מייצגת רק תובעים כאשר ייצוג משפטי זה מהווה יתרון משמעותי לנפגעי תאונות הדרכים בקבלת הפיצויים המרביים שמגיעים להם ומיצוי זכויות נוספות שמגיע להם.

יודגש, כי עורכת הדין אריאלה מייצגת באופן אישי ואנושי את לקוחותיה בבתי המשפט –  יתרון משמעותי נוסף בקבלת ייצוג משפטי בתאונת דרכים ע"י עורכת הדין אריאלה גפן.

תאונות דרכים - סיכונים, פיצוייים מי ישלם ומתי?

עורך דין תאונות דרכים

את מי תובעים בתאונות דרכים? ומי זכאי לפיצוי?

ככלל, תביעת הפיצויים לפי חוק הפלת"ד תוגש כנגד חברת ביטוח שביטחה בביטוח חובה את כלי הרכב שהיה מעורב בתאונה, אם כי כל נפגע צריך להגיש את התביעה כנגד חברת ביטוח אחרת, והכל ללא קשר כאמור לזהות הגורם שאחראי לגרימת התאונה.

א.נהג הרכב – אם הנפגע הוא נהג הרכב, התביעה תוגש נגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה בתוקף את הרכב שבו הוא נהג. אם התאונה עירבה כמה כלי רכב, כל נהג יגיש את התביעה נגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה את הרכב שלו.

ב. נוסע ברכב – אם הנפגע הוא נוסע ברכב, התביעה תוגש נגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה בתוקף את הרכב שבו הוא נסע. אם התאונה עירבה כמה כלי רכב, כל נוסע יגיש את התביעה נגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה את הרכב שבו הוא נסע.

ג. הולך רגל – אם הנפגע הוא הולך רגל, התביעה תוגש נגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה בתוקף את הרכב שפגע בו.

ד. מה קורה שאין ביטוח חובה לרכב – בכל מקרה שבו אין לרכב שמעורב בתאונה ביטוח חובה בתוקף, או במקרה של תאונת פגע וברח, התביעה תוגש כנגד תאגיד קרנית.

 

כמה פיצויים מקבלים על תאונת דרכים?

א. נזקים ממוניים – נזקים ממוניים (כספיים) כשמם כן הם, כלומר, מדובר בנזקים בגין הוצאות כספיות או הפסדים כספיים שנגרמו לנפגע בשל תאונת הדרכים, ואשר ניתן לכמת ולחשב אותם באופן מתמטי ובהתאם לקבלות וחשבוניות שיומצאו לבית המשפט.

הנזקים הממוניים כוללים הפסדי שכר ופנסיה, הוצאות בריאות מחוץ לסל הבריאות הממלכתי, הוצאות ערת צד ג', הוצאות ניידת ותחבורה, ועוד.

גם את הנזקים הממוניים מקובל לחלק לשניים:

 1. נזקי העבר – נזקים שכבר התרחשו, ממועד התאונה ועד למועד פסק הדין.
 2. נזקי העתיד – נזקים שצפויים להתרחש בעתיד, מלאחר מועד מתן פסק הדין.

כדי לחשב את הפיצויים בגין הפסדי השכר לעתיד של הנפגע לפי חוק הפלת"ד, יש להשתמש בנוסחה הבאה:

שילוש השכר הממוצע במשק X גיל הנפגע (מספר החודשים שנותרו לנפגע עד לפרישתו לפנסיה) X אחוז הנכות התפקודית של הנפגע (היקף הפגיעה בכושר העבודה של הנפגע עקב הנכות הרפואית שגרמה לו התאונה, כפי שנקבע על ידי בית המשפט).

ב.נזקים לא ממוניים.

נזקים לא ממוניים אינם נזקים כספיים שניתן לחשב באופן מתמטי, כי אם נזקים בעלי אופי רגשי יותר, כגון כאב וסבל, עוגמת נפש, וכדומה.

כדי לחשב את הפיצויים בגין הנזקים הלא ממוניים של הנפגע לפי חוק הפלת"ד, יש להשתמש בנוסחה הבאה:

גיל הנפגע (ככל שגיל הנפגע הינו מעל 30 שנה, סכום הפיצויים ילך ויקטן) X ימי אשפוז (מספר הימים שבהם הנפגע אושפז בבית החולים בעקבות התאונה) X אחוז הנכות הרפואית לצמיתות של הנפגע (אחוז הנכות הרפואית של הנפגע לפי רשימת הליקויים של תקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), כפי שהוא נקבע ע"י מומחה רפואי מטעם בית המשפט).

