צריכים עורך דין מומחה לתאונות דרכים?

אריאלה גפן - משרד עורכי דין מוביל עם 20 שנות ניסיון בתאונות דרכים

הכי טוב שיש משרד ​ מאחוריך

עם מעל ל-20 שנות בתביעות תאונות דרכים - ההצלחה היא שלך

להערכת סכום הפיצוי הכספי שמגיע לך, ללא התחייבות, יש למלא את הטופס הבא או להשאיר הודעה בטלפון 0733-752-766

עורך דין מומחה לתאונות דרכים

מדי שנה מוגשות בישראל אלפי תביעות בגין תאונות דרכים. התביעות הנפוצות ביותר עוסקות בתאונות בין כלי רכב, פגיעה בהולכי רגל ויותר ויותר אנחנו רואים תאונות דרכים קשות יותר וקטלניות יותר, כתוצאה מכך חברות הביטוח משלמות מדי שנה סכומי כסף גדולים מאוד המגיעים לכדי למיליארדי שקלים חדשים בעקבות אותן תביעות.  למה חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות?

 

מה עליכם לעשות אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים?

• אספו כל מידע רלוונטי אודות התאונה, כולל צילומים של זירת התאונה והנזקים, פרטי רכבים ונהגים מעורבים, עדי ראייה וכו'.
• דווחו על התאונה למשטרה על מנת שהתאונה תתועד ותיחקר. בקשו דו"ח תאונה ותייקו אותו בתיק התאונה.
• פנו לקבלת טיפול רפואי ותעדו כל מסמך, בדיקה, אבחון, סיכום ביקור, מרשם, הפנייה או המלצה בתיק התאונה.
• אספו את כל הקבלות עבור הטיפולים, התרופות, אביזרי העזר ואפילו של הנסיעות שביצעתם לצורך קבלת טיפול או הגעה לבדיקה והוסיפו אותם לתיק התאונה.
• התייעצו בהקדם עם עורך דין מומחה שייעץ לכם כיצד לנהוג וייצג אתכם בתביעה מול חברת הביטוח כדי שתקבלו את מרב הפיצויים שמגיעים לכם.

 

 
בהרבה ממקרי תאונות הדרכים, חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן על מנת לדחות את התביעה בגין תאונות הדרכים על מנת מלהמנע לשלם לנפגע את הפיצוי הכספי שמגיע לך, בחלק מהמקרים חברות הביטוח ישלחו חוקר פרטי במטרה לחקור את התאונה ודלות כל פרט או ראיה אשר תעזור להם לדחות את התביעה או את הנזק הגופני. על כן, במקרה שנפגעת בתאונת דרכים מומלץ לפנות ל- עורך דין תאונות דרכים מיומן ומקצועי שידריך אותך לכל אורך ההליך המשפטי על לניצחון בתיק וקבלת פיצוי כספי מרבי.
  
אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים עליכם לפעול באופן מסודר ומהיר. ראשית, חשוב לדווח על התאונה למשטרה לצורך קבלת דו"ח תאונה. אם התאונה אירעה במסגרת תאונת עבודה יש לדווח בהקדם למעסיק. כמו כן חשוב להחליף פרטים עם הרכב הנוסף שמעורב ולהתפנות לבדיקה וטיפול רפואי.
על מנת להתנהל נכון בתיק התביעה מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים, שינחה אתכם איך לפעול (איסוף חומרים, תיעוד פעולות ועוד). ככל שתפנו לעורך הדין בשלב מוקדם יותר, כך יוכל לבנות תיק יציב יותר, ולכן לא כדאי לחכות עם הפנייה לגורם מקצועי.
#
Agent (Online)
×

אנחנו כאן לעזור, מוזמנים לפנות בכל עניין

משרד עורכי דין - אריאלה גפן

הניסיון שלנו - ההצלחה שלך

073-3752766

משרד עורכי דין - אריאלה גפן

רגע! לפני שאתם הולכים

נפגעתם, נפצעתם בואו לבדוק אם מגיע לכם פיצוי כספי. השאירו פרטים לייעוץ משפטי ללא עלות