fbpx
ariela_logo_005_icon_trans

תאונות דרכים

הנסיון שלנו – ההצלחה שלך

20 שנות ניסיון | ייצגה בעבר את חברות הביטוח | אין שכר טרחה לפני הגשת תביעה | יחס אישי וליווי צמוד

+ 0
תיקים בבתי משפט
0
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
0 %
אחוזי הצלחה בתיקים

להערכת סכום הפיצוי שמגיע לך השאירו פרטים וניצור קשר עימכם

אודות המשרד

משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין מוביל בישראל בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות עבודה, תאונות אופנוע, תאונות תלמידים, תאונות אופניים חשמליים ועוד.

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי צברה בחברת הביטוח הגדולה בישראל  ובהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל שייצגו את חברות הביטוח החזקות בישראל, ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר והבנת דרך החשיבה של חברות הביטוח שממונפת לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה.

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של נפגעי תאונות דרכים או רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תחומי עיסוק

עורך דין תאונות אופנוע

תאונות אופנוע

תאונות דרכים קשות וקטלניות

משרד עורכי דין תאונות דרכים

תאונות דרכים פגע וברח

תאונות דרכים אופניים חשמליים

משרד עורכי דין תאונות דרכים

 תאונות דרכים קורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי תאונות אופניים חשמליים

תאונות דרכים הולכי רגל

משרד עורכי דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים – תאונות הדרכים במדינת ישראל הן קשות וקטלניות ביותר ואף גובות מדי שנה נפגעים ופצועים רבים, לצערנו הרב חלק מנפגעי תאונות הדרכים מוצאים את מותם בתאונות קטלניות. לפי נתוני הרלב"ד כ 349- אנשים נהרגו בשנת 2019, או כתוצאה ממנה. הפצועים, סובלים מפגיעות פיזיות ונפשיות קשות שחלקם נותרים עם נכות גבוהה למשך כל ימי חייהם ואחרים נותרים עם פגיעות גופניות הגורמות להגבלה בתנועות הגוף, אובדן שכר עבודה, אובדן ימי עבודה וכיוצב'. מכאן, בתאונות דרכים על כל נפגע לדעת כי במסגרת חוק הפלת"ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה ללא שאלת האשמה.

למה צריך עורך דין תאונות דרכים מול חברת הביטוח?

נוכח ריבוי תאונות הדרכים בישראל, חברות הביטוח מנסות פעמיים רבות לדחות תביעות של תאונות הדרכים, חלקם אף על ידי הפעלת חוקר פרטי מטעם חברת הביטוח אשר ינסה בכל כוחו להוציא ממכם מידע בעניין תאונת הדרכים על מנת שיהיה ניתן לדחות את התביעה. כמו כן, אם נפגעתם בתאונת דרכים ונגרם לכם נזק פיזי או רכושי ואף נפשי אתם זכאים לפיצוי כספי מחברת הביטוח, אך חשוב לציין אם לא התנהלתם נכון מבחינה משפטית ממועד קרות התאונה כמו לדוגמא – תיעוד התאונה, טפסים רפואיים וכו' אתם עלולים לסכן את הפיצוי הכספי שמגיע לכם ואף שתביעתכם תידחה!.

לכן, מומלץ מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים קרוב ככל שאפשר למועד התאונה על מנת שינהל עבורכם את התהליך המשפטי וישפר משמעותית את זכאותם לנצח בתביעה ולקבל פיצוי כספי.

עורך דין תאונות דרכים – שאלת האשמה?

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל”ה – 1975 (להלן: חוק הפיצויים”) מהווה הסדר של אחריות מוחלטת שנועד להסדיר את הפיצויים הכספיים אשר מגיעים לנפגעי תאונות דרכים וזאת ללא קשר לשאלה אם המעורבים בתאונה היו אשמים או לא בתאונת הדרכים.

יודגש, כי במקרה של תאונת דרכים נוסעי הרכב זכאים לתבוע את פוליסת הביטוח חובה של הרכב בו נסעו בשעת התאונה, כמו כן עניין זה חל על נהג הרכב. במקרה ובתאונת דרכים היה מעורב הולך רגל, יהיה עליו להגיש תביעה נגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב הפוגע.

עורך דין תאונות דרכים – מה לעשות במקרה של תאונת דרכים שהינה תאונת עבודה?

לעיתיים תאונת דרכים תוכר גם כתאונת עבודה כמו אם הייתם בדרכם לעבודה ונפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים או כאשר הייתם בדרכם לבית ונפגעתם בתאונת דרכים.

על מנת לזכות בתביעה בגין תאונת העבודה עליכם לפנות למוסד לביטוח לאומי עד 12 חודשים מיום קרות התאונה על מנת לקבל פיצוי כספי. יודגש, חשוב להתייעץ בעניין זה עם עורך דין תאונות דרכים או עורך דין תאונות עבודה המכיר את התחום על מנת למצות את מלוא הזכויות שמגיעות לכם כדי שתקבלו את מירב הפיצויים הכספיים להם אתם זכאים.

עורך דין תאונות דרכים – שכר טרחה והוצאות משפט

חשוב לציין כי אנו גובים את שכר טרחת עו"ד בסוף ההליך, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלת וזאת על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

יודגש, כי בהליך משפטי בתאונות דרכים תשלום שכר טרחה עבור מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות ישולם בדרך כלל ע"י חברות הביטוח הנתבעות, כאשר כל מומחה קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שייתן את דעתו המקצועית על מידת הנזק הפיזי או הנפשי שנגרם לתובעים

בנוסף ישנן הוצאות כספיות נוספות, כמו אגרת בית משפט, במידת הצורך איסוף התיעוד הרפואי מהמוסדות הרפואיים ע"י חברה חיצונית, הוצאות אלו של התובעים יידרשו ע"י משרדנו במידה ומוגשת תביעה נגד חברת הביטוח.

מכאן, אין חשש כלכלי לפנות למשרדנו לקבל ייעוץ משפטי ואף להגיש תביעה בבית המשפט.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין מקצועי ומנוסה בתביעות תאונות דרכים ומייצג את נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, והמעסיק\מעביד על מנת למצות את הזכויות המשפטיות ואת הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך.

הצוות המשפטי בעל ידע משפטי רחב בענייני חקיקה ופסיקה ומביא עימו ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים. המשרד בעל היכרות מעמיקה ובקיא במערכות ביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים.

עורך דין תאונות דרכים – משרד עורכי דין אריאלה גפן

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בפנייתך לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך עקב תאונת הדרכים שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בהתחייבות מצידך!

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בעל נסיון משפטי משמעותי בתאונות דרכים וזאת ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה תאונת הדרכים וזאת על מנת לפעול נכון משפטית מול חברות הביטוח בישראל בתהליך בניית התיק המשפטי שכן\ התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

עו"ד אריאלה גפן אשר מביאה עימה מקצועיות וניסיון משפטי רב בתביעות נזיקין לרבות תביעות תאונות דרכים תדע להכווין את לקוחותיה לגבי אופן ההתנהלות לאחר התאונה שלב אחר שלב כאשר כל שלב הוא קריטי – דיווח למעסיק, רישום פרטי התאונה כולל עדים וצילומים, שמירת המסמכים הרפואיים ועוד. למרות שאולי נדמה שמדובר בנושא קל לפיצוח, בדרך כלל מעסיקים ובפרט הביטוח הלאומי וחברות הביטוח הפרטיות מנסים להתנער מהאחריות ומהצורך לשלם לנפגע. במקרה זה, עו"ד המתמחה בנזיקין ובתאונות דרכים בפרט, ידע להוכיח את טענת הנפגע ולזכות בפיצויים מלאים עבור הלקוח

עורך דין תאונות דרכים

אם נפגעת או נחבלת ונגרם לך נזק פיזי, נפשי או נזק לרכושך כתוצאה מתאונת דרכים משרדנו יפעל מול כל הגורמים הרלוונטיים כמו בתי משפט, חברות הביטוח, עיריות, בתי חולים על מנת למצות את זכויותיכם המשפטיות ולאפשר לכם ולקבל פיצוי כספי מרבי בגין הנזק שנגרם לכם – משרד עורכי דין אריאלה גפן הוא משרד מוביל בתביעות נזיקין – תאונות דרכים ויחד עם עורכי דין מקצועיים ובעלי ניסיון רב המשרד מקבלת המלצות רבות מלקוחותיו

הצוות המשפטי במשרד עורכי דין תאונות דרכים בעל ידע משפטי רחב בענייני חקיקה ופסיקה ומביא עימו ניסיון משפטי רב בניהול תביעות תאונות דרכים במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים. המשרד בעל היכרות מעמיקה ובקיא במערכות ביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים.

נשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בפנייתך לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך ולבני משפחתך עקב תאונות הדרכים שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בהתחייבות מצידך!

עורך דין תאונות דרכים

שאלות נפוצות למשרד בענייני תאונות דרכים

סעיף 1 לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 מגדיר "תאונת דרכים":

"מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;"

יודגש, חוק זה נועד לפצות את הנפגע בתאונת הדרכים ללא קשר לשאלת אשמתו בתאונת דרכים או לא, מכאן גם אם נפגעתם בתאונת דרכים ואתם אשמים לכאורה עדיין תהיו זכאים לקבלת פיצויים כספיים, כאשר פיצויים אלה משולמים על ידי חברת הביטוח שהנהג היה מבוטח בה.

לפגישת הייעוץ עם עורך דין תאונות דרכים יהיה עליכם להמציא את המסמכים רפואיים מבית החולים, קופת חולים או כל מסמך רפואי אחר, כמו כן חשוב להביא את רישיון הנהיגה במועד התאונה, תעודת ביטוח חובה, אישור משטרה ובנוסף אם ישנם מסמכים נוספים אחרים שהינם חשובים לפגישה עם עורך דין תאונות דרכים על מנת להכין את התביעה המשפטית כנגד חברת הביטוח.

במסגרת חוק הפלת”ד (חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ישנו הסדר  של אחריות מוחלטת המסדיר את הפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לנפגע כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים על מנת להבטיח שכל נפגע בתאונת דרכים יפוצה ללא שאלת האשמה.

במשרד עורכי דין אריאלה תשלום שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים מבוסס על פי הצלחתנו בתביעה, כלומר ככל והלקוח זוכה בתביעה אנו גובים את התשלום ע"פ אחוזים מהתיק, במקרה ואין זכייה בתיק – אין תשלום שכר טרחה.

יודגש, כי שכר הטרחה עבור העורך המטפל בתיק נפגעתי תאונות דרכים מוגבל על ידי לשכת עורכי הדין כפי שיפורט להלן:

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח ללא פניה לבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 8% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים אשר משרדנו מגיע להסדר פשרה עם חברת הביטוח כאשר משרדנו הגיש תביעה לבית המשפט והחל לנהל את התיק בבית המשפט, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 11% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

בהגשת תביעת פיצויים לנפגע תאונת דרכים והסתיים בפסק דין, ניתן לדרוש שכר טרחה בגובה של כ- 13% מתוך הסכום הכספי שאתם תקבלו וזאת בתוספת מע”מ.

במקרה של תאונת דרכים חברות הביטוח בישראל מפעילות חוקרים פרטיים שמטרתם העיקרית היא לפגוע בתיק התביעה על ידי תיעוד התובעים ומציאת כשלים במקרה של המבוטח ו\או בתיעוד מקורבי הנפגע על מנת לקבל גירסא לעניין התאונה.

יודגש,  על החוקרים הפרטיים בישראל מוטל איסור התחזות וחובה עליהם להציג את שמם, לא זו אלא אף זו אם אתם מיוצגים על ידי עורך דין אסור לחברת הביטוח ו\או לחוקר הפרטי ליצור עמכם קשר שכן אתם מיוצגים.

כיום, פרק הזמן אשר עומד לרשותך במקרה ונפגעת בתאונת דרכים עומד על שבע (7) שנים מיום אירוע התאונה, ומכאן יש לך את הזכות להגיש תביעת תאונת דרכים אם נגרם לך נזק גוף או רכוש. יודגש, משרדנו מנהל מו"מ עם חברות הביטוח על מנת להגיע להסדר בעניין הפיצויים, אך מו"מ זה אינו מונע את ההתיישנות בתאונת דרכים.

חשוב לציין, כי במקרה כי אם ביום קרות התאונה היו מעורבים נפגעים קטינים מתחת לגיל 18, אזי המועד לתחילת תקופת ההתיישנות מתחיל מיום הגעת הנפגע גיל 18. לדוגמא – תינוק בן שנה שנפגע בתאונת דרכים, יהיה רשאי להגיש תביעה נזיקית עד גיל 25.

צרו קשר

We would be happy to help and advise if you have any questions or inquiries.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו 073-3752-766 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

מאמרים משפטים

רשלנות רפואית – מה ניתן לעשות שהרופא לא רוצה להעביר לי את התיק הרפואי שלי?

על פי החוק והפסיקה, תביעת רשלנות רפואית דורשת חוות דעת מומחה בתחום הרפואי המדובר במטרה לקבוע את הרשלנות הרפואית והסטייה מרמת הזהירות הנדרשת, לצורך חוות הדעת ידרוש המומחה לקבל לידיו את התיק הרפואי במטרה לבחון אם יש בסיס לרשלנות רפואית.

רשלנות רפואית
מאמרים משפטים

רשלנות רפואית – אי הפניה לבדיקה רפואית פשוטה השאירה מטופל עם נכה

בפסק דין שניתן בבית המשפט המחוזי בירושלים נקבע סכום פיצוי כספי של מעל ל- 1,000,000 ₪ לאחר שרופאה לא שלחה מטופל לבדיקות א.ק.ג בעקבות לחצים בחזה על אף הסימפטומים הרבים מהם סבל. ביומיים לאחר הבדיקה של רופאת המשפחה התובע הלך לעבודתו, אך עדיין סבל מכאבים, אך בשעות הערב איבד את הכרתו לאחר טיפול שכלל מכות חשמל ועיסוי לב, פונה על ידי מגן דויד אדופ לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה ומונשם, שם טופל, וכאמור בסופו של יום נותר נכה עם נזק בלתי הפיך בגזע המוח, והוא מצוי בתרדמת מוחלטת (COMA) עד היום.

#
Agent (Online)
×

אנחנו כאן לעזור, מוזמנים לפנות בכל עניין

משרד עורכי דין - אריאלה גפן

073-3752766