עם זאת, יש לשים לב שלסכום הפיצויים בגין נזקים לא ממוניים לפי חוק הפלת"ד יש סכום תקרה מירבי, בסך של 180,000 ₪ (נכון לשנת 2022).

במקרה של מוות כתוצאה מתאונת דרכים, הפיצוי הכספי יחושב המגיע לבני משפחתו של המנוח יקבעו לפי הפרמטרים הבאים:

 • גילו של המנוח ביום קרות אירוע תאונת הדרכים.
 • רמת השכר עד לתאריך תאונת הדרכים.
 • התלות הכלכלית של משפחת המנוח.

 

מתי עלי לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לפנות לעו"ד תאונות דרכים קרוב ככל שניתן למועד אירוע תאונת הדרכים שכן ככל שנצליח לבנות תיק תביעה תאונת דרכים מוקדם יותר בהתאם לחוק ולפסיקה עם הכוונה נכונה ואסטרטגית הסיכויים לנצח בתיק ולהגדיל את הפיצוי הכספי שמגיע לך יהיו גבוהים משמעותית.

לעומת זאת, ישנם לקוחות שנפגעו בתאונת דרכים אשר הגיעו למשרד אחרי שהקשיבו ל-"חבר" או פעלו ללא ייעוץ משפטי נכון וגרמו נזק ראייתי ואף לפגיעה משמעותית בפיצוי הכספי שהיו זכאים.

כמו לדוגמא לקוח שחברת הביטוח שלחה אליו חוקר פרטי אשר שאל את הלקוח שאלות תמימות לכאורה בקרות התאונה בצורה הכי "חברית" ואף יצר בפניו מצג שווא שלכאורה אותו חוקר בא לסייע לקבל את הפיצוי הכספי בצורה מהירה, שלמעשה האינטרס היחידי של החוקר הפרטי הוא לפגוע בטענות ובקווי התביעה של הלקוח וכך להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לו או אפילו לדחות את התביעה.

עברתי תאונת דרכים מה עלי לעשות?

במידה ועברתם תאונת דרכים והחלטתם לפנות אל עורך דין תאונות דרכים לשם בירור זכויותיכם ומימושם, להלן סיכמנו עבורכם את המסמכים שהינכם צריכים להביא עמכם לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים, על מנת להכין את התביעה המשפטית וסדר הפעולות שיינקטו על ידי עורך הדין לשם קבלת פיצוי כספי מרבי בגין תאונות הדרכים.

 1. תיעוד רפואי – תיעוד הרפואי מלא מיום התאונה ועד למועד הפגישה עם עורך הדין לתאונות דרכים – עו"ד יקבל תמונה מלאה על מצבכם הרפואי והנזק הרפואי שנגרם לכם בעקבות תאונות הדרכים. (לדוגמא: טופס שחרור מבית החולים, אישורי מחלה, תרופות, טיפולים, עזרה בבית, קבלות על טיפולים).  עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לוודא מול הצוותים הרפואיים כי העובדות לעניין תאונת דרכים מצויינים כהוויתם, לדוגמא אל תתביישו לוודא כי כתוב שהגעתם למיון כתוצאה מתאונת דרכים.
 2. רישיון נהיגה – רישיון נהיגה בתוקף במועד קרות תאונת הדרכים.
 3. תעודת ביטוח חובה – נא להביא את תעודת ביטוח החובה של הרכב.
 4. רישיון רכב.
 5. אישור משטרה על תאונת הדרכים – מומלץ להגיש תלונה במשטרת ישראל בגין תאונת הדרכים ולהביא את אישור המשטרה לעורך הדין לתאונות דרכים.
 6. תאונת עבודה – במידה ותאונת הדרכים התרחשה בדרך לעבודה, בזמן העבודה או בחזרה הביתה יש להמציא מהמעביד טופס בל\250 או טופס בל\283 לעצמאים.
 7. קבלות – תיעוד מלא של ההוצאות שנגרמו לכם בעקבות תאונת הדרכים.
 8. מרשמי תרופות – כל התרופות שקיבלת לצורך הטיפול הרפואי בעקבות תאונת הדרכים

למה צריך עורך דין תאונות דרכים?

עברת תאונת דרכים? על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי, אך לצערנו הרב למרות החוק והפסיקה חברות הביטוח מסרבות לשלם את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים או שהן מנסות למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעים.

