משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

אריאלה גפן
עורכת דין תאונות דרכים

אריאלה גפן עורכת דין

20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים ומאות הצלחות עם לקוחות מרוצים

אנחנו מוכנים להלחם בשבילך

אני רוצה ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות - אין תשלום שכר טרחה, רק במידה ומנצחים

אריאלה גפן עורכת דין

אריאלה גפן, משרד עורכי דין
עורכת דין תאונות דרכים

20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים

אני מוכנה להילחם בשבילך עד לקבלת הפיצוי הכספי המרבי מחברת הביטוח

אני רוצה ייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות - אין תשלום שכר טרחה, רק במידה ומנצחים

למה לבחור במשרד עורכי דין אריאלה גפן?

משרד עורכי דין לתאונות דרכים עם ליווי אישי ואנושי שרואה את האדם

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בישראל בתאונות דרכים, עם השגת פיצויים כספיים ללקוחותינו עם למעלה מ- 100 מיליון שקל. העורכי דין שלנו ילחמו עבורך נגד חברות הביטוח ומוסדות המדינה החזקים שיינסו לדחות את התביעה שלכם או להעניק לך פיצוי כספי נמוך

+ 0
תיקים בבתי משפט
0
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
0 %
שרות ללקוח

להערכת סכום הפיצוי שמגיע לכם השאירו פרטים וניצור קשר עימכם

אודות המשרד

עורך דין תאונות דרכים – משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות דרכים.

אריאלה גפן, עו"ד  מנהלת את משרד עורכי דין נזיקין המוביל בישראל בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות עבודה, תאונות אופנוע, תאונות תלמידים, תאונות אופניים חשמליים כאשר זקוקים לעו"ד תאונות דרכים או עורכי דין תאונות דרכים או עורך דין מומחה לתאונות דרכים.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות דרכים צברה כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים קשות ומורכבות,  כמו כן בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל –  ניסיו משפטי זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר והבנת דרך החשיבה והפעולה של חברות הביטוח שממונפת לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה.

למשרד נסיון רב בייצוג משפטי של נפגעי תאונות דרכים כתוצאה מתאונת דרכים לאחר ייצוג משפטי של מאות נפגעי תאונות דרכים או תאונות עבודת מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל ונגד המוסד לביטוח לאומי שבמהלך השנים המשרד צבר ניסיון משמעותי וחזק שהביא להצלחות רבות בתביעות תאונות דרכים קשות וקלות שבגינם הלקוחות שלנו קיבלו פיצויי כספי מרבי מחברות הביטוח.

המשרד מקבל המלצות המלצות ושביעות רצון מעשרות לקוחות מרוצים מהמקצועיות, איכות וכמובן היחס האישי שכל לקוח זוכה ומקבל.

עורכת הדין אריאלה גפן, עוסקת בתחום תאונות הדרכים זה יותר מ-20 שנה ומאחוריה אלפי תביעות תאונות דרכים קשות ומורכבות שבהן הצליחה באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בתיקי נזיקין\תאונות דרכים מורכבים וקשים.
המשרד צבר מומחיות רבה בניהול משא ומתן מול חברות הביטוח הגדולות והשגת פיצוי כספי מרבי עבור לקוחותיו שנפגעו בתאונות דרכים. 

המשרד מצליח הודות להיכרות המעמיקה של עורכת הדין עם חברות הביטוח הגדולות בארץ מה שמאפשר ערך מיידים ביצירת תמונה מלאה של הפיצוי הכספי מול הנזק.

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות. 

לקוחות ממליצים עלינו בגוגל

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תחומי עיסוק

עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן

תאונות דרכים פגע וברח

קורקינט חשמלי תאונות אופניים חשמליים

 תאונות דרכים קורקינט חשמלי

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תאונות דרכים קשות וקטלניות

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תאונות דרכים הולכי רגל

עורך דין תאונות דרכים

במידה ונפגעת בתאונת דרכים, עורכת הדין אריאלה גפן תייצג אותך באופן אישי ומקצועי ביותר מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ופוליסות ביטוח אישיות.

עו"ד אריאלה גפן מביאה איתה מעל ל- 20 שנות ניסיון ולאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים ניסיון משפטי זה מקנה למשרד יתרון משמעותי וחסר תקדים, שבו תדע עורכת הדין אריאלה גפן לבנות אסטרטגיית פעולה אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה של התביעה ויבטיחו את התוצאה הטובה ביותר עבורך!

לפנייה אישית ללא התחייבות\תשלום ניתן לפנות לאריאלה גפן באופן אישי לקבלת ייעוץ משפטי

אנחנו כאן לעזור לך

נפגעתם, נפצעת נגרם לכם נזק מתאונה או רשלנות?

0 +
תביעות נזקי גוף
0 %
שרות ומחויבות
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים | משרד עורכי דין תאונות דרכים | עורכי דין תאונות דרכים | עורך דין תאונות דרכים בתל אביב | עורך דין תאונות דרכים בהרצליה | עורך דין תאונות דרכים במרכז | עורך דין מומחה לתאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים – תאונות הדרכים במדינת ישראל הן קשות וקטלניות ביותר ואף גובות מדי שנה נפגעים ופצועים רבים, לצערנו הרב חלק מנפגעי תאונות הדרכים מוצאים את מותם בתאונות קטלניות. לפי נתוני הרלב"ד כ 349- אנשים נהרגו בשנת 2019, או כתוצאה ממנה. הפצועים, סובלים מפגיעות פיזיות ונפשיות קשות שחלקם נותרים עם נכות גבוהה למשך כל ימי חייהם ואחרים נותרים עם פגיעות גופניות הגורמות להגבלה בתנועות הגוף, אובדן שכר עבודה, אובדן ימי עבודה וכיוצב'. 

מכאן, בתאונות דרכים על כל נפגע לדעת כי במסגרת חוק הפלת"ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה וזאת ללא שאלת האשמה בתאונת הדרכים. 

כמו כן, חשוב לציין כי על פי פקודת ביטוח רכב מנועי התש”ל-1970 כל כלי רכב בישראל חייב להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה שנועדה לכסות נזקי גוף במידה אם בעל הרכב או נוסעיו או הולך רגל נפגעו בתאונת דרכים.

חובת פוליסה

 2 (א)  בכפוף להוראות פקודה זו, לא ישתמש אדם – ולא יגרום ולא יניח שאדם אחר ישתמש – ברכב מנועי, אלא אם יש על שימושו שלו או של האדם האחר באותו רכב פוליסה בת-תוקף לפי דרישותיה של פקודה זו.

למה צריך עורך דין תאונות דרכים מול חברת הביטוח?

נוכח ריבוי תאונות הדרכים בישראל, חברות הביטוח מנסות פעמיים רבות לדחות תביעות של תאונות הדרכים, חלקם אף על ידי הפעלת חוקר פרטי מטעם חברת הביטוח אשר ינסה בכל כוחו להוציא ממכם מידע בעניין תאונת הדרכים על מנת שיהיה ניתן לדחות את התביעה. 

יש לזכור כי חברות הביטוח הינן עסק לכל דבר ועניין, האינטרס של אותן  חברות ביטוח הוא לשלם כמה שפחות כסף בתאונות דרכים על מנת להגיע לריווחיות גבוהה יותר, בחלק מהמקרים חברות הביטוח ישקיעו מאמצים רבים כמו הפעלת חוקרים פרטיים על מנת להוציא ראיות אשר ייפגעו בסיכוי התביעה ו\או שיורידו את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעים. 

