20 שנות הניסיון שלנו -ההצלחה שלך

אריאלה גפן

רשלנות רפואית בטיפול שינייים

בוגרת רפואה למשפטנים אונ' תל אביב | תשלום שכר טרחה על פי הצלחה | מעל 20 שנות ניסיון בתביעות נזיקין 

אריאלה גפן עורכת דין
תיקי תביעה
+ 0
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
0
הצלחה
0 %

אודות המשרד

עורך דין רשלנות רפואית שיניים – משרד עורכי דין נזיקין שיילחם על הזכויות והפיצוי הכספי שמגיע לך ולבני משפחתך

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו ממשרדי עורכי הדין נזיקין המובילים בישראל שמתמחים בדיני נזיקין ורשלנות רפואית לרבות: רשלנות רפואית בטיפולי שיניים,  שיקום הפה, טיפולי שורש, עקירות ועוד…..

עו”ד אריאלה גפן, עו"ד רשלנות רפואית שיניים, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי צברה בייצוג משפטי של חברות הביטוח הגדולות בישראל וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל, ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים לאור ההבנה המעמיקה ודרכי הפעולה של חברות הביטוח המבטחות את הרופאים, בתי החולים וקופות החולים בפוליסות ביטוח נגד רשלנות רפואית וגם בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר שממונפת לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה. עורך דין רשלנות רפואית שיניים

המשרד מנוהל על ידי עורכת הדין אריאלה גפן ושותפיה, עורך הדין דויד צ'יפרוט וחגי פישר אשר הקימו את המשרד  צ'יפרוט – פישר ושות' בשנת 1998 ועימם ניסיון משפטי רב בייצוג בבתי המשפט בכל הערכאות, בבית הדין לעבודה, בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון

המשרד פועל למען לקוחותיו במקצועיות ללא פשרות עם יחס אישי לכל אורך ההליך המשפטי החל מייעוץ ראשוני וליווי של קורבנות רשלנות רפואית, דרך משא ומתן מול חברות הביטוח ועד הגשת תביעות לבתי המשפט וניהולן בכל הערכאות.

ילדים

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים בילדים

עקירת שיניים

רשלנות רפואית בעקירת שיניים

טיפול שורש

רשלנות רפואית בטיפולי שורש מורכבים

אורטודנטיה

רשלנות רפואית בטיפולי אורטודנטיה

השתלת שיניים

רשלנות רפואית בהשתלת שיניים

אריאלה גפן – משרד עורכי דין רשלנות רפואית בשיניים

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו 073-37-52-766 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם

עורך דין רשלנות רפואית שיניים

עורך דין רשלנות רפואית שיניים - כיום, מוגשות אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית, כנגד רופאים, בתי חולים, רופאי שיניים ומוסדות רפואיים לבתי המשפט.  נוכח הנתונים הרבים ומספר התביעות בגין רשלנות רפואית ניתן להגיד כמעט בוודאות  כי מדובר בתחום המשפטי  שגדל בצורה מבוהקת ביותר בשנים האחרונות במדינת ישראל כך גם ייצוג התובעים והדרישה לעורך דין מקצועי ומיומן שמכיר את התחום שמשפיע בצורה מהותית על הנפגע כתוצאה מהרשלנות. לאור החשיבות והרגישות הרבה שמשרדנו מייחס לתביעות מעין אלו אנו מתעדכנים ולומדים את התחום כל הזמן על מנת להישאר בחוד החנית כאשר אנו מתעדכנים מול הפסיקה והחוק, על מנת שאתם הלקוחות שלנו תקבלו ייצוג משפטי הטוב ביותר ע"י טובים המומחים והמשפטנים.

עפ"י הנתונים שהוצגו בכנס של המכון הלאומי לחקר מדיניות הבריאות, עלה כי מחצית מהתביעות שהוגשו מתחילת שנת 2013 ועד לסוף שנת 2017 בבתי המשפט בישראל נפסקו לטובת החולים ואף נטען כי "ההוצאה של מדינת ישראל בגין רשלנות רפואית היא גבוהה ביותר, ובאה על חשבון הרפואה של כולנו".