לדברי עורכת הדין אריאלה גפן חשוב להבין כי "חברות הביטוח הינן חברות רווח\הפסד וכמו כל חברה אחרת בישראל וכתוצאה מכך הן רוצות להיות רווחיות בשורה התחתונה כמה שיותר, ועל כן מבחינתן תשלומי תגמולי פוליסת הביטוח נפגעי תאונות דרכים יכולות להגיע למילוני שקלים בשנה וכתוצאה מכך ייפגעו רווחי החברה בצורה משמעותית"

כמובן, חברות הביטוח מעדיפות להתמודד עם נפגע תאונת דרכים שלא מיוצג ע"י עורך דין תאונות דרכים ויפעילו מגוון רחב של טקטיקות שעומדות לרשותן במטרה לדחות את תביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגע תאונת הדרכים.

עורך דין תאונות דרכים

אריאלה גפן – עורכת דין תאונות דרכים

כמה אחוז לוקח עורך דין תאונות דרכים?

כמה אחוז לוקח עורך דין תאונת דרכים? בחלק זה ננסה להסביר בצורה פשוטה מהו  שכר טרחת עורך דין תאונות דרכים – חשוב לציין כי משרד עורכי דין אריאלה גפן פועלים על פי החוק בעניין שכר הטרחה וגובים את שכר טרחת עו"ד בסוף ההליך המשפטי, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלת וזאת על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

כאמור לעיל, ישנן תקנות שמאפיינות היתכנות של שלושה מצבים שמדייקים את שכר הטרחה של עורכי דין לתאונות דרכים, שכמובן מוביל לניצחון. נציג להלן את שלושת המצבים לתשלום המרבי

8%  – המצב הראשון, שלאורו מגיעים לכדי פשרה עם חברות הביטוח, לפני שהתביעה "מתגלגלת" לבית המשפט, מאפשר לעורכי הדין לתאונות דרכים, בתביעה של נזקי גוף, בגבייה של שכר טרחה עד לשיעור של שמונה אחוזים מסך כל סכום הפיצויים, על כל זה יש להוסיף מע"מ.

11% – המצב השני, שלאורו מגיעים לכדי פשרה עם חברות הביטוח, בתום התהליך שבו התביעה מוגשת לבית המשפט, מאפשר לעורכי הדין לתאונות דרכים, בתביעה של נזקי גוף, בגבייה של שכר טרחה עד לשיעור של אחד עשר אחוזים מסך כל סכום הפיצויים, על כל זה יש להוסיף מע"מ.

13% – המצב האחרון, שלאורו מגיעים לכדי פסק דין של השופט בבית המשפט, מאפשר לעורכי הדין לתאונות דרכים, בתביעה של נזקי גוף, בגבייה של שכר טרחה עד לשיעור של שלושה עשר אחוזים מסך כל סכום הפיצויים, על כל זה יש להוסיף מע"מ.

יודגש, כי בהליך משפטי בתאונות דרכים תשלום שכר טרחה עבור מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות ישולם בדרך כלל ע"י חברות הביטוח הנתבעות, כאשר כל מומחה קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שייתן את דעתו המקצועית על מידת הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לתובעים.

טבלה לחישוב שכר טרחת עו"ד תאונות דרכים

סטטיסטיקת תאונות הדרכים

למרבה הצער תאונות דרכים בישראל הפכו להיות מכת מדינה כאשר מקום המדינה נהרגו קרוב ל 35,000 איש בתאונות דרכים מתוכם 5,210 ילדים. עד חודש יולי 2022 נרשמו מעל 800 תאונות דרכים מתוכן 18 הוגדרו כתאונות קשות אשר הותירו נפגעים רבים עם פציעות קשות כמו נכות, פרפלגיה ושיתוק בארבעת הרגליים, כמו לצערנו הרב בשנה 2022 היו עד מועד כתיבת שורות אלה כ-20 הרוגים. לפי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דווחו למשטרה מעל 2800 תאונות דרכים שקוטלגו כתיקים כתאונות דרכים קלות.