כמו כן, אם נפגעתם בתאונת דרכים ונגרם לכם נזק פיזי או רכושי ואף נפשי אתם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח, אך חשוב לציין אם לא התנהלתם נכון מבחינה משפטית ממועד קרות התאונה כמו לדוגמא – תיעוד התאונה, טפסים רפואיים וכו' אתם עלולים לסכן את הפיצוי הכספי שמגיע לכם ואף שתביעתכם תידחה!.

במידה ותביעתכם נדחתה ע"י בית המשפט אתה עלולים להיות חשופים לקבלת הוצאות  כספיות במידה והתנהלה תביעת תאונת דרכים ללא עילה, בנוסף תהיו חשופים להליך משפטי ארוך ומלחיץ שיגזול ממכם הרבה זמן ומשאבים, לכן במידה ואין עילה משפטית להגשת תביעת תאונת דרכים עדיף שתדעו זאת מראש ע"י עורך דין מומחה לתאונות דרכים שבקיא בתחום וכך תחסכו לעצמכם עוגמת נפש והוצאות כספיות. 

יודגש, אם נפגעת בתאונת דרכים מומלץ מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים קרוב ככל שאפשר למועד תאונת הדרכים על מנת שעו"ד תאונות דרכים ינהל עבורכם את התהליך המשפטי וישפר משמעותית את זכאותם לנצח בתביעה ולקבל פיצוי כספי מרבי.

ייצוג משפטי על ידי עורך דין תאונות דרכים

במסגרת תאונת דרכים עלולים להיגרם נזקים שונים. הקל שבהם כולל פגיעה ברכב בלבד, ואילו החמור ביותר הוא פגיעה בנפש ובגוף, של הנהג, נוסעים נוספים, אנשים שנסעו בכלי רכב אחרים ואפילו הולכי רגל.

תאונת דרכים מכל סוג מחייבת ליווי וייעוץ מקצועי של עורך דין תאונות דרכים מנוסה. עבור הנהג זה חיוני מכיוון שעלולים להתנהל נגדו הליכים שבמקרים מסוימים מסתיימים בענישה, לרבות שלילת הרישיון, ועבור כל המעורבים הנפגעים, זה חיוני על מנת למצות את הזכויות שמגיעות להם במסגרת תביעה מול חברת הביטוח ומול הביטוח הלאומי.

תאונת דרכים היא אירוע טראומטי, וחשוב שיהיה לצידכם מישהו מקצועי, שמתמצא בחוקי המשפט על בוריים, מכיר את המערכת המשפטית ואת אופן התנהלות חברות הביטוח השונות ויכול לכוון את ניהול התיק לאפיקים שמשרתים את האינטרסים שלכם באופן מיטבי.

ליווי משפטי עם עורך דין תאונות דרכים מומחה

במקרים בהם קיים אישום ברור כמו פגיעה בנפש, הריגה או גרימת מוות ברשלנות אתם זקוקים לייצוג הכי מקצועי של עורך דין מומחה לתאונות דרכים שיש. העדר ייצוג עלול לגרום לכם להגיע לבית המשפט ללא כתב הגנה שמתייחס לכל סעיפי האישום, ויש לכך השלכות קריטיות.

גם הצד הפוגע חייב שיעמוד לצידו עורך דין מנוסה ובקיא, שכן ללא ייצוג מקצועי, עלולות להיפגע זכויותיו והוא יצא בשן ועין.

לייעוץ, ליווי וייצוג משפטי צרו קשר עם משרד עו"ד אריאלה גפן.

 

אריאלה גפן עורכת דין תאונות דרכים

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה הן של חברות הביטוח והן של משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, רתמה עו"ד אריאלה גפן את נסיונה המשפטי הרב בתאונות דרכים לטובת משרד עו"ד פרטי שפתחה על מנת לשרת את התובעים מול חברות הביטוח, משרד הביטחון, המוסד לביטוח לאומי וגופים נוספים.

ההיכרות עם הביורוקרטיה של חברות הביטוח, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח הגדולות בישראל, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקים גדולים, קשים ומורכבים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר וכמובן השגת פיצוי כספי מרבי.

