אריאלה גפן - עורכת דין נזיקין

עו”ד אריאלה גפן, בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בייצוג משפטי בתביעות נזיקין מורכבות כאשר את ניסיונה המשפטי המקצועי צברה כאשר ייצגה את חברת הביטוח הגדולה בישראל ובהמשך דרכה המשפטית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי עורכי הדין המובילים והחזקים בישראל. ניסיון זה מעניק למשרד יתרון משמעותי בייצוג תובעים בזכות ראייה משפטית רחבה ומעמיקה ביותר, כמו כן היכרות עם חברות הביטוח בישראל שממונפת לטובת ייצוג תובעים בהצלחה רבה

התשובה היא כן, לעורכת הדין אריאלה גפן מעל 20 שנות ניסיון בתביעות תאונות דרכים

עורכת הדין אריאלה גפן, המייסדת והבעלים של משרד עורכי דין אריאלה גפן המוביל בישראל בתאונות דרכים אומרת כי "למשרדנו מגיעים נפגעי תאונות דרכים רבים שאינם מודעים לזכויות שלהם וכיצד עליהם לפעול לאחר אירוע של תאונת דרכים, כאשר חלקם ניסו לנהל את המשא המתן לעניין הפיצוי מול חברות הביטוח הגדולות והחזקות בעצמם וללא ייעוץ משפטי או בעזרת חבר – יודגש, במקרים רבים נפגעי תאונות דרכים מסכנים בצורת משמעותית את הפיצוי הכספי שמגיע להם ואף במקרים אחרים חברות הביטוח דוחות את התביעה ומותירות אותם ללא פיצוי כספי כלל!"   

עורכת הדין אריאלה גפן ממליצה לנפגעי תאונות דרכים  – "במקרה ונפגעת בתאונות דרכים, אף אם אתם אשמים בתאונה, ובין אם מדובר בתאונת דרכים קלה או תאונת דרכים קשה, אנא תפנו לעורך דין תאונות דרכים אשר יכוון וידריך אתכם כיצד להתנהל מול חברות הביטוח כך שתוכלו לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם ואף לקצר את הזמן לקבלת הפיצוי."

פקודת הנזיקין  סעיף 3 פרק ב' זכויות וחבויות בנזיקין

הדברים המנויים להלן בפקודה זו הם עוולות, ובכפוף להוראות הפקודה – כל הנפגע או הניזוק על ידי עוולה שנעשתה בישראל יהא זכאי לתרופה המפורשת בפקודה מידי עושה העוולה או האחראי לה"

כך למשל, בתוך הפקודה ניתן למצוא את עוולת הרשלנות כאשר הבסיס הרעיוני הוא לאפשר לניזוק לקבל פיצוי כספי ממי שהתרשל כלפיו וגרם לו לנזק.

רשלנות

35. עשה אדם מעשה שאדם סביר ונבון לא היה עושה באותן נסיבות, או לא עשה מעשה שאדם סביר ונבון היה עושה באותן נסיבות, או שבמשלח יד פלוני לא השתמש במיומנות, או לא נקט מידת זהירות, שאדם סביר ונבון וכשיר לפעול באותו משלח יד היה משתמש או נוקט באותן נסיבות – הרי זו התרשלות; ואם התרשל כאמור ביחס לאדם אחר, שלגביו יש לו באותן נסיבות חובה שלא לנהוג כפי שנהג, הרי זו רשלנות, והגורם ברשלנותו נזק לזולתו עושה עוולה.

 

למשרדנו הגיע דויד, מהנדס מחשבים בן 40 לאחר נפל בבור במדרכה וכתוצאה מהנפילה נפגע בצורה קשה ונותר עם שבר בקרסול כך שנגרמה לו נכות רפואית ותפקודית בעקבות הפגיעה בקרסול.  משרדנו הגיש תביעת נזיקין נגד העייריה בגין רשלנות מאחר והעירייה הינה האחראית לתחזוקת ובטיחות המדרכות בשטחה. במסגרת הסדר  פשרה קיבל דויד פיצויי בסל של 300,000 ש"ח.

משרד עורכי דין אריאלה גפן מייצג נפגעי תאונות דרכים עם מעל ל-20 שנות ניסיון וזוכה להצלחה רבה בקרב לקוחותיו בזכות הטיפול האישי בכל לקוח ולקוח יחד עם בקיאות בחוק ובפסיקה הכי עדכנית בתאונות דרכים שהשיגו פיצוי כספי מרבי ללקוחות

שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
מחויבות ללקוח
0 %

משרד עורכי דין נזיקין - אריאלה גפן

משרד עורכי דין נזיקין אריאלה גפן הינו ממשרדי עורכי הדין המייצג תובעים  בדיני נזיקין לרבות: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע, תאונות תלמידים, תאונות נפילה והחלקה, תביעות ביטוח לאומי. 

עו"ד אריאלה גפן – בעלת ניסיון משפטי רב במחלקת התביעות של חברת הביטוח הגדולה בישראל ולאחר שייצגה משפטית את חברות ביטוח הגדולות בישראל עם משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תביעות מורכבים ומסובכים ובשיעורי נכויות גבוהים החליטה עורכת הדין אריאלה גפן לעבור צד והקימה את המשרד במטרה לייצג תובעים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון וכן מוסדות נוספים ובכך למנף את הניסיון המשפטי הרב שצברה למיצוי מרבי של זכויות התובעים. 

השרות המשפטי שהמשרד מעניק ללקוחותיו מושתת על מקצועיות, אמינות ויחס אישי לכל פונה שכולל סיוע משפטי מקצועי ואמין תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוח. 

עו"ד אריאלה גפן, היא בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בטיפול בתביעות מורכבות בתחום הנזיקין, את ניסיונה המשפטי הרב צברה כאשר ייצגה את חברות הביטוח בישראל וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי נזיקין מובילים בארץ.

למשרד יתרון ייחודי בתחום תביעות ביטוח ונזיקין ומרכז צוות משפטי בכיר ומיומן לניהול תיקים משפטיים נגד חברות ביטוח. צוות המשרד הינו בעל ניסיון משפטי וידע רב בתחומי הביטוח השונים אשר שממנופים ע"י הצוות המשפטי הבכיר לנהל הליכים משפטיים מורכבים ומסובכים נגד חברות ביטוח בהצלחה

אנו במשרד עורכי דין אריאלה גפן בעלי ידע משפטי, מקצועי וניסיון רב בניהול נזיקין במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים או עבודה, כמו כן בעלי היכרות מעמיקה עם המערכות הביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים ובקיאים בחקיקה ובפסיקה של תביעות נזיקין.

נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בפנייתכם לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם ולבני משפחתם עקב התאונה או הנזק שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשרויות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית.

צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי במגוון רחב של נושאים לרבות :

עורך דין תאונות דרכים רשלנות רפואית | עורך דין תאונות אופנוע | עורך דין תאונות עבודה

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

השאר/י פרטים עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ובחינת הגשת תביעה נזיקית
small_c_popup.png

אריאלה גפן - משרד עורכי דין

נפגעתם בתאונת דרכים? אולי אתם זכאים לפיצוי כספי

אנא מלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

small_c_popup.png
עורך דין תאונות דרכים

אל תוותרו על הזכויות שלכם

אם נפגעת או נפצעת מגיע לך פיצוי כספי.

השאירו פרטים להערכת הפיצוי הכספי שמגיע לך ועורכת הדין אריאלה גפן תיצור קשר בהקדם

דילוג לתוכן