נתוני תאונות דרכים מהווים אינדיקציה לסיבות מהותיות אשר גורמות לתאונות הדרכים בין היתר מהעובדה לפיה מערכות התחבורה בישראל, כולל תשתיות הכבישים והסדרי התנועה, לוקות בחסר ולכן דרוש פתרון רוחבי של המדינה כדי להביא לירידה משמעותית בתאונות הדרכים

חשוב לציין, שפגיעות תאונות הדרכים אינן מבדילות בין גזע, מין ודת ואנשים רבים נפגעים בצורה משמעותית גם כלכלית, גם פיזית וגם נפשית כאשר ברוב המקרים נפגעי תאונות הדרכים אינם מודעים לזכויות שמגיעות להם מול חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי, לכן חשוב שתיפנו קרוב ככל שניתן ממועד תאונת הדרכים לעורך שיידע ללוות אותך או את בני משפחתך בצורה נכונה על מנת לקבל את הפיצוי הכספי המקסימלי ועוד זכויות שונות

הרוגים בתאונות דרכים
 

 

חשיבות הייעוץ המשפטי עם עורך דין תאונות דרכים

 

אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים ממליצה כי לפני חתימה על הסכם פשרה מול חברת הביטוח במידה ואתם לא מיוצגים כדאי וחשוב מאוד שתתייעצו עם עורך דין תאונות דרכים עם מעל ל- 20 שנות ניסיון משפטי שכן בהרבה מהמקרים "ההצעות" של חברות הביטוח נמוכות משמעותית מהפיצוי הכספי שמגיע לך ומוטב שתקחו עו"ד תאונות דרכים שידריך אותך בבניית תיק תביעה מנצח עד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.

למשרד עורכי דין אריאלה גפן הגיע ערן א, מהנדס מחשבים, בן 40 אשר נפגע בתאונת דרכים לאחר שקיבל "הצעה" לפיצוי כספי מחברת הביטוח בסך 6,500 ₪ במעמד הפגישה במשרד ביקש ערן לקבל ייעוץ משפטי מ-מעורך דין תאונת דרכים בשאלה האם כדאי לו לחתום על שטר הסילוק כפי שהציעה נציגת חברת הביטוח לאחר שהייתה גם מאוד משכנעת בשיחה מולו שכן על פי חברת הביטוח הוא אינו זכאי לפיצוי כספי כלל וגם ההצעה הנוכחית היא גבוהה.

במסגרת ניהול תיק תביעת תאונת דרכים במשרד, לאחר בדיקה מעמיקה של המסמכים הרפואיים, ראיות ממקום התאונה וקבלת ייעוץ ממומחים רפואיים שעובדים עם המשרד עלה באופן מובהק כי לערן נגרם נזק פיזי משמעותי הכולל הגבלת תנועה שהובילה לאחוזי נכות בהתאם לכך ובהתאם לממצאים והראיות הגיש משרד עורכי דין אריאלה גפן תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

מיד לאחר קבלת כתב התביעה פתחה חברה הביטוח במשא ומתן לעניין הפיצויים הכספי, ולאחר שהסברנו כי לא נוותר על מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים לערן בעקבות נזקי הגוף. חברה הביטוח חתמה על הסכם פשרה שמזכה את ערן ב- 235,000 ₪.

מהם היתרונות של עו"ד אריאלה גפן?

עורכת הדין אריאלה גפן מביאה עימה מעל ל-20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים עם מאות הצלחות ולקוחות מרוצים  כאשר המשרד חרט על דגלו לייצג נפגעי תאונות דרכים במאבק מול חברות הביטוח ללא פשרות וידוע כ- משרד עורכי דין תאונות דרכים שנלחם על זכויות נפגעי תאונות הדרכים.

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל כעורכת דין בכירה והיא מכירה היטב את כל האסטרטגיות והטקטיות המשפטיות שיינקטו חברות הביטוח על מנת לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לכם בעקבות תאונת הדרכים.

מכאן, עם ניסיון משפטי רחב ומקיף בייצוג משפטי של אלפי תביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים החל מתאונות דרכים קלות עד תאונות דרכים קשות עם נכויות גבוהות ואף מקרים טרגיים של מוות והשגת פיצויים כספיים במיליוני שקלים חדשים ללקוחותיה – עורכת הדין אריאלה גפן היא עורכת הדין תאונות הדרכים המומלצת ביותר לייצג אותך מול חברות הביטוח ולנצח ללא פשרות על כל הזכויות הכספיות שמגיעות לך ולבני משפחתך.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

משרד עורכי דין אריאלה גפן ממוקם בתל אביב ברחוב הברזל 3, לכן במידה ונפעגתם בתאונות דרכים בתל אביב או בסביבה ואתם מחפשים עורך דין תאונות דרכים בתל אביב שייצג אתכם מול חברות הביטוח בנחישות, מקצועיות וללא פשרות – הגעתם למקום הנכון. 