במה מטפל עורך דין תאונות דרכים?

עו"ד תאונות דרכים מטפל בתביעות מסוגים שונים. להלן העיקריים שבהם:

תאונות דרכים שהן תאונות עבודה – אלו תאונות שמתרחשות בזמן העבודה, בעת מילוי תפקיד, בדרך לעבודה או בחזרה ממנה או בשטח מקום העבודה. תביעות אלו כוללות גם את חברת הביטוח של הרכב המעורב בתאונה (רכב החברה/ אוטובוס/ אופנוע וכו') וגם את המוסד לביטוח לאומי.

תאונות דרכים נוספות – תאונות שכוללות רכבים פרטיים, כלי רכב של תחבורה ציבורית, משאית, כלי רכב דו גלגליים חשמליים או ממונעים וכן אופניים והולכי רגל.

ערעור על החלטת בית המשפט – במקרים בהם נפסקים לטובת התובע פיצויים נמוכים, שאינם מכסים את ההוצאות הרפואיות או שאינם תואמים את הפגיעה התפקודית שלו או את הפגיעה ביכולתו להשתכר.

הפניית הלקוח לגורמים מקצועיים – עו"ד תאונות דרכים עשוי להפנות את הלקוח לגורמים מקצועיים כמו רופאים, מומחי בטיחות וכדו' על מנת לקבל חוות דעת מקצועית, שתשרת אותם בניהול התיק.

עו"ד אריאלה גפן- כי מגיע לכם פיצוי בגין תאונת הדרכים

לעו"ד אריאלה גפן ידע משפטי נרחב וניסיון עשיר בניהול תביעות נזיקין עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית. ההיכרות עם המערכת הביורוקרטית המורכבת והחקיקה בישראל מאפשרת לה לראות כמה צעדים קדימה ולנהל תיקים באופן יעיל שמעניק ללקוחותיה יתרון אדיר.

עורך דין מומחה בתאונות דרכים

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים עליכם לפעול באופן מסודר ומהיר. ראשית, חשוב לדווח על התאונה למשטרה לצורך קבלת דו"ח תאונה. אם התאונה אירעה במסגרת תאונת עבודה יש לדווח בהקדם למעסיק. כמו כן חשוב להחליף פרטים עם הרכב הנוסף שמעורב ולהתפנות לבדיקה וטיפול רפואי.

על מנת להתנהל נכון בתיק התביעה מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים שינחה אתכם איך לפעול (איסוף חומרים, תיעוד פעולות ועוד). ככל שתפנו לעורך הדין מומחה לתאונות דרכים בשלב מוקדם יותר, כך תוכלו לבנות תיק תביעת תאונת דרכים יציב יותר ולהגדיל בצורה משמעותית את סיכויי התביעה שלכם, ולכן לא כדאי לחכות עם הפנייה לעורך דין מומחה בתאונות דרכים וחשוב שהפנייה תהייה בשלבים הראשונים של התאונה

עורך דין תאונות דרכים מומלץ

גם אם אתם אשמים בתאונה שקרתה וגם אם לא, חשוב מאוד לבחון את נסיבות האירוע. תקלה טכנית, מפגע בכביש או עבירת תנועה שביצע נהג אחר בכביש יכולים להשפיע על הכרעת בית המשפט, ולכן בכל סוג של תאונת דרכים אסור לוותר על התייעצות עם גורם מקצועי, שמתמחה בנזיקין ובתאונות דרכים ולבקש חוות דעת של עורך דין תאונות דרכים מומלץ.

עו"ד תאונות דרכים: חובת דיווח בתאונות דרכים

בכל סוג של תאונת דרכים וללא תלות בחומרתה חשוב לדווח למשטרה, שגם חוקרת את נסיבותיה וגם ממלאה דו"ח תאונה. במידה ויש עדים לתאונה חשוב לגבות מהם עדויות והצהרות, שמסייעות להבין כיצד התרחשה התאונה, מה הגורמים לה ועוד. 

