משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
ariela_logo_005_icon_trans

עו"ד תאונות דרכים

משרד עורכי דין תאונות דרכים
בעזרת עורך דין תאונות דרכים נפגעי תאונות דרכים יכולים לממש זכויות רבות שהינם זכאים וזאת כתוצאה במידה ונפגעו בתאונת דרכים. אם נפגעתם בתאונת דרכים ואתם רוצים לקבל את מלוא הזכויות שלכם לבד, או בלי עורך דין תאונות דרכים מומחה, רצוי שתדעו שאתם בסיכון מול חברות הביטוח שעלולות להביא לדחיית התביעה נגדכם, לכן מומלץ מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים עם ניסיון של 20 שנות בתאונות דרכים.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עו"ד תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים - מדוע עורך דין תאונות דרכים?

בעזרת עורך דין תאונות דרכים (עו"ד תאונות דרכים) נפגעי תאונות דרכים יכולים לממש זכויות רבות שהינם זכאים וזאת כתוצאה במידה ונפגעו בתאונת דרכים.

אם נפגעתם בתאונת דרכים ואתם רוצים לקבל את מלוא הזכויות שלכם לבד, או בלי עורך דין תאונות דרכים מומחה, רצוי שתדעו שאתם בסיכון מול חברות הביטוח שעלולות להביא לדחיית התביעה נגדכם, לכן מומלץ מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים עם ניסיון של 20 שנות בתאונות דרכים.

 

עו"ד תאונות דרכים – מדוע עורך דין תאונות דרכים?

לעורך דין תאונות דרכים שיש לו ניסיון רב בתביעות מול חברות הביטוח כמו עורכת הדין אריאלה גפן שהינה מומחית בתאונות דרכים יכול להעניק לכם מספר יתרונות מול חברת הביטוח ולנצח את התביעה.

1.עו"ד תאונות דרכים מימוש זכויות – בעזרת פנייה קצרה לעורך דין תאונות דרכים, כמו עורכת הדין אריאלה גפן אשר תדאג לכל פרט ופרט במימוש הזכויות שלכם בעקבות תאונת הדרכים ויחד עם היכולת של עו"ד תאונות דרכים מומחה יכול לסייע לכם רבות בכדי לקבל את הפיצויים הכספיים שמגיעים מהמוסד לביטוח לאומי או מחברת הביטוח.

2. עו"ד תאונות דרכים חסכון בזמן – אם תיעזרו בעורך דין תאונות דרכים, בעזרת עורכת הדין אריאלה גפן תוכלו לחסוך זמן יקר, בירוקרטיה וכסף בהתעסקות מול חברות הביטוח הענקיות המתורגלות לתביעות תאונות דרכים.
למשרדנו מגיעים לקוחות רבים אשר מבינים כי זמן זה משאב יקר מול חברות הביטוח אם גם אתם חשים כך, אנו נמליץ לכם לקחת את אריאלה גפן שהינה עורכת דין מומחית בתאונות דרכים והיא באופן אישי תלווה אתכם ותייצג אתכם מול חברות הביטוח עד שתקבלו את כל הפיצויים הכספיים שמגיעים לכם.

3. עו"ד תאונות דרכים לפיצוי כספי גבוה יותר – כמובן, בעזרת הידע והניסיון הרב שצברה עו"ד אריאלה גפן בייצוג נפגעי תאונות דרכים תוכלו לממש את מלוא הזכויות הכספיות והרפואיות שלכם כמו כן, לקבל את פיצוי כספי מלא שמגיע לכם מחברת הביטוח או מהמוסד לביטוח לאומי..

אם קראתם את המאמר עד לכאן, אתם מבינים שבחירה בעורך דין תאונות דרכים הינה הבחירה הנכונה ותחסוך לכם הרבה כסף וכאב ראש מול חברות הביטוח.

רק שימו לב, שאתם בוחרים עורך דין תאונות דרכים (עו"ד תאונות דרכים), שיהיה מדובר בעורך דין עם ניסיון מעל לעשרים שנות ניסיון בייצוג נפגעים בתאונות דרכים, ואם זה עו"ד תאונות דרכים שייצג בעבר את חברות הביטוח הגדולות בישראל בתאונות דרכים כמו עורכת הדין אריאלה גפן אז ניתן להגיד שהינכם בידיים טובות.

 

עו"ד אריאלה גפן – משרד עורכי דין תאונות דרכים

במהלך השנים התמחה משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחה בייצוג נפגעי תאונות-דרכים בתביעות נזיקין רבות והעניק ללקוחותיו שירותים משפטים רבים במגוון תחומים:

עו"ד תאונת דרכים, עו"ד נזיקין, עו"ד נזקי גוף, עו"ד תאונת אופניים חשמליים, עו"ד תאונת עבודה, עורך דין תאונות דרכים, משרד עורכי דין נזיקין, עורכת דין תאונות דרכים, תאונה אופניים חשמליים, עורך דין תאונות קשות, עורכי דין נזיקין הטובים ביותר, עו"ד מומחה לתאונות דרכים, עורכי דין לתאונות דרכים, עורך דין תאונות דרכים מומלץ, עו"ד לתאונות דרכים

 

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

עורך דין מומלץ לתאונות דרכים בתל אביב - עו"ד אריאלה גפן
מאמרים משפטים

האם מגיע לנוסע ברכב פיצוי כספי בגין תאונת דרכים לאחר שלנהג הרכב לא היה ביטוח?

במקרה של תאונת דרכים כאשר במועד התאונה לרכב הוצאה פוליסת ביטוח חובה על פי חוק, אך לנהג הרכב לא היה במועד התאונה רישיון נהיגה בתוקף ו\או אם לא היה רישיון נהיגה כלל במקרה דנן נהג הרכב לא יהיה זכאי לתבוע פיצויים מחברת הביטוח, אך הנוסעים במידה ונפגעו יוכלו לתבוע את קרנית.

תאונת עבודה מה עושים - שליח פיצה
מאמרים משפטים

מעל 5 מיליון שקל לשליח פיצה שנפגע בתאונת אופנוע בעבודה

בגין תאונת דרכים שבה נפגע שליח פיצה במסגרת העבודה, נמצא שהוא זכאי לפיצוי כספי שעמד על מחצית השכר החודשי שלו בלבד. במסגרת התביעה שהוגשה נבחנו מרכיבי השכר של התובע ובמסגרת זו הוכנסו גם הטיפים שקיבל ללא דיווח לרשויות המס כתוצאה מכך הפיצוי עלה ליותר מחמישה מיליון שקלים. הודות לניהול תיק באופן מקצועי ובניית אסטרטגיית תביעה נכונה הוא זכה לקבל את מלוא הפיצויים שמגיעים לו.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!