עורכת הדין אריאלה גפן, עורך דין תאונות דרכים בתל אביב עם ניסיון של מעל ל 20 שנות בייצוג בתאונות דרכים בין הייתר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ומכירה לעומק את האסטרטגיות המשפטיות שלהן וכך הצליחה להשיג עבור נפגעית תאונות דרכים בתל אביב פיצויי כספי מרבי.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב כמו עו"ד הדין אריאלה גפן תדע להילחם מול חברות הביטוח המתמחות בניהול הליכים משפטיים בתאונות דרכים בתל אביב ושעומדים לרשותן משאבים כלכלים עצומים כמו משרדי עורכי דין בתל אביב חזקים וגדולים, חוקרי ביטוח פרטיים ועוד אנשי צוות שכל תפקידם הוא לנסות לדחות את התביעה או להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לך בעקבות תאונת הדרכים. 

במידה ואתם זקוקים לייעוץ משפטי מעורך דין תאונות דרכים בתל אביב פנו עוד היום לעורכת הדין אריאלה גפן לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון כי הניסיון מנצח את התיק.

שאלות נפוצות למשרד עורכי דין בענייני תאונות דרכים

תאונות דרכים במדינת ישראל ללא ספק מהווים מכת מדינה ולפי מחקרים מאז קום המדינה ישנם יותר מ 30,000 הרוגים בתאונות דרכים, ויותר מזה תאונת הדרכים מותירות אחריהן נפגעי תאונות דרכים עם נזקי גוף קשים כמו נכות גבוהה לרבות קוואדריפלגיה – שיתוק של ארבע גפיים, פארפלגיה – שיתוק של שתי גפיים, קטיעות איברים ועוד.


עורך דין תאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון כמו עורכת הדין לתאונות דרכים אריאלה גפן שהיא מומחית בתאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה בבניית תיק תביעת תאונת דרכים מנצח עם ייעוץ ממוקד ואסטרטגיה לבניית תוכנית פעולה אשר תזכה אותך ואת בני משפחתך בפיצויים כספיים מרביים.


עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון המשפטי לאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ומכירה לעומק את האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ולכן עו"ד תאונות דרכים כמו אריאלה גפן תדע למקסם את היתרון הזה כדי שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.


משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל ובקיא בחוק והפסיקה הענפה הרלוונטית לתאונות דרכים, כמו תאונות דרכים קשות וטראגיות של משותקי גפיים או מקרי מוות. אריאלה גפן ידועה במלחמה ללא פשרות מול חברות הביטוח על מנת להשיג ללקוחותיה את הצדק המשפטי שמגיע להם, ולקוחות רבים שנפגעו בתאונת דרכים קשות בחרו באריאלה גפן כ- עורכת דין לתאונות קשות שתייצג אותם בבתי המשפט מול חברות הביטוח


במידה ונפגעת בתאונת דרכים פנו עוד היום ל- עו"ד תאונות דרכים אריאלה גפן, אף אם אתם מרגישים שהנכם אשמים בתאונת הדרכים, על מנת שנוכל לבנות תיק מנצח ביחד עם יחס אישי וחם על מנת להשיג לך ולבני משפחתך את הפיצוי הכספי המרבי.

נפגעתם בתאונת דרכים? על מנת למצות את הזכויות המשפטיות המגיעות לכם על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי המרבי לאחר תאונת הדרכים חשוב מאוד שתתנהלו בצורה נכונה מבחינה משפטית, כבר מרגע התאונה ע"י ביצוע הפעולות הבאות:

א. טיפול רפואי – ישנה חשיבות רבה לפינוי לבית חולים או קופת חולים לקבלת טיפול רפואי סמוך ככל שאפשר למועד תאונת הדרכים.

ב. פרטי הרכב הפוגע – חשוב לקבל את כל הפרטים המזהים של הנהג הפוגע לדוגמא מספרי תעודת זהות, רישיון נהיגה, רישיון רכב, תעודת ביטוח החובה וכו'

ג. ראיות – במידה ומצבכם הרפואי מאפשר אנא תדעו ככל שניתן את זירת אירוע התאונה, ונסו לקבל מעדים לתאונה את פרטיהם האישיים.  

ד. תיעוד רפואי – במעמד הגעתם לבית החולים, תציינו בפני הצוות הרפואי כל כאב גם הקטן ביותר ותוודאו כי הצוות הרפואי רושם את הדברים ומצייין כי מדובר בתאונת דרכים. אנא תשמרו את כל המסמכים הרפואיים, קבלות בגין טיפול רפואי או תרופות.

ה. דיווח למשטרה – אנא דווחו למשטרה 

ו. ייעוץ משפטי ע"י עורך דין תאונות דרכים – לקבלת שירות משפטי מרבי, אתם מוזמנים להתקשר לעורכת הדין אריאלה גפן לקבל ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות בטלפון 077-902-4015

עורך דין תאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון כמו עורכת הדין לתאונות דרכים אריאלה גפן שהיא מומחית בתאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה בבניית תיק תביעת תאונת דרכים מנצח עם ייעוץ ממוקד ואסטרטגיה לבניית תוכנית פעולה אשר תזכה אותך ואת בני משפחתך בפיצויים כספיים מרביים.

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון המשפטי לאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ומכירה לעומק את האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ולכן עו"ד תאונות דרכים כמו אריאלה גפן תדע למקסם את היתרון הזה כדי שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל ובקיא בחוק והפסיקה הענפה הרלוונטית לתאונות דרכים, כמו תאונות דרכים קשות וטראגיות של משותקי גפיים או מקרי מוות. אריאלה גפן ידועה במלחמה ללא פשרות מול חברות הביטוח על מנת להשיג ללקוחותיה את הצדק המשפטי שמגיע להם, ולקוחות רבים שנפגעו בתאונת דרכים קשות בחרו באריאלה גפן כ- עורכת דין לתאונות קשות שתייצג אותם בבתי המשפט מול חברות הביטוח

במידה ונפגעת בתאונת דרכים פנו עוד היום ל- עו"ד תאונות דרכים אריאלה גפן, אף אם אתם מרגישים שהנכם אשמים בתאונת הדרכים, על מנת שנוכל לבנות תיק מנצח ביחד עם יחס אישי וחם על מנת להשיג לך ולבני משפחתך את הפיצוי הכספי המרבי.

פקודת הנזיקין  סעיף 3 פרק ב' זכויות וחבויות בנזיקין

הדברים המנויים להלן בפקודה זו הם עוולות, ובכפוף להוראות הפקודה – כל הנפגע או הניזוק על ידי עוולה שנעשתה בישראל יהא זכאי לתרופה המפורשת בפקודה מידי עושה העוולה או האחראי לה"

כך למשל, בתוך הפקודה ניתן למצוא את עוולת הרשלנות כאשר הבסיס הרעיוני הוא לאפשר לניזוק לקבל פיצוי כספי ממי שהתרשל כלפיו וגרם לו לנזק.

רשלנות

35. עשה אדם מעשה שאדם סביר ונבון לא היה עושה באותן נסיבות, או לא עשה מעשה שאדם סביר ונבון היה עושה באותן נסיבות, או שבמשלח יד פלוני לא השתמש במיומנות, או לא נקט מידת זהירות, שאדם סביר ונבון וכשיר לפעול באותו משלח יד היה משתמש או נוקט באותן נסיבות – הרי זו התרשלות; ואם התרשל כאמור ביחס לאדם אחר, שלגביו יש לו באותן נסיבות חובה שלא לנהוג כפי שנהג, הרי זו רשלנות, והגורם ברשלנותו נזק לזולתו עושה עוולה.

 

למשרדנו הגיע דויד, מהנדס מחשבים בן 40 לאחר נפל בבור במדרכה וכתוצאה מהנפילה נפגע בצורה קשה ונותר עם שבר בקרסול כך שנגרמה לו נכות רפואית ותפקודית בעקבות הפגיעה בקרסול.  משרדנו הגיש תביעת נזיקין נגד העייריה בגין רשלנות מאחר והעירייה הינה האחראית לתחזוקת ובטיחות המדרכות בשטחה. במסגרת הסדר  פשרה קיבל דויד פיצויי בסל של 300,000 ש"ח.

במסגרת חוק הפלת”ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר  של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה ללא שאלת האשמה.

א. טיפול רפואי – ישנה חשיבות רבה לפינוי לבית חולים או קופת חולים לקבלת טיפול רפואי סמוך ככל שאפשר למועד תאונת הדרכים.

ב. פרטי הרכב הפוגע – חשוב לקבל את כל הפרטים המזהים של הנהג הפוגע לדוגמא מספרי תעודת זהות, רישיון נהיגה, רישיון רכב, תעודת ביטוח החובה וכו'

ג. ראיות – במידה ומצבכם הרפואי מאפשר אנא תדעו ככל שניתן את זירת אירוע התאונה, ונסו לקבל מעדים לתאונה את פרטיהם האישיים.  

ד. תיעוד רפואי – במעמד הגעתם לבית החולים, תציינו בפני הצוות הרפואי כל כאב גם הקטן ביותר ותוודאו כי הצוות הרפואי רושם את הדברים ומצייין כי מדובר בתאונת דרכים. אנא תשמרו את כל המסמכים הרפואיים, קבלות בגין טיפול רפואי או תרופות.

ה. דיווח למשטרה – אנא דווחו למשטרה 

ו. ייעוץ משפטי ע"י עורך דין תאונות דרכים – לקבלת שירות משפטי מרבי, אתם מוזמנים להתקשר לעורכת הדין אריאלה גפן לקבל ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות בטלפון 077-902-4015

עורך דין תאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון כמו עורכת הדין לתאונות דרכים אריאלה גפן שהיא מומחית בתאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה בבניית תיק תביעת תאונת דרכים מנצח עם ייעוץ ממוקד ואסטרטגיה לבניית תוכנית פעולה אשר תזכה אותך ואת בני משפחתך בפיצויים כספיים מרביים.

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון המשפטי לאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ומכירה לעומק את האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ולכן עו"ד תאונות דרכים כמו אריאלה גפן תדע למקסם את היתרון הזה כדי שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל ובקיא בחוק והפסיקה הענפה הרלוונטית לתאונות דרכים, כמו תאונות דרכים קשות וטראגיות של משותקי גפיים או מקרי מוות. אריאלה גפן ידועה במלחמה ללא פשרות מול חברות הביטוח על מנת להשיג ללקוחותיה את הצדק המשפטי שמגיע להם, ולקוחות רבים שנפגעו בתאונת דרכים קשות בחרו באריאלה גפן כ- עורכת דין לתאונות קשות שתייצג אותם בבתי המשפט מול חברות הביטוח

במידה ונפגעת בתאונת דרכים פנו עוד היום ל- עו"ד תאונות דרכים אריאלה גפן, אף אם אתם מרגישים שהנכם אשמים בתאונת הדרכים, על מנת שנוכל לבנות תיק מנצח ביחד עם יחס אישי וחם על מנת להשיג לך ולבני משפחתך את הפיצוי הכספי המרבי.

מומלץ לפנות לקבלת טיפול רפואי בהקדם האפשרי וככל שקרוב לאירוע שכן חברת הביטוח יעשו כל שביכולתן לנתק את הקשר הסיבתי בין התאונה\אירוע לנזקי גוף שנגרם לכם.

לפגישת הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים יהיה עליכם להמציא את המסמכים רפואיים מבית החולים, קופת חולים או כל מסמך רפואי אחר, כמו כן חשוב להביא את רישיון הנהיגה במועד התאונה, תעודת ביטוח חובה, אישור משטרה ובנוסף אם ישנם מסמכים נוספים אחרים שהינם חשובים לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים על מנת להכין את התביעה המשפטית כנגד חברת הביטוח.

במקרה של תאונת דרכים חברות הביטוח בישראל מפעילות חוקרים פרטיים שמטרתם העיקרית היא לפגוע בתיק התביעה על ידי תיעוד התובעים ומציאת כשלים במקרה של המבוטח ו\או בתיעוד מקורבי הנפגע על מנת לקבל גירסא לעניין התאונה.

יודגש, על החוקרים הפרטיים בישראל מוטל איסור התחזות וחובה עליהם להציג את שמם, לא זו אלא אף זו אם אתם מיוצגים על ידי עורך דין אסור לחברת הביטוח ו\או לחוקר הפרטי ליצור עמכם קשר שכן אתם מיוצגים.

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים בתל אביב והסביבה חשוב שתיוועצו ותקבלו ייעוץ משפטי מ- עורך דין תאונות דרכים בתל אביב אשר יוכל להנחות אתכם כיצד לבנות תיק תביעה מנצח בתאונת הדרכים. אם אתם מחפשים עורך דין תאונות דרכים בתל אביב המשרד של עורכת הדין אריאלה גפן ממקומם בתל-אביב ברחוב הברזל 3 ועם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתאונות דרכים ואלפי לקוחות מרוצים אתם יכולים להיות בטוחים בהצלחה ובקבלת פיצויים מרביים.

יודגש, החוקרים הפרטיים מנוסים ומומחים להוציא מהנפגעים פרטי מידע ואמירות בעניין האירוע אשר נראים שוליים בתחילה, אך אסור לשכוח כי תפקידם של החוקרים הוא לקעקע את הגרסה שמסרתם ולהביא לדחיית התביעה או להקטנה הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים בין עם מדובר בנזקי גוף קלים קלים כמו שריטות, חבלות וכו' ובין אם מדובר בנזקי גוף קשים כמו שברים, משותקים, פרפלגיה ועד לצערנו הרב בתוצאות טרגיות כמו מוות – היוועצות עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים אשר ידריך אותך כיצד לבנות תיק תביעה מנצח מול חברת הביטוח הינה חשובה מאוד.

עורך דין תאונות דרכים עם ניסיון של מעל 20 שנה בתאונות דרכים כמו עורכת הדין אריאלה גפן אשר מעבר לכך ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים תדע לבנות אסטרטגיה תביעה מנצחת על מנת לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך כתוצאה מתאונות הדרכים.

מומלץ לפנות לעורך דין תאונת דרכים קרוב ככל שניתן למועד אירוע התאונה על מנת לייצר את הראיות המשפטיות הנחוצות להוכחת התביעה כמו כן לנזקי הגוף.

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לאמת את התיעוד במסמכים הרפואיים שכן "בתי המשפט בישראל מייחסים חשיבות רבה לתיאור התאונה במסמכים הרפואיים, בפרט כשמדובר במסמכי הטיפול הראשונים, ולכן חייבים עליכם להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים לגורמים המטפלים באופן מדויק, לא רק באשר למהות הפגיעה אלא גם באשר לסיבת הפגיעה, ולוודא כי הדברים שאמרתם נרשמו בצורה נכונה ומדויקת, אם הצוות הרפואי לא רשם את העובדות כהווייתן, אין צורך להתבייש ואנא תבקשו מהם לתקן את הכתוב בהתאם למה שאמרתם.

ייצוג מקצועי על ידי עורך דין תאונות דרכים יבטיח לכם פיצוי מרבי

תאונות דרכים משקפות מצב טראומטי שנפגע תאונת דרכים חווה בגין נזקי גוף כמו פגיעת ראש, חבלות ראש צליפת שוט ואף פציעות חמורת שמובילות לנכות ואף למוות.

על מנת להבטיח שנפגעי תאונות דרכים יקבלו את מלוא הפיצויים הכספיים שמגיעים להם, יהיה עליהם ולהוכיח את הפגיעה באופן בלתי ניתן לערעור ע"י חברות הביטוח, לכן במידה ונפגעת בתאונת דרכים מומלץ שעורך דין תאונות דרכים ילווה אותם בהליך המשפטי וינחה אתכם בתהליך מרגע הפגיעה ועד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי.


אריאלה גפן, משרד עורכי דין נזיקין

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים קשים, מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

את הניסיון המשפטי בתאונות דרכים הרב (מעל 20 שנים) רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים
.
ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון מעורך דין תאונות דרכים או עורך דין נזיקין מומלץ השאירו פרטים או התקשרו וניצור קשר בהקדם האפשרי.

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת התביעה.

יודגש, החוקרים הפרטיים מנוסים ומומחים להוציא מהנפגעים פרטי מידע ואמירות בעניין האירוע אשר נראים שוליים בתחילה, אך אסור לשכוח כי תפקידם של החוקרים הוא לקעקע את הגרסה שמסרתם ולהביא לדחיית התביעה או להקטנה הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

מאמרים

תאונת עבודה

ההבדל בין תאונת דרכים לתאונת עבודה

צליפת שוט

צליפת שוט סיכונים ופיצוי בתאונת דרכים

מדריך לנפגע ת"ד

מה לעשות לאחר תאונת דרכים

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים | משרד עורכי דין תאונות דרכים | עורכי דין תאונות דרכים | עורך דין תאונות דרכים בתל אביב | עורך דין תאונות דרכים בהרצליה | עורך דין תאונות דרכים במרכז | עורך דין מומחה לתאונות דרכים | עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון | עורך דין תאונות דרכים מומלץ | עורך דין תאונות דרכים תל אביב | עורך דין תאונות דרכים ברעננה.