כמו כן, העדים לתאונה מחויבים להזעיק עזרה ולסייע עד להגעתם של כוחות ההצלה וכוחות הביטחון.

עורך דין לענייני תאונות דרכים – ייצוג משפטי בתאונות דרכים

בין תפקידיו של עורך הדין לענייני תאונות דרכים הוא להשמיע את קולו של התובע באופן מפורט ולהסביר את נסיבות האירוע והשלכותיו בתורה המיטיבה ביותר עבורו. כמו כן, הוא אמור לקור את האירוע ולאסוף עדויות, לבחון את טענות הצדדים האחרים בתביעה ולגייס את כל משאביו המקצועיים, הידע והניסיון שרכש על מנת להבטיח לתובע את מלוא הפיצויים שמגיעים לו או את ההגנה הטובה ביותר, כך שיזוכה מאשמה או שיופחתו עונשיו.

עורך דין תאונות קשות – משרד עורכי דין תאונות דרכים

אף על פי שנעשים מאמצים אדירים ומושקעים תקציבי ענק לטובת צמצום תאונות הדרכים בישראל, הן עדיין מתרחשות מידי יום. נוכחות מסיבית של שוטרים, התקנת מצלמות מהירות ומבצעי שיטור נרחבים לא מצליחים להשתלט על המגפה שמחמירה מידי יום, ונראה שהגידול באוכלוסייה וריבוי כלי הרכב בכבישים לא מקל על עבודתם.
נסיבות האירועים הופכות להיות מורכבות יותר, וכיום אנו עדים יותר ויותר לתאונות שמתרחשות עקב חוסר שימת לב או עבירה על חוקי תנועה שונים. נסיעה במהירות מופרזת, עקיפות מסוכנות, נסיעה בכלי רכב חשמליים בכבישים סואנים שאינם מיועדים לכך ודיבור בנייד הם רק חלק מהסיבות שגורמות לכמות תאונות הדרכים לגדול בהתמדה.

לכן תאונת דרכים מכל סוג מחייבת התייעצות עם עו"ד שמתמחה בתחום זה לצורך סיוע, הכוונה ובחירת דרכי הפעולה שמיטיבים אתכם יותר מכל.
להתייעצות ולייצוג משפטי פנו לעו"ד אריאלה גפן.

עורך דין תאונות דרכים – תמונת המצב בבית המשפט

כשמדובר בתאונות דרכים חשו לבחון היטב גורמים רבים. מכיוון שמגוון התאונות רחב מאוד, לא ניתן תמיד לקבוע באופן חד משמעי מי אשם (בהתנגשות חזיתית לדוגמה, תאונת שרשרת ועוד).

קיימות נסיבות שונות שחייב לקחת בחשבון כמו נהיגה בשכרות, הירדמות על ההגה, דיבור בנייד, אי ציות לתמרור ועוד.

בפגישתכם עם עורכת הדין אריאלה גפן ייבחנו כל הנסיבות ושרשרת האירועים לפרטי פרטים על מנת לקבל תמונה מדויקת ככל שניתן, שתשקף את מה שאירע בעת התאונה ולפניה על מנת לבחון האם התאונה אירעה ללא אשמה, או שיש מי שהאחריות בידיו

משרד עורכי דין תאונות דרכים

מערכת חוקי התעבורה בישראל הנה מסועפת, ויחד עם המורכבות של נסיבות התאונה, עלולים התובע או הנתבע לפספס עובדות חשובות ותקנות חיוניות, שהנן בעלות משקל רב ומכריע.

עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע לכם לשפוך אור על נסיבות התאונה והשלכותיה על מנת לברר את מצבכם ולדעת מה מגיע לכם על פי חוק.

עורכי דין תאונות דרכים- עבור מקרים בדרגות חומרה שונות

גם תאונות בדרגות חומרה קלות עשויות להניב עבור התובע פיצויים גבוהים. אי ידיעת החוק או התעלמות מסעיף חשוב בגלל חוסר הידיעה עולה לגרום לתובע שלא לממש את כל זכויותיו ולא לקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לו על פי חוק.

ככל שחומרת התאונה גדלה, כך עלול הנהג האשם להיות חשוף לסנקציות משפטיות. חקירת נסיבות האירוע והצגת עדויות תומכות עשויות להקל על עונשו. לעומת זאת, עבור התובע זו עשויה להיות הכרעה הרת גורל, שכן ככל שחומרת התאונה גדולה יותר, מגיע לו לקבל יותר. כמו כן, יש בהוצאת האמת לאור פן מנחם עבור התובע, וזו סיבה נוספת לכך שהיא חשובה כל כך.

החשיבות של ליווי משפטי של עורך דין המומחה לתאונות דרכים

כמות תאונות הדרכים בישראל גדלה כל הזמן, ולכן בית המשפט עלול לשפוט לחומרה, במיוחד כשמדובר בתאונות קשות.

למרות ובשל זאת, ייצוג ע"י עורכי דין לתאונות דרכים מקצועיים הנו עניין הכרחי, שכן הוא יכול להטות את כף המאזניים לטובת נפגע תאונת הדרכים, לפחות במידת מסויימת ואף לזכותו בפיצויים כספיים משמעותיים.

חשוב לזכור, שגרימת נזק בתאונת דרכים מסבה קושי וכאב גם לנהג האשם, ולכן חשוב שיקבל גם הוא ייצוג הולם ומיטיב.

עורך דין תאונות דרכים – שאלת האשמה?

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל”ה – 1975 (להלן: חוק הפיצויים”) מהווה הסדר של אחריות מוחלטת שנועד להסדיר את הפיצויים הכספיים אשר מגיעים לנפגעי תאונות דרכים וזאת ללא קשר לשאלה אם המעורבים בתאונה היו אשמים או לא בתאונת הדרכים.

יודגש, כי במקרה של תאונת דרכים נוסעי הרכב זכאים לתבוע את פוליסת הביטוח חובה של הרכב בו נסעו בשעת התאונה, כמו כן עניין זה חל על נהג הרכב. במקרה ובתאונת דרכים היה מעורב הולך רגל, יהיה עליו להגיש תביעה נגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב הפוגע.

עורך דין תאונות דרכים – מה לעשות במקרה של תאונת דרכים שהינה תאונת עבודה?

לעיתיים תאונת דרכים תוכר גם כ-תאונת עבודה כמו אם הייתם בדרכם לעבודה ונפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים או כאשר הייתם בדרכם לבית ונפגעתם בתאונת דרכים.

על מנת לזכות בתביעה בגין תאונת העבודה עליכם לפנות למוסד לביטוח לאומי (תביעה נגד ביטוח לאומי) עד 12 חודשים מיום קרות התאונה על מנת לקבל פיצוי כספי. יודגש, חשוב להתייעץ בעניין זה עם עורך דין תאונות דרכים או עורך דין תאונות עבודה המכיר את התחום על מנת למצות את מלוא הזכויות שמגיעות לכם כדי שתקבלו את מירב הפיצויים הכספיים להם אתם זכאים.

עורך דין תאונות דרכים – שכר טרחה והוצאות משפט

שכר טרחת עורך דין תאונות דרכים – חשוב לציין כי אנו גובים את שכר טרחת עו"ד בסוף ההליך, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלת וזאת על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

יודגש, כי בהליך משפטי בתאונות דרכים תשלום שכר טרחה עבור מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות ישולם בדרך כלל ע"י חברות הביטוח הנתבעות, כאשר כל מומחה קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שייתן את דעתו המקצועית על מידת הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לתובעים

בנוסף ישנן הוצאות כספיות נוספות, כמו אגרת בית משפט, במידת הצורך איסוף התיעוד הרפואי מהמוסדות הרפואיים ע"י חברה חיצונית, הוצאות אלו של התובעים יידרשו ע"י משרדנו במידה ומוגשת תביעה נגד חברת הביטוח.

מכאן, אין חשש כלכלי לפנות למשרדנו לקבל ייעוץ משפטי ואף להגיש תביעה בבית המשפט.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין מקצועי ומנוסה בתביעות תאונות דרכים ומייצג את נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, והמעסיק\מעביד על מנת למצות את הזכויות המשפטיות ואת הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך.

הצוות המשפטי בעל ידע משפטי רחב בענייני חקיקה ופסיקה ומביא עימו ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים. המשרד בעל היכרות מעמיקה ובקיא במערכות ביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים.

עורך דין תאונות דרכים – משרד עורכי דין אריאלה גפן

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בפנייתך לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך עקב תאונת הדרכים שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בהתחייבות מצידך!

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בעל נסיון משפטי משמעותי בתאונות דרכים וזאת ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה תאונת הדרכים וזאת על מנת לפעול נכון משפטית מול חברות הביטוח בישראל בתהליך בניית התיק המשפטי שכן\ התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

עו"ד אריאלה גפן אשר מביאה עימה מקצועיות וניסיון משפטי רב בתביעות נזיקין לרבות תביעות תאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה לגבי אופן ההתנהלות לאחר התאונה שלב אחר שלב כאשר כל שלב הוא קריטי – דיווח למעסיק, רישום פרטי התאונה כולל עדים וצילומים, שמירת המסמכים הרפואיים ועוד. למרות שאולי נדמה שמדובר בנושא קל לפיצוח, בדרך כלל מעסיקים ובפרט הביטוח הלאומי וחברות הביטוח הפרטיות מנסים להתנער מהאחריות ומהצורך לשלם לנפגע. במקרה זה, עו"ד המתמחה בנזיקין ובתאונות דרכים בפרט, ידע להוכיח את טענת הנפגע ולזכות בפיצויים מלאים עבור הלקוח

עורך דין תאונות דרכים

אם נפגעת או נחבלת ונגרם לך נזק פיזי, נפשי או נזק לרכושך כתוצאה מתאונת דרכים משרדנו יפעל מול כל הגורמים הרלוונטיים כמו בתי משפט, חברות הביטוח, עיריות, בתי חולים על מנת למצות את זכויותיכם המשפטיות ולאפשר לכם ולקבל פיצוי כספי מרבי בגין הנזק שנגרם לכם – משרד עורכי דין אריאלה גפן הוא משרד מוביל בתביעות נזיקין – תאונות דרכים ויחד עם עורכי דין מקצועיים ובעלי ניסיון רב המשרד מקבלת המלצות רבות מלקוחותיו

הצוות המשפטי במשרד עורכי דין תאונות דרכים בעל ידע משפטי רחב בענייני חקיקה ופסיקה ומביא עימו ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים. המשרד בעל היכרות מעמיקה ובקיא במערכות ביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים.

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בפנייתך לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך עקב תאונות הדרכים שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בהתחייבות מצידך כמו כן במידה ואתם זקוקים ל- עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב נשמח לעמוד לרשותכם בסניף בתל אביב במגדלי רסיטל או בהרצליה פיתוח

עורך דין תאונות דרכים

שאלות נפוצות למשרד בענייני תאונות דרכים

סעיף 1 לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 מגדיר "תאונת דרכים":

"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;"

יודגש, חוק זה נועד לפצות את הנפגע בתאונת הדרכים ללא קשר לשאלת אשמתו בתאונת דרכים או לא, מכאן גם אם נפגעתם בתאונת דרכים ואתם אשמים לכאורה עדיין תהיו זכאים לקבלת פיצויים כספיים, כאשר פיצויים אלה משולמים על ידי חברת הביטוח שהנהג היה מבוטח בה.

לפגישת הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים יהיה עליכם להמציא את המסמכים רפואיים מבית החולים, קופת חולים או כל מסמך רפואי אחר, כמו כן חשוב להביא את רישיון הנהיגה במועד התאונה, תעודת ביטוח חובה, אישור משטרה ובנוסף אם ישנם מסמכים נוספים אחרים שהינם חשובים לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים על מנת להכין את התביעה המשפטית כנגד חברת הביטוח.

במסגרת חוק הפלת”ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר  של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה ללא שאלת האשמה.

במשרד עורכי דין אריאלה תשלום שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים מבוסס על פי הצלחתנו בתביעה, כלומר ככל והלקוח זוכה בתביעה אנו גובים את התשלום ע"פ אחוזים מהתיק, במקרה ואין זכייה בתיק – אין תשלום שכר טרחה.

יודגש, כי שכר הטרחה עבור העורך המטפל בתיק נפגעתי תאונות דרכים מוגבל על ידי לשכת עורכי הדין כפי שיפורט להלן:

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח ללא פניה לבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 8% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח כאשר משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט והחל לנהל את התיק בבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 11% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים והסתיים בפסק דין, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 13% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

במקרה של תאונת דרכים חברות הביטוח בישראל מפעילות חוקרים פרטיים שמטרתם העיקרית היא לפגוע בתיק התביעה על ידי תיעוד התובעים ומציאת כשלים במקרה של המבוטח ו\או בתיעוד מקורבי הנפגע על מנת לקבל גירסא לעניין התאונה.

יודגש,  על החוקרים הפרטיים בישראל מוטל איסור התחזות וחובה עליהם להציג את שמם, לא זו אלא אף זו אם אתם מיוצגים על ידי עורך דין אסור לחברת הביטוח ו\או לחוקר הפרטי ליצור עמכם קשר שכן אתם מיוצגים.

כיום, פרק הזמן אשר עומד לרשותך במקרה ונפגעת בתאונת דרכים עומד על שבע (7) שנים מיום אירוע התאונה, ומכאן יש לך את הזכות להגיש תביעת תאונת דרכים אם נגרם לך נזק גוף או רכוש. יודגש, משרדנו מנהל מו"מ עם חברות הביטוח על מנת להגיע להסדר בעניין הפיצויים, אך מו"מ זה אינו מונע את ההתיישנות בתאונת דרכים.

חשוב לציין, כי במקרה כי אם ביום קרות התאונה היו מעורבים נפגעים קטינים מתחת לגיל 18, אזי המועד לתחילת תקופת ההתיישנות מתחיל מיום הגעת הנפגע גיל 18. לדוגמא – תינוק בן שנה שנפגע בתאונת דרכים, יהיה רשאי להגיש תביעה נזיקית עד גיל 25.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו 073-3752-766 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

פיצויים בגין תאונת דרכים ופגיעה צווארית

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לחודש יוני בשנת 2021, עולה כי
אירעו מתחילת השנה 960 תאונות דרכים, 31 מהן הוגדרו כתאונות קטלניות, ו- 144 הוגדרו כתאונות עם פצועים קשה. סך הכל נפגעו בתאונות הללו 1,633 איש, 161 מהם נפצעו קשה ו36 מהם נהרגו.
מידי שנה אנו עדים לתאונות דרכים רבות. הקטל בכבישים הוא אחת המלחמות הקשות ביותר שמתנהלות במדינת ישראל, אך לצערנו, המספרים רק הולכים ועולים.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תאונת דרכים הולך רגל

תאונת דרכים הולך רגל – הולכי רגל נפגעי תאונת דרכים סובלים מפגיעות פיזיות משמעותיות ובמקרים אחרים גם מפגיעות נפשיות שפוגעות ביכולת הנפגע להשתכר ואף פוגעות בבני מפחתו התלויים בהכנסותיו, לכן חשוב מאוד לתעד ככל שניתן את האירוע ע"י עדים, צילומים ולשמור את כל המסמכים הרפואיים על מנת לבנות תיק תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!