נפגעת בתאונת דרכים? במידה ונפגעתם בתאונות דרכים תהיו זכאים לקבלת פיצוי כספי אשר תלויים במספר רב של פרמטרים חלק ידועים וחלקם אינם יודעים כמו לדוגמא נזק גופני שעדיין לא התגבש. מחשבון פיצויים תאונת דרכים יכול לתת הערכה בלבד, אך נדרש עורך דין תאונות דרכים מיומן כדי לקבל הערכת יותר מדוייקת והכל בהתאם למסמכים הרפואיים שברשותכם. במחשבון פיצוי תאונות דרכים שלהלן ננסה לקבל תמונה על מצבם הרפואי על מנת שנוכל לחשב ולהעריך את הפיצוי הכספי שמגיע לכם בעקבות תאונת הדרכים.

מחשבון פיצויים תאונת דרכים

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

כיצד מחשבים את הפיצוי הכספי בעקבות תאונת דרכים?

בתביעת תאונת דרכים, אנו מצרפים לתביעה בקשה למינוי מומחים רפואיים מתחומים שונים וזאת בהתאם לפגיעה שסובל ממנה הנפגע מתאונת הדרכים. כך למשל במקרה של פגיעת ראש נבקש למנות מומחה רפואי מתחום הנוירולוגיה, במידה וישנם חבלות גוף כמו שברים וכדומה נבקש מבית המשפט למנות מומחה רפואי מתחום האורתופדי. חברות הביטוח אשר הוציאו את פוליסת ביטוח החובה לרכב או לאופנוע הן אלה שנושאות בעלות חוות הדעת של המומחה הרפואי. מכאן, במידה ונפגעת בתאונת דרכים, מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים לעניין הפיצוי הכספי וסיכויי התביעה מאחר שיש מספר ראשי נזק המשפיעים על הפיצוי הכספי שמגיע לך:
  • נכות רפואית – ככל שחוות הדעת הרפואית תקבע אחוזי נכות גבוהים יותר, כך גם הפיצוי הכספי יגדל בהתאם. מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונת דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון שיידע לכמת את אחוזי הנכות מול החוות דעת.
  • גיל הנפגע בתאונת דרכים – ככל שהגיל צעיר יותר, כך הסיכוי לפיצוי כספי הוא גבוה יותר.
  • משכורת של הנפגע ביום התאונה ככל שהינה יותר גבוהה, בהתאמה הפיצוי הכספי בעקבות תאונת הדרכים ייגדל.
  • הוצאות רפואיות, הפסדי השתכרות, סיוע של צד ג' יהוו השפעה על גודל הפיצוי הכספי.
  עורכת הדין אריאלה גפן מביאה עימה מעל ל-20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים עם מאות הצלחות ולקוחות מרוצים  כאשר המשרד חרט על דגלו לייצג נפגעי תאונות דרכים במאבק מול חברות הביטוח ללא פשרות וידוע כ- משרד עורכי דין תאונות דרכים שנלחם על זכויות נפגעי תאונות הדרכים. מחשבון פיצויים תאונת דרכים יתן לנו הערכה ראשונית  

מחשבון פיצויים תאונת דרכים במסגרת העבודה

חשוב לציין במידה ונפגעת בתאונת דרכים במסגרת העבודה ניתן יהיה לתבוע את המוסד לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה, ובמקביל לתבוע את חברת הביטוח שהוציא עבור הרכב שלך את פוליסת ביטוח החובה, אך יודגש אין כפל פיצוי במקרה דנן. וגם קביעת הנכות ע"י המוסד לביטוח לאומי, משפיעה גם על תביעת תאונת הדרכים בחברת הביטוח.

תאונת פגע וברח – מחשבון פיצויים תאונת דרכים

במידה ונפגעת בתאונות דרכים שהינה פגע וברח, תהיו זכאים לקבלת פיצויי כספי בהתאם לחוק מקרנית שהינה קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים שהוקמה על מנת לתת מענה לנפגעי תאונת דרכים שאין להם את מי לתבוע לאחר תאונת הפגע וברח.  

אריאלה גפן – משרד עורכי דין

עורכת הדין אריאלה גפן ייצגה את חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל כעורכת דין בכירה והיא מכירה היטב את כל האסטרטגיות והטקטיות המשפטיות שיינקטו חברות הביטוח על מנת לדחות את התביעה או למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לכם בעקבות תאונת הדרכים. מכאן, עם ניסיון משפטי רחב ומקיף בייצוג משפטי של אלפי תביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים החל מתאונות דרכים קלות עד תאונות דרכים קשות עם נכויות גבוהות ואף מקרים טרגיים של מוות והשגת פיצויים כספיים במיליוני שקלים חדשים ללקוחותיה – עורכת הדין אריאלה גפן היא עורכת הדין תאונות הדרכים המומלצת ביותר לייצג אותך מול חברות הביטוח ולנצח ללא פשרות על כל הזכויות הכספיות שמגיעות לך ולבני משפחתך בעקבות תאונת דרכים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ.
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

דילוג לתוכן