משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

חשיבות אבחון מוקדם של מחלת הסרטן

רשלנות רפואית באבחון מחלת הסרטן
רשלנות רפואית באבחון סרטן השד - מחלת הסרטן הפכה לאחד מגורמי התמותה העיקריים בעידן המודרני. אבחון מוקדם ונכון של מחלת הסרטן הינו בעל חשיבות רבה ועשוי להוות את ההבדל שבין חיים ומוות. רשלנות באבחון מהווה עילה לתביעת נזיקין ופיצויים וזאת נוכח הפגיעה בסיכויי ההחלמה בשל אבחון שגוי או מאוחר. איפול במחלת הסרטן מתייחס לרוב למצבים של אבחון שגוי לגבי מצב המטופל, פענוח שגוי של תוצאות בדיקות או הפנייה לטיפול שאינו מתאים או נחוץ.

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חשיבות אבחון מוקדם של מחלת הסרטן

רשלנות רפואית באבחון סרטן שד

רשלנות רפואית באבחון סרטן שד 

רשלנות רפואית באבחון סרטן השד  – מחלת הסרטן הפכה לאחד מגורמי התמותה העיקריים בעידן המודרני. אבחון מוקדם ונכון של מחלת הסרטן הינו בעל חחשיבות רבה ועשוי להוות את ההבדל שבין חיים ומוות. רשלנות באבחון מהווה עילה לתביעת נזיקין ופיצויים וזאת נוכח הפגיעה בסיכויי ההחלמה בשל אבחון שגוי או מאוחר. איפול במחלת הסרטן מתייחס לרוב למצבים של אבחון שגוי לגבי מצב המטופל, פיענוח שגוי של תוצאות בדיקות או הפנייה לטיפול שאינו מתאים או נחוץ.

רשלנות רפואית באבחון סרטן השד – חשיבות אבחון מוקדם של מחלת הסרטן שד

במחלות הסרטן השונות ישנה חשיבות רבה לעירנות של הצוות הרפואי בזיהוי תסמינים שונים ושינויים המחייבים ביצוע בדיקות מעקב תקופתיות על מנת לאבחן את המחלה בשלב מוקדם ובכך להגדיל את סיכויי ההחלמה ממנה. רשלנות באבחון מהווה פגיעה חמורה בסיכויי ההישרדות של המטופל ומשום כך, פסקי הדין בתחום הינם חד משמעיים ואין מחלוקת על האחריות המוטלת על הצוות הרפואי לביצוע כל הבדיקות החיוניות לשם אבחון מוקדם של המחלה ולהתאמת הטיפול הדרוש. מחלות הסרטן השונות הינן בעלות מאפיינים ספציפיים הדורשים ביצוע בדיקות הן כשגרה והן בעת הופעת סימנים מחשידים. בכל מקרה של התרשלות באבחון המחלה, הרי שישנה עילה להגשת תביעה, שאמנם אינה יכולה להשיב את הגלגל לאחור, אולם יכולה להקל על המטופל ובני משפחתו בהתמודדות עם המחלה. 

רשלנות רפואית באונקולגיה שגרמה למוות

רשלנות באבחון מתייחסת למגוון מצבים ומקרים שהחמור שבהם הינו רשלנות רפואית שגרמה למוות. נזקים שנגרמו למטופל בשל איחור בזיהוי סרטן השד על אף כי התסמינים המחשידים והרקע הרפואי של המטופל העידו כי הסרטן משתולל בגופו,אך רשלנות הצוות המטפל שלא זיהה את הסרטן הוביל להחמרה במצבו של המטופל.

תביעות רשלנות רפואית – אריאלה גפן משרד עורכי דין

עורכי דין נזיקין המתמחים בנזיקין הינם עורכי דין המטפלים בתביעות רשלנות רפואית. 

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, וכי כדי להוציא את המקסימום מהעניין ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית על אף התנגדותו של הצוות הרפואי המטפל. במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן דיסקרטי, אישי ואמין, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי.

רשלנות רפואית באבחון סרטן השד – ייצוג משפטי ברשלנות רפואית – אריאלה גפן, עורכת דין
משרד עורכי דין אריאלה גפן מוביל בתביעות רשלנות רפואית, מייצג בהצלחה רבה נפגעי רשלנות רפואית בתביעות נגד רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות רפואיים וכיו"ב בנושאים כגון: איבחון לקוי במחלת הסרטן, רשלנות במהלך טיפול רפואי, השתלת שיניים, ניתוח פלסטי, הריון ולידה, התקף לב.

 

מהם סכומי הפיצויים בתביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן?

 

רבים מלקוחותינו שואלים את השאלה בעניין הפיצוי הכספי במקרים של רשלנות רפואית באבחון סרטן השד, כאן המקום להדגיש כי סכומי הפיצויים הנקבעים על ידי בית המשפט הינם בהתאם לנכות התובע שתקבע, כמו כן תוחלת החיים ונזקים אחרים שנגרמו לתובע. לדוגמא, בחורה צעירה שנקבעו לה אחוזי נכות גבוהים במקרים כאלה הפיצויים יכולים להגיע למליונים.

משרד עורכי דין אריאלה גפן – רשלנות רפואית באבחון סרטן שד
על מנת להוציא את המיטב מכל מקרה שנראה כרשלנות באבחון סרטן שד, חשוב מאוד לפנות ל-עורך דין נזיקין מומלץ שכן נדרשת בחינה מעמיקה של עורך דין מומחה לרשלנות רפואית או עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הבקיא בחוק, בפסקי הדין ובתקדימים.

עורכת הדין אריאלה גפן בעלת ניסיון משפטי רב בנזיקין לרבות בתביעות רשלנות רפואית ומייצגת בהצלחה רבה נפגעי רשלנות רפואית מקשת תחומי הרפואה.

משרד עורכי דין אריאלה גפן הינו משרד מוביל בקבלת פיצויים מרביים בתביעות רשלנות רפואית עבור לקוחותיו נגד בתי חולים, רופאים, קופות חולים ומייצג יולדות שנפגעו עקב רשלנות רפואית בהריון ולידה ברגישות רבה עם ליווי צמוד, יחס אישי ומקצועי לכל אורך המאבק המשפטי.

חשוב להדגיש, כי לא בכל מקרה קיימת עילה להגשת תביעת נזיקית בגין רשלנות רפואית וכי כדי להוציא את הפיצוי המרבי בגין הנזק כתוצאה מהרשלנות הרפואית ובשל המורכבות של הנושא והמומחיות הנדרשת, מומלץ לבחור בעורך דין מיומן ומקצועי שיצליח להוכיח שמדובר ברשלנות רפואית ואת הנזק שנגרם לנפגע.

במשרד עורכי הדין אריאלה גפן אנו מטפלים בתביעות רשלנות רפואית באופן מקצועי ואמין עם ניסיון משפטי רב, תוך היעזרות במיטב הרופאים והמומחים על מנת לקבל תמונה מדויקת וחוות דעת מתאימה עד לניצחון בהליך המשפטי וקבלת סכום פיצוי מקסימלי עבור הנפגע.

לייעוץ משפטי בתביעות רשלנות רפואית בהריון ולידה אנא צרו קשר עם עורכת הדין אריאלה גפן במספר טלפון 0733-752-766 או בוואטסאפ במייל ariella@gefen-law.com או באתר האינטרנט https://gefen-law.com

 

האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

 

 

 

צריך עורך דין מומחה בתאונות דרכים?

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

את הניסיון העשיר שצברה בייצוג חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין שהקימה  על מנת לשרת את נפגעי תאונת הדרכים מול חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים וידע שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות ביטוח ונזיקין מאפשרת לה לנהל תיקי  מורכבים וקשים לרבות בתאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ותאונות אופניים חשמליים ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לייעוץ משפטי ובניית תוכנית פעולה ממוקדת ואישית אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

תשלום על פי הצלחה בלבד

More To Explore

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

פיצויים בגין תאונת דרכים ופגיעה צווארית

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לחודש יוני בשנת 2021, עולה כי
אירעו מתחילת השנה 960 תאונות דרכים, 31 מהן הוגדרו כתאונות קטלניות, ו- 144 הוגדרו כתאונות עם פצועים קשה. סך הכל נפגעו בתאונות הללו 1,633 איש, 161 מהם נפצעו קשה ו36 מהם נהרגו.
מידי שנה אנו עדים לתאונות דרכים רבות. הקטל בכבישים הוא אחת המלחמות הקשות ביותר שמתנהלות במדינת ישראל, אך לצערנו, המספרים רק הולכים ועולים.

נפילה במדרכה
מאמרים משפטים

תאונת דרכים הולך רגל

תאונת דרכים הולך רגל – הולכי רגל נפגעי תאונת דרכים סובלים מפגיעות פיזיות משמעותיות ובמקרים אחרים גם מפגיעות נפשיות שפוגעות ביכולת הנפגע להשתכר ואף פוגעות בבני מפחתו התלויים בהכנסותיו, לכן חשוב מאוד לתעד ככל שניתן את האירוע ע"י עדים, צילומים ולשמור את כל המסמכים הרפואיים על מנת לבנות תיק תביעת תאונת דרכים נגד חברת הביטוח.

צרו קשר עוד היום

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

עורכת דין אריאלה גפן

מגיע
לך
פיצוי
כספי

משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו

רגע, לפני שאתם הולכים

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי, השאירו פרטים לקבלת גובה הפיצוי הכספי שמגיע לכם!