במאמר שפורסם ביום ה 17.12.2019 ב-YNET  נאמר כי יש עלייה בסכומי הפיצויים שמקבלים תובעים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל. כך עולה מנתוני חברת ענבל, המבטחת כ-50% מהצוותים הרפואיים במערכת הבריאות הציבורית. ב-2019 שילמה ענבל לציבור בתביעות רשלנות רפואית כ-300 מיליון שקל (לא כולל דצמבר), זינוק של 57% לעומת 190 מיליון שקל ששולמו בתחילת העשור.

לאור מספר פסקי דין שהוצאו לאחרונה על ידי בתי המשפט בישראל עולה כי ישנה עליה במספר התביעות שמהותן רשלנות רפואית, כמו כן בתי המשפט מכירים ביותר ויותר מקרים מקשת רחבה של רשלנות רפואית ומאפשרים לתובעים ולבני משפחה לקבל פיצויים כספיים בגין אותה רשלנות.

רשלנות רפואית בטיפול שיניים – עורך רשלנות רפואית שיניים

כיום, טיפול רפואי אצל רופא שיניים מעורר אצל רוב האוכלוסיה פחד, אך עדיין מדובר בעניין קטן באופן יחסי ביחס לטיפול שיניים הניתן בצורה רשלנית אשר עלול להביא לנזק בריאותי ואף במקרים מסוימים לסכנת חיים למטופל. במקרים רבים רשלנות רפואית שיניים מתבטאת בטיפולי שיניים אסתטיים וגם בטיפולים אחרים בשיניים, כפי שניתן לראות היום בהרבה פסקי דין בתי המשפט קובעים פיצויים כספיים גבוהים במיוחד לנפגעי רשלנות רפואית בטיפול שיניים.

מהי רשלנות רפואית?

ראשית, חשוב להבין שלא כל טיפול כואב או לא מוצלח בתוצאותיו הוא רשלנות רפואית. הקריטריונים
לטיפול שיניים שיוגדר כרשלני יבחנו בשאלות הבאות: האם הרופא אכן מתמחה ומוסמך לבצע את הטיפול שעשה, האם נהג בפרקטיקה סבירה, עבד על פי הכללים המקובלים והשתמש בציוד המתאים לטיפול. רק אם בוצעה חריגה ברורה מקריטריונים אלה, ניתן וצריך להגיש כנגד הרופא והמרפאה תביעת רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית מוגדרת בחוק כשירות או טיפול רפואי שהייתה בו סטייה ברורה מהזהירות הסבירה הנדרשת מרופא, בהשוואה לרופא שמוגדר כ-"סביר" באירוע כזה לא היה פועל כך, ובגלל הסטייה של הרופא נגרם למטופל נזק הרפואי פיזי או נפשי כתוצאה ישירה או עקיפה מסטייה זו, אחרת לא היה נפגע כלל.

דוגמאות לטיפולי שיניים היכולות להיחשב כעילה לתביעת רשלנות רפואית בשיניים

עקירת שן בינה

טיפול נפוץ המסתיים בדרך כלל במהירות וללא כאבים מתמשכים. במקרים בהם העקירה והטיפול שלאחריה לא מבוצעים כפי שצריך, יכולים להיווצר כאבים, זיהום ואף פגיעה בעצבים. מקרים כאלה (או מצד שני- עקירה לא מחויבת), משמשים עילה לתביעת רשלנות רפואית.

טיפול שורש

טיפול שכיח ופשוט יחסית, אך גם כאן אירעו לא מעט מקרים בהם רופאים ביצעו טיפולי שורש ללא צורך

טיפול שכיח ופשוט יחסית, אך גם כאן אירעו לא מעט מקרים בהם רופאים ביצעו טיפולי שורש ללא צורך אמיתי (ניתן היה להסתפק בסתימה, שהיא זולה בהרבה), ומנגד טיפול ומעקב רשלניים שהביאו לכאבים, זיהום ולבסוף בעקירת השן.

נתקלת ברשלנות רפואית במרפאת השיניים? פנה לעורך דין המתמחה בתחום

משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בתביעות רשלנות רפואית, ומייצג במשך שנים רבות תובעים ונפגעים כתוצאה מרשלנות רפואית של רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות רפואיים במגוון נושאים לרבות: בהריון ולידה, איחור באבחון, טיפולי שיניים, ניתוח פלסטי, אבחון סרטן הגשת התביעה במקרים אלו כוללת תיעוד רפואי, קבלת חוות דעת ממומחים רפואיים בכל תחומי הרפואה, אשר מעניקים למשרדנו ייעוץ שוטף יחד עם עריכת חוות דעת מקצועית.

 

לאחר ניתוח המצב המשפטי מול הראיות והעובדות משרדנו יגיש תביעה בגין הרשלנות לבית המשפט כנגד הגורם האחראי לנזק יחד עם הכנת חוות דעת רפואית של מומחה כדי שנתחיל לנהל את התביעה בבית המשפט.

משרדנו מייצג תובעים מעל 20 שנה ומעניק פיצויים כספיים מרביים ללקוחותיו בזכות הידע המשפטי הנרחב, ניסיון מול חברות הביטוח וכמובן היחס האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוח ומאפשרים לו שקט נפשי בהתמודדות המשפטית מול בתי החולים, רופאים, קופות החולים ומרפאות השיניים.

יודגש, קיימת חשיבות רבה להתייעץ עם עורך דין מומחה בתביעות רשלנות רפואית ככל שניתן בסמוך לזמן בו אירעה הרשלנות הרפואית וזאת על מנת לפעול נכון משפטית בתהליך בניית התיק המשפטי שכן התנהלות נכונה משמעותה השפעה ישירה על גודל הפיצוי הכספי שמגיע לתובע\נפגע.

שכר טרחה רשלנות רפואית – עורך דין רשלנות רפואית שיניים

חשוב לציין כי אנו גובים את  שכר הטרחה רק בסוף ההליך, ורק במידה ואתם קיבלתם פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם, השכר טרחה הוא נגזר באחוזים מהפיצוי הכספי שקיבלתם, על מנת שלא תהיו חשופים להוצאות כספיות כבדות כבר בתחילת ההליך המשפטי.

הוצאות חוות דעת רופא מומחה – עורך דין רשלנות רפואית שיניים

יודגש, כי בהליך מעין זה יש הוצאות נוספות כמו תשלום כספי עבור רופאים מומחים לעריכת חוות דעת רפואיות,  כל מומחה רפואי קובע את שכר הטרחה בהתאם למומחיותו בתחום הרפואי שבו נדרשת חוות הדעת שתציין אם הייתה רשלנות רפואית ומהי מידה הנזק הגופני או הנפשי שנגרם לכם.

בנוסף ישנן הוצאות כספיות נוספות, כמו אגרת בית משפט, במידת הצורך איסוף התיעוד הרפואי מהמוסדות הרפואיים ע"י חברה חיצונית.

ההוצאה העיקרית של מגישי תביעות רשלנות רפואית היא חוות דעת רופא מומחה. כאמור, לא ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית ללא חוות דעת כזאת שמפרטת מה הייתה הרשלנות ומה הנזק שנגרם ממנה.

עלות חוות דעת רפואית משתנה ממקרה למקרה, מתחום לתחום ומרופא לרופא, אך ניתן להגיד כי חוות דעת רפואית של רופא שיניים מתחילה מ 6,000 ₪ ויכולה להגיע ל-12,000 ₪ ואף יותר במקרים מסוימים.

חשוב להדגיש כי לפני התשלום עבור חוות דעת רופא השיניים, עורכי הדין יעברו על כל החומר הרפואי שלכם (כמובן, ללא עלות) לקבוע אם הייתה רשלנות, לאחר והיה כי הגענו למסקנה כי יש עילת תביעה בגין רשלנות רפואית, משרדנו יפנה לרופאים המומחים בקביעת נזקים שנגרמו לכם בעקבות הרשלנות הרפואית, על מנת לבקש חוות דעת ראשונית בעלות נמוכה שיכולה להגיע עד 1,000 ₪ כדי לקבוע אם הייתה רשלנות רפואית וגובה הפיצוי הכספי, ואז ביחד איתכם נחליט איך להמשיך בהליך הגשת התביעה.

חשוב לציין, כי במקרה של זכייה בתיק מוחזרות לתובע כל ההוצאות כגון חוות דעת מומחה ואגרת בית משפט.

עו"ד אריאלה גפן –  רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

על מנת להוציא את המיטב מכל מקרה שנראה כרשלנות רפואית, נדרשת בחינה מעמיקה של עורך דין מומחה לרשלנות רפואית הבקיא בחוק, בפסקי הדין ובתקדימים. עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי רב בנזיקין לרבות בתביעות רשלנות רפואית, ומייצגת בהצלחה רבה נפגעי רשלנות רפואית מקשת תחומי הרפואה.

משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן הינו משרד מוביל ברשלנות רפואית בטיפולי שיניים ובקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית טיפולי שיניים עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג נפגעי רשלנות רפואית ברגישות רבה עם ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי. חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית בגין רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, וכי כדי להוציא את הפיצוי המרבי בגין הנזק כתוצאה מהרשלנות הרפואית ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין רשלנות רפואית שיניים מיומןומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית ואת הנזק שנגרם לנפגע. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן מקצועי ואמין עם ניסיון משפטי רב, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי עבור הנפגע.

עו”ד אריאלה גפן, עורך דין רשלנות רפואית תל אביב, מטפלת ומייצג תביעת רשלנות רפואית בתל אביב או בכל מקום בארץ באופן אישי בכל תביעת רשלנות רפואית בעצמו מתחילתה ועד סופה ונוכח התפרצות הקורונה ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית אונליין ללא צורך להגיע לפגישה במשרד.

נפגעת כתוצאה מרשלנות רפואית? מעוניינים להגיש תביעת רשלנות רפואית? עורכת הדין אריאלה גפן הינה עורכת דין רשלנות רפואית תל אביב, בעלת ניסיון מקצועי, הידע בחוק ובפסיקה לסייע לכם לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם כתוצאה מהרשלנות הרפואית.

01

ניתוח משפטי

למידה וניתוח משפטי מעמיק של האירוע  מול העובדות והראיות יחד עם צוות משפטי ומומחים על מנת לקבל החלטה על סיכויי התביעה מול הנזק וגודל הפיצוי הכספי

02

הכנת תיק תביעה

צוות עורכי הדין מכינים את תיק התביעה בצורה מקצועית מול החוק והפסיקה המעודכנים ביותר

03

הגשת התביעה

הגשת התביעה לבתי המשפט והערכאות השונות (בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, בית משפט עליון)

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

אצלנו אין דרישה לתשלום שכר טרחה, אלא רק לאחר שאתם מקבלים פיצוי כספי

אילון תשלם 640 אלף ש' למבוטח שעבר ניתוח ברך

חברת הביטוח "איילון" חויבה לשלם כ-640 אלף שקלים למבוטח שעבר ניתוח להחלפת מפרק ברך, לאחר שנמצאה אשמה בהתנהלות חסרת תום לב ובניסיון להתחמק מתשלום תגמולי הביטוח. השופט רמזי חדיד מבית משפט השלום בחיפה קבע כי הפוליסה של אילון כוללת גם חלק מאיבר כהשתלה, ודחה את טענות החברה. בנוסף לפיצויים, החברה חויבה בריבית מוגדלת ושכר טרחת עורך דין.

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן