עורך דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין מוביל בתאונות דרכים

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

עו"ד אריאלה גפן מייצגת נפגעים לקבלת פיצוי כספי בגין תאונת דרכים על בסיס הצלחה (אחוזים) בלבד. 
השאירו פרטים עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד

עורך דין תאונות דרכים באשקלון

צריכים עורך דין תאונות תאונות דרכים שנותן שירותים משפטיים בנתניה? אריאלה גפן המתמחה בתאונות דרכים יילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך בעקבות תאונת הדרכים

עורך דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי הדין נזיקין בין המובילים בישראל המתמחה בתאונות דרכים לרבות: תאונות אופנוע, פגיעה בהולכי רגל,תאונות פגע וברח ואופניים חשמליים או קורקינטיים חשמליים.

עו”ד אריאלה גפן הינה בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004. עורכת הדין אריאלה גפן מביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות תאונות דרכים מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי בתאונות דרכים צברה בעת שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל וטיפלה במאות תיקים של נפגעי תאונת דרכים

לאחר שנים רבות בהן ייצגה משפטית את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים, החליטה עורכת הדין אריאלה גפן לעבור צד ולייצג את נפגעי תאונות אופנוע וזאת על ידי מינוף הניסיון המשפטי הרב לטובת לקוחותיה וכפי שניתן להבין יתרון זה קצר הצלחות רבות בייצוג לקוחותיה ובא לידי ביטוי משמעותי בדמות הפיצוי הכספי שקיבלנו הנפגעים ובני משפחתם

הניסיון משפטי בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל מעניק לעו"ד אריאלה גפן יתרון משמעותי לתובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה והכרת קווי ההגנה של חברות הביטוח, כאשר ניסיון זה ממונף לטובת רוכבי האופנוע בהצלחה רבה בהשגת פיצויים מרביים.

התמחות המשרד והמקצועיות בייצוג נפגעי תאונות אופנוע יחד עם ניסיון משפטי מנצח הוכיחו את עצמם במאות תיקי תביעה שנחלו הצלחות רבות בפסקי דין שבהם נפגעי תאונות דרכים קיבלו פיצויים כספיים גבוהים 

למה לבחור במשרד עורכי דין אריאלה גפן לייצוג נפגעי תאונות דרכים

מעל 20 שנת ניסיון

למשרד עורכי דין אריאלה גפן ושות' מעל 20 שנות בתביעות תאונות דרכים. המשרד בראשותה של עו"ד אריאלה גפן קצר הצלחות רבות בייצוג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

ניסיון בייצוג חברות ביטוח

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל כך שהבנת דרכי הפעולה של חברות הביטוח מעניקה לעורכת הדין יתרון משמעותי עבור לקוחותיה להשגת פיצוי מרבי

יחס אישי

למשרד עורכי דין אריאלה גפן עשרות לקוחות מרוצים אשר מעבר לתוצאות קיבלו יחס אישי, תשומת לב מלאה וליווי משפטי צמוד בכל ההליך המשפטי.

שרות משפטי ללא פשרות

משרד עורכי דין אריאלה גפן חרט על דיגלו להעניק ללקוחותיו שרות משפטי ללא פשרות מול חברות הביטוח וזאת ע"י בקיאות בחוק ובפסיקה בכל הקשור בתאונות דרכים

שכר טרחה - מבוסס הצלחה

שכר הטרחה מבוסס הצלחה ובהתאם לכללי לשכת עורכי הדין. שכר הטרחה מחושב באחוזים מסכום הפיצוי שהנפגע מקבל מחברת הפיתוח. כלומר, בהגשת תביעת תאונת דרכים השיקול הכלכלי לא מהווה מחסום מלקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונת דרכים

פיצוי כספי מרבי

משרד עורכי דין אריאלה גפן השיג ללקוחותיו פיצויים כספיים שהגיעו במצטבר למיליוני שקלים. המשרד נלחם עבור לקוחותיו במיצוי הזכויות המשפטיות והכלכליות על מנת שיוכלו לצאת לדרך חדשה

עשרות לקוחות מרוצים

עורכת הדין אריאלה גפן בתקשורת

ייצוג משפטי במגוון תאונות דרכים

שירות משפטי ב-360 מעלות

laW services

עורך דין תאונות אופנוע

תאונות דרכים פגע וברח

תאונות דרכים קורקינט חשמלי

תאונות אופנוע שטח

תאונות אופנוע כביש

תאונות אופניים חשמליים

עורך דין תאונות דרכים באשקלון

צריכים עורך דין תאונות דרכים?

במאמר שלפניכם ננסה להסביר את חשיבות ההתייעצות עם עורך דין תאונות דרכים לאחר אירוע תאונת הדרכים וההשפעה שיש לכך על הפיצוי הכספי שמגיע לכם

עורך דין תאונות דרכים באשקלון

נפגעי תאונות דרכים רבים נאלצים עם השלכות כלכליות קשות בעקבות תאונת הדרכים בהן היו מעורבים, וזאת מעבר לנזקי הגוף שנגרמו להם.  מנגד, חברות הביטוח יעשו כל שביכולתן על מנת למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות אלו.

 

עורך דין תאונות דרכים באשקלון – תאונות דרכים בישראל

לצערנו הרב תאונות הדרכים מהוות נזק כלכלי ופגיעה בהון האנושי של מדינת ישראל. מאז קום המדינה נהרגו מעל ל- 30,000 איש בתאונות דרכים (יותר מכל חללי מערכות ישראל מאז קום המדינה).   המשק הישראלי משלם מחיר כבד של מעל ל- 20 מיליארד שקל בשנה בעקבות תאונות הדרכים, כאשר בממוצע כל שנה ישנם בין 300 ל-400 הרוגים ואלפי פצועים שנותרים עם פגיעות גוף קשות המובילות לנכות פיזית או תפקודית, פרפלגיה, צליפת שוט, שברים ופגיעות ראש, שאינן מאפשרות לאותם נפגעים לחזור למסלול החיים הרגיל.  במקרים טרגיים אחרים תאונות הדרכים נגמרות במוות.

עורך דין תאונות דרכים באשקלון

למרות אופייה המנומנם והשקט של העיר אשקלון, כמות כלי הרכב וגודש התנועה באזור העיר ומסביב לה הוא גדול וגורם למספר רב של תאונות דרכים בכל שנה.

על פי מחקרים של הרשות לבטיחות בדרכים באשקלון יש את מספר התאונות הרב ביותר ביחס לאוכלוסייה של כאלף איש, מכאן הסיכון להיפגע בתאונת דרכים באשקלון הינו גבוה ביותר.

כיום נוכח העולם הדיגיטלי אין חשיבות למיקומו הפיזי של משרד עורכי הדין אף אם חיפשתם עורך דין תאונות דרכים באשקלון שכן ניתן לשלוח את כל המסמכים הדרושים במגוון ערוצים דיגיטליים כמו דואר אלקטרוני, וואטסאפ פקס ועוד אמצעים אחרים.

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן מייצג עשרות נפגעי תאונות דרכים מאיזור הדרום בכלל ובאשקלון בפרט, ומלווה את לקוחותיו לכל הוועדות הרפואיות הנדרשות כמו המוסד לביטוח לאומי על מנת להלחם על הזכויות המשפטיות של נפגעי תאונות הדרכים ללא פשרות מול המוסד לביטוח לאומי ומול חברות הביטוח השונות.

עורך דין תאונות דרכים באשקלון – מה לעשות לאחר תאונת הדרכים?

  • תיעוד ורישום הפרטים המזהים של המעורבים בתאונת הדרכים –  ככל ומתאפשר לכם לאחר אירוע תאונת הדרכים חשוב שתתעדו ככל שניתן את איזור התאונה, הפגיעות ברכב שלכם או של הרכב הפוגע. אנא בקשו מנהג הרכב הפוגע את פרטיו האישיים כמו רישיון נהיגה, רישיון רכב. במידה ויש עדים לתאונה בקשו גם מהם את הפרטים המזהים על מנת שתוכלו ליצור עימם קשר במקרה הצורך.

 

  • טיפול רפואי – לאחר אירוע תאונת הדרכים, רצוי להתפנות לבית החולים הקרוב על מנת לערוך סדרת בדיקות רפואיות שיאפשרו לאבחן את מצבכם הרפואי, אף אם הייתם מעורבים בתאונה קלה ואינכם מרגישים כאבים או אין אתה מזהים פגיעה פיזית מיד לאחר התאונה,  וזאת מאחר כי כאבים ופגיעות גוף עלולים להתפתח ולהתגבר לאחר כמה שעות ממועד התאונה ואף עלול להתרחש החמרה בעוצמת הכאב והפגיעה הפיזית.
  • במידה ולמקום אירוע תאונת הדרכים הוזמן מגן דוד אדום, אנו וודאו כי הצוות הרפואי כתב את עובדות תאונת הדרכים כהווייתן ולא הוסיף או החסיר פרטים שכן רישום שאינו נכון עלול לפגוע בסיכוי התביעה או אפילו להביא לדחייתה.
  • במידה ולאחר תאונת הדרכים ביקשתם להתפנות לבית החולים או למרפאות קופות חולים בעצמכם, אנא עשו זאת ככל שיותר קרוב למועד התאונה, דחייה של הטיפול הרפואי עלולה להוות מכשול בתביעת תאונת הדרכים.
  • במועד הגעתם למיון הרפואי אנא וודאו מול הצוות הרפואי כי רצף האירועים והתלונות שלכם לגבי הכאבים, אף אם מדובר בכאב קטן, נרשמו בצורה נכונה בטפסים הרפואיים לרבות כי הייתם מעורבים בתאונת דרכים.  חשוב לזכור, כי אם לא יתועד באופן ברור שהתלוננתם כי נפגעתם בגב, חברת הביטוח תנסה לדחות את הפיצוי הכספי בגין נזק גוף בטענה שאין קשר סיבתי בין תאונת הדרכים לכאבי הגב או הגבלת התנועה בגב.
  • דיווח במשטרה – הנכם זכאים על פי החוק לפנות למשטרת ישראל על מנת להגיש בקשה לאישור תאונת דרכים. במועד הפגישה במשטרה עליכם להצטייד עם רישיון הנהיגה, רישיון רכב, תעודת ביטוח ואף אולי לתיעוד רפואי כמו מכתב השחרור מחדר המיון.
  • תיעוד רפואי -במידה והופניתם לסדרת טיפולים רפואיים בעקבות תאונת הדרכים מומלץ לשמור על כל מסמך רפואי, הוצאות רפואיות, הוצאות עבור נסיעות וכל הוצאה אחר שקשור לטיפול הרפואי שלכם.
  • תאונת דרכים שהינה תאונת עבודה – במידה ונפגעתם בתאונת דרכים בדרכם הביתה או בדרך לעבודה ניתן יהיה לתבוע את המוסד לביטוח לאומי. עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לפנות לעורך דין תאונות דרכים על מנת לבחון באופן ייסודי את הזכויות שלכם מול המוסד לביטוח לאומי ואפשרויות התביעה שעומדת בפניכם מול חברת הביטוח.

חשוב לדעת – במקרים מסוימים, במידה ונפגעתם בתאונת דרכים ברכב שבבעלות המעביד או רכב שמושכר על ידו ולא פניתם לתביעה נגד המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח עלולות לקזז את הפיצוי הכספי שהייתם אמורים לקבל מביטוח לאומי מהפיצוי שהן היו אמורות להשיב לכם.

 

  • חוקרי ביטוח – כאמור, על מנת להקטין את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעי תאונות הדרכים ואולי אף לנסות לדחות את התביעה חברות הביטוח מפילות חוקרי ביטוח מיומנים על מנת להוציא מהנפגע או מהסובבים אותו כמו בני משפחה וחברים כל מידע אשר יועיל לחברות הביטוח להביא לדחיית התביעה.

החוקרים משתמשים בשלל תרגילים או תכסיסים על מנת לפגוע באמינות הנפגע ואף מצלמים ומקליטים את הנפגע, יתרה מזאת חוקרי הביטוח ייפנו גם לרשתות החברתיות כמו פייסבוק\אינסטגרם על מנת למצוא תמונה או סרטון אשר ישלול את טענותיכם לגבי הפגיעה שחוויתם.

על מנת להעבירם לעורך דין תאונות דרכים באשקלון לקבלת פיצויים והחזרים בגינם.

עורך דין תאונות דרכים באשקלון  – תאונת דרכים במסגרת העבודה

תאונת דרכים שהתרחשה במסגרת העבודה היא איננה מוגדרת בחוק כתאונת דרכים רגילה, כיוון שזוהי תאונת עבודה. תאונה זו לא חייבת להתרחש בשעות העבודה או במקום העבודה, היא גם עשויה להתרחש בדרך לעבודה או בחזרה ממנה. כמו כן, אם העבודה שלכם כרוכה בנהיגה או נסיעה, גם נסיעות אלו נחשבות לתאונות עבודה. בתאונות עבודה הפיצויים צריכים להיות משולמים מחברת הביטוח של מקום העבודה שלכם.
גם אם נהגתם ברכב הפרטי שלכם בעבודה או בחזרה ממנה וגם אם הלכתם ברגל למקום העבודה ונפגעתם, עדיין את האחריות צריך ליטול מקום העבודה שלכם. עורך דין תאונות דרכים באשקלון המכיר את חוקי התעבורה ודיני הנזיקין היטב והוא זה שידע כיצד לתבוע את הפיצויים המגיעים לכם ועל פי אילו סעיפים בהתאם לחוק.

עורך דין תאונות הדרכים באשקלון – תאונת פגע וברח

תאונה בין כלי רכב להולך רגל זו אחת התאונות הכי נפוצות במרחב העירוני. כמעט בכל מקרה, בכל סיטואציה, בו כלי רכב פוגע בהולך רגל, רוב הסיכויים שכלי הרכב והנהג בו אשמים בתאונה. מהסיבה הזו יש מקרים בהם נהג הרכב בוחר לברוח מזירת התאונה בתקווה שלא יעלו על עקבותיו ולהימנע מענישה. למקרים כאלו קוראים 'תאונת פגע וברח'. במידה והתאונה אכן התרחשה בין כלי רכב פרטי להולך רגל או רוכב אופניים או רוכב קורקינט או כל נפגע שאין לרשותו ביטוח חובה את הפיצויים הוא יצטרך לדרוש מקרן הפיצויים הממשלתית.

הקרן נוסדה במיוחד לטיפול במקרים אלו כדי להבטיח שהפגיעה והנזק בתאונה ישולמו במלואם לנפגע בתאונת הדרכים במקרה של תאונת פגע וברח. אם תאונת הפגע וברח התרחשה בין כלי רכב אחד לכלי רכב אחר, גם אם הרכב שכביכול אשם בתאונה נמלט מזירת האירוע, לכלי הרכב השני בין אם זה רכב פרטי, משאית או אופנוע עדיין יש ביטוח חובה אז פוליסת הביטוח הזו מכסה גם מקרים אלו. אז אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ מקיף בנושא הפיצויים המגיעים לכם לאחר תאונת דרכים פנו אל עורך דין תאונות דרכים באשקלון אשר יסייע לכם לכל אורך התהליך בדרך הכי מקצועית ועל פי חוק.

אריאלה גפן, משרד עורכי דין תאונות דרכים

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים לאחר שייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

את הניסיון המשפטי בתאונות דרכים הרב רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין מוביל בישראל על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח הגדולות והחזקות בישראל.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים
.
הניסיון המשפטי של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

 

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

אצלנו אין דרישה לתשלום שכר טרחה, אלא רק לאחר שאתם מקבלים פיצוי כספי

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן