עורך דין תאונות דרכים

20 שנות נסיון בתביעות תאונות דרכים - ההצלחה והביטחון שלך

זקוקים לעורך דין תאונות דרכים?

אריאלה גפן

עורכת דין תאונות דרכים

נפגעת בתאונת דרכים? משרדנו עם מעל ל-20 שנות ניסיון בתאונות דרכים יילחם על הפיצוי הכספי שמגיע לך

ייעוץ משפטי ללא התחייבות

נפגעת בתאונת דרכים? אני יודעת כיצד להשיג את הפיצוי הכספי שמגיע לך! השאירו פרטים ואצור קשר

נפגעת בתאונת דרכים? הצעדים שעליך לעשות כדי להגיש תביעה

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

מאת: אריאלה גפן, עורכת דין

משרד עורכי דין תאונות דרכים

אריאלה גפן, עורכת דין - יצוג נפגעי תאונת דרכים

עורכת הדין אריאלה גפן הינה המייסדת של משרד עורכי דין תאונות דרכים המייצג נפגעי תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף החל מפציעות קלות כמו חבלות, שריטות, צליפת שוט ועד לפגיעות גוף קשות כמו פגיעה בעמוד השידרה, חבלות ראש, נזק מוחי, שברים, פרפלגיה המותירות את נפגעי תאונות הדרכים עם נכות רפואית ותפקודית.


עורכת הדין אריאלה גפן סיימה את לימודי המשפטים בשנת 2004 ומאז ועד היום הינה עוסקת בתביעות תאונות דרכים, כאשר בעברה ייצגה עורכת הדין אריאלה גפן את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל בתביעות תאונות דרכים, ניסיון משפטי אשר מהווה יתרון מובהק ומנצח ללקוחותיה בהבנת האסטרטגיה והטקטיקות המשפטיות של חברות הביטוח, ויחד עם הבקיאות בחוק ובפסיקה האחרונה בתאונות דרכים זוכים לקוחותיה להצלחות רבות בתביעות תאונות דרכים עם שיעורי נכות גבוהים בקבלת פיצויים כספיים מרביים, כך שבתוך זמן קצר המשרד הפך לסיפור הצלחה בתביעות תאונות דרכים.

למה צריך לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

תאונות דרכים במדינת ישראל הפכו מזמן למכת מדינה, ובכל שנה נוספים עוד ועוד נפגעי תאונות דרכים עם נזקי גוף כמו חבלות, שברים, נזק מוחי, פגיעה בעמוד השדרה שהותירו אותם עם שיעורי נכות גבוהים, בנסיבות טרגיות אחרות ישנם גם הרוגים.  מעבר לסבל הפיזי או הנפשי של אותם נפגעי תאונות דרכים, נוספות גזירות כלכליות אחרות כמו אובדן הכנסה, אובדן מקום העבודה, עזרה של צד שלישי כך שגם בני משפחתם נפגעים בצורה עקיפה.

במקרה של תאונת דרכים חשוב לפנות לעורך דין תאונות דרכים הבקיא בחוק ובפסיקה עם מעל ל- 20 שנות ניסיון שיוכל לסייע לך ולבני משפחתך לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך כתוצאה מתאונת הדרכים..

מתי רצוי לפנות לעורך דין תאונות דרכים?

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לנפגעי תאונות הדרכים לפנות לעורך דין תאונות דרכים קרוב ככל שניתן למועד אירוע התאונה שכן ישנה חשיבות רבה להיוועצות עם עורך דין תאונות דרכים אשר ינחה וידריך את נפגע תאונת הדרכים כיצד לפעול מול הגורמים השונים בתהליך הגשת התביעה לנזקי הגוף כמו רופאים, משטרה, חברת ביטוח והמוסד לביטוח לאומי (במקרה של תאונת עבודה רצוי להיוועץ עם עורך דין תאונות עבודה) וזאת על מנת לבנות אסטרטגיה משפטית מנצחת מול חברת הביטוח שתאפשר לך קבלת פיצויים כספיים מרביים.

משרד עורכי דין אריאלה גפן מייצג נפגעי תאונות דרכים בתביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים, ובגין מקרי מוות לאחר תאונת דרכים.

