משרד עורכי דין אריאלה גפן לוגו
ariela_logo_005_icon_trans

משרד עורכי דין נזיקין - אריאלה גפן

משרד עורכי דין נזיקין - אריאלה גפן

משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן הינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל שמתמחים בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע, תאונות תלמידים, תאונות נפילה והחלקה, תביעות ביטוח לאומי. 

עו"ד אריאלה גפן – בעלת ניסיון משפטי רב במחלקת התביעות של חברת הביטוח הגדולה בישראל, ולאחר שייצגה משפטית את חברות ביטוח עם משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תביעות מורכבים ומסובכים ובשיעורי נכויות גבוהים, עורכת הדין אריאלה גפן "עברה צד" והקימה את המשרד במטרה לייצג תובעים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון וכן מוסדות נוספים ובכך למנף את הניסיון המשפטי הרב שצברה למיצוי מרבי של זכויות התובעים. השרות המשפטי שהמשרד מעניק ללקוחותיו מושתת על מקצועיות, אמינות ויחס אישי לכל פונה שכולל סיוע משפטי מקצועי ואמין תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. 

עו"ד אריאלה גפן, היא בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בטיפול בתביעות מורכבות בתחום הנזיקין, את ניסיונה המשפטי הרב צברה כאשר ייצגה את חברות הביטוח בישראל וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי נזיקין מובילים בארץ.

למשרד יתרון ייחודי בתחום ההתמחות שלו בתביעות ביטוח ונזיקין ומרכז צוות משפטי בכיר ומיומן לניהול תיקים משפטיים נגד חברות ביטוח. צוות המשרד הינו בעל ניסיון משפטי וידע רב בתחומי הביטוח השונים אשר שממנופים ע"י הצוות המשפטי הבכיר לנהל הליכים משפטיים מורכבים ומסובכים נגד חברות ביטוח בהצלחה

אנו במשרד עורכי דין אריאלה גפן בעלי ידע משפטי, מקצועי וניסיון רב בניהול נזיקין במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים או עבודה, כמו כן בעלי היכרות מעמיקה עם המערכות הביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים ובקיאים בחקיקה ובפסיקה של תביעות נזיקין.

נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בפנייתכם לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם ולבני משפחתם עקב התאונה או הנזק שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשריות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בעלות או בהתחייבות מצידך! 

צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות במגוון רחב של נושאים לרבות :

עורך דין תאונות דרכים | רשלנות רפואית | עורך דין תאונות אופנוע | עורך דין תאונות עבודה

למה אנחנו?

We Will Help You Every Step Of The Way

משרד עורכי דין אריאלה גפן חרט על דיגלו להעניק ייצוג  משפטי מקצועי ובאיכות הגבוהה ביותר,בשילוב של אסטרטגיה משפטית נכונה, ניסיון משפטי של מעל ל- 20 שנה והצלחה בהשגת הפיצוי המרבי ללקוח.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

השאר/י פרטים עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ובחינת הגשת תביעה נזיקית
#
Agent (Online)
×

אנחנו כאן לעזור, מוזמנים לפנות בכל עניין

משרד עורכי דין - אריאלה גפן

073-3752766