המדריך לתביעות מול חברות הביטוח בתאונות דרכים מאוד שכיח לשמוע אנשים מתלוננים על כך, שהם משלמים כל כך הרבה כסף עבור ביטוחים, אך ברגע האמת חברת הביטוח תמיד מנסה להתחמק מתשלום ומעבירה את המבוטח מסכת ייסורים וטרטורים עד שהוא מקבל את מה שמגיע לו במסגרת הפוליסה, אם לא נכנע לאורך הדרך.

תוכן עניינים

המדריך לתביעות מול חברות הביטוח בתאונות דרכים

המדריך לתביעות מול חברות הביטוח בתאונות דרכים עם עורך דין נזיקין מומלץ

מאוד שכיח לשמוע אנשים מתלוננים על כך, שהם משלמים כל כך הרבה כסף עבור ביטוחים, אך ברגע האמת חברת הביטוח תמיד מנסה להתחמק מתשלום ומעבירה את המבוטח מסכת ייסורים וטרטורים עד שהוא מקבל את מה שמגיע לו במסגרת הפוליסה, אם לא נכנע לאורך הדרך מכאן חשוב להתייעץ עם עורך דין נזיקין מומלץ

תביעות מול חברות הביטוח בתאונות דרכים עם עורך דין נזיקין מומלץ

כל נהג מחויב לרכוש פוליסת חובה עבור הרכב שלו, שנועדה לפצות נפגעי תאונת דרכים שנפגעו מהרכב המבוטח. אולם לעתים קרובות חברות הביטוח עלולות לעשות מאמצים אדירים על מנת להקטין את גובה הפיצויים שעליהן לשלם בדרכים שונות, ולכן בתביעות מול חברות ביטוח מומלץ תמיד להיעזר בעורך דין תאונות דרכים שידע כיצד להתגבר על המכשולים והקשיים שמערימות חברות הביטוח ולהשיג לנפגע את גובה הפיצויים המרבי.

עורך דין נזיקין מומלץ – מה עושים כשחברת הביטוח מציעה להגיע להסדר? 

יש שיחשבו שחברת ביטוח שמציעה לנפגע להגיע להסדר רוצה לבוא לקראתו, אך זה המקום להזכיר, שברות הביטוח הן גוף עסקי לכל דבר ועניין, שמטרתו רווח כלכלי, מכאן חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין מומלץ בנזיקין או עורך דין תאונות דרכים שיבנה עבורך את האסטרטגיה הנכונה לניצחון בתביעה.

השיטה בה נוקטות חברות הביטוח משרתת נפלא את האינטרס שלהן. הן מציעות לנפגע פיצויים בשלב מוקדם של התביעה, ומסתמכות על רצונו לקבל את הפיצויים שמגיעים לו בהקדם. אך מה שהנפגע אינו יודע עלול לעלות לו הרבה יותר, מכיוון שבמרבית המקרים הסכום שחברות הביטוח מציעות נמוך מזה שיצליח לקבל אם יתלווה אליו עורך דין שמתמחה בהליכים מול חברות הביטוח ובנזקי תאונות דרכים.

למה עם עורך דין תמיד תגיעו להסדר טוב יותר?
עורך הדין שלכם הוא איש המקצוע שפועל מתוך מקום מושכל ורציונלי עבור הנפגע, שבדרך כלל מונע מתוך לחץ (לכסות את ההוצאות עבור הנזקים שנגרמו לו) וממקום רגשי, שכן הוא בסך הכל מבקש לעשות צדק.
דחיית הסדר הפיצויים שחברת הביטוח מציעה יוביל את תיק התביעה להליך משפטי, שעשוי להימשך קצת יותר זמן, אבל זמן שווה כסף, ובמקרים כאלו, הרבה מאוד כסף.

האם הזמן משחק לטובת הנפגע?

במרבית המקרים, כן.

נזקי תאונות דרכים עלולים להופיע מיד לאחר התאונה, אך פעמים רבות פציעות ראש, נזקים אורתופדיים, כאב, סבל ונכויות שונות עלולים להתגלות במרוצת הזמן. יש אבחנות שעלולות לקחת מספר שבועות, ובמקרים מורכבים כמו התפרצות פיברומיאלגיה או תסמונת פוסט טראומה עקב תאונת דרכים, האבחון עלול לקחת מספר שנים.

טיפול בתיקי תביעה של תאונות דרכים יכול להתארך, אך רק מכיוון שחשוב לאבחן את כל הנזקים שנגרמו לנפגע. פרט לנזקים המאובחנים במסגרת הטיפולים הרפואיים, מגיע לו לקבל פיצוי עבור כל הוצאה רפואית, לרבות נסיעות, וכן עבור התאמות דיור, ציוד ואביזרי עזר, עזרת הזולת, אבדן כושר עבודה ועוד.
הזמן נותן לעורך הדין למלא את תיק התביעה בכל מה שרלוונטי, כך שהנפגע יקבל את סך הפיצויים הגבוה ביותר.

למה חשוב כל כך להמתין?

מרגע שחברות הביטוח הציעו הסדר, והתובע הסכים לקבל אותו, הוא לא יוכל לטעון שוב נגד חברת הביטוח, מה שאומר שההחלטה שתתקבל היא סופית, ופרט לכספי הפיצויים שהוצעו לו, לא יגיע לו לקבל דבר, כלומר, התיק נסגר!
למה עליכם לצפות וכיצד עליכם לנהוג עד לקביעת גובה הפיצויים שמגיעים לכם?
לאורך התקופה שבה נבחן גובה הפיצויים שמגיעים לתובע יתנהלו הדיונים והמשא ומתן, שלבי ההוכחות והמשפט (אם לא יגיעו להסדר בשלב הדיונים). 

בית המשפט עשוי למנות מומחים מטעמו שיבדקו את הנפגע ויקבעו את אחוזי הנכות הרפואית והתפקודית שלו על סמך הנזקים שהוכח כי נגרמו לו בעקבות התאונה.

חברת הביטוח במקביל עלולה להפעיל חוקרים מטעמה שינסו לדלות מידע בנוגע למצבו של התובע ולפרטי התאונה, ואף יקליטו או יתעדו שיחות ללא ידיעת הנפגע. חוקרים אלו עלולים להתחזות לשכן חדש, נציג שירות, נציגי מטעם משרד עורך הדין, פקיד ביטוח לאומי ואפילו עוברי אורח, ולכן חשוב מאוד להיות ערניים, ולא לתת מידע, שניתן יהיה לסלף או להוציא מהקשרו.

במרבית המקרים הם יהיו מאוד אדיבים ומנומסים, וחשוב לזכור, שהם דואגים לאינטרס של חברת הביטוח ולא לאינטרס של התובע. כדי לדאוג לאינטרס של התובע, עליו לשכור שירותי עורך דין שמתמחה בתאונות דרכים.

מה עליכם לעשות אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים?

• אספו כל מידע רלוונטי אודות התאונה, כולל צילומים של זירת התאונה והנזקים, פרטי רכבים ונהגים מעורבים, עדי ראייה וכו'.
• דווחו על התאונה למשטרה על מנת שהתאונה תתועד ותיחקר. בקשו דו"ח תאונה ותייקו אותו בתיק התאונה.
• פנו לקבלת טיפול רפואי ותעדו כל מסמך, בדיקה, אבחון, סיכום ביקור, מרשם, הפנייה או המלצה בתיק התאונה.
• אספו את כל הקבלות עבור הטיפולים, התרופות, אביזרי העזר ואפילו של הנסיעות שביצעתם לצורך קבלת טיפול או הגעה לבדיקה והוסיפו אותם לתיק התאונה.
• התייעצו בהקדם עם עורך דין מומחה שייעץ לכם כיצד לנהוג וייצג אתכם בתביעה מול חברת הביטוח כדי שתקבלו את מרב הפיצויים שמגיעים לכם.

משרד עורכי דין אריאלה גפן – משרד עורכי דין נזיקין

עורכת הדין אריאלה גפן התחילה את דרכה כאשר ייצגה משפטית את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתיקי תאונות דרכים מורכבים וקשים, ניסיון משפטי זה מעניק למשרד יתרון משמעותי וניכר בייצוג בתביעות תאונות דרכים, שכן עורכת הדין אריאלה גפן מכירה לעומק את חברות הביטוח ודרכי הפעולה שלהן על מנת לדחות את התביעה, והיא תדע למנף ידע וניסיון זה לטובת נפגעי תאונת הדרכים.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד עורכי דין נזיקין המתמחה בייצוג משפטי של נפגעי נזקי גוף, נפש ורכוש על מנת שיקבלו את הפיצוי הכספי המרבי בגין הנזקים שנגרמו להם. המשרד מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות קשות ולצערנו אף קטלניות ודואגים להם ולבני משפחתם במקצועיות וביעילות על מנת שיקבלו את הפיצוי המרבי שמגיע להם. 

חשוב לציין, כי עורך דין נזיקין מומלץ כמו עו"ד אריאלה גפן היא שתייצג אותכם במהלך הגשת תביעת בגין נזקי הגוף לכל אורך ההליך המשפטי באופן אישי ומסור ותלווה אתכם בזמינות מרבית וללא פשרות, לכן חשוב מאוד לקבל ייצוג משפטי בעל ידע נרחב בתחום הנזיקין שכן נדרש ידע מקצועי רחב של החוק והפסיקה בתחום.

לאור הנסיון הרב של עורכת הדין אריאלה גפן אשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, היכרות מעמיקה זו מעניקה למשרד יתרון משמעותי בהבנה האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ואת קווי ההגנה שלהן בתאונות אופנוע או תאונות דרכים.
צרו קשר עוד היום 0733-752-766

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד, אסטרטגי ובניית תוכנית פעולה להגשת תביעה - אנא השאירו פרטים ואשוב אליכם בהקדם האפשרי

תשלום על פי הצלחה בלבד

מאמרים נוספים מאת עורכת הדין אריאלה גפן

ניתוח פלסטי
מאמרים משפטים

פיצוי בשל תאונת דרכים ללא נכות

ישנן לא מעט תאונות דרכים, בייחוד תאונות דרכים קשות, שגורמות לנפגע לאחוזי נכות רפואית בשיעורים שונים, וזאת לצמיתות או באופן זמני.

עם זאת, ישנן גם תאונות דרכים שלמרבה המזל מסתיימות מבלי שלנפגע נותרה בסופו של דבר נכות כלשהי. במקרה כזה מתעוררת השאלה מהם הפיצויים שמגיעים לנפגע כזה.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

ההבדל בין תאונת דרכים לבין תאונת דרכים בעבודה

רבים מציבור המשתמשים בדרכים הציבוריות בארץ נתקלים במקרים בהם ישנם בורות, מהמורות, סדקים, שקעים, או כל מפגע סביבתי אחר. תופעה מצערת זו יכולה לצוץ במדרכות בהם אנו פוסעים, במסלולי רכיבה לאופניים, בכבישים בהם אנו נוהגים, וכיו"ב.

צרו קשר עוד היום

עורכת הדין אריאלה גפן תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורך דין תאונות דרכים
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

דילוג לתוכן