נפגעתי בתאונת דרכים מה עלי לעשות? עו"ד תאונת דרכים

עורך דין מומחה לתאונות דרכים - מי זכאי להגיש תביעת פיצויים בגין תאונת דרכים?

כל מי שנפגע בתאונת דרכים על פי הגדרתה בחוק או בפסיקה, זכאי להגיש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד, בין אם הוא הנהג, הנוסע, או הולך רגל, ואף אם הוא עצמו אשם לבדו בגרימת התאונה, או שהייתה לו תרומה כלשהי להתרחשותה.

חוק הפלת"ד מבוסס על עקרון האחריות המוחלטת, לפיו למעט חריגים מסוימים, כל נפגע זכאי לקבל פיצויים בגין נזקי גוף, ללא כל קשר לסוגיית האחריות לגרימת התאונה.  לפיכך, גם אם הנפגע עצמו גרם לתאונה, באופן מלא או חלקי, הוא יהיה זכאי לקבלת מלוא הפיצויים שניתן לקבל לפי החוק, מבלי שסכומם יופחת או יושפע באופן אחר מהיקף אחריותו לגרימת התאונה.

את מי תובעים במקרה של תאונת דרכים?

זהות הנתבע לפי חוק הפלת"ד נקבעת לפי זהות התובע. כלומר, השאלה כנגד מי תוגש תביעת פיצויים לפי חוק הפלת"ד מוכרעת לפי הגורם הנפגע שמגיש את התביעה, וזאת כמפורט להלן:

אם הנפגע הינו הולך רגל, יש להגיש את התביעה כנגד חברת הביטוח של הרכב שפגע בו, או כנגד תאגיד קרנית, במקרה שבו לאותו רכב אין ביטוח חובה או שנהג הרכב אינו ידוע מאחר שהוא נמלט מהמקום, כמו בתאונת פגע וברח.

אם הנפגע הוא נהג של כלי רכב מנועי שמעורב בתאונת הדרכים, יש להגיש את התביעה כנגד חברת הביטוח שביטחה בביטוח חובה את הרכב שלו.

אם הנפגע הינו נוסע של כלי רכב מנועי שמעורב בתאונת הדרכים, יש להגיש את התביעה כנגד חברת הביטוח של הרכב שבו הוא נסע. כאשר מדובר בתאונה שעירבה מספר כלי רכב, כל נוסע תובע את חברת הביטוח של כלי הרכב שבו הוא נסע. אם לרכב שבו הוא נסע לא היה ביטוח חובה, עליו להגיש את התביעה כנגד תאגיד קרנית.

איך מחשבים את הפיצוי הכספי בתאונת דרכים? עורך דין תאונות דרכים

ניתן לקבל פיצויים בגין נזקי גוף שונים לפי חוק הפלת"ד. ראשי הנזק כוללים נזקים ממוניים, שנגרמים בגין הוצאות כספיות שונות, כגון הפסדי שכר, הוצאות רפואיות, הוצאות עזרת צד שלישי ועוד; ונזקים שאינם ממוניים, כגון כאב וסבל, ועוגמת נפש.  חישוב סכום הפיצויים נעשה לגבי כל ראש נזק בנפרד, בהתאם לפרמטרים שונים, שכוללים בדרך כלל את הגיל, רמת השכר, הנכות הרפואית, והנכות התפקודית של הנפגע

מהי "תאונת דרכים" לפי החוק שניתן לקבל בגינה פיצויים? עו"ד תאונות דרכים

כאשר חושבים על "תאונות דרכים", נהוג בדרך כלל לחשוב על תאונות שבהן שני כלי רכב התנגשו זה בזה, או כאשר הולך רכב נפגע מפגיעת כלי רכב, או כאשר כלי הרכב פגע בגדר הפרדה, וכדומה.

אולם, לא רבים מודעים לכך שההגדרה של "תאונת דרכים" לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ("חוק הפלת"ד"), הינה הגדרה רחבה בהרבה, שכוללת בחובה גם מקרים נוספים שאינם נחשבים לתאונות דרכים "קלאסיות". מדובר, למשל, במקרים שבהם הנוסע ירד מהרכב והבגד שלו נתפס בדלת הרכב בזמן שהנהג כבר החל לנסוע, או כאשר הנפגע נפצע במהלך תיקוני דרך שהוא ביצע בכלי הרכב (כגון בשעה שהוא החליף גלגל או עקב כוויה שחטף מפריצת מים רותחים מהרדיאטור של כלי הרכב), ועוד.

כתוצאה מהגדרה רחבה זו, ניתן לעתים לקבל פיצויים גם בגין נזקי גוף שאירעו עקב תאונות שאינן נחשבות לתאונות דרכים "רגילות", מנגד כשם שחוק הפלת"ד מרחיב את ההגדרה של "תאונת דרכים" כפי שהוסבר לעיל, כך הוא גם מחריג ממנה תאונות דרכים מסוימות, וזאת כאשר מדובר לדוגמא בתאונות מכוונות.

דוגמא לתאונת דרכים המזכות בפיצוי כספי

חשיבות הייצוג המשפטי על יד עורך דין תאונות דרכים בתביעה נגד חברת הביטוח היא משמעותית

חשוב להבין כי חברות הביטוח בישראל מתמחות בניהול הליכים משפטיים בתאונות דרכים ועומדים לרשותן משאבים כלכלים עצומים כמו משרדי עורכי דין חזקים וגדולים, חוקרי ביטוח פרטיים ועוד אנשי צוות מקצועיים שמטרתם העיקרית היא לדחות את תביעת תאונת הדרכים או להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לך בעקבות תאונת הדרכים.

מכאן, חברות הביטוח מעדיפות להתמודד עם נפגע תאונת דרכים שלא מיוצג ע"י עורך דין תאונות דרכים ויפעילו מגוון רחב של טקטיקות ואסטרטגיות משפטיות שעומדות לרשותן במטרה לדחות את תביעה או למזער את הפיצוי הכספי.

יתרון – הכרות מעמיקה ומבפנים עם חברות הביטוח בתביעות תאונות דרכים

לעורכת הדין אריאלה גפן יתרון מובהק בייצוג נפגעי תאונות דרכים, מאחר שאת הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים היא צברה כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בעצמן כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, והיא מכירה לעומק את האסטרטגיות והטקטיקות המשפטיות של חברות הביטוח ותדע להילחם על הפיצוי המרבי שמגיע לך.

לאחר שעברה "צד" כיום עורכת הדין אריאלה גפן מייצג רק נפגעי תאונות דרכים ועם ניסיון של מעל 20 שנה בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים עו"ד אריאלה גפן השיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

יתרון – מעל 20 שנות בתביעות תאונות דרכים

הידע הרב בחוק ובקיאות בפסיקה בענייני תאונות דרכים שרכשה עורכת הדין אריאלה גפן הובילו את המשרד להצלחות רבות והשגת פיצוי כספי מרבי ללקוחותיו במסגרת ניהול ההליך המשפטי מתבצעת חשיבה אסטרטגית מעמיקה עם ירידה לפרטים הכי קטנים תוך מאמץ חסר פשרות החל מקבלת החומר הרפואי הנדרש, הכוונת הלקוח בהליך עם ליווי צמוד, ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח, ייעוץ רפואי ממומחים רפואיים מובילים בישראל העובדים עם המשרד באופן קבוע, חקירת שתי וערב של עדים, יכולת שכנוע וטיעונים משפטיים אשר שומטות את הקרקע מטענות ההגנה של חברות הביטוח.

יתרון – ייצוג משפטי וליווי אישי ע"י מייסדת המשרד עורכת הדין אריאלה גפן

יודגש, בתביעת תאונת דרכים עורכת הדין אריאלה גפן (מייסדת המשרד) מייצגת את התובעים באופן אישי והתיקים לא מועברים לעורכי דין זוטרים, מתמחים או עו"ד אחרים – יתרון מהותי נוסף של משרד בוטיק עם יחס אישי.

שאלות נפוצות למשרד עורכי דין בענייני תאונות דרכים

אריאלה גפן - עורכת דין תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים
שאלות נפוצות

עו"ד אריאלה גפן, עורכת דין תאונת דרכים, מסבירה כי במידה ונפגעת בתאונות דרכים ישנם מספר אפשרויות המזכות בהוצאות הפינוי

 

  • במידה ופונית ממקום אירוע תאונת הדרכים ואושפזת, ניתן לקבל זיכוי על הוצאת הפינוי מקופת החולים בה אתה מבוטח

 

  • במידה ופונית ממקום אירוע תאונת הדרכים ע"י ניידת טיפול נמרץ ולא אושפזת, ניתן לקבל זיכוי על הוצאת הפינוי מקופת החולים בה אתה מבוטח.

 

  • במידה ופונית ממקום אירוע תאונת הדרכים ע"י אמבולנס ולא אושפזת, ניתן לקבל פיצוי בגין עלויות הפינוי מחברת הביטוח אשר הוציאה את פוליסת ביטוח החובה לרכב.

 

  • במידה ומדובר בתאונת דרכים שהייתה בדרך לעבודה או בדרך מהעבודה לבית ניתן לקבל פיצוי כספי מהמוסד לביטוח לאומי.

 

במידה ונפגעת בתאונת דרכים, פנו עוד היום לעורכת הדין אריאלה גפן על מנת לבחון את דרכי הפעולה להגשת תביעת תאונת דרכים 0733752766

עורכת הדין אריאלה גפן, עו"ד תאונות דרכים מסבירה כי במקרה של תאונת דרכים בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה ניתן להגיש תביעה נגד חברת הביטוח אשר הוציאה את פוליסת הביטוח חובה לרכב ו\או ניתן להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי.

בתביעה נגד המוסד לביטוח לאומי נפגע תאונת הדרכים זכאי להגיש תביעה מכוח חוק דמי פגיעה אשר יאפשר לו לקבל במשך שלושה חודשים עד 75% מהשכר החודשי שקדמו לתאונה, כמו כן לאחר 91 ימים במידה והפגיעה הותירה נכות יעמוד הנפגע בפני וועדה רפואית של המוסד לביטוח לקבוע את דרגת הנכות בין אם זמנית או בין אם קבועה כאשר נכות צמיתה מעל 9% ועד 19% תזכה במענק נכות חד פעמי או קצבה חודשית הכל בהתאם לקביעת דרגת הנכות ע"י הוועדה.

כאמור נפגע תאונת הדרכים רשאי לתבוע גם את חברת הביטוח על מספר ראשי נזק כמו הפסדי שכר, כאב וסבל.

עו"ד אריאלה גפן, מציינת כי תשלומי הביטוח הלאומי יקוזזו מסכום הפיצוי הכספי של חברת הביטוח, ומדגישה כי במקרה של תאונת דרכים שהוכרה כתאונת עבודה ניתן להגיש את התביעה עד שנה ממועד אירוע תאונת הדרכים, אחרת חברת הביטוח תבקש לקזז את הפיצוי הכספי שהנפגע היה אמור לקבל מהמוסד לביטוח לאומי.

עורכת הדין אריאלה גפן, עו"ד תאונות דרכים מומלצת מסבירה כי במקרה של תאונת דרכים כאשר נהג הרכב נפגע כתוצאה מהתנגשות עם רכב הוא יוכל להגיש תביעת נזיקין כנגד הרכב השני וזאת תחת התנאי כי הרכב הפוגע הוא אשם בתאונת הדרכים.

עו"ד אריאלה גפן, ממליצה לפנות לעורך דין תאונות דרכים עם מעל ל 20 שנות ניסיון על מנת לבחון לעומק את אפשרויות התביעה במקרה של נהיגה ללא ביטוח חובה

בתביעה נגד המוסד לביטוח לאומי נפגע תאונת הדרכים זכאי להגיש תביעה מכוח חוק דמי פגיעה אשר יאפשר לו לקבל במשך שלושה חודשים עד 75% מהשכר החודשי שקדמו לתאונה, כמו כן לאחר 91 ימים במידה והפגיעה הותירה נכות יעמוד הנפגע בפני וועדה רפואית של המוסד לביטוח לקבוע את דרגת הנכות בין אם זמנית או בין אם קבועה כאשר נכות צמיתה מעל 9% ועד 19% תזכה במענק נכות חד פעמי או קצבה חודשית הכל בהתאם לקביעת דרגת הנכות ע"י הוועדה.

כאמור נפגע תאונת הדרכים רשאי לתבוע גם את חברת הביטוח על מספר ראשי נזק כמו הפסדי שכר, כאב וסבל.

עו"ד אריאלה גפן, מציינת כי תשלומי הביטוח הלאומי יקוזזו מסכום הפיצוי הכספי של חברת הביטוח, ומדגישה כי במקרה של תאונת דרכים שהוכרה כתאונת עבודה ניתן להגיש את התביעה עד שנה ממועד אירוע תאונת הדרכים, במידה ולא תוגש תביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי ישנו סיכון כי חברת הביטוח תבקש לקזז את התמלוגים שהנפגע היה אמור לקבל מהמוסד לביטוח לאומי.

שאלה נפוצה כמה לוקח עורך דין תאונות דרכים? שכר טרחת עורך דין תאונות דרכים נגזר באחוזים מסכום הפיצוי הסופי שישולם לנפגע וזאת בכפיפות לכללי לשכת עורכי הדין (כללי לשכת עורכי הדין (תעריף מקסימלי לשכר טרחה בטיפול בתביעות לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים), תשל"ז-1977) וזאת בהתאם לשלושה מצבים עיקריים:

א. 8% (פלוס מע"מ) שכר טרחה במידה והושג הסכם מול חברות הביטוח לפני הגשת תביעה.
ב. 11% (פלוס מע"מ) שכר טרחה במידה והוגשה תביעה ומשרדנו הגיע להסכם פשרה מול חברת הביטוח.
ג. 13%(פלוס מע"מ) שכר טרחה במידה וניתן פסק דין בבית המשפט.

מאמרים

נפילה מסולם תביעה נגד וועד הבית

בית משפט השלום בירושלים קבע כי יש לפצות את התובעת, מורה, בסכום של מעל 218,000 ₪, כאשר במקרה דנן התובעה הבחינה כי אין מים חמים בדירתה והחליטה שהיא עולה לגג על מנת לאבחן את הבעיה תוך שימוש בסולם שהוצב ע"י וועד הבית. התובעת טענה כי הסולם החליק מאחר שהיה ישן, רעוע ולא עמד בתקן הנדרש, כמו כן מים שנקוו על הריצפה תרמו להחלקה של הסולם, ובעקבות כך היא נפלה ונפגעה ברגלה.

תאונת אופניים חשמליים פיצוי 14000000

תאונות דרכים שבהן מעורבים אופניים חשמליים נעשו לצערנו הרב שכיחים יותר ויותר, כאשר לפי הנתונית של עמותת אור ירוק מעל 3,000 בני אדם נפגעו בתאונות דרכים שבהם היו מעורבים אופניים חשמליים וקורקינטים.
במאמר זה עורכת הדין אריאלה גפן, עורכת דין תאונות אופניים חשמליים, תסרוק את החוק והפסיקה לעניין הפיצוי הכספי לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים על מנת שתוכלו לקבל תובנות בעניין זה.

תאונת דרכים של נהג חדש ללא מלווה

תאונת דרכים של נהג חדש ללא מלווה
במידה ואתה נהג חדש והיית מעורב בתאונת דרכים כאשר נהגת ללא מלווה וזאת למרות כי על פי דרישת החוק ברישיון שלך מצוי התנאי כי נהג חדש נדרש למלווה בעת הנהיגה? כאן, נשאלת השאלה האם בעת אירוע תאונת דרכים תהיו זכאים לקבלת פיצוי בגין נזקי גוף, אף על פי שלא נהגתם על פי תנאי הרישיון קרי ללא מלווה?

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים | משרד עורכי דין תאונות דרכים | עורכי דין תאונות דרכים | עורך דין תאונות דרכים בתל אביב | עורך דין | עורך דין תאונות דרכים במרכז | עורך דין מומחה לתאונות דרכים | משרד עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב | עורך דין תאונות דרכים מומלץ | עורך דין תאונות דרכים תל אביב | עורך דין תאונת דרכים תל אביב | עורך דין תאונות דרכים תל אביב

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן