משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

כיצד עורך דין מומחה לתאונות דרכים ידע לספר לכם כמה שווה תיק התביעה?

עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן
הבחירה לשכור עורך דין מומחה לתאונות דרכים עשויה להיות מועילה במיוחד. אף על פי שרבים נוטים לחשוב, שהם מסוגלים לייצג את עצמם בתביעות נזיקין, יש יתרונות רבים שתרוויחו מפנייה לאיש מקצוע מנוסה ומיומן. למה לשכור עורך דין ממומחה לתאונות דרכים, מה היתרונות שתרוויחו מכך, כיצד תדעו כמה שווה התביעה שלכם, ואך תוכלו להבטיח שתקבלו את גובה הפיצויים המקסימלי שמגיע לכם?

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כיצד עורך דין מומחה לתאונות דרכים ידע לספר לכם כמה שווה תיק התביעה?

עורך דין מומחה לתאונות דרכים

הבחירה לשכור עורך דין מומחה לתאונות דרכים עשויה להיות מועילה במיוחד. אף על פי שרבים נוטים לחשוב, שהם מסוגלים לייצג את עצמם בתביעות נזיקין, יש יתרונות רבים שתרוויחו מפנייה לאיש מקצוע מנוסה ומיומן.

מדוע לשכור עורך דין מומחה לתאונות דרכים?

ההליך המשפטי יכול להסתבך מהר מאוד, ויש הרבה מקומות לעשות טעויות שעלולות בסופו של דבר לפגוע בסיכויי התביעה. העסקת עורך דין מומחה לתאונות דרכים שייצג אתכם עשויה להפחית את הסיכויים שתעשו את אחת מהטעויות הללו, והיא עשויה גם לעזור לכם להשיג פיצוי מקסימלי בגין פציעותיכם.

להלן סיבות נוספות להעסקת עורך דין מומחה לתאונות דרכים

1. ניסיון עם חברות הביטוח- חברות ביטוח רבות בונות את המותג שלהן על ידי קידום תחושת חמלה וידידותיות. עם זאת, בסופו של יום, כל חברת ביטוח היא עסק, ועסקים קיימים כדי להרוויח כסף. במילים פשוטות, חברות הביטוח רוצות לקחת כמה שיותר כסף תוך שהם משלמים כמה שפחות ולשם כך הן מרבות להשתמש בחוקרי תביעות, שתפקידם, בין היתר, לגרום לתובע לומר דברים העלולים לפגוע בסיכויי התביעה. העסקת עורך דין מומחה לתאונות דרכים עשויה להפחית סיכון זה.

2. ניסיון בהערכת תביעות- אם התביעה שלכם לא שווה את המאמץ, עדיף שתדעו זאת מראש. ההליך המשפטי יכול להיות ממושך ומלחיץ, וקבלת תוצאה לא רצויה בסיומו עלולה להיות כדור קשה לבליעה. עורך דין מומחה לתאונות דרכים יוכל לייעץ לכם כבר בתחילת הדרך האם התביעה שווה את המאמץ.

3. ניסיון עם מערכת המשפט- הניסיון להעריך כמה כסף שווה התביעה שלכם לבד עלול להתגלות כמשימה לא פשוטה. יש לקחת בחשבון גורמים רבים, וכל אותם גורמים שונים מקבלים משקל שונה במשא ומתן להסדר. עורך דין שמנוסה בכמה מקרים דומים יוכל להשתמש בידע שעומד לרשותו, כדי להדגיש את נקודות החזקה של התביעה תוך צמצום נקודות החולשה שלה.

כיצד עורך דין מומחה לתאונות דרכים ידע לספר לכם כמה שווה תיק התביעה?

לאחר שאובחנו הפציעות שנגרמו לכם בגין תאונת דרכים, אתם עשויים לשאול, כמה שווה התביעה שלי?
גורמים רבים עשויים להשפיע על גובה הפיצויים שמגיעים לכם, וכדאי שתכירו את כולם. בשיחה עם עורך הדין שלכם תוכלו לבדוק אילו גורמים רלוונטיים לתיק התביעה שלכם ובאיזו מידה הם משפיעים עליו.

באופן כללי, הגורמים הללו נחלקים ל- 2:

1. נזקים כלכליים- את הנזקים בקטגוריה זו קל יחסית לזהות ולהוכיח. הם כוללים חשבונות רפואיים, נזק לרכוש שהייתם צריכים לשלם כדי להחליף או לתקן, וכל שכר אבוד מאי יכולתכם לעבוד או להשתכר באופן זהה לזה שהשתכרתם עד למועד התאונה.

2. נזקים לא כלכליים- קטגוריה זו מתייחסת בדרך כלל לכאב ולסבל שאתם חווים כתוצאה מהפציעות שלכם. קשה לאמוד באופן מדויק כאב וסבל, אולם קיימת שיטה לחישוב נזקים אלו.

יתכנו הבדלים בגובה הפיצויים אם הקורבן הוא ילד. בדרך כלל ילדים רגישים יותר לסבול מטראומה מתמשכת מתאונה, וזה עשוי לשנות את סכום ההתיישבות האולטימטיבי. כמו כן, נושאים רפואיים עשויים להיות מורכבים יותר בעת התמודדות עם קטין מכיוון שגופם עדיין לא מפותח לחלוטין.

הכללים שיעזרו לכם לקבל את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם בעקבות תאונת דרכים

1. אספו כמה שיותר פרטים אודות התאונה והמעורבים בה- מספרי רכבים, סוגי רכבים, פרטי הנהגים, מספרי תעודות זהות, כתובות מגורים של הנהגים המעורבים, מספר פוליסות ביטוח, שם חברת הביטוח וכו'.

2. אספו כמה שיותר עדויות מעדי ראייה, כולל הולכי רגל, נהגים ומעורבים נוספים בתאונה. צרפו לעדותם את שמם, את מספר תעודת הזהות שלהם ומספר טלפון ליצירת קשר.

3. פנו לקבלת טיפול רפואי בהקדם על מנת לטפל בפציעות שנגרמו לכם ועל מנת לקבל דיווח ראשון לנפגע בתאונת דרכים. אם יש צורך, הזמינו אמבולנס לפינוי, אך במידה ואינכם זקוקים לכך, פנו למרפאה הקרובה למקום מגוריכם או אל רופא המשפחה. דאגו שבביקור במרפאה/ במיון יצוינו כל פרטי התאונה לצד התלונות והמגבלות שלכם לצורך קבלת כיסוי בגין הוצאות שיידרשו מכם, לרבות אובדן ימי עבודה.

4. צלמו את כל נזקי הגוף שנגרמו לכם.

5. פנו לקבלת אישור מגורם משטרתי על מעורבותכם בתאונת דרכים, וודאו שכל פרטיכם ופרטי התאונה רשומים בו באופן מדויק וברור.

6. עדכנו את חברת הביטוח בפרטי התאונה, בפרטי המעורבים ובנזקים שנגרמו לכם בגינה.

7. תעדו כל בדיקה, טיפול, הפניה והוצאה כספית שנדרשו מכם עקב התאונה, לרבות הוצאות בגין נסיעות או ימי חופשה מהעבודה.

8. פנו לעורך דין מומחה לתאונות דרכים לצורך ניהול תיק התביעה וקבלת ייצוג מקצועי.

9. סרבו בכל תוקף להיפגש או לשוחח עם נציג מטעם חברת הביטוח, ובמידת הצורך, הפנו כל גורם ששואל אתכם אודות נסיבות התאונה לעורך הדין שמטפל בתיק התביעה.

אריאלה גפן – משרד עורך דין מומחה לתאונות דרכים

משרד עורכי דין אריאלה גפן הנו משרד עורכי דין נזיקין המתמחה בייצוג משפטי של נפגעי נזקי גוף, נפש ורכוש, על מנת שיקבלו את הפיצוי הכספי המרבי בגין הנזקים שנגרמו להם. המשרד מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות קשות ולצערנו אף קטלניות ודואג להם ולבני משפחתם במקצועיות וביעילות על מנת שיקבלו את הפיצוי המרבי שמגיע להם.

חשוב לציין, כי עורך דין תאונות דרכים כמו עו"ד אריאלה גפן היא שתייצג אתכם במהלך הגשת תביעת בגין נזקי הגוף לכל אורך ההליך המשפטי באופן אישי ומסור ותלווה אתכם בזמינות מרבית וללא פשרות, לכן חשוב מאוד לקבל ייצוג משפטי בעל ידע נרחב בתחום הנזיקין, שכן נדרש ידע מקצועי רחב של החוק והפסיקה בתחום.

לאור הניסיון הרב של עורכת הדין אריאלה גפן אשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתביעות תאונות דרכים, היכרות מעמיקה זו מעניקה למשרד יתרון משמעותי בהבנה האסטרטגיה המשפטית של חברות הביטוח ואת קווי ההגנה שלהן בתאונות אופנוע או תאונות דרכים, נפילה ממשאית תאונת דרכים.

צרו קשר עוד היום 0733-752-766

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

פיצויים בגין תאונת דרכים ופגיעה צווארית

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לחודש יוני בשנת 2021, עולה כי
אירעו מתחילת השנה 960 תאונות דרכים, 31 מהן הוגדרו כתאונות קטלניות, ו- 144 הוגדרו כתאונות עם פצועים קשה. סך הכל נפגעו בתאונות הללו 1,633 איש, 161 מהם נפצעו קשה ו36 מהם נהרגו.
מידי שנה אנו עדים לתאונות דרכים רבות. הקטל בכבישים הוא אחת המלחמות הקשות ביותר שמתנהלות במדינת ישראל, אך לצערנו, המספרים רק הולכים ועולים.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תאונת דרכים הולך רגל

תאונת דרכים הולך רגל – הולכי רגל נפגעי תאונת דרכים סובלים מפגיעות פיזיות משמעותיות ובמקרים אחרים גם מפגיעות נפשיות שפוגעות ביכולת הנפגע להשתכר ואף פוגעות בבני מפחתו התלויים בהכנסותיו, לכן חשוב מאוד לתעד ככל שניתן את האירוע ע"י עדים, צילומים ולשמור את כל המסמכים הרפואיים על מנת לבנות תיק תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!